Antimicrobial.plus

Antimicrobial.plus

Ocena: 6.6/10 (5 głosów)Antimicrobial Plus to innowacyjne urządzenie które zadba o nasze zdrowie w komunikacji miejskiej. Nasz sprzęt jest dostępny na rynku od bardzo dawna oraz od bardzo dawna zarządy wielu miast przechylają się na instalację Antimicrobial Plus w autobusach komunikacji publicznej. Dopiero w erze Covid 19 uzmysłowiliśmy sobie jak istotną role odgrywają nasze urządzenia a dokładnie rolą ich jest usuwanie wszelkich wirusów z powietrza. Charakterystyczna struktura, która wykorzystuje profesjonalne środki powoduje, że w otoczeniu giną każde wirusy a my możemy swobodnie poruszać się środkiem komunikacji miejskiej.Podobne strony
 • Stoły do masażu

  Producent stołów do masażu, stołów do rehabilitacji, kozetek oraz leżanek lekarskich prezentuje, wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt do masażu oraz rehabilitacji. Szeroki asortyment lekkich przenośnych stołów drewnianych oraz aluminiowych, jak również bogata oferta stołów stacjonarnych, wykonanych wyłącznie z certyfikowanych materiałów. Wyroby spełniają wszelkie wymagania unijne, posiadają oznakowanie CE.

 • Aparaty stałe

  W e-sklepie Dentiso zajmujemy się sprzedażą artykułów ortodontycznych, w tym aparatów stałych oraz narzędzi ortodontycznych (kleszczy, penset do zamków, dociskaczy do pierścieni, itp.).
  Wysoce wyselekcjonowane produkty jakie znajdą Państwo na stronach sklepu Dentiso, mogliśmy uzyskać dzięki sprzedawaniu wyłącznie materiałów, narzędzi z odpowiednimi atestami (np. ISO) oraz dzięki współpracy z lekarzami ortodoncji.

 • Ciśnieniomierze Omron

  Zajmujemy się dostawą sprzętu medycznego do gabinetów lekarskich w niezbędny do ich funkcjonowania sprzęt. W naszym salonie znajdą Państwo narzędzia medyczne, cenionych wytwórców.

  Jako sklep medyczny chcemy doskonale podołać najbardziej wyśrubowanym zleceniom naszych nabywców. Dlatego też oferujemy korzystny sposób płatności, i również intratne kredyty leasingowe na sprzęt medyczny. Dzięki nam bez większych balastów finansowych zainaugurują i zaopatrzą w niezbędny sprzęt Państwo swój gabinet lekarski.

 • Stoły operacyjne, lampy operacyjne

  Eres Medical zajmuje się sprzedażą oraz importem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Firma specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu oddziałów szpitalnych,placówek medycznych i rehabilitacyjnych, sanatoriów. Oferujemy wanny do hydromasażu, urządzenia do masażu uciskowego, aparaty do fizykoterapii, lampy operacyjne, stoły operacyjne, ssaki medyczne, aparaty do znieczuleń. Oprócz specjalistycznego sprzętu w swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment mebli medycznych, w tym łóżek szpitalnych. Specjalizujemy się również w sprzedaży mebli i urządzeń do hoteli, salonów SPA, wellness oraz ośrodków sportowych i fitness.

 • Wypożyczenie koncentratora tlenu

  Specjalizujemy się w urządzeniach do tlenoterapii domowej - koncentratorach tlenu. Oferujemy, wynajem oraz dodatkowo serwis naprawczy większości modeli. Nasza wypożyczalnia koncentratorów tlenu działa w całej Polsce. Nasza firma zajmuje się urządzeniami stosowanymi w domowym leczeniu tlenem - koncentratorami tlenu. Prowadzimy sprzedaż nowych i stosowanych urządzeń. W mojej spisie produktów/usług znajdują się zarówno stacjonarne urządzenia jak również małe, lekkie, przenośne koncentratory tlenu zasilane akumulatorami. U nas uzyskacie Państwo fachową edukację i doradztwo w dziedzinie tlenoterapii. Doradzimy w wyborze adekwatnego modelu. Oferujemy też dzierżawę koncentratorów tlenu na terenie całej Polski. Urządzenia dostarczamy za pośrednictwem spółki kurierskiej. Nasza wypożyczalnia koncentratorów tlenu oferuje najnowsze modele czołowych producentów sprzętu medycznego. W cenie wypożyczenia gotowy do zastosowania koncentrator tlenu wraz z akcesoriamii, przeglądy techniczne, a oprócz tego serwis naprawczy urządzenia. Nasza firma posiada również profesjonalny serwis naprawczy koncentratorów tlenu. Naprawiamy większość modeli dostępnych na rynku koncentratorów tlenu. Urządzenia do naprawy przyjmujemy również za pośrednictwem zamówionego przeze mnie kuriera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową.

 • Legeartis chłodziarki farmaceutyczne

  Nasza firma oferuje wielkogabarytowe sprzęty apteczne niezbędne w każdej placówce farmaceutycznej. Posiadamy chłodziarki o różnych pojemnościach. Sprzęt jest dostosowany do profesjonalnego składowania leków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologi zapewnia bezpieczeństwo wrażliwych na temperaturę farmaceutyków. Posiadają między innymi alarmy: awarii zasilania, nieprawidłowej temperatury. Inne funkcjonalności to między innymi: automatyczne oszranianie, wskazywanie i rejestracja temperatury, a także zabezpieczanie przed dostępem osób niepowołanych.

 • WanMed

  WanMed jest firmą zajmującą się sprzedażą wszelkich urządzeń wyposażających szpitale i inne placówki rehabilitacyjne. W ofercie znaleźć można między innymi schodołazy, podnośnik sufitowy oraz krzesełko schodowe. Ze sprzętu oferowanego przez firmę WanMed korzystają placówki rehabilitacyjne i opiekuńcze, a także osoby prywatne. Dzięki użytecznym urządzeniom sprzedawanym przez WanMed niepełnosprawność nie stanowi problemu w poruszaniu się czy podróżowaniu na przykład samochodem.

 • Bezdech senny leczenie Respimed

  Firma Respimed specjalizuje się w sprzedaży sprzętu medycznego do leczenia bezdechu sennego. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem sprzętu marki Philips Respironics w całym kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy doradzają klientom w wyborze najlepszych produktów, personalnie dopasowanych do określonych potrzeb. Sprawia to, że możemy zapewnić satysfakcję dla wszystkich kontrahentów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi. Zachęcamy klientów do współpracy.

 • www.audiologia.eu

  Poszukują Państwo nowoczesnego wyposażenia swojego gabinetu laryngologicznego? Zapraszamy do zapoznania z ofertą internetowego sklepu medycznego Audiologia.eu w Krakowie, który posiada szeroki asortyment urządzeń do analogowej i cyfrowej diagnostyki słuchu. W naszej ofercie znajdują się m. in. przenośne audiometry i tympanometry, cyfrowe otoskopy z wizualną prezentację obrazu anatomii ucha, nowoczesne kabiny ciszy czy funkcjonalne unity laryngologiczne. Większa część z tych produktów dostarczamy na specjalne zamówienia - zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu na naszej stronie i do kontaktu!