Choroby

 • Informacje o zgadze

  Informacje o zgadze

  Na stronie znajdziesz informacje o chorobie jaką jest zgaga. Przedstawione zostały na niej informacje o przyczynach, objawach oraz leczeniu zgagi. Ponadto znajdziesz również informacje o domowych sposobach na pozbycie się zgagi. Należy pamiętać, że nie można lekceważyć tej dolegliwości. Bardzo możliwe, że jeśli często objawia się zgaga to możemy mieć problemy z przełykiem, np. chorobą zwaną refluks żołądkowo-przełykowy.

  Data dodania: 13 11 2012 szczegóły wpisu
 • Nadciśnienie - choroba związana z krążeniem krwi

  Nadciśnienie - choroba związana z krążeniem krwi

  Jakie jest optymalne krwi? Serfując po serwisie poznasz odpowiedź. Poznasz informacje jakie są optymalne wartości ciśnienia tętniczego krwi, jak obniżyć ciśnienie, zarówno metodami farmakologicznymi jak i niefarmakologicznymi, jakie są skutki nadciśnienia tętniczego, jak dokonywać pomiaru prawidłowo ciśnienie krwi, jakie czynniki wpływają na błędny rezultat pomiaru ciśnienia. Poznasz dokładne porady jak krok po kroku zmniejszyć ciśnienie. Zostawiając wartościowe i interesujące komentarze czytelnicy otrzymają bonus w postaci darmowych e booków jak zrzucić nadwagę nie powracając do niej oraz jak zadbać o naszą wątrobę.

  Data dodania: 13 11 2012 szczegóły wpisu
 • Czym jest miażdżyca?

  Czym jest miażdżyca?

  Znajdziesz tutaj bezcenne porady na temat choroby cywilizacyjnej XXI wieku - miażdżycy. Miażdżyca w I fazie rozwoju nie wykazuje w zasadzie objawów, aż do momentu kiedy pierwsze objawy dają o sobie znać. Przez lata choroba powoduje zwężenie się naczyń krwionośnych w naszym organizmie przez co składniki krwi osiadają na ścinkach. Miażdżyca jest główną przyczyną większości zgonów na atak mięśnia sercowego. W przypadku, jeśli nasza tętnica ma drożność powyżej 25% wówczas chory na ta chorobę nie powinien odczuwać żadnych dolegliwości miażdżycowych. Objawy miażdżycy pokazują się, kiedy choroba wkracza na zaawansowane stadium.

  Data dodania: 13 11 2012 szczegóły wpisu
 • Leczenie astmy

  Leczenie astmy

  Jeśli zauważyłeś u siebie pierwsze objawy astmy, nie zwlekaj - czym prędzej udaj się do lekarza. Wcześnie rozpoznana i leczona astma nie jest groźnym stanem chorobowym. Nie warto jej jednak zaniedbywać - oprócz znacznego wpływu na komfort życia, w określonych sytuacjach atak astmy może być wręcz fatalny w skutkach. Odwiedź nasz poradnik już dzisiaj i dowiedz się wszystkiego, co warto wiedzieć o astmie.

  Data dodania: 12 11 2012 szczegóły wpisu
 • Półpasiec

  Półpasiec

  Praktycznie większość z nas przebyła w młodych latach dolegliwość, która nosi nazwę ospa wietrzna. Czy orientujesz się, że o ile byłeś na to chorowity, bardzo możliwe, że przyszłości zachorujesz też na półpasiec? A może przypadkiem w tej chwili chorujesz? Świetnie dotarłeś, na tej stronie odgadniesz najistotniejsze informacje na takie przedmioty uwagi jak "półpasiec objawy" plus jeśli w tym momencie jesteś chory "półpasiec leczenie". wiemy, że strona internetowa nie podmieni lekarza, ale przynajmniej przybliżymy Tobie bliżej to schorzenie i zademonstrujemy Ci w jaki sposób wygląda półpasiec na zdjęciach. Nie myśl dłużej, sprawdź nasze artykuły.

  Data dodania: 09 11 2012 szczegóły wpisu
 • Migreny.info - serwis dla pacjentów

  Migreny.info - serwis dla pacjentów

  Serwis zdrowotny opisujący problem migren u kobiet i mężczyzn. Migrena znana jest nam już od wieków, jednak ustalenie jej przyczyny nie jest łatwym zadaniem. Dlatego tak istotna jest szczegółowa analiza każdego z ataków migreny w celu złagodzenia kolejnych ataków. Oprócz opisów wyzwalaczy migreny i jej objawów, w serwisie można znaleźć porady internautów na temat łagodzenia tych dolegliwości, a także dzienniczek migren.

  Data dodania: 09 11 2012 szczegóły wpisu
 • Sposób na paradontozę

  Sposób na paradontozę

  Niestety, nie istnieje jeden prosty sposób na pozbycie się paradontozy. Skuteczne leczenie zapalenia przyzębia powinno bowiem opierać się zarówno na działaniach profilaktycznych (szeroko pojęta higiena jamy ustnej), jak i leczeniu specjalistycznym, prowadzonym przez doświadczonego stomatologa. Odwiedź naszą witrynę i sprawdź, na czym polega skuteczne leczenie paradontozy. Pamiętaj, że zdrowe zęby to nie tylko brak próchnicy!

  Data dodania: 04 11 2012 szczegóły wpisu
 • Sposób na ból nóg, łydek, stawów - veerasilver.pl

  Sposób na ból nóg, łydek, stawów - veerasilver.pl

  Obecnie bardzo często zdarza się tak, że wiele godzin spędzamy w pracy, na nogach, nie mamy czasy na uprawianie żadnego sportu, ani na odpoczynek. Prowadząc taki tryb życia nasze stawy bardzo szybko dadzą o sobie znać, będziemy odczuwać ból przy każdym ruchu, na nogach mogą pojawić się żylaki i cellulit. Na naszej stronie prezentujemy Państwu kolekcję Veera Silver. Jest ona idealnym rozwiązaniem problemów bólu stawów, żylaków czy cellulitu.

  Data dodania: 29 10 2012 szczegóły wpisu
 • Leczenie chorób prostaty

  Leczenie chorób prostaty

  Schorzenia prostaty potrafią nie tylko uprzykrzyć codzienne funkcjonowanie, ale też poważnie zagrozić życiu i zdrowiu mężczyzny. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek niepokojących objawów ze strony prostaty warto jak najszybciej zgłosić się do lekarza urologa. Na naszej stronie zamieściliśmy najważniejsze wskazówki dla panów, którzy chcę świadomie zadbać o zdrowie swojej prostaty. Opisaliśmy czym jest prostata oraz jak należy o nią dbać.

  Data dodania: 25 10 2012 szczegóły wpisu
 • Półpasiec

  Półpasiec

  Ziarnica (określana także jako półpasiec) jest infekcją z trudem identyfikowaną, o której większa część ludzi nie wie zbyt wiele. Na nieszczęście, również taka współmierna ilość nie umie ani półpaśca zidentyfikować, czy też wyznaczyć głównych zwiastunów, lub też wskazać na przyczyny zaistnienia schorzenia. Półpasiec w pierwszych stadiach przypomina typowe przeziębienie, ale wytwarza bardzo dotkliwy stan zapalny czaszkowych i międzykręgowych kłębków nerwowych. Typowymi zwiastunami półpaśca są boleści przełyku, złe samopoczucie czy podwyższona gorączka, jakie niestety nie wskazują w większości wypadków na prawdziwe źródło kłopotu, jakim w tym przypadku jest zakażenie bakterią VZV viracella, która wytwarza również ospę wietrzną.

  Data dodania: 23 10 2012 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Choroby - nowa strona:

Adres: