Zdrowie

Zdrowie - ostatnio dodane strony

 • www.zak-med.pl

  www.zak-med.pl

  Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy zaopatrującej placówki medyczne w sprzęt i materiały najwyższej jakości, gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą Wrocławskiego Centrum Zaopatrzenia Medycznego i Ortopedycznego. Dysponujemy szerokim wyborem urządzeń - mamy monitory, metkownice, sprzęt jednorazowego użytku, materiały opatrunkowe, rękawice, środki dezynfekcyjne, odzież ochronną, materiały szewne, cieplarki, akcesoria do sterylizacji, narzędzia chirurgiczne, kleje tkankowe, inkubatory, porty naczyniowe czy inne. Zapewniamy korzystne ceny i fachową współpracę. Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 18 05 2017 szczegóły wpisu
 • Obóz odchudzający dla dorosłych bodycamp.pl

  Obóz odchudzający dla dorosłych bodycamp.pl

  Obozy BodyCamp, wzorowane na amerykańskich obozach typu BOOTCAMP, podczas których uczestnicy spędzają kilka godzin dziennie na ćwiczeniach na świeżym górskim powietrzu oraz otrzymują pięć dietetycznych posiłków. To dobry sposób żeby stracić dodatkowe kilogramy.
  Po zakończeniu obozu, każdy uczestnik otrzymuje plan żywieniowo-treningowy do stosowania w domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową!

  Data dodania: 11 05 2017 szczegóły wpisu
 • Medycyna naturalna porady

  Medycyna naturalna porady

  Jakie ciekawe zabiegi z zakresu medycyny naturalnej warto poznać? Nasz portal dla rodziców opisuje cały szereg ciekawych porad zdrowotnych. Co ważne, opisujemy jak nauczyć się wykonywać część z nich. Zdrowie to najważniejsza rzecz na świecie, czyż nie? Warto dbać o siebie, a szczególnie o potomstwo. Poznaj portal internetowy stworzony z myślą o dostarczaniu ciekawych i użytecznych informacji dla wszystkich osób, których interesuje zdrowie, medycyna naturalna, porady zdrowotne, stawianie baniek, konchowanie uszu i wiele innych ciekawych tematów, z którymi warto się zapoznać!

  Data dodania: 10 05 2017 szczegóły wpisu
 • OTIS ochrona słuchu

  OTIS ochrona słuchu

  Jest nam wyjątkowo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Otis ze Szczecina. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją ochronników słuchu. Mamy własne laboratorium a we współpracy z audioprotetykami, technikami oraz lekarzami audiologami oferujemy niezwykle skuteczne produkty indywidualnie dopasowywane do każdego użytkownika. Nasze wyroby zapewniają pełną słyszalność poleceń, nie powodują zmęczenia, są wygodne oraz higieniczne. Na każdy produkt udzielamy 5-letniej gwarancji. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz najwyższą jakość naszych produktów. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 08 05 2017 szczegóły wpisu
 • Dietoterapia

  Dietoterapia

  Masz dość samotnej i sromotnej walki z nadprogramowymi kilogramami? Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług dietetycznych!Podejmij terapeutyczne kurs dietetyki, ziołolecznictwa online- Gdańsk, a na pewno będziesz zadowolony! Przygotowane przez nas materiały kursowe będą pomocne w nauce, która dzięki wielu wirtualnym ćwiczeniom jest bardzo przyjemna!Szeroki wachlarz naszych usług można odnaleźć na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 04 05 2017 szczegóły wpisu