Zdrowie

Zdrowie - ostatnio dodane strony

 • Ośrodki leczenia hazardu

  Ośrodki leczenia hazardu

  Gdzie szukać pomocy, jak wybrać właściwy, wiarygodny, prywatny ośrodek leczenia uzależnień, czym kierować się przy wyborze?

  Te i wiele innych pytań zadajemy sobie szukając odpowiedniej placówki dla siebie czy swoich bliskich.

  Obok placówek będących podmiotami leczniczymi, które spełniają wysokie standardy medyczne, terapeutyczne, lokalowe, działają i masowo reklamują się w internecie " ośrodki, kliniki, osoby indywidualne" dające złudną nadzieję na szybką i skuteczną terapię. Należy zwrócić szczególnie uwagę na fikcyjne rankingi, które wprowadzają w błąd, a mają jedynie na celu przyciągnąć klientów.

  Data dodania: 05 07 2017 szczegóły wpisu
 • MELVIT.pl - producent płatków zbożowych

  MELVIT.pl - producent płatków zbożowych

  Melvit S.A. w swojej ofercie posiada ponad 150 naturalnych produktów takich jak kasze, płatki, otręby oraz mąki. Firma posiada własne kaszarnie, płatkarnie oraz gospodarstwa rolne, dlatego klienci zawsze mogą liczyć na najwyższą jakość artykułów. Zdrową żywność Melvit można zakupić w sklepach na terenie całej Polski. Zapoznaj się z wyjątkowymi korzyściami płynącymi ze spożywania naturalnych produktów polskiego producenta.

  Data dodania: 21 07 2017 szczegóły wpisu
 • Klinika Prestige Skin

  Klinika Prestige Skin

  Klinika Prestige Skin to działające we Wrocławiu nowoczesna placówka świadcząca usługi medycyny estetycznej i dermatologii. Zabiegi przeprowadzane są według najwyższych i obowiązujących standardów przy wykorzystaniu najnowocześniejszych, ale sprawdzonych i skutecznych technologii. Zabiegi rewitalizujące przeprowadza tu się w oparciu o działanie substancji miorelaksacyjnych oraz wypełniaczy zmarszczek. Klinika Prestige Skin dysponuje również laserem frakcyjnym.

  Data dodania: 18 07 2017 szczegóły wpisu
 • Klinika Optimum Warszawa, Żoliborz - optimum.pl

  Klinika Optimum Warszawa, Żoliborz - optimum.pl

  Klinika Optimum Warszawa/Żoliborz zaprasza na zabiegi z zakresu różnych dziedzin medycyny. W naszych gabinetach lekarskich spotkasz się z profesjonalistami z zakresu takich dziedzin jak: laryngologia, neurologia, onkologia i wielu innych specjalistycznych dziedzin. Nasza kadra pracownicza to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i praktyką. Nasza Klinika Optimum Warszawa/Żoliborz jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który pomaga nam w skutecznej diagnozie i leczeniu wszystkich chorób dotyczących przede wszystkim schorzeń głowy i szyi. Jeśli chcesz umówić się na wizytę do jednego z naszych specjalistów skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pośrednictwem przycisku znajdującego się na naszej stronie internetowej. Jeśli wolisz tradycyjne formy rejestracji, możesz oczywiście przyjść bezpośrednio do placówki Kliniki Optimum w Warszawie w dzielnicy Żoliborz. Nie będziesz musiał pół roku (a nawet dłużej) na wizytę u specjalisty. Nasze terminy są dużo krótsze niż w przypadku państwowej wizyty, a ceny są konkurencyjne. Zachęcamy do zapoznania się z zakresem usług oferowanych przez Klinikę Optimum w Warszawie. Pamiętaj, że zdrowie masz tylko jedno - dbaj o nie.

  Data dodania: 17 07 2017 szczegóły wpisu
 • www.palenie.com

  www.palenie.com

  We Wrocławiu znajduje się Centrum Medyczne BICOM. W naszej placówce skorzystać można z usług medycyny biorezonansowej stosowanej w leczeniu wielu schorzeń i uzależnień. Posiadamy nowoczesny sprzęt, przy pomocy którego wykonujemy bezinwazyjne i bezbolesne zabiegi. Proponujemy leczenie uzależnienia od nikotyny, testy alergiczne, odczulanie organizmu czy też leczenie schorzeń takich jak cukrzyca, bulimia, anoreksja bądź inne. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego pacjenta, bezstresową atmosferę jak i konkurencyjne ceny usług. Żeby dowiedzieć się więcej lub skontaktować z nami, wystarczy zajrzeć na stronę internetową.

  Data dodania: 13 07 2017 szczegóły wpisu
 • Psychoterapia par Warszawa - szczepaniak-psychology.eu

  Psychoterapia par Warszawa - szczepaniak-psychology.eu

  Choć pojęcia agresja i bierność są wzajemnie wykluczające to jednak są związki partnerskie, w których występują dość często. Pracowałam z niejedną parą w której trudnością była zawoalowana agresja jednego z partnerów czyli pasywna agresja.
  Otwartą złość, agresję łatwo rozpoznać ale bierna agresja to złość nie wyrażona wprost. Można ją rozpoznać po uczuciach jakie doświadczamy w kontakcie z biernym agresorem. Choć z pozoru w ten sposób wyrażona agresja może wyglądać niewinni lecz taka forma zachowań jest bardzo destrukcyjna dla partnera i dla relacji.
  Jeżeli masz podobne odczucia lub doświadczenia w swoim związku z partnerem to zapraszam do mojego gabinetu w Warszawie na Muranowie. Nazywam się Jolanta Szczepaniak. Jestem Psychologiem i Psychoterapeutą oraz Coachem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej na potrzeby par i rodzin w kryzysie. Psychoterapia par, psychoterapia rodzin oraz terapia uzależnień to moja specjalizacja. Pomagam osobom uzależnionym behavioralnie i uzależnionym od środków. Dla osób,które z jakiś powodów nie mogą przyjść na konsultacje psychologiczne mam do zaoferowania psychoterapię online.

  Data dodania: 06 07 2017 szczegóły wpisu