Stoły operacyjne, lampy operacyjne

Stoły operacyjne, lampy operacyjne


Eres Medical zajmuje się sprzedażą oraz importem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Firma specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu oddziałów szpitalnych,placówek medycznych i rehabilitacyjnych, sanatoriów. Oferujemy wanny do hydromasażu, urządzenia do masażu uciskowego, aparaty do fizykoterapii, lampy operacyjne, stoły operacyjne, ssaki medyczne, aparaty do znieczuleń. Oprócz specjalistycznego sprzętu w swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment mebli medycznych, w tym łóżek szpitalnych. Specjalizujemy się również w sprzedaży mebli i urządzeń do hoteli, salonów SPA, wellness oraz ośrodków sportowych i fitness.Podobne strony
 • Lampa szczelinowa

  Posiadamy nader rozbudowaną wiedzę techniczną na temat naszych urządzeń, stale służymy pomocą i wskazówką. Każdy interesant jest dla nas ważny. W jednostce OPTOtech Medical najistotniejsi są ludzie, więc nasz personel jest nieustannie szkolony, aby zadowolić potrzeby kontrahenta. Specjalizujemy się w szeroko rozumianym sprzęcie okulistycznym. Prowadzimy sprzedaż, serwis, a także nauczania między innymi następujących urządzeń: Lampy szczelinowe, Autorefraktometry, Lasery okulistyczne, Tonometry bezkontaktowe, pachymetry, kasety szkieł próbnych. Firma OPTOtech Medical specjalizuje się w sprzedaży i dystrybuowaniu szeroko rozumianego sprzętu medycznego. Jeżeli szukasz sprzętu medycznego, koniecznie wybierz firmę OPTOtech Medical.

 • Detox

  Detox to przyrząd wynaleziony przez angielskich lekarzy, jakie służy do oczyszczania ciała. Jest rozpowszechnione na całym świecie. Łączy w sobie medycynę konwencjonalną i podstawy starożytnej medycyny chińskiej. Stopy zanurzane są w wodzie na ok. 30 min. W trakcie zabiegu woda zmienia barwę z lekko żółtej na brązową albo czarną. W ten sposób ciało jest oczyszczane z zanieczyszczeń. Używanie detoxu zapewnia spokojny sen, poprawia pamięć, normalizuje ciśnienie krwi, łagodzi bóle miesiączkowe.

 • Oficjalny dystrybutor Zepter Medical - lamp bioptron, koloroterapia

  Nazywam się Leszek Radzicki i jestem oficjalnym przedstawicielem urządzeń Zepter Medical w tym: lampy bioptron, elektroakupunkter, hand massager, urządzenia do koloroterapii, system oczyszczania wody Edel wasser, Zespresso Cafe. Numer przedstawiciela: MED 608172. Zadzwoń lub napisz - fachowa dorada gwarantowana do tego zawsze jakieś świeże promocje. Tel.: 516 108 500. TERAPIA ŚWIATŁEM BIOPTRON zrewolucjonizowała profilaktykę i leczenie wielu schorzeń, pozwoliła również osiągnąć rewelacyjne efekty w zabiegach rehabilitacyjnych jak również w zabiegach kosmetycznych. Terapia światłem BIOPTRON jest potrzebna dla każdego i wszędzie. Zadzwoń już dziś.

 • Koncentratory tlenu

  Naszą specjalnością są urządzenia wykorzystywane w tlenoterapii domowej - koncentratory tlenu. Wykorzystywane są przy schorzeniach płuc takich jak: przewlekła obturacyjna choroba płuc, rak płuc, astma. Koncentratory tlenu służą do nieustannego produkowania tlenu z powietrza atmosferycznego, z powodzeniem zastępują ciężkie i drogie w eksploatacji butle tlenowe. Oferujemy nowe jak i używane modele renomowanych producentów. Firma nasza prowadzi wypożyczalnię koncentratorów tlenu, które dostarczamy na terenie całej Polski.  Świadczymy również usługi serwisu naprawczego. Naprawiamy znacząca większość koncentratorów tlenu występujących na rynku.  Firma TLENMED specjalizuje się w urządzeniach do tlenoterapii domowej. Prowadzimy sprzedaż, wypożyczalnię, a oprócz tego serwis naprawczy koncentratorów tlenu. Funkcjonujemy na terenie całej Polski. Koncentratory tlenu są urządzeniami które wzbogacają powietrze atmosferyczne w większą zawartość tlenu, częściej powyżej 90 procent. Stosowane są głównie w medycynie przy chorobach wymagających podawania tlenu takich jak: POCHP, rak płuca, astma, włóknienie płuc. Zastępują ciężkie i niebezpieczne butle tlenowe, nie wymagają uzupełniania tlenem, mogą pracować nieustannie przez 24h na dobę. W bardzo wielu przypadkach używane są przy tlenoterapii domowej. Osoby wymagające podawania tlenu nie muszą przebywać w szpitalu, mogą przebywać w mieszkaniu mając nieograniczony dostęp do tlenu i korzystając z go w zgodzie z założeniami lekarza. Nasza firma zajmuje się sprzedażą nowych jak i wykorzystywanych koncentratorów tlenu. Prowadzimy wypożyczalnię koncentratorów tlenu które dostarczamy na terenie całego państwie. Zajmujemy się też fachowym serwisem większości marek koncentratorów tlenu występujących na rynku. Naprawiamy, a dodatkowo wykonujemy przeglądy techniczne.

 • Aparat stały - Kraków

  ORTOmania Kraków - Centrum Ortodoncji Współczesnej to portal poświęcony aparatom ortodontycznym. Jeżeli rozważasz, że należy w Twoim przypadku podjąć leczenie ortodontyczne. To ten portal jest właśnie dla Ciebie. Jest on w całości poświęcony tematyce aparatów ortodontycznych. Dzięki informacją zawartym tutaj, będziesz mógł dowiedzieć się dużo więcej na temat aparatów dentystycznych. Możesz również oglądnąć naszą galerię. Robimy to wszystko, abyś ty mógł się cieszyć cudownym uśmiechem. W dużym uproszczeniu wyróżnia się dwie grupy aparatów ortodontycznych - aparaty stałe i aparaty ruchome (inaczej aparaty wyjmowane). To wszystko znajdziesz na naszej stronie, nie pozwól czekać sobie i twoim bliskim na piękny uśmiech.

 • Digital Net

  DIGITAL NET to doświadczony importer najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Firma oferuje łóżka nefrytowe, a także nowoczesne urządzenia kosmetyczne i produkty diagnostyczne tj. analizator skóry i włosów oraz miernik wilgotności skóry. Wszystkie produkty są wcześniej testowane i posiadają instrukcję w języku polskim. Gwarancję zadowolenia klientów zapewniają także konkurencyjne ceny oraz szybkość realizacji zamówienia.

 • EMTIM błony RTG

  Firma eMtiM z siedzibą w Zabrzu działa w branży medycznej od ponad 20 lat. Produkty i usługi oferowane przez naszą firmę kierujemy do szpitali, przychodni jak również do osób prywatnych. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów diagnostyki obrazowej i oprogramowaniem diagnostycznym. Zapewniamy produkty najwyższej jakości i dlatego współpracujemy tylko z wiodącymi firmami na rynku medycznym Najważniejszym elementem polityki firmy jest terminowa realizacja zamówień i zadowolenie klientów. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty i działalności, zapraszamy na stronę internetową.

 • www.audiologia.eu

  Poszukują Państwo nowoczesnego wyposażenia swojego gabinetu laryngologicznego? Zapraszamy do zapoznania z ofertą internetowego sklepu medycznego Audiologia.eu w Krakowie, który posiada szeroki asortyment urządzeń do analogowej i cyfrowej diagnostyki słuchu. W naszej ofercie znajdują się m. in. przenośne audiometry i tympanometry, cyfrowe otoskopy z wizualną prezentację obrazu anatomii ucha, nowoczesne kabiny ciszy czy funkcjonalne unity laryngologiczne. Większa część z tych produktów dostarczamy na specjalne zamówienia - zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu na naszej stronie i do kontaktu!

 • Antimicrobial.plus

  Antimicrobial Plus to innowacyjne urządzenie które zadba o nasze zdrowie w komunikacji miejskiej. Nasz sprzęt jest dostępny na rynku od bardzo dawna oraz od bardzo dawna zarządy wielu miast przechylają się na instalację Antimicrobial Plus w autobusach komunikacji publicznej. Dopiero w erze Covid 19 uzmysłowiliśmy sobie jak istotną role odgrywają nasze urządzenia a dokładnie rolą ich jest usuwanie wszelkich wirusów z powietrza. Charakterystyczna struktura, która wykorzystuje profesjonalne środki powoduje, że w otoczeniu giną każde wirusy a my możemy swobodnie poruszać się środkiem komunikacji miejskiej.

 • Wyposażenie Gabinetu Stomatologicznego - CereClab.pl

  Witaj w CEREClab - centrum, gdzie zaawansowana technologia spotyka się z niezrównaną wiedzą fachową. Nasze laboratorium protetyczne to miejsce, gdzie jakość i innowacja idą w parze. Oferujemy nie tylko skanery wewnątrzustne najwyższej jakości, ale także pełne wsparcie w doborze najlepszego sprzętu stomatologicznego. Nasza oferta to nie tylko produkty, to kompleksowe rozwiązania dla Twojego gabinetu stomatologicznego. Nasz zespół doświadczonych ekspertów służy pomocą w wyborze sprzętu, który najlepiej spełni Twoje potrzeby. Z nami możesz być pewien, że Twój gabinet będzie wyposażony w najnowsze technologie, które pozwolą Ci świadczyć usługi na najwyższym poziomie.