Choroby

 • Grypa

  Grypa

  Grypa to jedna z najczęstszych chorób wirusowych, której objawy często są lekceważone. Dlatego specjalnie dla naszych czytelników zebraliśmy rady dotyczące zapobiegania, symptomów oraz leczenia grypy i infekcji sezonowych. W serwisie odnaleźć można rady lekarzy oraz ich odpowiedzi na pytania zadane przez czytelników. Ponadto domowe sposoby na wzmocnienie odporności i odparcie ataków zarazków: syropy, soki, zioła i naturalne kuracje. Sprawdź, jak odróżnić grypę od innych chorób o podobnych objawach.

  Data dodania: 25 05 2013 szczegóły wpisu
 • Portal wiedzy o chorobach i zdrowiu

  Portal wiedzy o chorobach i zdrowiu

  Ktoś z Twoich bliskich zapadł na ciężką chorobę? Znasz diagnozę, ale nie do końca rozumiesz jej konsekwencje? Nie wiesz co robić? Już dziś odwiedź nasz serwis w którym znajdziesz szeroki katalog chorób wraz z ich dokładnym opisem. Zdobądź informacje, które pozwolą Ci usystematyzować wiedzę na temat danej choroby, a tym samym podjąć odpowiednie kroki. Naszej stronie zaufało już wielu zadowolonych internautów, którzy każdego dnia nie tylko poznają nowe informacje, ale również dzielą się nimi na forum tematycznym. Poznaj wiedzę, która pomoże Tobie i Twoim najbliższym.

  Data dodania: 23 05 2013 szczegóły wpisu
 • Choroby skóry

  Choroby skóry

  Charakterystyka najczęściej występujących chorób dermatologicznych. W naszym serwisie znajdziesz opis przyczyn występowania, objawów oraz sposobów leczenia dolegliwości skórnych. Oprócz tego, opisaliśmy najnowocześniejsze metody leczenia zabiegowego, a także zamieściliśmy listę polecanych przez nas gabinetów dermatologicznych. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu serwisowi łatwiej będzie Wam zadbać o zdrowie i kondycję skóry.

  Data dodania: 22 05 2013 szczegóły wpisu
 • Choroby kobiece

  Choroby kobiece

  Serwis Choroby kobiecie proponuje wskazówki dotyczące leczenia, symptomów oraz przeciwdziałania typowo kobiecym dolegliwościom. Skierowany jest do pań w każdym wieku, które chcą zadbać o swoje zdrowie i dobry nastrój. Serwis zawiera nie tylko porady specjalistów, ale dodatkowo domowe metody oraz wskazówki czytelniczek. Możesz podzielić się swoimi wątpliwościami i alarmującymi spostrzeżeniami z innymi kobietami, zasięgnąć ich porady i dowiedzieć się, jak one radzą sobie z podobnymi do Twoich kłopotami. Może znajdziesz historię zbliżoną do Twojej?

  Data dodania: 20 05 2013 szczegóły wpisu
 • Niedoczynność tarczycy

  Niedoczynność tarczycy

  Tarczyca jest gruczołem w kształcie motyla położonym u podstawy szyi, odpowiada ona za ogromnie ważne działania życiowe. Często chorobą tarczycy jest niedoczynność. Ta przypadłość która polega na wadzie pracy organu, jakim jest tarczyca. Objawy owej dolegliwości, mogą być nadzwyczaj różnorodne i nierzadko pomijane. Chociaż niedoczynność tarczycy nieleczona bądź zbyt późno zidentyfikowana, może spowodować do całkowitego uszkodzenia i wyniszczenia organizmu. Jeśliby ciekawi cię, jakie mogą być powikłania po tej przypadłości, oraz poznać przejawy i jej przebieg, zapraszam na moją stronę o niedoczynności tarczycy. Polecam również do zapoznania się z treścią mojej strony internetowej i szybkiego zdiagnozowania tej tej dolegliwości

  Data dodania: 16 05 2013 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Choroby - nowa strona:

Adres: