Choroby

 • Usunięcie macicy - czy zawsze konieczne - Iskierki

  Usunięcie macicy - czy zawsze konieczne - Iskierki

  ISKIERKI- forum życzliwie wspierające kobiety przed i po operacji usunięcia macicy. Obiektywnie informuje o jej bliskich i odległych skutkach tak w sferze intymnej (współżycie po operacji), jak i w życiu codziennym. Umożliwia przygotowanie do operacji, daje wskazówki, jak sobie radzić podczas rekonwalescencji. Iskierki mają wiele ciekawych działów i wątków, w których można swobodnie opisywać swoje doświadczenia, dzielić się wiedzą i radą. Posiadają również wątek do codziennych spotkań, gdzie możemy się poznać, pośmiać, ponarzekać i porozmawiać na wszystkie tematy. ISKIERKI to forum nadziei, że uda się pokonać chorobę, wsparcia i akceptacji. Szanujemy prawo każdego do odmienności i wyrażania swego zdania.

  Data dodania: 15 01 2014 szczegóły wpisu
 • Wszystko o półpaścu

  Wszystko o półpaścu

  Schorzenie zwane półpaścem, jest niezwykle trudne do zdiagnozowania w pierwszych stadiach. Powodem takiego stanu rzeczy jest to, że przypadłość przypomina bardzo pospolite przeziębienie. Typowymi oznakami po jakich większość społeczeństwa rozróżnia tą przypadłość, są wyraźne zmiany na skórze, jakie występują po jednej części sylwetki chorego. Przeciętnymi rodzajami tej choroby jest półpasiec oczny i półpasiec uszny.

  Data dodania: 16 12 2013 szczegóły wpisu
 • Lek na katar

  Lek na katar

  Jeśli chodzi o problem kataru, to niewątpliwie możemy powiedzieć, że od wieków ludzie zastanawiali się jak skutecznie radzić sobie z tą dolegliwością. Nie ulega wątpliwości, że sposobów na niego wynaleziono wiele, ale nie wszystkie one były i są skuteczne. Aby móc więcej dowiedzieć się na temat skutecznego leczenia kataru, warto jest wejść na stronę internetową xylorin.pl, gdzie w jasny sposób mamy opisane skuteczne sposoby radzenia sobie z katarem i z zatkanym nosem. Niewątpliwie jest to dobre miejsce, aby posiąść niezbędną na ten temat wiedzę.

  Data dodania: 15 11 2013 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Choroby - nowa strona:

Adres: