Usługi DTP

 • Wypisywanie dyplomów

  Wypisywanie dyplomów

  Karneol Warszawa to nic innego jak najlepszego rodzaju oferta na dyplomy w Warszawie czyli wypisywanie dyplomów, niezwykle estetyczna kaligrafia, pismo ręczne, księgi pamiątkowe czy też oprawy dyplomów. W ofercie firmy Karneol już od 25 lat znakomite dodatki typu pieczęcie lakowe, papier czerpany. Zapraszamy również wszystkich tych którym zależy na takich działaniach, na takich dodatkowych usługach jak wypisywanie kronik, wypisywanie zaproszeń i wiele więcej. Zapraszamy serdecznie do współpracy, wieloletnie doświadczenie oraz naturalnie najlepsze usługi w mieście Warszawa.

  Data dodania: 07 04 2016 szczegóły wpisu
 • Kalendarze książkowe - Udziałowiec

  Kalendarze książkowe - Udziałowiec

  Nasza firma istnieje na rynku od 20 lat. Posiadamy wyszkoloną kadrę pracowniczą liczącą blisko 100 osób. Poza tym mamy dostęp do najwyższej jakości zaplecza roboczego w którego skład wchodzą drukarki cyfrowe i offsetowe itp. W naszym asortymencie znajdą państwo liczne produkty papiernicze, kalendarze segregatory i wiele innych. Z naszych usług korzysta wiele firm,szkół i uczelni wyższych. Zapraszamy do nas

  Data dodania: 04 06 2014 szczegóły wpisu
 • Edytorstwo

  Edytorstwo

  Nie każda osoba może zaprzątać sobie głowy zredagowaniem wydania. Człowiekiem wysłaną do piastowania zawodu powiązanego z opracowywaniem książek do druku jest edytor, którego wiedza to między innymi typografia. W ciągu pracy nad książką istnieje do dokonania multum obowiązków. Dobór kompatybilnego formatu publikacji natomiast gatunku materiału poligraficznego jest najważniejszym z tych punktów, który postanawia o definitywnej zapłacie wydruku. Do opłat wydania druku dolicza się przesyłka, wynagrodzenie robotników, honorarium poety a także marża hurtownika. Celem edytorstwa powinno być przyrządzenie najkorzystniejszej wersji wydruku, jaka pogodzi niskie koszty a także najlepszą jakość. Do piastowania tej profesji są wymagani ludzie o rozległej dbałości i dodatkowo niezawodności. Edytorstwo jest nauką dla ludzi troskliwych. Przy projektowaniu słownika, trzeba wspierać się sporymi maksymami. Edytorstwo jest dziedziną branży zorientowaną na zaplanowanie maksym wypuszczania w świat poligraficznych produktów.

  Data dodania: 29 05 2012 szczegóły wpisu
 • Skanowanie książek, digitalizacja książek

  Skanowanie książek, digitalizacja książek

  Zajmujemy się skanowaniem, dygitalizacją, archiwizacją - książek, podręczników, dokumentów. Wystarczy przynieść/wysłać do nas książkę, a my tworzymy jej elektroniczną kopię w wybranym przez Państwa formacie (PDF, JPG, DOC, ODT), którą można później odtwarzać w komputerze, tablecie lub na telefonie komórkowym. Skanujemy również rękopisy. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem promocyjnym oraz do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 27 05 2012 szczegóły wpisu
 • Skład książek

  Skład książek

  Studio Grafiki i DTP Grafpa z Krakowa oferuje usługi składu i łamania tekstu publikacji, a w szczególności: skład książek, skład czasopism i gazet. Ponadto w ramach projektowania graficznego i przygotowania do druku wykonujemy opracowanie graficzne folderów reklamowych, projekty ulotek, projekty wizytówek, okładek, layoutów czasopism, logotypów i innych rodzajów reklamy. Tworzymy strony internetowe z systemem zarządzania treścią oparte na WordPress. Na tym nie kończy się jednak nasza praca: zapewniamy optymalizację stron pod wyszukiwarki, pozycjonowanie aby zwiększyć oglądalność strony klienta, odpowiedni hosting, a gdy trzeba zajmujemy się aktualizacją witryn. Nasza działalność nie ogranicza się do Krakowa i Małopolski, pracujemy również zdalnie.

  Data dodania: 06 05 2012 szczegóły wpisu
1 · 2 · następna strona »

Usługi DTP - nowa strona:

Adres: