Wyposażenie medyczne

 • www.ortezka.pl

  www.ortezka.pl

  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy PHU META-MED, która swoją siedzibę ma w Poznaniu. Prowadzimy profesjonalny sklep ze sprzętem medycznym i akcesoriami najwyższej jakości. U nas zakupić można miedzy innymi materace, poduszki, sprzęt do masażu, rehabilitacyjny i ortopedyczny, urządzenia medyczne, materiały higieniczne, odzież medyczną, kosmetyki, akcesoria dla dzieci, bieliznę czy też sprzęt do wyposażenia gabinetów. Oferujemy jedynie najwyższej klasy sprzęt w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na stronę.

  Data dodania: 13 04 2017 szczegóły wpisu
 • Bezdech senny leczenie Respimed

  Bezdech senny leczenie Respimed

  Firma Respimed specjalizuje się w sprzedaży sprzętu medycznego do leczenia bezdechu sennego. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem sprzętu marki Philips Respironics w całym kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy doradzają klientom w wyborze najlepszych produktów, personalnie dopasowanych do określonych potrzeb. Sprawia to, że możemy zapewnić satysfakcję dla wszystkich kontrahentów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi. Zachęcamy klientów do współpracy.

  Data dodania: 14 11 2016 szczegóły wpisu
 • EMTIM błony RTG

  EMTIM błony RTG

  Firma eMtiM z siedzibą w Zabrzu działa w branży medycznej od ponad 20 lat. Produkty i usługi oferowane przez naszą firmę kierujemy do szpitali, przychodni jak również do osób prywatnych. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów diagnostyki obrazowej i oprogramowaniem diagnostycznym. Zapewniamy produkty najwyższej jakości i dlatego współpracujemy tylko z wiodącymi firmami na rynku medycznym Najważniejszym elementem polityki firmy jest terminowa realizacja zamówień i zadowolenie klientów. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty i działalności, zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 12 10 2016 szczegóły wpisu
 • Liftplus.pl - windy dla niepełnosprawnych

  Liftplus.pl - windy dla niepełnosprawnych

  Doczekaliśmy czasów, kiedy Ziemia kręci się tak szybko, że ludzkość często zapomina o sprawach tak istotnych, jak potrzeby komunikacyjne osób niepełnosprawnych ruchowo. Na całe szczęście o problemie mówi się coraz głośniej, a za słowami idą konkretne działania. Niemniej wciąż wiele pracy przed nami, pracy, którą od niemal dwóch i pół dekady wykonuje firma Liftplus – producent, dystrybutor i bezpośredni importer urządzeń dźwigowych, które wychodzą naprzeciw potrzebom osób o ograniczonych możliwościach ruchowych. Mowa tu o takich urządzeniach jak: windy (o różnych wysokościach podnoszenia, peronowe, do samochodów itp.), podnośniki pacjenta (wannowe, basenowe, sufitowe), wanny dla seniorów, szyny i rampy najazdowe i inne. Odwiedź stronę internetową Liftplus.pl i skorzystaj z szerokiej oferty urządzeń i usług.

  Data dodania: 24 09 2016 szczegóły wpisu
 • Optimum - sprzęt okulistyczny

  Optimum - sprzęt okulistyczny

  Zapraszamy do korzystania z oferty naszego sklepu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogaty zbiór produktów medycznych. Zajmujemy się głównie sprzedażą sprzętu okulistycznego, dlatego jeżeli potrzebujesz tego rodzaju pomocy medycznych to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Przygotowaliśmy dla naszych klientów możliwość zakupu foropterów, unitów okulistycznych a także rzutników optotypów. Nowoczesny sprzęt jaki oferujemy stanowi niezbędną pomoc podczas badań okulistycznych.

  Data dodania: 10 09 2016 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · następna strona »

Wyposażenie medyczne - nowa strona:

Adres: