• RENOWACJE PRZEDMIOTÓW LITURGICZNYCH - katalog.inforam.pl

Renowacje przedmiotów liturgicznych

Renowacje przedmiotów liturgicznych

Ocena: 3.1/10 (12 głosów)



Firma ARGENTUM RENOWACJE zajmuje się renowacją przedmiotów sakralnych. Świadczymy takie usługi jak złocenie, srebrzenie, miedziowanie, niklowanie jak i rodowanie. Odnawiamy także przedmioty liturgiczne, antyki, dzieła sztuki oraz elementy techniki. Na naszej stronie przedstawiamy wykonane już prace, które świadczą o nienagannej jakości usług naszej firmy. Proponujemy atrakcyjne ceny za świadczone usługi. Kolejnym atutem jest fakt, że na nasze prace udzielamy gwarancji. Więcej szczegółów uzyskasz odwiedzając naszą stronę srebrzenie.pl Zapraszamy!



Podobne strony
  • Renowacja antyków – szeroki zakres usług – pracownia Antyk

    Pracownia „Antyk” zaprasza do oferty renowacja antyków. Istniejąca już od ponad 25 lat w branży firma „Antyk” swoje prace wykonuje fachowo, przy użyciu dawnych metod oraz naturalnych środków. Prowadzimy również doradztwo, sprzedaż oraz skup mebli antycznych. Zajrzyj na naszą stronę i zapoznaj się z pełną ofertą naszej firmy „Antyk” z Krapkowic. Znajdziesz u nas także galerię renowacji antyków oraz ich aranżacji. Serdecznie zapraszamy.

  • TOP-GUN naprawa broni Warszawa

    Zachęcamy Państwa do zaznajomienia się z atrakcyjną propozycją Top-Gun. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie rusznikarstwa. Proponujemy Państwu pełen zakres profesjonalnych usług rusznikarskich. Zajmujemy się zarówno bronią krótką, jak i długą. Gwarantujemy, iż naprawa oraz modernizacja broni wykonywana jest przez wykwalifikowany personel. Posiadamy koncesję MSWiA. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z nami. Nasze dane teleadresowe i pełna propozycja znajdują się na stronie internetowej, serdecznie zachęcamy do jej odwiedzenia.