Tanie odśnieżanie w Warszawie

Tanie odśnieżanie w Warszawie

Ocena: 4.8/10 (9 głosów)Nasza firma oferuje państwu usługi takie jak: udrażnianie rynien, odśnieżanie posesji, posypywanie piaskiem oraz solą, zimowe prace instalacyjne, odśnieżanie osiedli, odladzanie, odśnieżanie dachów skośnych i płaskich, odśnieżanie hal, magazynów, wywóz zalegającego śniegu jak również usuwanie sopli. Zatrudnieni przez nas ludzie bez wyjątku posiadają uprawnienia do prac na wysokościach. Terenem naszego działania jest Warszawa i okolice. Zapraszam do korzystania z usług naszej firmy.Podobne strony
 • Firma sprzątajaca Poznań

  EKOCLIM Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma sprzątająca oferująca bogaty wachlarz usług z zakresu bieżącego utrzymywania czystości wewnątrz jak i na zewnątrz budynków według wypracowanych standardów. Nasza firma sprzątająca świadczy usługi na terenie Poznania a także całej wielkopolski. Świadczymy usługi w pełni profesjonalnie oraz rzetelnie, wybierając naszą ofertę mają Państwo gwarancję solidnego wykonania.

 • Profesjonalne sprzątanie

  Firma Odnowa Sp. z o.o. zajmuje się działalnością związaną z usługami porządkowymi, które związane są ze sprzątaniem pomieszczeń biurowych oraz budynków mieszkalnych, utrzymaniem w czystości hal produkcyjnych, a także placów, konserwacją i utrzymaniem terenów zielonych, renowacją i zabezpieczeniem różnych rodzajów przestrzeni czy czyszczeniem fasad i witryn sklepowych. Firma angażuje do pracy, w związku z tym, wysoko wykwalifikowaną kadrę, która odznacza się wysoką jakością, wysokim doświadczeniem i rzetelnością w wykonywaniu powierzonej pracy. Odnowa korzysta ze środków czystości posiadających ważne certyfikaty, atesty i pewność skutecznego działania. Stosuje również profesjonalny sprzęt renomowanych firm. Całokształt ten składa się na gwarancję profesjonalnego zrealizowania usługi.

 • Biamax - firma sprzątająca

  Prace porządkowe to stały cykl wymagający sporo czasu oraz wysiłku. Jeśli jesteś osobą, której brakuje czasu wskazane jest skorzystać z usług fachowców od zamiatania. Biamax jest korporacją sprzątającą po remontach na obszarze woj. podlaskiego. Biamax to również rzetelny partner w sprzątaniu twego domu. Jesteśmy ekspertami w zakresie sprzątania dzięki temu mamy wyłącznie zadowolonych klientów. Serdecznie zapraszamy.

 • MK Center firma sprzątająca

  Jesteśmy firmą sprzątającą z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się w pełni profesjonalnym sprzątaniem i utrzymywaniem porządku. Posiadamy w swoim zespole wykwalifikowanych pracowników oraz nadzwyczaj fachowy a także nowoczesny sprzęt sprzątający, na skutek czemu jesteśmy bardzo skuteczna firmą. Wykonujemy wszystkie prace związane wraz z zaprowadzeniem porządku nawet w warunkach nader ekstremalnych. Zajmujemy się również sprzątaniem wewnątrz budynków również i na zewnątrz. Z uwagi na nasze duże doświadczenie nasza firma sprzątająca świadczy usługi na najwyższym poziome, a z naszych usług korzysta nader wiele firm tudzież prywatnych osób. Wykonujemy nasze zlecenia bardzo dokładnie i starannie. więc jesteśmy godną polecenia firmą sprzątającą.

 • Profesjonalne sprzątanie biur Warszawa

  Firma nasza powstała z myślą o klientach, którzy szukają profesjonalnych usług sprzątania i utrzymywania czystości. Aby wyjść na przeciw ich oczekiwaniom przygotowaliśmy ciekawą szeroką ofertę naszych usług. Zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem biur, obiektów użyteczności publicznej, aptek, firm, prywatnych domów i mieszkań. Wykonujemy sprzątania po remontach, przeprowadzkach, przygotowujemy kompleksowo lokale, mieszkania pod wynajem.

  Oferujemy:

  - mycie okien, witryn, przeszkleń,
  - pranie wykładzin, tapicerki meblowej,
  - pomoc domową z zakresu codziennych obowiązków jak sprzątanie, gotowanie, pranie etc.
  - usługi "Złotej Rączki" tj. malowanie, składanie mebli, malowanie ogrodzeń,
  - pielęgnowanie terenów zielonych.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i do współpracy z nami.

 • CLEANING COMPANY - usługi porządkowe

  Biura powinny być systematycznie porządkowane. Z tego powodu znakomitym rozwiązaniem jest wynajem firmy, która para się w sposób fachowy sprzątaniem pomieszczeń biurowych na obszarze Wrocławia. Z Firmą Cleaning Company mającą siedzibę na Al. Poprzecznej 76 w stolicy woj. dolnośląskiego nawiązać można długotrwałą współpracę na nader opłacalnych warunkach. Doświadczeni pracownicy świetnie znają się na swoim fachu.

 • Konserwacja boisk i orlików Wakbud

  Firma Wakbud działa na rynku od ponad 10 lat. Do tej pory zajmowaliśmy się głównie usługami budowlanymi na terenie małopolski. Ale ze względu na coraz liczniej powstające obiekty typu orlik postanowiliśmy poszerzyć nasze usługi o wykonywanie konserwacji i kompleksowego czyszczenie boisk i nawierzchni ze sztucznej trawy. Gwarantujemy Państwu wykonanie kompleksowych serwisów gwarancyjnych i usług konserwacyjnych. Oprócz tego świadczymy fachowe doradztwo w zakresie korzystania i prawidłowego utrzymania boisk z nawierzchnią syntetyczną. Zapraszamy do współpracy.

 • Sprzątanie biur – HOJO Clean

  Szukasz profesjonalnej firmy sprzątającej do sprzątania biura? Nie chcesz lub nie masz czasu przeglądać dziesiątek ofert. Zapraszamy do zapoznania się z naszą platformą utrzymania czystości powierzchni biurowej. Nasze pakiety dostępne w ofercie b2b stanowią optymalne rozwiązanie zarówno dla małych, jak i dużych biur. Jeśli interesuje Cię elastyczne rozwiązanie, w pełni dopasowane do Twoich potrzeb to zapraszamy do kontaktu oraz zapoznania się ze szczegółami usługi.