Zdrowie

Zdrowie - ostatnio dodane strony

 • malgorzatadesmond.com

  malgorzatadesmond.com

  Nowy opisSzukasz sposobu wspierającego terapię RZS? Zachęcamy do skorzystania z terapii dietą, w ramach prywatnej praktyki w Klinice EVOMED w Warszawie oferuje Małgorzata Desmond, dietetyk kliniczny, specjalista medycyny żywienia. Jest absolwentką Medycyny Żywienia na University of West London w Wielkiej Brytanii, kończyła również studia magisterskie na kierunku Dietetyka na WUM. Prowadzi konsultacje medycyny żywienia i dietetyczne a programy intensywnej terapii żywieniowej w Polsce i zajmuje się terapią żywieniową schorzeń układu pokarmowego, chorób autoimmunologicznych czy kardiometabolicznych. Zapraszamy.

  Data dodania: 18 09 2018 szczegóły wpisu
 • eximpharma.eu

  eximpharma.eu

  Jeśli szukają Panstwo zaufanego producenta kontraktowego dla swoich produktów, chcąc je wprowadzić pod własną marką na rynek przy relatywnie niewielkich nakładach finansowych, zapraszamy do współpracy z firmą EXIM PHARMA SP. Z O.O. w Warszawie. Mamy wieloletnie doświadczenie w produkcji suplementów, wyrobów medycznych i kosmetyków. Możemy zaoferować nowoczesne baza techniczne, szeroki wybór form wytwarzania (na podstawie receptur dostarczonych przez Klientów lub w oparciu o nasze formuły) i pełne wsparcie w opracowaniu projektu graficznego. Zapraszamy!

  Data dodania: 18 09 2018 szczegóły wpisu
 • www.czarny-czosnek.net czarny

  www.czarny-czosnek.net czarny

  EkoPrzetwórstwo Janusz Bąk w Rudnie, w województwie zachodniopomorskim, to firma, która wyspecjalizowała się w przetwórstwie warzyw, produkcji i sprzedaży ekologicznej żywności. Swoją działalność skupiliśmy na jednym z najzdrowszych produktów, jakim jest czosnek. Czarny czosnek, jaki znajduje się w naszej ofercie jest efektem specjalnej fermentacji, dzięki której osiąga jeszcze lepsze właściwości, zwiększa swoją skuteczność w profilaktyce chorób serca czy nowotworowych, tracąc zarazem intensywny smak i zapach. Zapraszamy na stronę naszego sklepu czarny-czosnek.net do zapoznania z całą oferta produktów!

  Data dodania: 18 09 2018 szczegóły wpisu
 • kortklinika.pl

  kortklinika.pl

  Elita polskiej chirurgii, najlepsi specjaliści ortopedii i traumatologii, ponad 500 zabiegów endoprotezoplastyki stawów rocznie, nowoczesne metody leczenia i wyszkolony personel pielęgniarski to tylko niektóre atuty Ośrodka KORT KLINIKA w Korfantowie, który wyspecjalizowała się w kompleksowym leczeniu schorzeń urazów narządu ruchu. Rozbudowana struktura placówki, wysoki standard opieki oraz nowoczesne i zaawansowane zaplecze techniczne pozwala realizować profesjonalną opieką medyczną. Pacjenci ponadto mają możliwość doboru posiłków, w tym posiłków wegetariańskich. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • www.uzdrowiska-klodzkie.pl Dom wczasów

  www.uzdrowiska-klodzkie.pl Dom wczasów

  Uzdrowiska Kłodzkie S.A. - Grupa PGU to największy w Polsce zespół uzdrowiskowy utworzony z trzech popularnych kurortów o wielowiekowej tradycji uzdrowiskowej: Polanica-Zdrój, Duszniki-Zdrój i Kudowa-Zdrój. Oferujemy rozległą gamę procedur przyrodoleczniczych i usług rekreacyjnych. Gwarantujemy pobyty lecznicze, uzdrowiskowe i hotelowe, pobyt ze skierowaniem, pobyty profilaktyczno-rehabilitacyjne i oryginalne pobyty Spa & Wellness. Dysponujemy komfortową bazą noclegową i konferencyjną oraz smaczną kuchnią. Posiadamy także źródła wód mineralnych. Zapraszamy!

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • www.uzdrowisko-konstancin.pl Sanatorium

  www.uzdrowisko-konstancin.pl Sanatorium

  Uzdrowisko Konstancin w Konstancinie-Jeziornie oferuje kompleks usług, koncentrując swoją ofertę na rehabilitacji narządu ruchu, rehabilitacji neurologicznej i kardiologicznej. Leczymy m. in. stany po udarach i urazach mózgu, po zawale mięśnia sercowego i po zabiegach kardiochirurgicznych. Zapewniamy opiekę w zakresie przewlekłego zaburzenia krążenia oraz zespołów bólowych kręgosłupa i stawów obwodowych. Gwarantujemy dostęp do naturalnych metod leczenia i profilaktyki zdrowotnej. W uzdrowisku realizowana jest też obszerna oferta hotelowo-gastronomiczna. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • Badania psychologiczne kierowców Lublin

  Badania psychologiczne kierowców Lublin

  Pracownia psychotechniczna PsychoTransMed oferuje badania psychologiczne: kandydatów na instruktorów nauki jazdy, egzaminatorów nauki jazdy; instruktorów nauki jazdy, egzaminatorów nauki jazdy; kierowców samochodów służbowych; kandydatów na kierowców zawodowych wszystkich kategorii prawa jazdy; kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy ( amatorów i kierowców zawodowych); kierowców pojazdów uprzywilejowanych (kierowca karetki, kierowca przewożący pieniądze itp.); osób które otrzymały skierowanie na badanie psychologiczne wydane przez Policję lub Starostę z powodu: prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu lub innych środków, spowodowania wypadku, przekroczenia limitu 24 punktów karnych, popełnienia 2 wykroczeń w okresie próbnym po zdaniu egzamin; operatorów wózków widłowych, akumulatorowych, koparek

  Data dodania: 17 09 2018 szczegóły wpisu
 • domsenioraharmonia.pl

  domsenioraharmonia.pl

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę Dom Seniora Harmonia, który znajduje się w Gdańsku. Świadczymy całodobową oraz kilkugodzinną opiekę nad starszymi osobami. Dysponujemy komfortowymi pokojami, kuchnią jak również salą do ćwiczeń. Zatrudniamy doświadczony i sympatyczny personel a oprócz tego lekarzy i rehabilitantów. Organizujemy ciekawe zajęcia, spacery, wycieczki i imprezy okolicznościowe. Zapewniamy odpowiednie warunki dla osób starszych, indywidualne podejście do potrzeb każdego pensjonariusza jak i korzystne ceny usług. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji.

  Data dodania: 15 09 2018 szczegóły wpisu
 • www.derkomed.pl

  www.derkomed.pl

  Mamy przyjemność przedstawić Państwu niezwykłe miejsce w Tarnowskich Górach, jakim jest Centrum Medycyny Estetycznej i Dermatologii DERKO-MED. Mogą Państwo doświadczyć tutaj szeregu zabiegów dermatologicznych, kosmetycznych, laserowych i związanych z medycyną estetyczną. Pani dr Ilona Podworska pomoże wybrać najodpowiedniejszy zabieg dla Państwa. Oferta jest naprawdę bogata, wśród niej m.in. wygładzanie zmarszczek, usuwanie rozstępów, makijaż permanentny, diagnostyka dermatoskopowa znamion. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty i poznać cennik, warto zajrzeć na stronę internetową.

  Data dodania: 13 09 2018 szczegóły wpisu
 • www.mekmed.pl

  www.mekmed.pl

  Mekmed to współczesna przychodnia lekarska zapewniająca całościową opiekę medyczną i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, w tym lekarzy specjalistów z przeróżnych dziedzin medycyny. Realizujemy zabiegi dermatochirurgiczne, proktologiczne i abdominoplastyki, przeprowadzamy operacje przepukliny pępkowej, brzusznej czy pachwinowej, a także usuwamy guzy piersi i innych okolic. Co więcej w przychodni mieści się autoryzowany zakład optyczny oraz Centrum Estetyki Ciała specjalizujące się w zabiegach chirurgii estetycznej. Zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową przychodni.

  Data dodania: 12 09 2018 szczegóły wpisu