Zdrowie

Zdrowie - ostatnio dodane strony

 • WeTalk

  WeTalk

  WeTalk jest wiodącą platformą online ukierunkowaną na pomoc psychologiczną. Gwarantujemy spersonalizowane podejście do emocji, przekonań i problemów z jakimi mierzy się klient. Nasz zespół specjalistów jest dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta i zapewnia pomoc w zależności od potrzeb. Posiadamy szeroki zakres wiedzy i umiejętności, które pomogą klientowi rozwiązać Twój problem. Zaufaj nam w kwestii kompleksowej pomocy psychologicznej online. Odwiedź nasz blog, aby uzyskać więcej informacji, które mogą być dla Ciebie bardzo przydatne.

  Data dodania: 27 12 2022 szczegóły wpisu
 • Gabinet Medycyny Estetycznej Aleksandry Tochowicz

  Gabinet Medycyny Estetycznej Aleksandry Tochowicz

  Prywatny Gabinet Medycyny Estetycznej Aleksandry Tochowicz w Katowicach to miejsce, w którym dzięki małoinwazyjnym zabiegom skutecznie poprawią Państwo swoją atrakcyjność.
  Jako nasi pacjenci możecie liczyć na to, że z pełnym zaangażowaniem przed wykonaniem zabiegów ustalimy i omówimy plan leczenia, biorąc pod uwagę oczekiwania pacjenta.
  W bogatej ofercie zabiegów mających na celu poprawę wyglądu znajdziecie Państwo przede wszystkim:
  - Dermapen,
  - Peelingi,
  - Profhilo,
  - Kolagen,
  - Mezoterapię igłową
  - Kwas hialuronowy
  - Toksynę botulinową.
  Aby naturalne piękno wspomagane było kompleksowo nie należy zapominać o pięknym, białym zdrowym uśmiechu.
  W naszym gabinecie świadczymy także usługi stomatologiczne:
  - Profilaktyka stomatologiczna,
  - Stomatologia zachowawcza,
  - Protetyka stomatologiczna,
  - Chirurgia stomatologiczna.
  Na dowolny z proponowanych przez nas zabiegów umówią się Państwo telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy.

  Data dodania: 21 12 2022 szczegóły wpisu
 • ONE CLINIC - Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

  ONE CLINIC - Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

  One Clinic z siedzibą w Warszawie to klinika powstała z myślą o kompleksowej opiece w zakresie chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej.
  Wykwalifikowany zespół lekarzy i kosmetologów korzystając z najnowszych osiągnięć medycyny oferuje szeroki pakiet zabiegów:
  - chirurgii plastycznej ( np. powiększanie piersi, plastyką brzucha, korekta nosa i uszu, plastyką okolic intymnych)
  - medycyny estetycznej ( np. mezoterapia igłowa, zabieg toksyną botulinową, kwas hialuronowy, zabieg nićmi Aptos)
  - kosmetologii ( np makijaż permanentny, ujędrnianie skóry, redukcja łysienia),
  - flebologii (skleroterapia, szydełkowanie żył, zamykanie “pajączków”)
  - mikropigmentacji paramedycznej (pigmentacja odbarwień w bielactwie, rekonstrukcja brodawki sutkowej, rekonstrukcja brwi, rekonstrukcja ust)
  - onkologii (biopsja, wycięcie włókniaków, wycięcie znamion z plastyką miejscową)
  Po pełna ofertę zapraszamy do One Clinic - z pewnością znajdą Państwo to, czego potrzebują.

  Data dodania: 21 12 2022 szczegóły wpisu
 • Medestetic - medycyna estetyczna Zielona Góra

  Medestetic - medycyna estetyczna Zielona Góra

  Centrum medycyny estetycznej Medestetic Zielona Góra oferuje kompleksowe usługi obejmujące m.in. przeszczep włosów, depilację laserową, lifting skóry, mezoterapię oraz rzeźbienie sylwetki metodą EM contouring. Klinika zapewnia wysokie standardy terapii z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu, sprawdzonych technologii oraz najlepszych na rynku preparatów. Zespół Medestetic składa się z wykwalifikowanych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie, co przekłada się na najwyższą jakość świadczonych usług.

  Data dodania: 04 12 2022 szczegóły wpisu
 • Masaż Białystok - fizjolift.pl

  Masaż Białystok - fizjolift.pl

  Fizjoterapeuta działający na terenie Białegostoku poleca się do pomocy pacjentom po przebytych urazach. Wykonuje masaże rehabilitacyjne. Specjalizuje się w rehabilitacji osób dorosłych, pomocnej przy bólach kręgosłupa, mięśni oraz w rehabilitacji stomatologicznej. W gabinecie Fizjo&Lift wykonywane są masaże Kobido, pomagające odzyskać młody wygląd twarzy. Masażyści wykonują także masaże klasyczne oraz relaksacyjne. 

  Data dodania: 30 11 2022 szczegóły wpisu
 • Psychoterapia - gabinetgestalt.pl

  Psychoterapia - gabinetgestalt.pl

  Gabinet Gestalt w Berlinie to gabinet Marty Milkiewicz. Marta Milkiewicz to psycholog oraz psychoterapeutka Gestalt z wieloletnim stażem. W ofercie opisywanego Gabinetu można znaleźć między innymi psychoterapię indywidualną czy też indywidualną terapię uzależnień. Warto dodać, że zainteresowani mogą zdecydować się również na psychoterapię par. Co istotne, Marta Milkiewicz to psychoterapeutka, która specjalizuje się w psychoterapii osób dorosłych. Cały czas stara się ona rozwijać zawodowo i osobiście.

  Data dodania: 29 11 2022 szczegóły wpisu
 • Terapia małżeńska Katowice – Relacyjne.pl

  Terapia małżeńska Katowice – Relacyjne.pl

  Relacyjne.pl to w pełni profesjonalne gabinety psychologiczne, które zapewniają przyjazną atmosferę oraz pełne zaangażowanie. Wykwalifikowani specjaliści oferują terapie dla par oraz terapie małżeńskie pomagające rozwiązać różne problemy w związku oraz przepracować niektóre kwestie. Relacyjne.pl prężnie działają nie tylko we Wrocławiu, lecz także w Katowicach oraz Krakowie. Nie czekaj więc i sprawdź sam już dzisiaj!

  Data dodania: 27 11 2022 szczegóły wpisu
 • Gabinet psychoterapii Bielsko-Biała - SzymonDyllus.pl

  Gabinet psychoterapii Bielsko-Biała - SzymonDyllus.pl

  Psychoterapeuta Szymon Dyllus działający w Bielsko-Białej oferuje kompleksową pomoc psychoterapeutyczną, umożliwiając pacjentom zażegnanie niepożądanych problemów psychicznych. Psychoterapeuta stosuje metodę psychodynamiczną pozwalającą na skuteczne zdiagnozowanie problemów i podjęcie odpowiednich działań terapeutycznych. Pacjenci mogą liczyć na zaangażowanie i wyrozumiałość oraz wydatną poprawę jakości życia.

  Data dodania: 27 11 2022 szczegóły wpisu
 • Przystań Tu - psychoterapia Warszawa Centrum

  Przystań Tu - psychoterapia Warszawa Centrum

  W Ośrodku Przystań Tu prowadzimy psychoterapię indywidualną osób dorosłych i młodzieży od 15 r.ż. oraz terapię par. Nasza oferta skierowana jest do osób doświadczających trudności i kryzysów w codziennym życiu - depresji, smutku, lęku, problemów z odżywianiem, niską samooceną. czy problemów w relacjach. Pomagamy w leczeniu zaburzeń osobowości. Nasi terapeuci to profesjonaliści pracujący w nurcie integracyjnym, świadomie korzystający z dorobku różnych szkół psychoterapii, aby jak najlepiej pomóc naszym klientom. Prowadzimy psychoterapię stacjonarnie w naszym Ośrodku przy ul. Wilczej w Warszawie Śródmieści i online.

  Data dodania: 22 11 2022 szczegóły wpisu
 • Całodobowa opieka - opiekawrodzinie.pl

  Całodobowa opieka - opiekawrodzinie.pl

  Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej opieki domowej nad osobami starszymi z okolic Łodzi, Zgierza i Pabianic, zapraszamy do skorzystania z usług, jakie świadczy firma Pomost Opieka z Łodzi. Polecamy okresową opiekę na godziny, na dzień czy weekend, także na czas urlopu rodziny. Umożliwiamy nawet usługi całodobowe z opcją z zamieszkaniem. Oferujemy profesjonalną opiekę nad osobami w domu w różnym zakresie, a doświadczone opiekunki zagwarantują biegłe wsparcie w codziennych czynnościach, w towarzystwie oraz w opiece nad domem. Zapewniamy solidność, empatię i zaangażowanie. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 07 11 2022 szczegóły wpisu