Zdrowie

Zdrowie - ostatnio dodane strony

 • Mazowiecka uczelnia medyczna w Warszawie

  Mazowiecka uczelnia medyczna w Warszawie

  od 15 lat kształcimy profesjonalne kadry dla systemu ochrony zdrowia w Polsce i UE. Nasze doświadczenie, programy nauczania i nowatorskie metody wykorzystywane podczas zajęć z wykładowcami-praktykami odpowiadają na aktualne zapotrzebowanie pracodawców i owocują sukcesami naszych absolwentów. Studenci naszej Uczelni mogą mieć pewność, że zdobędą solidną i przydatną na co dzień wiedzę oraz praktyczne umiejętności poszukiwane na rynku pracy, a w trakcie studiów będą mogli korzystać z wielu przygotowanych z myślą o nich profesjonalnych rozwiązań i ułatwień.

  Data dodania: 21 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.hipokratescmp.pl centrum medycyny

  www.hipokratescmp.pl centrum medycyny

  W medycynie pracy oraz w badaniach sprawności psychomotorycznej wymaganej przy wykonywaniu zawodów specjalizuje się Centrum Medycyny Pracy „Hipokrates” Sp z o.o. w Tychach. Oferujemy m. in. badania lekarskie okresowe, wstępne i kontrolne, badania wysokościowe, psychotechniczne dla kierowców oraz dla operatorów sprzętu. Świadczymy też badania słuchu, płuc i pola widzenia oraz podstawowe badania diagnostyczne, tj. EKG spoczynkowe i wysiłkowe, badania laboratoryjne i szczepienia ochronne. Zapraszamy ponadto na konsultacje do okulisty, laryngologa, neurologa.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Lek na koncentrację

  Lek na koncentrację

  Dziesięć procent ludzi na świecie głoduje - a reszta je niewłaściwe rzeczy. To fragment kompleksowej analizy, która właśnie została opublikowana w czasopiśmie Lancet. Kosztem złego i niezrównoważonego odżywiania co piąta śmierć ma miejsce na całym świecie. Skala cierpień stanowi około 11 milionów zgonów rocznie. Niewłaściwe odżywianie, a także codzienny pośpiech, siedzący tryb życia, brak aktywności fizycznej wpływa także na nasze zdrowie. Złe samopoczucie, brak siły, energii – to wszystko efekty codziennych naszych działań. Pierwszymi ofiarami tych wszystkich czynników pada zazwyczaj nasza sprawność seksualna oraz zdolność do koncentracji, uczenia się i skupienia uwagi.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • Próba wysiłkowa Łódź

  Próba wysiłkowa Łódź

  Próba wysiłkowa to badanie wydolnościowe w którym lekarz ocenia zapis EKG stworzony podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Kardiolog oprócz EKG wysiłkowego wykonuje fizykochemiczną analizę wydychanych i wdychanych gazów. W naszej klinice posiadamy zaawansowaną bazę sprzętową. Najwyższą jakość próby wysiłkowej zapewnia doktor n.med. kardiolog kadry olimpijskiej Robert Pietruszyński. Pacjenci, którzy mają podejrzenie stanu przedzawałowego, niestabilnej dusznicy bolesnej, niedomykalności zastawek czy stanu przedzawałowego powinni przeprowadzić próbę EKG wysiłkową. Lekarze specjaliści zalecają wykonanie próby wysiłkowej przynajmniej raz w życiu. Do próby wysiłkowej nie powinni podchodzić chorzy z kardiomiopatią przerostową, zaburzeniami elektrolitowymi, zwężeniem lewej tętnicy wieńcowej, zwężeniem średniego stopnia zastawki aortalnej czy blokiem przewodzenia impulsów elektrycznych w układzie bodźco-przewodzącym.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • footmate.pl

  footmate.pl

  Jeżeli wypatrujesz wysokiej jakości produktów do stóp, koniecznie zapoznaj się z propozycją przedsiębiorstwa FootMate. Nasze produkty zostały wykonane z wielką dokładnością. Oferowane przez nas artykuły polepszają komfort noszenia obuwia i wspomagają w korekcji wad oraz niedoskonałości stóp. W trosce o potrzeby klientów cały czas urozmaicamy naszą propozycję o nowe produkty. Często wprowadzamy ciekawe promocje. Gwarantujemy błyskawiczną przesyłkę zamówionych produktów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, postaramy się rzeczowo oraz dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • wtabletkach.pl - oceniamy suplementy

  wtabletkach.pl - oceniamy suplementy

  Szukasz informacji na temat konkretnych suplementów diet? Chcesz dowiedzieć się jakie znaczenie biologiczne mają poszczególne witaminy i minerały? A może, pragniesz dowiedzieć się gdzie kupić konkretne preparaty?

  Na te i wiele innych pytań, odpowiedź znajdziesz w serwisie wTabletkach.pl – ogromnej bazy informacji na temat suplementów diet, wyrobów medycznych, witamin i minerałów.

  Portal wTabletkach.pl to rzetelne źródło informacji, które pomoże Ci dokonać właściwego wyboru, niezależnie od Twoich potrzeb.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • imf.pl

  imf.pl

  Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją Instytutu Medycyny Funkcjonalnej w Warszawie. Zajmujemy się zintegrowanym podejściem do zdrowienia przez przywrócenie równowagi w biochemii oraz fizjologii. Organizujemy liczne wykłady, szkolenia i konferencje dla firm oraz klientów indywidualnych. Tworzymy profesjonalne półroczne oraz roczne plany zdrowienia. Aranżujemy również liczne wydarzenia edukacyjne w Internecie. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego, postaramy się konkretnie oraz szczegółowo odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej

  Data dodania: 26 05 2020 szczegóły wpisu
 • sonatio.pl

  sonatio.pl

  Cierpisz na dolegliwości bólowe, zmiany zwyrodnieniowe lub borykasz się ze skutkami kontuzji? Szukasz profesjonalnej placówki, w której otrzymasz fachową pomoc? Bardzo dobrze trafiłeś! Centrum Rehabilitacji i Masażu Sonatio z Bydgoszczy oferuje pełną gamę usług i zabiegów z zakresu rehabilitacji, fizykoterapii, masaży, kinezyterapii, laseroterapii, krioterapii, elektroterapii oraz wielu innych. Klinika posiada dostęp do specjalistycznego sprzętu i zatrudnia wysoko wykwalifikowany personel. Gwarantuje konkurencyjne ceny i indywidualne podejście do każdego pacjenta. Detale na stronie.

  Data dodania: 25 05 2020 szczegóły wpisu
 • Psychoterapia - Warszawa Włochy

  Psychoterapia - Warszawa Włochy

  Psychoterapeuta, psycholog Nina Turek zajmuje się prowadzeniem psychoterapii analitycznej w Gabinecie Psychoterapii Ego znajdującym się w Warszawie Włochy (bliski dojazd z: Ochoty, Bemowa, Ursusa, Jelonek, Okęcia). Psychoterapeutka zajmuje się leczeniem depresji, zaburzeń odżywiania, problemem: przemocy, żałoby, rozstań, traum i nadużyć, chorób psychosomatycznych. Gabinet Psychoterapii “Ego” Nina Turek, Księdza Juliana Chrościckiego 13, Warszawa – Włochy

  Data dodania: 22 05 2020 szczegóły wpisu
 • Psychoterapia Warszawa - Leczenie Depresji

  Psychoterapia Warszawa - Leczenie Depresji

  Strona poświęcona jest tekstom związanym z leczeniem depresji i promowaniem działalności Gabinetu Psychoterapii Ego. Teksty odnoszą się do problemów: przeciążenia, braku, pustki emocjonalnej, przemocy, depresji. Problematyka ujęta jest w kontekście myślenia psychoanalitycznego. Psychoterapia i konsultacje psychologiczne prowadzone są w Gabinecie Ego znajdującym się w Warszawie – Włochy (bliski dojazd z: Ochoty, Bemowa, Ursusa, Jelonek, Okęcia) przez psychoterapeutkę analityczną, psychologa Ninę Turek. Gabinet Psychoterapii “Ego” Nina Turek, Księdza Juliana Chrościckiego 13, Warszawa – Włochy

  Data dodania: 22 05 2020 szczegóły wpisu