Wyposażenie medyczne - aromed.pl

Wyposażenie medyczne - aromed.pl


AroMed to sklep internetowy, który specjalizuje się w sprzedaży artykułów higienicznych oraz wyposażenia medycznego. Hurtownia medyczna AroMed zaopatruje gabinety medyczne w oryginalne oraz sprawdzone produkty. Profil firmy opiera się na zaopatrywaniu placówek medycznych, podologów oraz hospicjów, a dzięki znajomości potrzeb lekarzy, firma gwarantuje pełne zadowolenie klientów. Odwiedź sklep internetowy, by poznać pełną ofertę!Podobne strony
 • Autoklawy

  Firma SERWODENT już od przeszło dekady prowadzi działalność w zakresie dystrybucji urządzeń i materiałów dentystycznych. Samym wsparciem technicznym trudnimy się natomiast już od ponad 25 lat. Praktyka wyniesiona z tego czasu daje możliwość nam teraz proponować Państwu uważnie wybrany i pewny sprzęt w atrakcyjnych cenach. Firma SERWODENT już od ponad 10 lat pełni usługi w zakresie dystrybucji urządzeń i akcesoriów stomatologicznych. Samym serwisowaniem zajmujemy się wszak już od ponad 25 lat. Empiria wyniesiona z tego czasu pozwala nam teraz proponować Państwu dokładnie selekcjonowany i sprawdzony sprzęt w atrakcyjnych cenach.

 • Stoły do masażu

  Producent stołów do masażu, stołów do rehabilitacji, kozetek oraz leżanek lekarskich prezentuje, wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt do masażu oraz rehabilitacji. Szeroki asortyment lekkich przenośnych stołów drewnianych oraz aluminiowych, jak również bogata oferta stołów stacjonarnych, wykonanych wyłącznie z certyfikowanych materiałów. Wyroby spełniają wszelkie wymagania unijne, posiadają oznakowanie CE.

 • Poduszka masująca

  Propozycja produktowa firmy Harmedy kierowana jest do osób dbających o zbilansowany tryb życia oraz podejmujących profilaktykę dolegliwości bólowych rozmaitego pochodzenia. Oferujemy naszym klientom wysokiej klasy urządzenia do masażu charakteryzujące się udowodnionym naukowo oddziaływaniem terapeutycznym w przebiegu rehabilitacji. Nasza mata do masażu oraz poduszka masująca posiadają certyfikaty uniwersytetu medycznego. Produkty te mają, przy częstym użytkowaniu doskonałe właściwości terapeutyczne czy profilaktyczne. Harmedy mata oraz poduszka masująca zagwarantują Państwu zachowanie dobrego samopoczucia psychofizycznego. Oferujemy okulary masujące zapewniające masaż gorącym powietrzem, co zmniejsza dolegliwości bólowe zatok, jak również poprawia komfort widzenia.

 • Aparat stały - Kraków

  ORTOmania Kraków - Centrum Ortodoncji Współczesnej to portal poświęcony aparatom ortodontycznym. Jeżeli rozważasz, że należy w Twoim przypadku podjąć leczenie ortodontyczne. To ten portal jest właśnie dla Ciebie. Jest on w całości poświęcony tematyce aparatów ortodontycznych. Dzięki informacją zawartym tutaj, będziesz mógł dowiedzieć się dużo więcej na temat aparatów dentystycznych. Możesz również oglądnąć naszą galerię. Robimy to wszystko, abyś ty mógł się cieszyć cudownym uśmiechem. W dużym uproszczeniu wyróżnia się dwie grupy aparatów ortodontycznych - aparaty stałe i aparaty ruchome (inaczej aparaty wyjmowane). To wszystko znajdziesz na naszej stronie, nie pozwól czekać sobie i twoim bliskim na piękny uśmiech.

 • SIMED - łóżka rehabilitacyjne

  Firma SIMED od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu medycznego. Sztandarowe produkty firmy to różnego rodzaju łóżka rehabilitacyjne oraz łóżka szpitalne. To, co najważniejsze w przypadku produkowanych produktów, to wygoda osób, które będą z nich korzystać. Chodzi tu oczywiście o pacjentów, ale także o osoby, które zajmują się pielęgnacją osób chorych. Oferowane łóżka szpitalne są bowiem praktyczne i ergonomiczne, co znacznie ułatwia pracę.

 • WanMed

  WanMed jest firmą zajmującą się sprzedażą wszelkich urządzeń wyposażających szpitale i inne placówki rehabilitacyjne. W ofercie znaleźć można między innymi schodołazy, podnośnik sufitowy oraz krzesełko schodowe. Ze sprzętu oferowanego przez firmę WanMed korzystają placówki rehabilitacyjne i opiekuńcze, a także osoby prywatne. Dzięki użytecznym urządzeniom sprzedawanym przez WanMed niepełnosprawność nie stanowi problemu w poruszaniu się czy podróżowaniu na przykład samochodem.

 • Optimum - sprzęt okulistyczny

  Zapraszamy do korzystania z oferty naszego sklepu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogaty zbiór produktów medycznych. Zajmujemy się głównie sprzedażą sprzętu okulistycznego, dlatego jeżeli potrzebujesz tego rodzaju pomocy medycznych to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Przygotowaliśmy dla naszych klientów możliwość zakupu foropterów, unitów okulistycznych a także rzutników optotypów. Nowoczesny sprzęt jaki oferujemy stanowi niezbędną pomoc podczas badań okulistycznych.

 • EMTIM błony RTG

  Firma eMtiM z siedzibą w Zabrzu działa w branży medycznej od ponad 20 lat. Produkty i usługi oferowane przez naszą firmę kierujemy do szpitali, przychodni jak również do osób prywatnych. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów diagnostyki obrazowej i oprogramowaniem diagnostycznym. Zapewniamy produkty najwyższej jakości i dlatego współpracujemy tylko z wiodącymi firmami na rynku medycznym Najważniejszym elementem polityki firmy jest terminowa realizacja zamówień i zadowolenie klientów. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty i działalności, zapraszamy na stronę internetową.