Medycyna estetyczna Warszawa - manikowska.eu

Medycyna estetyczna Warszawa - manikowska.eu

Ocena: 7.0/10 (1 głos)Nasz gabinet medycyny estetycznej w Warszawie to miejsce absolutnie szczególne. Znajdziesz tu dla siebie bardzo nowoczesne, idealnie dopasowane zabiegi, które będą mogły przełożyć się na bardzo konkretną, jakościową poprawę Twojego wyglądu, humoru – nastawienia do rzeczywistości. Pragniemy bardzo serdecznie zaprosić do zapoznania się z naszą stroną. Dbamy o Ciebie w pełni. Dla nas pielęgnacja to połączenie dbania o wyjątkową urodę, ale także – o piękny umysł. Wierzymy, że piękna nie da się zamknąć w sztywnych formach i definicjach. Zapraszamy do kontaktu i sprawdzenia konkretnych zabiegów.Podobne strony
 • Botox Opole

  Gabinet PRAXI-DENT zajmuje się stomatologią i medycyną estetyczną. Opole to miejsce, w którym powyższy gabinet proponuje m.in. botox. Szczególne miejsce w ofercie zajmuje innowacyjna mezoterapia. Omawiany gabinet gwarantuje skuteczne, a zarazem bezbolesne leczenie. W ofercie znajdziemy wysokiej jakości wypełniacze i inne materiały. Główną specjalnością gabinetu jest profesjonalne wybielanie zębów. Personel tworzą tam profesjonalni specjaliści i wykwalifikowane asystentki. Najwyższą jakość usług gwarantuje innowacyjne wyposażenie gabinetu.

 • Chirurgia Bytom

  Zadbaj o zdrowie w specjalistycznej klinice w Zabrzu! Oferujemy konsultacje specjalistyczne, zabiegi operacyjne, badania laboratoryjne, to wszystko w jednym miejscu i małej cenie. Specjalizujemy się w medycynie estetycznej. Spełnimy każde twoje oczekiwania, chirurgia nie jest nam straszna, a pobyt u nas spędzisz przytulnie i odejdziesz od nas zdrowsza fizycznie i psychicznie! Dzięki przebytym kursom, doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze, możesz bez lęków powierzyć nam swoje zdrowie, a ceny jakie gwarantujemy są niezwykle niskie do jakości zrealizowanych usług. Każdy wie jaki jest bieżący stan polskiej służby zdrowia, stąd wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom, zapraszamy do naszego gabinetu!

 • Przeszczep włosów metodą FUE

  Włosy gubimy cały czas i póki dzienna ilość wypadających włosów jest w normie to nie mamy podstaw do zmartwień, w przeciwnym razie potrzebna może być transplantacja włosów. Chirurgia odtwórcza włosów to jedna z najlepszych sposobów odzyskanie utraconych włosów. Na stronie tej umieszczone są wszelkie niezbędne informacje na temat chirurgi odtwórczej włosów jak również tego jak radzić sobie z tym kłopotem, jeśli dotknie on właśnie nas. Jeżeli masz problem z włosami, zaczynasz nadmiernie gubić włosy, szukasz pomocy to dobrze trafiłeś, na naszej stronie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, przekazane w przejrzysty oraz jasny sposób, bez naukowego języka niezrozumiałego dla większości z nas. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony oraz wspólną walkę z wypadającymi włosami.

 • STOMATOLOG AGNIESZKA MAJEWSKA Poznań botox Poznań

  W Poznaniu znajduje się Centrum Stomatologii i Medycyny Estetycznej. Przeprowadzamy zabiegi z pielęgnująco - relaksacyjne zarówno na twarz jak i na ciało. Do obszaru medycyny estetycznej kwalifikuje się zabiegi takie jak bezoperacyjny lifting twarzy lub likwidowanie cieni pod oczami. Wybielanie zębów i usuwanie przebarwień to również jedne ze świadczonych przez nas usług. Wszelkie zabiegi stomatologiczne wykonujemy z użyciem znieczulenia komputerowego. Osoby zaciekawione zapraszamy na stronę internetową ośrodka, gdzie opublikowaliśmy pełną naszą propozycję. Możliwy jest również kontakt telefoniczny lub elektroniczny.

 • Klinika Stomatologiczna Stardent leczenie pod mikroskopem

  Na terenie Stargardu Szczecińskiego zawiera się gabinet stomatologiczny- Stardent. Jesteśmy obecni na rynku od 2007 roku. W naszej klinice realizujemy wiele zabiegóww zakresie stomatologii zachowawczej oraz estetycznej. Implantoloprotetyka czy też endodoncja to również jedne z usług z których mogą Państwo skorzystać w Klinice. Z gabinetem stomatologicznym dopuszczalny jest kontakt drogą telefoniczną czy też mailową. Funkcjonujemy od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 do 20:00. Jesteśmy osiągalni również w sobotę w godzinach 9:00- 14:00. Dla dostania większej ilości informacji poznaj się ze szczegółami naszej strony internetowej.

 • www.glambeauty.eu

  Firmę Glam Beauty tworzą przede wszystkim osoby, których pasją jest medycyna estetyczne oraz zabiegi kosmetyczne. To właśnie oni oferują Państwu wysokiej jakości produkty po niezwykle niskiej cenie. Ciągle staramy się śledzić sytuację panującą na rynku tak aby nasi klienci zawsze otrzymywali najnowsze rozwiązania technologiczne. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą to zapraszamy do sprawdzania naszych dotychczasowych realizacji, które znajdą Państwo na naszej stronie.

 • Medycyna estetyczna Prestige Clinic

  Prestige Clinic ma swoją siedzibę we Wrocławiu gdzie od lat z powodzeniem świadczy usługi korekty wyglądu. Obejmują one zarówno proste i mało skomplikowane zabiegi jak i bardziej rozległe operacje podczas których modyfikowany jest kształt np. piersi. Dodatkowo doświadczona kadra lekarzy specjalizuje się w wąskich dziedzinach co zapewnia wysoką jakość świadczonych usług. Tu w miłej atmosferze można zmienić swoje życie.

 • CM Bieńkowski - chirurgia plastyczna Bydgoszcz

  Centrum Medyczne Bieńkowski wyspecjalizowało się w zabiegach powiązanych z chirurgią plastyczną. Oferujemy kontrahentom dużą różnorodność czynności, które indywidualnie dopasowujemy do konkretnych oczekiwań. Mamy długoletni staż w branży. Proponujemy czynności w świetnie wyposażonych gabinetach, co sprawia, że możemy zapewnić ich świetną klasę. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych lekarzy, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Każde nasze sale są komfortowo wyposażone. Przygotowaliśmy przestronny parking, który jest do bezpłatnej dyspozycji klientów.

 • Medycyna estetyczna - artederm.pl

  Klinika Medycyny Estetycznej oraz Dermatologii Arte Derm jest miejscem, w którym ceni się klasyczne piękno. Dlatego wszystkie dostępne zabiegi przeznaczone na twarz oraz ciało mają za zadanie mieć świetne, ale jednocześnie klasyczne efekty. W Klinice bardzo ważne jest zapewnienie klientom wspaniałego, młodego, świeżego wyglądu oraz podkreślenie jego najważniejszych zalet. Zadbany, ładny wygląd sprawia, że zyskujemy pewność siebie, poczucie bycia atrakcyjnym, jesteśmy bardziej otwarci na najnowsze znajomości, tym samym żyje nam się lepiej. Warto więc zainwestować w swój wygląd.

 • www.klinikazawodny.pl

  Medycyna estetyczna i kosmetologia, ginekologia estetyczna, procedury urologiczne, a też flebologia i leczenie żył, to zakres oferty, jaką posiada Klinika Zawodny w Szczecinie. Wieloletnie praktyka oraz specjalistyczne szkolenia umożliwiają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy Państwu również możliwość przeszczepu włosów i skorzystania z zaawansowanych technologii medycyny estetycznej, tj. Ulthera, terapia pomostowa lasera frakcyjnego Encore Active Fx Deep FX, Acculift czy termolifting Zaffiro. Jako pierwsi w Szczecinie wprowadziliśmy te technologie, dlatego wiemy o nich wszystko! Zapraszamy!