Wyposażenie medyczne

 • Wyposażenie Gabinetu Stomatologicznego - CereClab.pl

  Wyposażenie Gabinetu Stomatologicznego - CereClab.pl

  Witaj w CEREClab - centrum, gdzie zaawansowana technologia spotyka się z niezrównaną wiedzą fachową. Nasze laboratorium protetyczne to miejsce, gdzie jakość i innowacja idą w parze. Oferujemy nie tylko skanery wewnątrzustne najwyższej jakości, ale także pełne wsparcie w doborze najlepszego sprzętu stomatologicznego. Nasza oferta to nie tylko produkty, to kompleksowe rozwiązania dla Twojego gabinetu stomatologicznego. Nasz zespół doświadczonych ekspertów służy pomocą w wyborze sprzętu, który najlepiej spełni Twoje potrzeby. Z nami możesz być pewien, że Twój gabinet będzie wyposażony w najnowsze technologie, które pozwolą Ci świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 07 09 2023 szczegóły wpisu
 • Wyposażenie medyczne - aromed.pl

  Wyposażenie medyczne - aromed.pl

  AroMed to sklep internetowy, który specjalizuje się w sprzedaży artykułów higienicznych oraz wyposażenia medycznego. Hurtownia medyczna AroMed zaopatruje gabinety medyczne w oryginalne oraz sprawdzone produkty. Profil firmy opiera się na zaopatrywaniu placówek medycznych, podologów oraz hospicjów, a dzięki znajomości potrzeb lekarzy, firma gwarantuje pełne zadowolenie klientów. Odwiedź sklep internetowy, by poznać pełną ofertę!

  Data dodania: 07 05 2023 szczegóły wpisu
 • Kremy podologiczne - pharmfoot.com

  Kremy podologiczne - pharmfoot.com

  Z marką PHARM FOOT każda osoba z problemami stóp może liczyć na ponadprzeciętną efektywność działania preparatów, które zapewnią poprawę jej komfortu życia. Bezpieczeństwo i skuteczność receptur to priorytet dla twórców marki, a bogata oferta produktów, odpowiadająca niemal wszystkim potrzebom, daje możliwość osiągnięcia zdrowych, pięknych i zadbanych stóp. Nie czekaj, przekonaj się sam! Zapraszamy!

  Data dodania: 27 03 2023 szczegóły wpisu
 • Loże laminarne Pruszcz Gdański - farmas.pl

  Loże laminarne Pruszcz Gdański - farmas.pl

  Firma FARMAS w Pruszczu Gdańskim zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wyposażenia aptek i laboratoriów. W naszej ofercie znajduje się szereg funkcjonalnych urządzeń i okazały wybór wyposażenia dodatkowego. Proponowane przez nas produkty są łatwe w obsłudze oraz charakteryzują się estetycznym wyglądem. Zapewniamy gwarancję na nasze urządzenia oraz szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, postaramy się rzeczowo i dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 31 01 2022 szczegóły wpisu
 • Antimicrobial.plus

  Antimicrobial.plus

  Antimicrobial Plus to innowacyjne urządzenie które zadba o nasze zdrowie w komunikacji miejskiej. Nasz sprzęt jest dostępny na rynku od bardzo dawna oraz od bardzo dawna zarządy wielu miast przechylają się na instalację Antimicrobial Plus w autobusach komunikacji publicznej. Dopiero w erze Covid 19 uzmysłowiliśmy sobie jak istotną role odgrywają nasze urządzenia a dokładnie rolą ich jest usuwanie wszelkich wirusów z powietrza. Charakterystyczna struktura, która wykorzystuje profesjonalne środki powoduje, że w otoczeniu giną każde wirusy a my możemy swobodnie poruszać się środkiem komunikacji miejskiej.

  Data dodania: 23 02 2021 szczegóły wpisu
 • ppcito.pl

  ppcito.pl

  Firma P&P CITO jest dystrybutorem sprzętu medycznego wiodących światowych producentów. W naszej ofercie znajdują się produkty wykorzystywane w prawie że każdej specjalizacji medycyny. Oferujemy sprzęt do rehabilitacji, chirurgii, okulistyki, laryngologii, dermatologii oraz stomatologii. W asortymencie posiadamy także wyposażanie gabinetów i sal, meble medyczne, sprzęt laboratoryjny i drobny sprzęt medyczny. Gwarantujemy fachowy montaż, demontaż i modernizacje sprzętu medycznego. Dokonujemy ekspertyz technicznych sprzętu oraz przeprowadzamy przeglądy techniczne. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 08 09 2020 szczegóły wpisu
 • footmate.pl

  footmate.pl

  Jeżeli wypatrujesz wysokiej jakości produktów do stóp, koniecznie zapoznaj się z propozycją przedsiębiorstwa FootMate. Nasze produkty zostały wykonane z wielką dokładnością. Oferowane przez nas artykuły polepszają komfort noszenia obuwia i wspomagają w korekcji wad oraz niedoskonałości stóp. W trosce o potrzeby klientów cały czas urozmaicamy naszą propozycję o nowe produkty. Często wprowadzamy ciekawe promocje. Gwarantujemy błyskawiczną przesyłkę zamówionych produktów. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, postaramy się rzeczowo oraz dokładnie odpowiedzieć na każde zadane pytanie. Więcej informacji mieści się na stronie internetowej.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • a-biotech.pl

  a-biotech.pl

  Jeśli zajmujesz się naukami bilogicznymi, prowadzisz badania i poszukujesz rozwiązań na potrzeby laboratorium, zapraszamy do skorzystania z oferty firmy A-BioTech we Wrocławiu. Oferujemy całościowe wyposażanie laboratoriów oraz nowoczesne rozwiązania z zakresu biologii, mikrobiologii, genetyki, biochemii czy biologii molekularnej. Zajmujemy się również fachowym doradztwem w zakresie doboru odczynników i aparatury. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 03 2020 szczegóły wpisu
 • www.audiologia.eu

  www.audiologia.eu

  Poszukują Państwo nowoczesnego wyposażenia swojego gabinetu laryngologicznego? Zapraszamy do zapoznania z ofertą internetowego sklepu medycznego Audiologia.eu w Krakowie, który posiada szeroki asortyment urządzeń do analogowej i cyfrowej diagnostyki słuchu. W naszej ofercie znajdują się m. in. przenośne audiometry i tympanometry, cyfrowe otoskopy z wizualną prezentację obrazu anatomii ucha, nowoczesne kabiny ciszy czy funkcjonalne unity laryngologiczne. Większa część z tych produktów dostarczamy na specjalne zamówienia - zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu na naszej stronie i do kontaktu!

  Data dodania: 16 11 2018 szczegóły wpisu
 • kupdogabinetu.pl

  kupdogabinetu.pl

  Gabinety lekarskie w zakresie stomatologii i weterynarii, placówki medyczne oraz kosmetologia i SPA, a ponadto hospicja i domy opieki społecznej to odbiorcy szerokiej oferty zaopatrzenia, jaką na swojej stronie przedstawia internetowy sklep medyczny KUP DO GABINETU.PL. U nas wszechstronnie zaopatrzysz się w niezbędne produkty, usprawniając działanie swojej placówki lub świadczonej praktyki. Wciąż zwiększamy asortyment, korzystając z wieloletniego doświadczenia w sektorze służby zdrowia. Dbamy o to, aby wszystko było osiągalne, a produkty były najwyższej jakości. Sprawdź naszą bazę i zapraszamy do zakupów!

  Data dodania: 01 10 2018 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Wyposażenie medyczne - nowa strona:

Adres: