Zdrowie

Zdrowie - ostatnio dodane strony

 • Trycholog Bydgoszcz - Monika Kosmal

  Trycholog Bydgoszcz - Monika Kosmal

  Nazywam się Monika Kosmal i jestem Trychologiem. Jeżeli towarzyszy Ci świąd lub inne niepokojące objawy na skórze głowy serdecznie zapraszam na konsultację trychologiczną do mojego gabinetu Trychologicznego w Bydgoszczy. Przyjrzymy się Twojemu problemowi i razem ustalimy skuteczną terapię. Sprawdzę wyniki Twoich badań, sprawdzę skórę głowy specjalistycznym trichoscopem oraz przeprowadzę szczegółowy wywiad.

  Wybrałam studia podyplomowe z trychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim Collegium Medicum w Krakowie, ponieważ była to uczelnia na najwyższym poziomie.

  W codziennej pracy cechuję się ludzkim podejściem i wnikliwością. Gabinet Trycholog Bydgoszcz otwarty jest od poniedziałku do sobotu. Zapraszam na ulicę Słowiańską 14A, po uprzednim skontaktowaniu się w celu umowienia wizyty. Zależy mi na tym, aby znaleźć przyczynę Twojego problemu, a także aby nauczyć Cię, jak dbać o skórę samemu w domu!

  Data dodania: 27 03 2022 szczegóły wpisu
 • Opinie orzecznicze Gdynia - medycynakaczmarek.pl

  Opinie orzecznicze Gdynia - medycynakaczmarek.pl

  Gabinet Medycyny Pracy i Orzecznictwa Lekarskiego w Gdyni to szeroka oferta badań wstępnych dla pracowników, w tym także dla pracowników narażonych na promieniowanie jonizujące. Oferta obejmuje badania okresowe, wystawianie świadectw dla marynarzy, orzeczeń dla kandydatów ubiegających się o pozwolenie na broń oraz obdukcje lekarskie. Wykonujemy także szczepienia osób wyjeżdżających do krajów tropikalnych. Swoją praktykę w ramach gabinetu zespół spełnia od przeszło 30 lat. Zapraszamy do skorzystania z oferty i zapraszamy do kontaktu pacjentów z województwa pomorskiego.

  Data dodania: 21 03 2022 szczegóły wpisu
 • Medycyna estetyczna Rzeszów balicka-clinic.pl

  Medycyna estetyczna Rzeszów balicka-clinic.pl

  Zatroszcz się o swój wygląd i skorzystaj z profesjonalnych zabiegów medycyny estetycznej, jakie w Jarosławiu oferuje dr n. med. Luiza Balicka-Adamik, neurolog, specjalista medycyny estetycznej. W ramach Balicka Clinic jesteś pod opieką fachowców i miłośników piękna, którzy dzięki najnowszym osiągnięciom nauki i medycyny skutecznie zadbają o zdrowy i atrakcyjny wygląd. Polecamy kompleksowe zabiegi odmładzające z użyciem toksyny botulinowej, mezoterapii oraz nici. Polecamy również terapie stymulujące oraz wyszczuplające. Zadbamy też całościowo o Twoje włosy i pomożemy zredukować problemy intymne. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 04 03 2022 szczegóły wpisu
 • Osłony rtg Szczecin kmk.szczecin.pl

  Osłony rtg Szczecin kmk.szczecin.pl

  Firma KMK Inspektorzy Ochrony Radiologicznej z siedzibą w Szczecinie oferuje szereg usług w zakresie ochrony radiologicznej gabinetów weterynaryjnych oraz pracowni i gabinetów rentgenowskich. Oferujemy wsparcie w przygotowaniu niezbędnej dokumentacji oraz uruchomieniu pracowni. Przygotowujemy projekty ochrony radiologicznej i oferujemy obszerny wybór zabudowy ścian, sufitów i okien. Gwarantujemy nadzór nad wykonywaniem testów urządzeń RTG na obszarze województwa zachodniopomorskiego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odszukacie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 04 03 2022 szczegóły wpisu
 • Fotele masujące Rest Lords

  Fotele masujące Rest Lords

  Rest Lords to olsztyńska firma posiadająca szeroką ofertę foteli masujących. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2009 i do dnia dzisiejszego cały czas doskonalimy się i rozwijamy. Przez kilka lat zdobyliśmy duże doświadczenie i możemy bez końca opowiadać o fotelach masujących, ich możliwościach, zaletach i nie tylko. Z przyjemnością dostarczamy odbiorcom w całej Polsce i poza nią, profesjonalne fotele masujące, ze szczególnie przez nas wyselekcjonowanej oferty. Jesteśmy z Olsztyna (warmińsko-mazurskie), tutaj też można zobaczyć nasze fotele z masażem. Jesteś zainteresowany kompaktowym fotelem, który zmieści się w małym mieszkaniu? A może luksusowym, japońskim modelem z najnowszą technologią? Sprawdź ofertę sklepu restlords.com

  Data dodania: 01 03 2022 szczegóły wpisu
 • Tabletki na wątrobę - aptekamedkon.pl

  Tabletki na wątrobę - aptekamedkon.pl

  Leki na paradontozę, Hyalone, tabletki na wątrobę, probiotyki dla dorosłych – to tylko niektóre ze specyfików dostępnych w sprzedaży w ofercie apteki online Medkon z Poznania. Jeżeli chcesz przekonać się osobiście, jak wiele wysokiej klasy lekarstw przygotowaliśmy jeszcze z myślą o Waszym zdrowiu, to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Nie zwlekaj, już teraz wejdź na aptekamedkon.pl i sprawdź interesujące Cię szczegóły.

  Data dodania: 11 02 2022 szczegóły wpisu
 • Operacje Żylaków Częstochowa - suliga.com.pl

  Operacje Żylaków Częstochowa - suliga.com.pl

  Wszechstronny zakres zabiegów medycznych oraz specjalistyczne usługi ambulatoryjne jak i szpitalne oferuje Centrum Medyczne Suliga w Częstochowie. Zapraszamy do skorzystania z porad lekarzy specjalistów oraz konsultacji i zabiegów wraz z biegłą opieką lekarską i pielęgniarską. Oferujemy konsultacje specjalistyczne i zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej, otolaryngologii, chirurgii ogólnej, onkologicznej, chirurgii stomatologicznej oraz medycyny estetycznej. Zachęcamy do skorzystania z usług i do kontaktu.

  Data dodania: 11 02 2022 szczegóły wpisu
 • Terapia antynikotynowa Łódź - vitalmedic-biorezonans.pl

  Terapia antynikotynowa Łódź - vitalmedic-biorezonans.pl

  Skuteczne metody naturalne w zakresie medycyny niekonwencjonalnej proponuje Gabinet Biorezonansu Vitalmedic w Łodzi. Oferujemy biorezonans, informoterapię, lekarskie bański ogniowe, a dodatkowo wysokiej jakości ekstrakty roślinne. Opracowywane przez nas terapie są w pełni bezpieczne i bezinwazyjne, odpowiednie dla osób w każdym wieku. Ekstrakty roślinne, które proponujemy naszym pacjentom posiadają 100% substancji czynnych. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znaleźć można więcej informacji o ofercie.

  Data dodania: 09 02 2022 szczegóły wpisu
 • Trener zdrowia Olsztyn strategiazdrowia.com

  Trener zdrowia Olsztyn strategiazdrowia.com

  Strategia Zdrowia to gabinet dietetyki, który w miejscowości Kaplityny prowadzi Adam Kostrzewa, dietetyk oraz trener personalny. Zakres usług obejmuje program dietoterapii, trening zdrowotny i prozdrowotną suplementację. Oferuję szeroką wiedzę z zakresu psychodietetyki, diet coachingu, dietetyki klinicznej, naturopatii i jako aktywny sportowiec, pomogę wybrać stosowną aktywność sportową dla Ciebie. Zapraszam na konsultacje, także online! Jeżeli chcesz przekształcić swój styl życia, żywienia i zwiększyć poziom życiowej energii, zachęcam do kontaktu.

  Data dodania: 05 02 2022 szczegóły wpisu
 • BiNatural

  BiNatural

  BiNatural oferuje nowoczesne urządzenia zabiegowe dla salonów, gabinetów, klinik oraz innych obiektów oferujących procedury z dziedziny medycyny estetycznej. Firma prowadzi działalność ukierunkowaną na dystrybucję sprzętów do wykonywania zabiegów odmładzających i upiększających, przeznaczonych na twarz oraz ciało. Aparatura ta pozwala na realizację procedur w sposób bezpieczny oraz efektywny, ponieważ korzysta z wielu nowoczesnych i nierzadko unikalnych w branży rozwiązań. Oferowane urządzenia są przy tym przystępne w użytkowaniu.

  Data dodania: 01 02 2022 szczegóły wpisu