Zdrowie

Zdrowie - ostatnio dodane strony

 • Hipnoza regresyjna - hipnoterapeuci.pl

  Hipnoza regresyjna - hipnoterapeuci.pl

  Hipnoterapeuci.pl
  Hipnoterapia jedną z najskuteczniejszych metod pracy z podświadomością człowieka. Tak twierdzą eksperci z Hipnoterapeuci.pl, którzy oferują klientom usługi w zakresie hipnozy. Każdy hipnoterapeuta ma na koncie współpracę z uznanymi ośrodkami w tej dziedzinie i certyfikaty potwierdzające wiedzę. Za pośrednictwem portalu można znaleźć hipnotyzera w Warszawie, Łodzi i Wrocławiu lub online.

  Data dodania: 24 09 2022 szczegóły wpisu
 • Venita cassia - ziolowy-sklep.pl

  Venita cassia - ziolowy-sklep.pl

  Ziołowy Sklep to sklep internetowy, który oferuje szeroki wybór produktów. W jego ofercie można znaleźć na przykład ziołową farbę do włosów Venita Cassia czy też olejki eteryczne do świec. Warto zwrócić również uwagę na oferowane miody. W opisywanym sklepie dostępny jest na przykład miód głogowy. Wszystkie oferowane produkty wyróżnia wysoka jakość. Bogata oferta sprawia, że każdy zainteresowany bez problemu wybierze coś dla siebie.

  Data dodania: 23 09 2022 szczegóły wpisu
 • Psychoterapeuta olsztyn - psychoterapeuta-szadkowska.pl

  Psychoterapeuta olsztyn - psychoterapeuta-szadkowska.pl

  Anna Szadkowska - aktywna zawodowo psychoterapeuta-psycholog z wieloletnim doświadczeniem świadczy fachową pomoc psychoterapeutyczną oraz konsultacje psychologiczne na terenie Olsztyna. Oferuje terapię indywidualną dla dorosłych i młodzieży oraz psychoterapię par. Świadczona terapia psychologiczna, a także profesjonalne podejście do relacji z klientem zapewnia poczucie wsparcia osobom korzystającym z usług.
   
   

  Data dodania: 17 09 2022 szczegóły wpisu
 • Regresja hipnotyczna - naprawaskrzydel.pl

  Regresja hipnotyczna - naprawaskrzydel.pl

  Naprawa Skrzydeł to gabinet hipnoterapii, który działa w Szczecinie i zapewnia swoim klientom wysokiej jakości usługi z zakresu hipnoterapii. Wykwalifikowani oraz doświadczeni specjaliści zajmują się hipnozą nie tylko dorosłych, lecz także dzieci. To bezpieczne i przyjazne miejsce, w którym znaleźć można profesjonalne wsparcie. Jeżeli więc poszukujesz rzetelnej pomocy, koniecznie sprawdź gabinet Naprawa Skrzydeł!

  Data dodania: 12 09 2022 szczegóły wpisu
 • Produkcja kontraktowa suplementów diety - tantus.pl

  Produkcja kontraktowa suplementów diety - tantus.pl

  Firma Tantus od wielu lat zajmuje się produkcją kontraktową suplementów diety. Jej ogromną zaletą jest kompleksowość usług, która pozwala klientom tej firmy zrealizować swój pomysł od receptury po wytworzenie produktu gotowego do sprzedaży. Tantus ma duże doświadczenie w produkcji suplementów o statusie BIO, VEGAN, a także GLUTEN-FREE. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, odwiedź stronę internetową Tantus.

  Data dodania: 08 09 2022 szczegóły wpisu
 • Ortodonta - ortodontaczestochowa.com.pl

  Ortodonta - ortodontaczestochowa.com.pl

  Nowoczesne technologie leczenia wad zgryzu w Częstochowie oferuje Specjalistyczny gabinet ortodontyczny lek. stom. Marka Parchańskiego. Dysponujemy szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem, gwarantując efektywną korekcję wad zgryzu. Korzystamy z najnowszych osiągnięć technologicznych, proponując duży wybór aparatów ortodontycznych najwyższej klasy, co pozwala na indywidualny i skuteczny dobór metod terapii do preferencji i potrzeb każdego pacjenta. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 07 09 2022 szczegóły wpisu
 • NZOZ Rehmedicon

  NZOZ Rehmedicon

  Warszawskie Bielany to miejsce w którym znajduje się Rehmedicon przychodnia będąca na rynku od 2007 roku. Obecnie w przychodni przyjmują lekarze ortopedzi, folebolog, diabetolog, urolog, radiolog, fizjoterapeuci. W przychodni można wykonać badanie USG ogólne i ortopedyczne, badanie USG Doppler wykonywane są zabiegi hydrodekompresji, podanie leku dostawowo pod kontrolą USG, podania sterydu, kwasu hialuronowego, czynnika wzrostu. Leczenie otyłości również farmakologiczne, fizjoterapia, fala uderzeniowa w ortopedii i urologii.

  Data dodania: 02 09 2022 szczegóły wpisu
 • Trycholog Bydgoszcz - Monika Kosmal

  Trycholog Bydgoszcz - Monika Kosmal

  Nazywam się Monika Kosmal i jestem Trychologiem. Jeżeli towarzyszy Ci świąd lub inne niepokojące objawy na skórze głowy serdecznie zapraszam na konsultację trychologiczną do mojego gabinetu Trychologicznego w Bydgoszczy. Przyjrzymy się Twojemu problemowi i razem ustalimy skuteczną terapię. Sprawdzę wyniki Twoich badań, sprawdzę skórę głowy specjalistycznym trichoscopem oraz przeprowadzę szczegółowy wywiad.

  Wybrałam studia podyplomowe z trychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie, ponieważ była to uczelnia na najwyższym poziomie.

  W codziennej pracy cechuję się ludzkim podejściem i wnikliwością. Gabinet Trycholog Bydgoszcz otwarty jest od poniedziałku do sobotu. Zapraszam na ulicę Słowiańską 14A, po uprzednim skontaktowaniu się w celu umowienia wizyty. Zależy mi na tym, aby znaleźć przyczynę Twojego problemu, a także aby nauczyć Cię, jak dbać o skórę samemu w domu!

  Data dodania: 27 03 2022 szczegóły wpisu
 • Opinie orzecznicze Gdynia - medycynakaczmarek.pl

  Opinie orzecznicze Gdynia - medycynakaczmarek.pl

  Gabinet Medycyny Pracy i Orzecznictwa Lekarskiego w Gdyni to szeroka oferta badań wstępnych dla pracowników, w tym także dla pracowników narażonych na promieniowanie jonizujące. Oferta obejmuje badania okresowe, wystawianie świadectw dla marynarzy, orzeczeń dla kandydatów ubiegających się o pozwolenie na broń oraz obdukcje lekarskie. Wykonujemy także szczepienia osób wyjeżdżających do krajów tropikalnych. Swoją praktykę w ramach gabinetu zespół spełnia od przeszło 30 lat. Zapraszamy do skorzystania z oferty i zapraszamy do kontaktu pacjentów z województwa pomorskiego.

  Data dodania: 21 03 2022 szczegóły wpisu
 • Medycyna estetyczna Rzeszów balicka-clinic.pl

  Medycyna estetyczna Rzeszów balicka-clinic.pl

  Zatroszcz się o swój wygląd i skorzystaj z profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej, jakie w Jarosławiu oferuje dr n. med. Luiza Balicka-Adamik, neurolog, specjalista medycyny estetycznej. W ramach Balicka Clinic jesteś pod opieką fachowców i miłośników piękna, którzy dzięki najnowszym osiągnięciom nauki i medycyny skutecznie zadbają o zdrowy i atrakcyjny wygląd. Polecamy kompleksowe zabiegi odmładzające z użyciem toksyny botulinowej, mezoterapii oraz nici. Polecamy również terapie stymulujące oraz wyszczuplające. Zadbamy też całościowo o Twoje włosy i pomożemy zredukować problemy intymne. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 03 2022 szczegóły wpisu