Zdrowie

Zdrowie - ostatnio dodane strony

 • Antimicrobial.plus

  Antimicrobial.plus

  Antimicrobial Plus to innowacyjne urządzenie które zadba o nasze zdrowie w komunikacji miejskiej. Nasz sprzęt jest dostępny na rynku od bardzo dawna oraz od bardzo dawna zarządy wielu miast przechylają się na instalację Antimicrobial Plus w autobusach komunikacji publicznej. Dopiero w erze Covid 19 uzmysłowiliśmy sobie jak istotną role odgrywają nasze urządzenia a dokładnie rolą ich jest usuwanie wszelkich wirusów z powietrza. Charakterystyczna struktura, która wykorzystuje profesjonalne środki powoduje, że w otoczeniu giną każde wirusy a my możemy swobodnie poruszać się środkiem komunikacji miejskiej.

  Data dodania: 23 02 2021 szczegóły wpisu
 • Gabinet Soma - pijawki,masaż,biorezonans

  Gabinet Soma - pijawki,masaż,biorezonans

  Gabinet Soma w Piasecznie oferuje: hirudoterapię czyli przystawianie pijajwek, masaż leczniczy, masaż limfatyczny, masaż relaksacyjny i biorezonans na urządeniu F-scan.
  Pijawki znajdują zastosowanie przy różnych chorobach i niedomaganiach organizmu. Przykładowe to: rwa kulszowa, nerwobóle, bóle powypadkowe, obrzęki, stłuczenia, przeziębienia, żylaki, zakrzepy, gangliony, źle gojące się rany, odleżyny, zrosty, słabe nerki, słaba wątroba, nadciśnienie, bóle kręgosłupa, bóle stawów, bóle mięśni,po złamaniach i po operacjach w celu poprawy gojenia,hemoroidy,owrzodzenia.
  Kolejną propozycją naszego gabinetu jest masaż. Może to być masaż leczniczy, przynoszący ulgę przy bólu kręgosłupa,bądź kończyny, rozluźniający napięte tkanki i znoszący blokady. Może to być masaż limfatyczny wspomagający odpływ chłonki,bądź masaż relaksacyjny który odpręża. Każdy masaż poprawia krążenie, oddziału uspakajająco i przeciwdepresyjnie.
  Trzecią propozycją jest biorezonans wykonywany na szwajcarskim F-scanie. Jest to urządzenie diagnostyczno – terapeutyczne, które identyfikuje patogeny w organizmie dzięki specyficznym częstotliwościom rezonowania każdego z nich. Patogeny te wykazują wrażliwość na swoją częstotliwość rezonansową, a co za tym idzie, możliwa jest nie tylko diagnostyka obciążeń organizmu,ale również eliminowanie tychże patogenów za pomocą ich własnej częstotliwości.

  Data dodania: 03 02 2021 szczegóły wpisu
 • Maskologia - maseczki wielorazowe z filtrem

  Maskologia - maseczki wielorazowe z filtrem

  Zapraszamy na naszą witrynę dedykowaną bezpieczeństwu, zdrowiu - zwłaszcza w obliczu zagrożenia zarażeniem chorobami zakaźnymi - w tym Covid-19. Oferujemy środki ochrony w postaci maseczek wielorazowych wyposażonych w filtry węglowe, przyłbice ochronne oraz wszelkiej maści preparaty biobójcze, dezynfekujące. Oferowane przez nas maseczki są bardzo dobrej jakości, pozwolą na całkiem swobodne oddychanie, można je prać - dzięki czemu łatwo można utrzymać je w czystości co jest bardzo ważne dla naszego zdrowia. Wymienne filtry można również dokupić - staramy się utrzymywać duży zapas filtrów węglowych. Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki w naszym sklepie wysyłkowym oraz sklepie stacjonarnym, jaki prowadzimy w centrum Warszawy. Zapraszamy do naszego punktu w celu zapoznania się z naszymi produktami. Zapraszamy również na naszą witrynę, na której publikujemy liczne artykuły poświęcone bezpieczeństwu, stosowaniu oferowanych przez nas maseczek, przyłbic, preparatów biobójczych.

  Data dodania: 28 12 2020 szczegóły wpisu
 • Odoklinika - Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

  Odoklinika - Prywatny ośrodek leczenia uzależnień

  Odoklinika to miejsce gdzie pomagamy wyjść z uzależnienia od alkoholu. Gwarantujemy najwyższy poziom usług i doświadczony personel, który pomoże wyjść z choroby jaką jest alkoholizm. Zabiegi wszywek alkoholowych wykonują chirurdzy z wieloletnim doświadczeniem klinicznym zapewniając wszelkie standardy medyczne. Przed każdym zabiegiem sprawdzana jest waga pacjenta i dostosowywana dawka leku w celu zachowania skuteczności terapii.

  Data dodania: 14 12 2020 szczegóły wpisu
 • Dobry Psycholog Lublin

  Dobry Psycholog Lublin

  Nazywam się Helena Kistelska-Sikora i jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym oraz systemowym. Ukończyłam 5-letnie studia z psychologii w Katolickim Uniwesytecie Lubelskim. Jestem również absolwentką filologii angielskiej i filozofii na tym samym Uniwersytecie w Lublinie, zaś w 2019 roku uzyskałam tytuł doktora.

  Kompetencje i wiedzę potrzebną do pracy jako psychoterapeuta uzyskałam w trakcie 4-letniego kursu psychoterapii organizowanego przez Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego pod kierownicwem prof. Jerzego Aleksandrowicza oraz w trakcie rocznego Kursu Terapii Par w Krakowskiej Fundacji Rozwoju Psychoterapii im. prof. Marii Orwid. Oba kursy są atestowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne i przygotowują do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty. Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Jako psycholog przestrzegam surowych standardów etycznych pracy psychoterapeuty i gwarantuję swoim Pacjentom pełną poufność. Stale doskonalę swój warsztat pracy, uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach, zaś swoją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych specjalistów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  Psychoterapeuta Lublin

  Posiadam doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Od lat prowadzę prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Lublinie oraz współpracuję z publiczną Poradnią Psychologiczną. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w instytucjach służby zdrowia, placówkach oświatowych, a także realizując projekty terapeutyczne finansowane przez Europejskie Fundusze Społeczne na terenie Lublina i okolic.

  Każdy z nas ma za sobą niepowtarzalną historię, a przed sobą – drogę do pokonania. Bywa, że trudne doświadczenia z przeszłości są przytłaczające, a brak wsparcia tak dotkliwy, że radzenie sobie z teraźniejszością czy pozytywne myślenie o przyszłości wydają się całkowicie poza zasięgiem. Dlatego kluczowe jest zrozumienie przeszłych wydarzeń, przepracowanie ważnych relacji życiowych, by móc ruszyć dalej. Wyciągnięcie wniosków i uzyskanie szerszej perspektywy, zmiana myślenia i odzyskanie panowania nad emocjami po to, by życie w końcu stało się lepsze, spokojniejsze, bardziej zrozumiałe.

  Psycholog jest dobrym towarzyszem w tym procesie. Psychoterapia daje przestrzeń do zrozumienia, zaakceptowania i poradzenia sobie z tym, co do tej pory wydawało się niemożliwe do zmiany. Psychoterapeuta zaś towarzyszy w tej drodze, tworząc atmosferę bezpieczeństwa i zaufania.

  Są różne drogi prowadzące do zmian: można skorzystać z jednorazowej konsultacji psychologicznej lub podjąć się głębszej pracy terapeutycznej takiej jak psychoterapia indywidualna czy terapia małżeńska.

  Data dodania: 09 12 2020 szczegóły wpisu
 • domopieki-promyk.pl

  domopieki-promyk.pl

  Dom Opieki Promyk w Halinowie to profesjonalna opieka nad osobami dotkniętymi miażdżycą, demencją i chorobą Alzheimera. Jesteśmy NZPO i zapewniamy pełen zakres opieki poszpitalnej, pooperacyjnej, paliatywnej, rehabilitacyjnej. Wykwalifikowana kadra gwarantuje fachową opiekę medyczną, opiekę asystentów osób niepełnosprawnych, a także zajęcia terapeutyczne i zabiegi rehabilitacyjne. Proponujemy pobyty stałe, czasowe, dzienne oraz pełne wyżywienie dobrane do potrzeb dietetycznych. Więcej informacji nt. naszej działalności prezentujemy na stronie. Zapraszamy.

  Data dodania: 29 11 2020 szczegóły wpisu
 • Arsyna - Kosmetyki Ziołowe

  Arsyna - Kosmetyki Ziołowe

  Witryna Arsyna.pl prezentuje sklep internetowy oferujący kosmetyki roślinne i naturalne, wysokiej klasy olejki eteryczne dostępne w 4 pojemnościach, akcesoria do aromaterapii, hydrolaty, ręcznie wykonane mydła, masła i oleje oraz półsurowce kosmetyczne do produkcji kosmetyków DIY. Dodatkowo, na stronie znajduje się sekcja Blog, który zapozna Państwa z treściami związanymi z ziołami, ziołolecznictwem i ich wpływie na zdrowie, w szczególności odporności oraz urody, aromaterapii i olejkach eterycznych, a także artykuły dotyczące koncepcji slow life i zero waste. Strona powstała z myślą o ludziach, chcących powrócić do rytmu i harmonii, jakie daje życie w zgodzie z naturą.

  Data dodania: 23 11 2020 szczegóły wpisu
 • psycholog-bydgoszcz.net

  psycholog-bydgoszcz.net

  Psychoterapię oraz konsultacje psychologiczne w Bydgoszczy oferuje Ambulatorium Psychologii Klinicznej Psychoterapii i Psychoedukacji - Danuta Jaskólska. mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. W swojej pracy zajmuję się leczeniem problemów osobowości, problemów wychowawczych, problemów małżeńskich. Oferta obejmuje terapię zaburzeń lękowych, nerwicowych lub odżywiania, a ponadto warsztaty, szkolenia i psychoedukacyjne spotkania. Zapraszamy!

  Data dodania: 19 11 2020 szczegóły wpisu
 • medex-vip.pl

  medex-vip.pl

  Profesjonalne i skuteczne odtruwanie od substancji psychoaktywnych oferuje Medex-Vip - ośrodek w miejscowości Posada k. Konina. Jesteśmy specjalistyczną placówką zlokalizowaną w malowniczej miejscowości 5 km od Konina. Zajmujemy się detoksem i odtruwaniem od alkoholu, narkotyków, leków czy dopalaczy. Należymy do konsorcjum skupiającego profesjonalne ośrodki terapii i leczenia uzależnień. Wyspecjalizowaliśmy się w detoksykacji i leczeniu uzależnień także od hazardu. Polecamy komfortowe warunki i profesjonalną opiekę medyczną. Zachęcamy do kontaktu.

  Data dodania: 09 11 2020 szczegóły wpisu
 • NutriPharma

  NutriPharma

  NutriPharma to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą specjalnego żywienia terapeutycznego firmy Prodiet Clinical Nutrition. Oferta obejmuje najwyższej jakości artykuły w formie sypkiej lub płynu, dedykowane do podawania doustnego lub poprzez sondę. Taka kuracja jest odpowiednia dla osób zmagających się z różnymi schorzeniami jak np. niedożywienie, problemy z trawieniem, nowotwory, choroby neurologiczne, dodatkowo będą świetnym rozwiązaniem jako żywienie okołooperacyjne oraz urozmaicenie diety dla osób starszych i dzieci. Co najważniejsze, artykuły dostępne w NutriPharma można kupić w rozmaitych, wspaniałych smakach lub w odmianie bezsmakowej.

  Data dodania: 06 11 2020 szczegóły wpisu