Sprzątanie mieszkań Warszawa

Sprzątanie mieszkań Warszawa

Ocena: 4.3/10 (15 głosów)Firma Propose Home oferuje profesjonalne usługi porządkowe obejmujące: sprzątanie mieszkań i domów, sprzątanie pomieszczeń sanitarnych, mycie naczyń, mycie szafek kuchennych oraz lodówek (zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz), mycie glazury i terakoty, odkurzanie, wycieranie i polerowanie mebli, mycie futryn, listew przypodłogowych, lamp, okien i drzwi, podlewanie kwiatów, pranie dywanów, sprzątanie po remontach oraz wiele innych usług na życzenie Klientów. Zapraszamy!Podobne strony
 • BravoClean.pl - Firma Sprzątająca Warszawa

  Firma sprzątająca Bravo Clean oferuje pełną gamę usług w zakresie sprzątania wewnętrznego i zewnętrznego. Utrzymujemy czystość w biurach, sklepach, magazynach, zajmujemy się odśnieżaniem i utrzymaniem terenów zewnętrznych. Wykonujemy również szereg usług specjalistycznych, m.in: doczyszczanie i konserwację posadzek, pranie wykładzin, mycie okien.

  Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi czyszcząco - porządkowe o bardzo szerokim zakresie, we wszelkiego typu obiektach zarówno w budynkach użyteczności publicznej, w obiektach handlowych i gospodarczych oraz na
  terenach do nich przylegających. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

 • Prince Lion System

  Dla alergików odkurzanie kurzu w domu to prawdziwe utrapienie. Zakup Prince Lion System jeszcze już teraz i zobacz, że odkurzanie wcale nie musi się kojarzyć z nudą. Odkurzacz Prince Lion umożliwia wszystkim jego nabywcom na dokładne, doskonałe odkurzenie każdego zakamarka mieszkania.

  Odkurzacz Prince Lion to sprawdzony i unikalny odkurzacz, który pozyskuje sympatię odbiorców na całym świecie - przekonaj się o tym sam, kupując już w tym momencie jeden egzemplarz tego unikatowego, wspaniałego urządzenia, jakim jest Prince Lion Odkurzacz. Zamów go jeszcze dziś i ciesz się porządkiem cały czas.

 • Wywóz śmieci oraz gruzu Warszawa

  Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi wywozu śmieci i nieczystości. Zbieramy i segregujemy odpady. Gwarantujemy wysokie kwalifikacje naszych pracowników, poprzez ich stałe dokształcanie. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Działamy według ustalonego z klientem harmonogramu oraz zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem 666 010 666. Potrzebujesz pomocy związanej z wywozem gruzu po remoncie? Przyjmujemy wyzwania i działamy przedsiębiorczo. Przedsiębiorczość to podstawa kultury organizacyjnej naszej firmy. Może zastanawiasz się nad zmienią firmy z którą do tej pory współpracowałeś?

 • MALLEUS - centrum mobilnego sprzątania parą

  MALLEUS-centrum mobilnego sprzątania parą, to sprzątanie i czyszczenie z wykoszystaniem gorącej pary pod ciśnieniem. Pierzemy: dywany, wykładziny, tapicerki meblowe.Myjemy auta z dojazdem do klienta, a także pierzemy tapicerki samochodowe parą.Czyścimy nagrobki z kamienia za pomocą pary. Dzięki naszym usługom prane materiały są suche w kilka minut po praniu. Tapicerka samochodowa nie musi schnąć już kilka dni. korzystając z naszych usług poprawiasz swój komfort życia, dzięki dezynfekującemu działaniu pary, zabijamy roztocza i usuwamy kurz.

 • Firma sprzątająca Wrocław

  Nasza firma sprzątająca zajmuje się sprzątaniem od ponad dziesięciu lat. Działamy na rynki dolnośląskim i zajmujemy się sprzątaniem zarówno mieszkań jak i obiektów przemysłowych. Posiadamy grono wyszkolonych pracowników i odpowiedni sprzęt do sprzątania każdego obiektu. Nasze ceny należą do jednych z najbardziej atrakcyjnych we Wrocławiu. Zapraszamy więc wszelkie zainteresowane osoby na nasza stronę internetową.

 • Odśnieżanie dachów Gdynia

  Nasza firma powstała po, to żeby wręcz okres bardzo śnieżnej zimy przebiegał dla państwa spokojnie. Nasza przeszkolona załoga pracowników śpiesznie i fachowo potrafi pozbyć się śniegu z każdego, wręcz niezmiernie stromego dachu. Świadczymy usługi zarówno dla prywatnych osób jak i wielkich przedsiębiorstw i firmie. Podejmiemy się każdego śnieżnego zadania. Zimą, gdy chcesz by minęła bez większych kłopotów oraz dodatkowo niemiłych niespodzianek trzeba zadbać o dobre zaawansowane odśnieżanie ulic, chodników jak również niektórych obiektów. Warto też zwrócić uwagę na odśnieżanie dachów Gdynia. Ze względu na bezpieczeństwo każdy dach bez względu na to, czy jest prosty czy spadzisty powinien zostać dobrze odśnieżony. Usuwanie śniegu prowadzimy na różnorodnych budynkach i każdej wysokości. Odśnieżanie dachów Trójmiasto robimy z dużą sprawnością i klasą. Dla nas śnieg to nie problem. Zapraszamy do współpracy. Zadbaj o swój dach też i zimą. Wykonanie mojej usługi jest na bardzo wysokim poziomie, z nami żaden śnieg cię nie zaskoczy.

 • Firma sprzątająca Bydgoszcz Mich-Mar

  Firma sprzątająca Mich-Mar Marek Michałek jest profesjonalną firmą sprzątającą, oferującą:usługi sprzątające
  usługi remontowe
  usługi elektryczne
  usługi porządkowania i pielęgnacji terenów zielonych
  odśnieżania

  Oferujemy nasze usługi na terenie Bydgoszczy oraz w okolicach województwa kujawsko-pomorskiego.

  W ramach usług sprzątających wykonujemy:sprzątanie mieszkań
  sprzątanie domów
  sprzątanie biur
  sprzątanie hal oraz innych pomieszczeń
  sprzątanie bieżące
  czyszczenie dywanów i wykładzin
  sprzątanie poremontowe
  mycie okien, szyb i witryn
  czyszczenie, pielęgnacja, polerowanie i zabezpieczenie podłóg i posadzek - polimeryzacja
  chemiczne czyszczenie tapicerek samochodowych
  i wiele innych

  W ramach usług remontowych i elektrycznych wykonujemy:układanie paneli podłogowych i ściennych
  układanie kafelek
  tapetowanie
  malowanie ścian i sufitów
  malowanie elewacji
  stawianie ścianek działowych i podwieszanych sufitów
  ocieplanie budynków
  naprawa, montaż, modernizacja i wymiana instalacji elektrycznych
  montaż drzwi wewnętrznych
  i wiele innych

  W ramach porządkowania i pielęgnacji terenów zielonych wykonujemy:kompleksowa pielęgnacja ogrodów
  odchwaszczanie
  program nawożenia roślin
  cięcia sanitarne i korekcyjne
  nasadzanie materiału roślinnego
  chemiczne doczyszczanie i konserwacja kostki brukowej
  koszenie trawników
  aeracja i wertykulacja trawników
  i wiele innych

  Naszymi atutami jest:dostępność usług - usługi świadczymy 24 godziny na dobę / 7 dni w tygodniu
  ekologia - używamy środków biodegradowalnych, przyjaznych środowisku
  nowa technologia - używamy nowych, nowoczesnych urządzeń, najlepszych firm: Taski, Karcher, Stiga, Makita

  Zapraszamy do współpracy firmy, wspólnoty mieszkaniowe, placówki z sektora publicznego oraz osoby prywatne.

 • EMKA PLUS sprzątanie pobudowlane Szczecin

  Przedstawiamy Państwu firmę Emka Plus, jaka swoją działalność prowadzi na terenie województwa zachodniopomorskiego. Podstawowa nasza specjalizacja to kompleksowe usługi z zakresu utrzymania czystości. Oferujemy: utrzymanie czystości w firmach, instytucjach, restauracjach, maszynowe doczyszczanie posadzek, sprzątanie po remontach, dezynfekcję, dezynsekcję i deratyzację, wycinkę i cięcia korekcyjne drzew, koszenie trawników, odśnieżanie dachów i wiele innych. Do prac używamy nowoczesnego sprzętu oraz profesjonalnych środków czystości. Pełna propozycja mieści się na naszej stronie internetowej.

 • www.sopranoo.pl

  Firma Sopranoo, której siedziba zlokalizowana jest w Łodzi, proponuje klientom duży zakres czynności związanych z porządkowaniem. Proponujemy usługi dla kontrahentów prywatnych a także dla firm. Duży wybór proponowanych czynności umożliwi wszystkim kontrahentom wybranie właściwego zakresu wykonywanych prac. Obszar naszej działalności obejmuje Łódź oraz pobliskie miejscowości. Nasza przedsiębiorstwo ma odpowiedni staż pracy w sektorze. Stosujemy środki czyszczące, które zapewniają wysoką skuteczność pracy.

 • blexsprzatanie.pl

  Jeśli szukasz na terenie Polski, a w szczególności Trójmiasta firmy sprzątającej, zapraszamy do kontaktu z BLEX Patryk Lipiński w Rumii. Nasza firma przyjmuje wszelkiego rodzaju zlecenia na wykonanie prac porządkowych. Używamy biobójcze środki do czyszczenia posiadające certyfikat Ministerstwa Zdrowia. To pozwala nam na realizacje zleceń w szpitalach i placówkach medycznych. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który gwarantuje sprzątanie po remoncie i mycie przeszkleń na wysokości. Zapraszamy do współpracy!