Zdrowie

Zdrowie - ostatnio dodane strony

 • Liofilizaty - swisspharma.pl

  Liofilizaty - swisspharma.pl

  W naszej ofercie mogą państwo znaleźć sporo dobrego dla swojego organizmu. Co tak dokładnie znajduje się w naszym sklepie? Każdy odbiorca na pewno znajdzie coś właśnie dla siebie, ale tymczasem oferujemy dla państwa: liofilizat z kiszonej kapusty, liofilzat z kiszonego buraka, probiotyk, dieta ketogenna, witamina k2 mk-7, witamina k2, omega 3, omega 6 oraz omega 9. Rzecz jasna na tym nie koniec, bo w naszej ofercie można znaleźć dużo więcej dobrotliwych suplementów dla organizmu. Zawsze razem staramy się, aby nasz asortyment był jak najbardziej bogaty.

  Data dodania: 09 01 2019 szczegóły wpisu
 • Atak kolki nerkowej - uro.net.pl

  Atak kolki nerkowej - uro.net.pl

  Nader często informacje w internecie są nader rozproszone. Oczywiście zagadnienia medyczne są jednymi z najczęściej poruszanych przez internautów. Kwestia jest bardzo istotna, gdyż dotyczy ona właśnie twojego zdrowia, dlatego nie powinno być dla ciebie niczym obojętnym, jaki jest jego stan. Pierwsza reakcja wielu osób to właśnie internet. Jednak przeskakiwanie po wielu stronach może być nużące. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie potrzebne tobie informacje zebrane w jednym miejscu.

  Data dodania: 20 12 2018 szczegóły wpisu
 • InBody120 - badanie zawartości białka w organiźmie

  InBody120 - badanie zawartości białka w organiźmie

  Analizator InBody120 to profesjonalna aparatura medyczna, która pozwala na badanie składu ciała, w tym między innymi na pomiar tkanki tłuszczowej. Sprzęt analizuje skład ciała na postawie rzeczywistego pomiaru – bez uwzględniania danych takich jak wiek, płeć czy budowa ciała, dzięki czemu daje tak dokładne wyniki. Sprzedaż analizatorów prowadzi firma Maniac Gym A.B.H. Leszczyńscy. Więcej informacji o ofercie można znaleźć na stronie internetowej InBody120.pl. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 12 2018 szczegóły wpisu
 • artroskopialodz.pl - artroskopia kolana

  artroskopialodz.pl - artroskopia kolana

  Oferujemy artroskopowe leczenie chorób układu kostno-mięśniowego. Artroskopia to bezpieczna technika zabiegowa wykonywana w warunkach przygotowanej sali zabiegowej. Artroskopia polega na umieszczeniu artroskopu o średnicy około 4 milimetrów w chorym stawie. Dzięki czemu artroskopia pełni funkcję terapeutyczną i diagnostyczną. Artroskopia kolana profesora Jarosława Fabisia jest doceniana na całym świecie, o czym świadczą liczne wyróżnienia. Zalecamy do poznania treści naszej witryny internetowej. Operacje artroskopowe są małoinwazyjne dzięki czemu gwarantują dużo mniejszy odsetek komplikacji pooperacyjnych. Profesor wykonuje od lat artroskopię stawu barkowego, biodra, łękotki, stawu łokciowego, kolana oraz stawu skokowego. Profesor Jarosław Fabiś przeprowadza również zabiegi rekonstrukcyjne większości więzadeł występujących w ludzkim ciele. Rekonstrukcja ACL jest najczęstszym zabiegiem operacyjnym kolana. Więzadło krzyżowe przednie jest najbardziej narażone na kontuzje. Rekonstrukcja ACL polega na naprawy więzadła i odzyskaniu zakresu funkcjonalnego stawu sprzed zabiegu. Rekonstrukcja wykonywana jest w naszej sali operacyjnej z najwyższej jakości materiałów. Zabiegi wykonywane są w Łodzi

  Data dodania: 11 12 2018 szczegóły wpisu
 • www.owrposejdon.pl Ośrodek rehabilitacyjny

  www.owrposejdon.pl Ośrodek rehabilitacyjny

  Baza zabiegowa i rekreacyjna, wycieczki do Trójmiasta czy zamku w Malborku, rejsy wycieczkowe po Zalewie Wiślanym czy sugestie wycieczek pieszych to tylko niektóre możliwości, jakie oferuje pobyt w Krynicy Morskiej, gdzie czeka na Państwa duża baza hotelowa i Ośrodek Wczasowo-Rehabilitacyjny POSEJDON. Położony w centrum Krynicy Morskiej, posiada dostępne dojście do morza. Oferujemy turnusy rehabilitacyjne grupowe i indywidualne, wczasy, kolonie, zielone szkoły, wycieczki i pobyty indywidualne. Nasze zaplecze rehabilitacyjne zapewnia możliwość leczenia dysfunkcji narządów ruchu oraz schorzeń układu krążenia. Zapraszamy!

  Data dodania: 07 12 2018 szczegóły wpisu
 • Potencja tabletki

  Potencja tabletki

  Myślisz nad tym w jaki sposób wyeliminować swoje problemy z potencją? Odwiedź stronę naszego sklepu i skorzystaj z środków farmakologicznych, które niosą od wielu lat ulgę mężczyznom na całym świecie. W naszym asortymencie posiadamy najlepsze środki na zaburzenia erekcji! Ich jakość gwarantują renomowani producenci i sprawdzeni dostawcy. Naszym atutem są także atrakcyjne ceny i zróżnicowany asortyment. Na naszej stronie znajdziesz ponadto cenne informacje dotyczące zarówno leków, ale także problematyki zaburzeń wzwodu.

  Data dodania: 06 12 2018 szczegóły wpisu
 • www.ortodontalegnica.com

  www.ortodontalegnica.com

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gabinet ortodontyczny z Legnicy, w którym przyjmuje lekarz Jacek Zboch. Nasza działalność polega na leczeniu wad zgryzu u dzieci i osób dorosłych. Wyróżnia nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Po przeprowadzonej diagnozie, proponujemy najlepszy sposób leczenia, dysponujemy nowoczesnymi aparatami stałymi oraz ruchomymi. Zajmujemy się także świadczeniem usług związanych z kosmetyką zębów. Gabinet został urządzony w ten sposób, aby każdy czuł się w nim komfortowo. Z pełną ofertą naszego Gabinetu mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem strony internetowej.

  Data dodania: 05 12 2018 szczegóły wpisu
 • Mega Medic - Asortyment Medyczny

  Mega Medic - Asortyment Medyczny

  W 2011 r. udało się nam uruchomić nasz pierwszy internetowy sklep z zaopatrzeniem medycznym. Dzięki wytężonej pracy całego zespołu Mega Medic osiągnęliśmy pozycję krajowego lidera rynku. W naszym asortymencie znajdą Państwo: ciśnieniomierze, inhalatory, termometry bezdotykowe, a także profesjonalny sprzęt do rehabilitacji: łóżka, wózki, balkoniki. W ofercie nie brakuje również odzieży medycznej, masażerów, pomocy dla seniorów, a nawet alkomatów. Mega Medic to sklep on line z zaopatrzeniem i akcesoriami medycznymi.
  Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 30 11 2018 szczegóły wpisu
 • Protezy sportowe

  Protezy sportowe

  W ofercie Warszawskich Zakładów Sprzętu Ortopedycznego www.wzso.pl znajdują się protezy, ortezy, buty i wkładki oraz rehabilitacja w naszej przychodni. Zapraszamy na rehabilitację bez kolejek dla osób ze znaczną niepełnosprawnością, wszelkie informacje dodatkowo uzyskasz na naszej stronie internetowej www.wzso.pl Zajrzyj na www.wzso.pli skontaktuj się z nami w celu skorzystania z usług! erdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 28 11 2018 szczegóły wpisu
 • Kamicamoczowa.pl - encyklopedia wiedzy o kamicy nerkowej

  Kamicamoczowa.pl - encyklopedia wiedzy o kamicy nerkowej

  Kamica nerkowa jest schorzeniem polegającym na powstawaniu złogów - kamieni w układzie moczowym. Schorzenie występuj u co 10 osoby i może być przyczyną kolki nerkowej opisywanej jako najsilniejszy ból jaki zna człowiek. Kamicamoczowa.pl w jasny i zrozumiały sposób prezentuje informacje na temat diagnostyki i leczenia wszystkich typów kamicy układu moczowego. RIRS, PCNL i URSL jako najmniej inwazyjne metody zabiegowego leczenia kamicy układu moczowego. Kiedy konieczne jest leczenie zabiegowe, a kiedy może być prowadzone leczenie zachowawcze. Czy jest możliwość rozpuszczenia kamieni i jaka jest szansa, że odpowiednia dieta wpłynie na jej rozwój?

  Data dodania: 28 11 2018 szczegóły wpisu