Skanowanie książek, digitalizacja książek

Skanowanie książek, digitalizacja książek

Ocena: 3.8/10 (17 głosów)Zajmujemy się skanowaniem, dygitalizacją, archiwizacją - książek, podręczników, dokumentów. Wystarczy przynieść/wysłać do nas książkę, a my tworzymy jej elektroniczną kopię w wybranym przez Państwa formacie (PDF, JPG, DOC, ODT), którą można później odtwarzać w komputerze, tablecie lub na telefonie komórkowym. Skanujemy również rękopisy. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem promocyjnym oraz do skorzystania z naszych usług.Podobne strony
 • Dtp

  Logoscript świadczy usługi tylko wysokiej klasy. Są nimi: wsparcie marketingowe, obsługa konferencji oraz projektowanie. Na miejscu posiadamy komputerowe studio graficzne. Świadczy ono usługi tylko najwyższej jakości. Pod każdym względem oprogramowania, sprzętu i doświadczenia przystosowane jest do kompleksowej obsługi w zakresie przygotowalni poligraficznej. Firma LogoScript zajmuje się także cyfrowym drukiem książek w niskich nakładach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług przez nas świadczonych. Przy większych zamówieniach dajemy rabaty!

 • Ulotki Warszawa

  Nasza oferta to projektowanie dtp i druk. Wykonamy dla Ciebie ulotki reklamowe, katalogi, foldery czy broszury. Zamówisz u nas także projekt wizytówki czy baneru. Projektowanie ulotek to nasza specjalizacja, jeśli szukasz jednak innych form reklamy: plakatów, banerów, rolupów - na pewno nasza oferta Cię zainteresuje. Tworzymy grafiki i lustracje, wizualizacje 3d oraz opakowania i reklamy, ogłoszenia do gazet. Sprawdź nasze portfolio.

 • Skład książek

  Studio Grafiki i DTP Grafpa z Krakowa oferuje usługi składu i łamania tekstu publikacji, a w szczególności: skład książek, skład czasopism i gazet. Ponadto w ramach projektowania graficznego i przygotowania do druku wykonujemy opracowanie graficzne folderów reklamowych, projekty ulotek, projekty wizytówek, okładek, layoutów czasopism, logotypów i innych rodzajów reklamy. Tworzymy strony internetowe z systemem zarządzania treścią oparte na WordPress. Na tym nie kończy się jednak nasza praca: zapewniamy optymalizację stron pod wyszukiwarki, pozycjonowanie aby zwiększyć oglądalność strony klienta, odpowiedni hosting, a gdy trzeba zajmujemy się aktualizacją witryn. Nasza działalność nie ogranicza się do Krakowa i Małopolski, pracujemy również zdalnie.

 • Kalendarze książkowe - Udziałowiec

  Nasza firma istnieje na rynku od 20 lat. Posiadamy wyszkoloną kadrę pracowniczą liczącą blisko 100 osób. Poza tym mamy dostęp do najwyższej jakości zaplecza roboczego w którego skład wchodzą drukarki cyfrowe i offsetowe itp. W naszym asortymencie znajdą państwo liczne produkty papiernicze, kalendarze segregatory i wiele innych. Z naszych usług korzysta wiele firm,szkół i uczelni wyższych. Zapraszamy do nas

 • Wypisywanie dyplomów

  Karneol Warszawa to nic innego jak najlepszego rodzaju oferta na dyplomy w Warszawie czyli wypisywanie dyplomów, niezwykle estetyczna kaligrafia, pismo ręczne, księgi pamiątkowe czy też oprawy dyplomów. W ofercie firmy Karneol już od 25 lat znakomite dodatki typu pieczęcie lakowe, papier czerpany. Zapraszamy również wszystkich tych którym zależy na takich działaniach, na takich dodatkowych usługach jak wypisywanie kronik, wypisywanie zaproszeń i wiele więcej. Zapraszamy serdecznie do współpracy, wieloletnie doświadczenie oraz naturalnie najlepsze usługi w mieście Warszawa.