Sprzątanie biur i mieszkań - All-Clean Warszawa

Sprzątanie biur i mieszkań - All-Clean Warszawa

Ocena: 5.2/10 (13 głosów)Już od wielu lat świadczymy usługi sprzątania biur w Warszawie, stosując najnowsze rozwiązania, gwarantujące porządki na najwyższym poziomie.
Nasza firma All-Clean oferuje Państwu sprzątanie biur z użyciem najlepszych na rynku preparatów i maszyn. Dzięki temu sprzątanie powierzchni biurowych jest w pełni bezpieczne zarówno dla osób przebywających w czyszczonym pomieszczeniu, jak i dla środowiska.
Zapraszamy do kontaktu zarówno firmy jak i klientów indywidualnych.Podobne strony
 • Czyścioszek

  Czyścioszek świadczy usługi porządkowe dla klientów indywidualnych i zakładów pracy o zakresie: sprzątanie, sprzątanie po remontach, sprzątanie po budowach, sprzątanie biur, sprzątanie hal, sprzątanie marketów, sprzątanie domów, sprzątanie mieszkań, mycie okien, mycie elewacji, konserwacja posadzek, impregnacja posadzek, czyszczenie posadzek, mycie podłóg, czyszczenie podłóg, koszenie trawy. Usługi są wysokiej klasy, a środki najlepsze na rynku.

 • Odśnieżanie dachów zamość

  Prezentujemy na tej stronie ofertę odśnieżanie dachów na powierzchni województwa lubelskiego. Bardzo duże doświadczenie działania na wysokościach oraz odśnieżania dachów na rozmaitego wariantu obiektach umożliwiają naszemu przedsiębiorstwu na w całości profesjonalne dokonanie pracy. Dysponujemy właściwe kwalifikacje oraz potrzebny ekwipunek do odśnieżania budowli. Na Państwa chęć wywieziemy dodatkowo śnieg z firmy. Modyfikując naszą ofertę do przesłanek konsumentów mamy usługę „całozimowe" odśnieżanie budowli. Trzeba tylko raz podpisać umowę a nasza firma zajmie się Państwa dachem przez calutki sezon. Zapraszamy o weryfikacje się z naszą usługą.

 • Mycie okien Wrocław

  Zapewniamy dokładne sprzątanie mieszkań we Wrocławiu i okolicach. Sprzątanie domów wykonujemy kompleksowo zaczynając od prania i prasowania kończąc na na myciu okien i praniu tapicerki. Wykonujemy dużo prac domowoych szybko i kompleksowo. Pierzemy dywany, myjemy posadzki, pierzemy meble tapicerowane. Używamy tylko najlepszych środków czystości. Pracują u nas tylko rzetelni i wykwalifikowani pracownicy, którzy sprzątają szybko i dokładnie. Jesteśmy najlepsi! Do sprzątania podchodzimy rzetelenie z Ogromną dokładnością. Wiemy co to znaczy dobrze posprzątany dom. Skorzystaj z naszych usług już dziś: Sprzątanie we Wrocławiu, mycie okien, podłóg, sprzątanie po remontach, poprawki malarskie, pranie, prasowanie, sprzątanie mieszkań pod klucz.

 • Profesjonalne sprzątanie biur Warszawa

  Firma nasza powstała z myślą o klientach, którzy szukają profesjonalnych usług sprzątania i utrzymywania czystości. Aby wyjść na przeciw ich oczekiwaniom przygotowaliśmy ciekawą szeroką ofertę naszych usług. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem biur, obiektów użyteczności publicznej, aptek, firm, prywatnych domów i mieszkań. Wykonujemy sprzątania po remontach, przeprowadzkach, przygotowujemy kompleksowo lokale, mieszkania pod wynajem.

  Oferujemy:

  - mycie okien, witryn, przeszkleń,
  - pranie wykładzin, tapicerki meblowej,
  - pomoc domową z zakresu codziennych obowiązków jak sprzątanie, gotowanie, pranie etc.
  - usługi "Złotej Rączki" tj. malowanie, składanie mebli, malowanie ogrodzeń,
  - pielęgnowanie terenów zielonych.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do współpracy z nami.

 • Firma sprzątająca Kraków

  Firma „Błysk” oferuje usługi w zakresie utrzymania czystości wnętrz budynków oraz terenów zewnętrznych. Witryna blysk-sprzatanie.pl prezentuje pełną gamę usług firmy m.in. porządkowe pomieszczeń biurowych, utrzymanie w czystości terenów zielonych, usuwanie śniegu, a nawet kontrolę stanu technicznego pomieszczeń. Dzięki najlepszej kadrze i wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu firma cieszy się wielkim zaufaniem pośród wielu osób. Strona internetowa blysk-sprzatanie.pl zawiera dane kontaktowe oraz dodatkowy formularz zgłoszeniowy, gdzie można zadać szczegółowe pytania dotyczące usług świadczonych przez firmę.

 • Usługi porządkowe Kielce

  Kieleckie przedsiębiorstwo porządkowe Sauber zajmuje się: sprzątaniem wielkopowierzchniowych obiektów handlowych, biur i mieszkań,
  porządkowaniem placów budów,
  myciem dachów, elewacji oraz kostki brukowej,
  odśnieżaniem dachów, parkingów oraz chodników,
  pielęgnacją zieleni m.in.: koszeniem trawników, poboczy drogowych oraz rowów melioracyjnych.

  Serdecznie zachęcamy do skorzystania z ich oferty.

 • Net- Serwis

  Net Serwis to firma, która kompleksowo zadba o czystość domów, pomieszczeń a także terenów zieleni. Zajmujemy się sprzątaniem piwnic, bloków, terenów po imprezach czy festynach. Działamy na terenie całej Polski. Z przyjemnością nawiązujemy stałe współprace w dowolnym miejscu kraju. Mniejsze usługi sprzątające wykonujemy tylko w Warszawie. Nasza firma zatrudnia kilkadziesiąt osób oraz posiada profesjonalne maszyny, które są wstanie usunąć każdy brud. Zapraszamy.