Choroby

 • Jelito drażliwe

  Jelito drażliwe

  W dniach, w których przyszło nam żyć, zdarzają się różnego rodzaju choroby nerwowe. Często też choroby takie jak nerwica, mogą powodować przeróżne nieprzyjemne reakcje naszego organizmu. Może nią być między innymi jelito drażliwe. Dyskomfort, jaki czują cierpiące na to osoby, nie sposób opowiedzieć: poczucie pełności w brzuchu, lub silny ból. Żeby uporać się z tą przypadłością mądrze jest przeprowadzić wieloskładnikową rehabilitację. Jednym z etapów takiej kuracji będzie używanie suplementów pochodzenia naturalnego, uzupełniających braki witaminowe podczas stresujących sytuacji.

  Data dodania: 26 01 2013 szczegóły wpisu
 • Zapalenie pęcherza

  Zapalenie pęcherza

  Czujesz ból pęcherza? Strasznie potrzebujesz się wysikać, jednak niestety licho Tobie to się udaje? Niestety, możliwe więc, że masz zapalenie pęcherza. Jest to bardzo bolesne schorzenie, które mógłbyś jak najprędzej zacząć leczyć. W przeciwnym razie może się ono przeobrazić w niebezpieczniejszą przypadłość. Jeżeli natomiast zapalenie pęcherza jeszcze Ci się nie przytrafiło, to musiałbyś postarać się o to, ażeby wcale nie popaść w tę chorobę. Mógłbyś zadbać o zdrowie swojego pęcherza przyswajając wyciągi organiczne o właściwościach bakteriobójczych i oczyszczających.

  Data dodania: 26 01 2013 szczegóły wpisu
 • Osteoporoza - najważniejsze wskazówki

  Osteoporoza - najważniejsze wskazówki

  Poznaj najistotniejsze wskazówki na temat przyczyn rozwoju, objawów oraz sposobów zapobiegania i leczenia osteoporozy. W naszym poradniku poświęconym zdrowiu kości znajdziesz wyselekcjonowane i przystępnie zaprezentowane informacje. Piszemy z myślą o pacjentach, a nie osobach posiadających wykształcenie medyczne. Mamy nadzieję, że nasz poradnik przyczyni się do wzrostu świadomości społecznej na temat osteoporozy.

  Data dodania: 19 01 2013 szczegóły wpisu
 • Biblioteka chorób i schorzeń

  Biblioteka chorób i schorzeń

  Portal prezentuje opisy rzadkich chorób, takich jak podagra, mocznica, achalazja przełyku czy agorafobia. Na stronie znaleźć możemy opis objawów chorób, przyczyn ich powstawania, nowoczesne metody leczenia, odpowiedni sposób dobrania diety do każdego schorzenia a także inne porady dotyczące danej choroby. Omawiając najczęstsze objawy, zwracamy uwagę na ich łagodzenie oraz możliwość wyleczenia się samemu.

  Data dodania: 11 01 2013 szczegóły wpisu
 • Skuteczne leczenie ospy w trzech krokach

  Skuteczne leczenie ospy w trzech krokach

  Strona ospabezblizn.pl to miejsce informacji na temat ospy. Odwiedzający serwis ospabezblizn.pl mogą zdobyć informacje o objawach i przyczynach ospy, a także zweryfikować istniejące mity na temat ospy. Dodatkowo czytelnicy znajdą wiadomości jak leczyć ospę w tym także o używanych medykamentach. Czytelnicy znajdą także informacje dotyczące powikłań ospy. Ospabezblizn.pl dostarcza także wiadomości dotyczące ospy u dzieci. Ospa bowiem szczególnie często dotyka najmłodszych, dlatego warto wiedzieć jak pomóc dziecku przebyć ospę.

  Data dodania: 11 01 2013 szczegóły wpisu
 • Sposób na kurzajkę

  Sposób na kurzajkę

  Kurzajki to zmiany skórne wywoływane przez wirus brodawczaka ludzkiego (dlatego fachowo nazywane są brodawkami). Istnieje wiele rodzajów kurzajek, podobnie jak wiele mamy do dyspozycji metod na walkę z nimi. Na szczęście dermatologia pozwala obecnie na szybkie, skuteczne i bezbolesne usuwanie kurzajek. Są też osoby, które wolą walczyć z tym problemem przy pomocy domowych metod. Zapraszamy po więcej szczegółów do naszego poradnika.

  Data dodania: 11 01 2013 szczegóły wpisu
 • Czym jest grzybica paznokci

  Czym jest grzybica paznokci

  Kompendium wiedzy na temat dokuczliwej choroby jaką jest grzybica paznokci. Opis typowych objawów jak: swędzenie, zmiana koloru paznokci oraz innych towarzyszących symptomów. Metody skutecznego leczenia choroby paznokci oraz sposoby zapobiegania ponownym zakażeniom grzybiczym. Czynniki zwiększające wystąpienie infekcji. Dowiedz się jak dbać o zdrowie na co dzień by uniknąć poważnych problemów w przyszłości.

  Data dodania: 07 12 2012 szczegóły wpisu
 • Jak dbać o zęby

  Jak dbać o zęby

  Nie wiesz, jak dbać o zęby? Zwyczajne szczotkowanie i czyszczenie Twojego uzębienia ma możliwość nie wystarczyć. Dlatego wejdź na naszą stronę, żeby zdawać sobie sprawę i swoim bliskim, jak istotne są zęby w Twoim życiu. Możesz nie wiedzieć wszystkiego na zagadnienie chorób, jakie atakują uzębienie ludzkie. My Wszyscy pokażemy wszelkie choroby, a ponadto przekażemy ciekawe porady na zagadnienie zębów. Ochrona ich stanie się Twoim priorytetem. Jest to dobre podejście, które umożliwi cieszyć się zdrowymi i co najważniejsze – niebolącym i zębami przez długi czas. Jesteśmy specjalistami i znamy się na kwestii uzębienia. Nam możesz zaufać.

  Data dodania: 30 11 2012 szczegóły wpisu
 • Łuszczyca głowy

  Łuszczyca głowy

  Marzysz o pięknej, jędrnej i sprężystej skórze? Nie wiesz, jakie kroki podjąć, żeby dobrze i ze znakomitym skutkiem pielęgnować cerę? Nic prostego. Wejdź na prezentowaną stronę, żeby śpiesznie i bez zbędnych niedomówień przeczytać bezpłatne komentarze i artykuły publikowane poprzez specjalistów od dermatologii. Cenne rady, wskazówki, rekomendacje najlepszych na rynku preparatów albo domowe sposoby na to, ażeby chronić i dbać o skórę. Wystarczy wprowadzić w życie wiele zdrowych przyzwyczajeń, które zadziałają nie tylko na skórę, niemniej jednak też na inne narządy wewnętrzne. Upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu używając się do naszych porad.

  Data dodania: 26 11 2012 szczegóły wpisu
 • Celiakia

  Celiakia

  Celiakia jest chorobą układu pokarmowego, która nieleczona może doprowadzić do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Istnieje jedna podstawowa metoda leczenia - całkowite wyeliminowanie z diety produktów zawierających gluten. Aby dowiedzieć się najważniejszych wiadomości na temat celiakii i nietolerancji glutenu, odwiedź nasz poradnik już dzisiaj. Przedstawiliśmy w nim porady na temat przyczyn występowania, objawów oraz sposobów leczenia celiakii.

  Data dodania: 26 11 2012 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Choroby - nowa strona:

Adres: