Special Services- ochrona osób i mienia

Special Services- ochrona osób i mienia

Ocena: 4.2/10 (27 głosów)Żyjąc w niebezpiecznych czasach, gdzie narażeni jesteśmy na różnego rodzaju nieprzewidziane sytuacje, bezpieczeństwo naszego majątku i ochrona zarówno nas samych, jak również naszych bliskich, stały się towarem bez którego trudno jest się obejść. Firma Special Services buduje nową jakość w usługach ochrony. Naszym podstawowym celem jest zwiększenie realnego bezpieczeństwa naszych klientów. Naszą misją jest tworzenie świadczenie usług w zakresie szeroko rozumianej ochrony klientów, doradztwo i ocena ryzyka. Special Services realizuje swoja misję poprzez ciągłe doskonalenie świadczonych usług, podnoszenie kwalifikacji personelu i rozwijanie wiedzy o nowoczesnych systemach ochrony i zabezpieczeń. Wszystkich zainteresowanych prezentowaną przez nas ofertą zapraszamy do kontaktu. Liczymy, że przedstawione przez nas usługi ochrony znajdą się w obrębie Państwa zainteresowań i dostosowane będą do Państwa potrzeb.Podobne strony
 • Aceco.otwarte24.pl wykrywacze podsłuchów

  Podsłuchy stały się bardzo popularne a ich liczba znacząco wzrosła. Nagminne stało się wykradanie przez konkurencję informacji handlowych czy też ingerencja w życie prywatne. Jeśli podejrzewasz, że ktoś Cię podsłuchuje lub wykrada informacje z Twojej pracy nie czekaj i sprawdź to. Dzięki proponowanym wykrywaczom będziesz mieć pewność i gwarancję bezpieczeństwa. Podaruj sobie odrobinę spokoju.
  Zapraszamy do odwiedzin naszych stron internetowych i zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania. Jesteśmy zawsze do dyspozycji.

 • ASTRA Koncesjonowana Agencja Ochrony Osób i Mienia

  Od 1997 roku świadczymy pełen zakres usług związanych z ochroną ludzi i mienia. Oferta firmy obejmuje stałą lub doraźną ochronę fizyczną obiektów. Firma zabezpiecza imprezy masowe i plenerowe. Ofertę uzupełnia projektowanie systemów telewizji przemysłowej oraz systemów alarmowych, sygnalizacji włamania i napadu drogą radiową oraz cyfrową. Środki oraz sposób realizacji zlecenia dobieramy ściśle do wymagań stawianych przez Zleceniodawców z uwzględnieniem budżetu przeznaczonego na ochronę.

 • Ochrona mienia

  Jesteśmy przedsiębiorstwem działającym na krajowym rynku w zakresie obsługi administracyjno-technicznej obiektów. Naszym celem nadrzędnym jest świadczenie usług o najwyższej jakości, zaspokajającym wymagania i oczekiwania klientów, zapewniając równocześnie bezpieczeństwo i dbałość o środowisko naturalne. Świadczymy usługi zintegrowane zabezpieczające kompleksowe zapotrzebowanie klienta minimalizując jednocześnie koszty.

 • Biuro ochrony osób i biznesu – Nowy Sącz

  Elitarne Biuro Ochrony Biznesu Grom to spółka z wieloletnim doświadczeniem na rynku posług ochroniarskich, mająca wyśmienicie wykwalifikowaną kadrę pracowników etatowych z wieloma zdolnościami z obrębu technik obronnych, zapobiegawczych, a także specjalistyczną wiedzę.

  Nasza firma od samego zaczątku mieści się w Nowym Sączu, gdzie jesteśmy znani z dużego profesjonalizmu dotyczącego ochrony osób, a także mienia. Do zleceń przystępujemy rzetelnie a także kompleksowo, gwarantując całkowitą obsługę, a Nasi odbiorcy posiadają pewność wyśmienicie spełnionego zajęcia nawet w najbardziej skrajnych warunkach. Opieka osób i mienia to bardzo potrzebujące jak również odpowiedzialne zajęcie, dlatego przez okres cały okres naszej działalności i zebranemu doświadczeniu, jak również zupełnemu zaangażowaniu w przeprowadzane obowiązki posiadamy mnogie grono trwałych i zadowolonych odbiorców.

  Nasze operowania zawierają nie tylko opiekę osób i mienia, lecz także różne postępowanie złączone z ochronieniem ludzi i obiektów. Naszą główną aktywnością są alarmy. Planujemy, montujemy, jak również dozorujemy układy alarmowe w mieszkaniach jednorodzinnych jak również w gmachach zdatności społecznej. Takie funkcjonowania podwyższają bezpieczeństwo i komfort.

 • Clar System - Ochrona mienia i usługi porządkowe

  Potrzebujesz firmy, która zagwarantuje Ci profesjonalne sprzątanie biur, hal produkcyjnych lub innych obiektów w Poznaniu? Interesuje Cię ochrona mienia? Oferujemy usługi porządkowe oraz ochronę mienia, istniejemy na rynku już 12 lat, dzięki temu mamy grono stałych Klientów. Proponujemy outsourcing, abyś nie musiał tracić czasu na prace związane z zachowaniem porządku i czystości a także ochroną. Gwarantujemy tylko najlepszą jakość świadczonych usług, wszyscy nasi pracownicy są szkoleni z zakresu swoich obowiązków. Posiadamy najnowszy sprzęt oraz najnowsze technologie, które zapewniają najwyższy poziom naszych usług. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dostosowujemy się do jego wymagań i oczekiwań.

 • Ochrona Poznań

  Nasze przedsiębiorstwo chętnie podejmie się szeroko pojętej ochrony obiektów. Warto wiedzieć, że nasze usługi nie są zwyczajną ochroną. Do pomocy posiadamy wiele świetnie wyszkolonych psów, które doskonale sprawdzają się w szczególnie przy nietypowych zadaniach. Agencja ochrony dba o własny wizerunek pracując dokładnie, szczegółowo oraz fachowo. Staramy się, aby każdy klient był zadowolony z naszej pracy, dopasowujemy się do wymagań naszych zleceniodawców. Posiadamy odpowiednio wyszkolone oraz zorganizowane psy, które są znakomicie przez nas traktowane. Naszymi zaletami są doświadczenie, rozsadek i sumienność. Na naszej witrynie internetowej Dog-ochrona.pl znajdziecie Państwo wiele powodów, dla których warto postawić na naszą firmę. Proszę skorzystać z oferowanych przez nas usług, a zapewniamy, że spełnimy wszelkie oczekiwania. Bezpieczeństwo oraz satysfakcja klienta to dla nas priorytet.

 • IMPEL SECURITY bezpieczeństwo firmy

  Jest nam bardzo przyjemnie móc zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę firmy Impel Security z Wrocławia. Nasza oferta obejmuje między innymi usługi połączone z ochroną w branży budowlanej. Koncentrujemy się przede wszystkim na zabezpieczaniu mienia oraz przestrzeganiu dyscypliny pracy. Polecamy między innymi kontrolę dostępu osób - przepustki, uprawnienia do przebywania w strefach, kontrolę ruchu towarowego, rejestrację czasu pracy, nadzór nad mieniem inwestora oraz wiele więcej! Dzięki nam zyskają Państwo czas i będą Państwo pewni, redukcji strat do minimum. Szczegóły na naszej stronie internetowej!

 • www.zamek-ochrona.com.pl całodobowa ochrona

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę „Zamek” z Warszawy. Nasza działalność polega na ochronie obiektów muzealnych, jak również dóbr kultury. Mogą nam zlecić Państwo między innymi dozór sal ekspozycyjnych, gdzie zadbamy zarówno o bezpieczeństwo, jak też czystość. Profesjonalnie zapewnimy również całodobową ochronę powierzonego nam obiektu. Dzięki naszej wyspecjalizowanej kadrze, możemy także zająć się kompleksową ochroną imprez komercyjnej, m.in. bankietu, wernisażu, pokazu mody. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.

 • www.argusochrona.com.pl

  Zachęcamy do skorzystania z oferty Agencji Ochrony Osób i Mienia Argus umiejscowionej w Międzyzdrojach. Swoją aktywność rozpoczęliśmy na początku lat 90-tych. Tworzymy zespół wykwalifikowanych oraz doświadczonych agentów ochrony. Celem naszej firmy jest zapewnianie klientom usług najwyższej jakości. Świadczymy kompleksowe usługi w obrębie ochrony fizycznej a dodatkowo ochrony imprez. W ramach prowadzonej działalności zajmujemy się także montażem systemów zabezpieczenia technicznego. Więcej informacji mieści się na naszej stronie internetowej. Skontaktuj się z nami telefonicznie albo mailowo.

 • securitas.pl

  Dedykowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa oferuje firma Securitas Polska Sp. z o.o.. Specjalizujemy się w obsłudze klientów z różnych segmentów rynku, posiadając centra kompetencyjne w zakresie obsługi. Nasze rozwiązania bazują na najnowszej technologii i obejmują rozmaite usługi dobrane indywidualnie do potrzeb. Zajmujemy się również projektowaniem i serwisem zabezpieczeń technicznych, w tym systemów alarmowych, systemów kontroli dostępu czy zdalnego monitoringu wideo. Zapraszamy do kontaktu.