Choroby

 • Zespół Aspergera

  Zespół Aspergera

  Zespół Aspergera jest całościowym zaburzeniem rozwoju. Zespół Aspergera upośledza umiejętności aspołeczne, hamuje elastyczność myślenia. Przyczyny tej choroby nie są znane. Symptomy tej choroby to trudności z nawiązywaniem interakcji międzyludzkich podobnie jak w sferze werbalnej, jak i niewerbalnej. Osoby mające zespół Aspergera podczas rozmowy mają inny głos, trudno przychodzi nawiązywanie rozmowy i podtrzymywanie jej. Przyczyny zespołu Aspergera nie są znane, jest kilka hipotez. Najprawdopodobniejszą przyczyną jest defekt centralnego układu nerwowego.

  Data dodania: 20 03 2012 szczegóły wpisu
 • Przewlekłe zapalenie trzustki

  Przewlekłe zapalenie trzustki

  W Europie zachodniej nieprzerwanie wzrasta zapadalność na ostre zapalenie trzustki. Choroba ta może prowadzić do tak przykrych komplikacji jak np. moczówka cukrowa czy też niewydolność przewodu pokarmowego. Nieżytowi trzustki da się niemniej jednak skutecznie zapobiegać. Na stronach naszej witryny dowiesz się o tym czym jest nieżyt trzustki, jak się przejawia a także czym grozi. Nadto, co wybitnie ważne dla chorych na tę chorobę, przedstawiono instrukcje odnośnie należytej diety.

  Data dodania: 16 03 2012 szczegóły wpisu
 • Zespół Aspergera

  Zespół Aspergera

  Chcesz poznać przyczyny powstawania zespołu aspergera? Interesuje cię przebieg tej choroby, a może wolisz sprawdzić, jak wygląda jej leczenie? Odpowiedzi na te wszystkie pytania i wiele innych dotyczących zespołu aspergera odnajdziesz na naszej witrynie. Oprócz suchych faktów zamieściliśmy tam kilka ciekawych informacji, które może nie są dokładnie potwierdzone, jednakże rzucają nowe światło na tą dolegliwość. Zobacz, jak w szybki sposób możesz poznać to schorzenie. Informacja o posiadaniu tej choroby nie musi być od razu wyrokiem. Pamiętaj o tym, że można z nią żyć i funkcjonować. Te i wiele innych ciekawych artykułów znajdziesz w naszym portalu.

  Data dodania: 03 03 2012 szczegóły wpisu
 • Mononukleoza

  Mononukleoza

  Chcesz poznać więcej informacji na temat choroby pocałunków? Jeśli często się całujesz również jesteś w grupie ryzyka osób, które mogą zostać zarażone mononukleozą. Niestety objawy mononukleozy są pierwszych stadiach podobne do zwykłej grypy. Zarażony ma bóle głowy, złe samopoczucie, jest apatyczny. Na pewno będzie interesować cię leczenie tej infekcji. Wszelkie wiadomości na ten temat zamieściliśmy w poszczególnych podkategoriach naszego serwisu. Przeczytaj dokładnie, jakie mogą pojawić się powikłania w przypadku zaniechania leczenia lub też jego niepodjęcia. Mononukleoza na pewno nie jest aż tak straszną chorobą, wystarczy tylko dokładnie ją poznać. My ci to umożliwimy.

  Data dodania: 03 03 2012 szczegóły wpisu
 • Choroba refluksowa przełyku

  Choroba refluksowa przełyku

  Jesteśmy autorami serwisu refluks.eu. Został on poświęcony dokładnemu zaprezentowaniu dolegliwości, jaką jest refluks żołądka. Każdy, kto szuka informacji na ten temat z pewnością powinien odwiedzić nasz portal. W dobie ciągłego rozwoju internetu coraz więcej osób opiera swą wiedzę o tego typu serwisy. Postaraliśmy się o to by jak najlepiej przedstawić kwestie refluksu przełyku. Dzięki informacjom zawartym w naszym portalu dowiesz się jak powstaje ta dolegliwość, a także jak obecnie jest ona leczona. Wielu twierdzi, że lepiej zapobiegać niż leczyć, to też napisaliśmy o tym jak postępować by się nie nabawić zgagi. Zapraszamy do refluks.eu.

  Data dodania: 03 03 2012 szczegóły wpisu
 • Leczenie zapalenia płuc

  Leczenie zapalenia płuc

  Leczenie a także przejawy zapalenia płuc są zamysłem tej witryny. Dane ujęte tu będą potrzebne w zrozumieniu tego, jakie zagrożenie wiąże się z zapaleniem płuc. Ten problem zdrowotny jest osobliwie niebezpieczny jeżeli chodzi o osoby starsze a także dzieci. Absolutnym minimum będzie tutaj leczenie na bazie antybiotyków. Czytelnik stron witryny zapalenie-pluc.pl osiągnie dane o zwiastunach oraz ryzyku płynącym z zapalenia płuc. Co więcej znalazły się tutaj dane o tym jaki będzie rezultat w przypadku zaniedbania leczenia tego problemu zdrowotnego, które na nieszczęście występuje notorycznie.

  Data dodania: 28 02 2012 szczegóły wpisu
 • Podagra

  Podagra

  Podagra to choroba która wynika ze zwiększonego wytwarzania kwasu moczanowego, podagra objawia się ostrym bólem stawów, podagra powiązana jest z ogólnoustrojowym stanem zapalnym.Widać że autorom www.podagra.medserwis.pl zależało nam na logicznym uporządkowaniu wszystkich zawartych tu informacji które są przedstawione w przystępnej formie. www.podagra.medserwis.pl stanowi wiarygodne źródło informacji o usługach medycznych i problemach medycznych.

  Data dodania: 27 02 2012 szczegóły wpisu
 • Grzybica skóry

  Grzybica skóry

  Grzybica stóp i dłoni, grzybica pochwy to najpopularniejsze modły grzybicy. Specyfiką grzybicy jej duża zdolność rozprzestrzeniania się tej choroby, możemy się nią zarazić na basenie, siłowni, saunie, używając cudzych przyborów higienicznych. Dzięki portalowi http://grzybica.ovh.org dowiesz się jak uniknąć zarażenia grzybicą, dowiesz się również jak leczyć grzybicę. Podstawowym naszym celem jest nauczanie odnośnie problemów związanych z chorobami skóry. Pamiętaj z grzybicą można sprawnie zapobiegać a także ją leczyć.

  Data dodania: 27 02 2012 szczegóły wpisu
 • Skaza białkowa u niemowląt

  Skaza białkowa u niemowląt

  Wszyscy mamy świadomość że jedną z najpiękniejszych sytuacji w życiu jest urodzenie się dziecka. Odpowiedzialny młody rodzic będzie starał się co może aby obronić dziecko przed niebezpieczeństwami szczególnie tymi związanymi z chorobami. Okazuje się że nie zawsze jest to wykonalne. Taką dolegliwością która najczęściej dotyka małe dzieci jest skaza białkowa. Początkowe objawy mogą się pojawić już w pierwszych tygodniach życia. Dolegliwość ta ma tło alergiczne. Dziecko jest najczęściej uczulane przez alergeny występujące w pokarmie. Dlatego rodzice powinni uważać na pokarmy które podają dziecku. Bezwzględnie trzeba uważnie sprawdzać skład na etykietach opakowania w sklepie. Bywa że jest to dość uciążliwe ale zezwala na ominięcie wielu niemiłych sytuacji ale co najistotniejsze, że pozwoli obronić organizm dziecka. Gdy jednak któryś produkt jest w porządku ale z jakichś powodów budzi nasze podejrzenia trzeba koniecznie wykonać test – podać tylko niedużą część i odczekać na uaktywnienie się reakcji alergicznej.

  Data dodania: 24 02 2012 szczegóły wpisu
 • Refluks

  Refluks

  Refluks - cofanie się treści żołądkowej do przełyku. Refluks objawia się zgagą, pieczeniem w przełyku, bólem żołądka. Refluks jest chorobą dość przykrą. Odwiedź stronę www.refluks.medserwis.pl Jeśli chcesz ułatwić sobie zadanie na pewno znajdziesz na niej wiele informacji które przybliżą ci ten interesujący temat omówiony w portalu www.refluks.medserwis.pl wyczerpująco i podany w interesującej formie.

  Data dodania: 22 02 2012 szczegóły wpisu
 • Pneumokoki

  Pneumokoki

  Pneumokoki to inaczej dwoinki zapalenia płuc. Pneumokoki są groźne zwłaszcza dla niemowląt i dzieci do lat 5. Do zakażenia dochodzi drogą kropelkową oraz przez kontakt z osobą chorą.Zajrzyj na strony portalu www.pneumokoki.medserwis.pl znajdziesz tu dużo ciekawych nowinek i informacji o najnowszych usługach które mogą być wykonane przy zastosowaniu sprzętu medycznego najnowszej generacji. Nie zwlekaj, odwiedź strony www.pneumokoki.medserwis.pl

  Data dodania: 22 02 2012 szczegóły wpisu
 • Katar

  Katar

  Katar jest cechą przeziębienia, katar może być również sienny. Katar powoduje że błona śluzowa staje się obrzęknięta, katar produkuje nadmierne ilości śluzu.Zawarte informacje w portalu www.katar.medserwis.pl posiadają wysoką wartość użytkową i merytoryczną. www.katar.medserwis.pl przeznaczony jest dla wszystkich którzy chcą skorzystać z usług medycznych dotyczących możliwości diagnostyki i leczenia.

  Data dodania: 22 02 2012 szczegóły wpisu
 • Histeria

  Histeria

  Histeria to jedna z form zaburzeń osobowości, histeria związana jest z nadmierną potrzebą akceptacji i podziwu ze strony otoczenia. Histeria to pozbawione umiaru, przesadnych, obliczonych na pokaz zachowań. Najbardziej popularnym sposobem zwiększenia oglądalności serwisu jest zapewnienie atrakcyjnej treści. Autorzy strony www.histeria.medserwis.pl dobrze o tym wiedzą i zrealizowali to w praktyce. Odwiedź stronę www.histeria.medserwis.pl Jeśli chcesz ułatwić sobie zadanie na pewno znajdziesz na niej wiele informacji które przybliżą ci ten interesujący temat.

  Data dodania: 21 02 2012 szczegóły wpisu
 • Hipotonia

  Hipotonia

  Hipotonia - niedociśnienie tętnicze. Hipotonia to obniżone ciśnienie tętnicze poniżej wartości prawidłowej. Hipotonia zmienia swoje granice w wieku starczym.Koniecznie zajrzyj na naszą stronę www.hipotonia.medserwis.pl ja dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy i skorzystam z zawartych tu treści merytorycznych. Wszystkie komentarze i sugestie na temat www.hipotonia.medserwis.pl sprawiają że rozwój portalu przebiega w kierunku proponowanym przez jego użytkowników.

  Data dodania: 21 02 2012 szczegóły wpisu
 • Miażdżyca Warszawa

  Miażdżyca Warszawa

  Strona internetowa www.miazdzyca.medserwis.pl to obecnie dla wielu osób podstawowe i często pierwsze źródło informacji w tej branży dobrze więc że jest to źródło w pełni merytoryczne.Portal www.miazdzyca.medserwis.pl nie przewiduje żadnych opłat dla użytkowników, zawiera jednak wiele specjalistycznych informacji które mogą okazać się bardzo przydatne.Zajrzyj koniecznie na stronę na pewno nie będziesz żałował, znajdziesz tu informacje które być może okażą się przydatne.

  Data dodania: 10 02 2012 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · następna strona »

Choroby - nowa strona:

Adres: