www.bona-vita.com

www.bona-vita.com


Wszyscy wiemy, że jeśli chodzi o właściwie wszystko, a zatem również o rezonator biofotonowy opinie są niejednokrotnie różne. Kiedy weźmiemy pod uwagę rezonator biofotonowy, oszustwo bywa mu zarzucane, niemniej jest to niewłaściwa opinia, ponieważ polecana przez nas firma przedstawia certyfikaty potwierdzające, że rezonator biofotonowy BV Harmonic to doskonałej jakości urządzenie, które pomaga ludziom lepiej się czuć. Rezonans falowy jest wytwarzany przez tą właśnie maszynę, która pozytywnie wpływa na szeroką gamę dolegliwości. Serdecznie zapraszamy każdego do skorzystania z bogatej panoramy ofert polecanej przez nas firmy! Polecany przez nas rezonator jest niewskazany dla osób po transplantacji.Podobne strony
 • Lampa szczelinowa

  Posiadamy nader rozbudowaną wiedzę techniczną na temat naszych urządzeń, stale służymy pomocą i wskazówką. Każdy interesant jest dla nas ważny. W jednostce OPTOtech Medical najistotniejsi są ludzie, więc nasz personel jest nieustannie szkolony, aby zadowolić potrzeby kontrahenta. Specjalizujemy się w szeroko rozumianym sprzęcie okulistycznym. Prowadzimy sprzedaż, serwis, a także nauczania między innymi następujących urządzeń: Lampy szczelinowe, Autorefraktometry, Lasery okulistyczne, Tonometry bezkontaktowe, pachymetry, kasety szkieł próbnych. Firma OPTOtech Medical specjalizuje się w sprzedaży i dystrybuowaniu szeroko rozumianego sprzętu medycznego. Jeżeli szukasz sprzętu medycznego, koniecznie wybierz firmę OPTOtech Medical.

 • Stoły operacyjne, lampy operacyjne

  Eres Medical zajmuje się sprzedażą oraz importem sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego. Firma specjalizuje się w kompleksowym wyposażaniu oddziałów szpitalnych,placówek medycznych i rehabilitacyjnych, sanatoriów. Oferujemy wanny do hydromasażu, urządzenia do masażu uciskowego, aparaty do fizykoterapii, lampy operacyjne, stoły operacyjne, ssaki medyczne, aparaty do znieczuleń. Oprócz specjalistycznego sprzętu w swojej ofercie posiadamy szeroki asortyment mebli medycznych, w tym łóżek szpitalnych. Specjalizujemy się również w sprzedaży mebli i urządzeń do hoteli, salonów SPA, wellness oraz ośrodków sportowych i fitness.

 • Kamizelka ratunkowa

  Firma Ma-Je-R posiada w ofercie nowoczesne kamizelki ratunkowe z nowoczesnymi pasami bezpieczeństwa. Pneumatyczna kamizelka ratunkowa wyposażona jest w wysokiej częstotliwości lampkę błyskową, kaptur chroniący przed zalaniem falą oraz szybkie i bezpieczne zapięcie z podwójnym zabezpieczeniem. Oprócz kamizelek ratunkowych również inny sprzęt żeglarski. W asortymencie jest nie tylko sprzęt żeglarski, ale również sprzęt medyczny, laboratoryjny oraz rehabilitacyjny i ortopedyczny.

 • Terapia hiperbaryczna

  Sprzęty medyczne, kompleksowe usługi takie jak: doradztwo, szkolenia, serwis oraz finansowanie. To wszystko znajdą Państwo w ofercie naszej firmy. Nazywamy się Enpol i naszym głównym celem jest sprostanie potrzebom klienta. W branży obecni jesteśmy od ponad 20 lat, dlatego śmiało możemy Państwu zagwarantować najwyższą jakość zarówno naszych produktów jak i świadczonych usług. Zapraszamy na stronę internetową.

 • Legeartis chłodziarki farmaceutyczne

  Nasza firma oferuje wielkogabarytowe sprzęty apteczne niezbędne w każdej placówce farmaceutycznej. Posiadamy chłodziarki o różnych pojemnościach. Sprzęt jest dostosowany do profesjonalnego składowania leków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologi zapewnia bezpieczeństwo wrażliwych na temperaturę farmaceutyków. Posiadają między innymi alarmy: awarii zasilania, nieprawidłowej temperatury. Inne funkcjonalności to między innymi: automatyczne oszranianie, wskazywanie i rejestracja temperatury, a także zabezpieczanie przed dostępem osób niepowołanych.

 • Digital Net

  DIGITAL NET to doświadczony importer najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Firma oferuje łóżka nefrytowe, a także nowoczesne urządzenia kosmetyczne i produkty diagnostyczne tj. analizator skóry i włosów oraz miernik wilgotności skóry. Wszystkie produkty są wcześniej testowane i posiadają instrukcję w języku polskim. Gwarancję zadowolenia klientów zapewniają także konkurencyjne ceny oraz szybkość realizacji zamówienia.

 • kupdogabinetu.pl

  Gabinety lekarskie w zakresie stomatologii i weterynarii, placówki medyczne oraz kosmetologia i SPA, a ponadto hospicja i domy opieki społecznej to odbiorcy szerokiej oferty zaopatrzenia, jaką na swojej stronie przedstawia internetowy sklep medyczny KUP DO GABINETU.PL. U nas wszechstronnie zaopatrzysz się w niezbędne produkty, usprawniając działanie swojej placówki lub świadczonej praktyki. Wciąż zwiększamy asortyment, korzystając z wieloletniego doświadczenia w sektorze służby zdrowia. Dbamy o to, aby wszystko było osiągalne, a produkty były najwyższej jakości. Sprawdź naszą bazę i zapraszamy do zakupów!

 • ppcito.pl

  Firma P&P CITO jest dystrybutorem sprzętu medycznego wiodących światowych producentów. W naszej ofercie znajdują się produkty wykorzystywane w prawie że każdej specjalizacji medycyny. Oferujemy sprzęt do rehabilitacji, chirurgii, okulistyki, laryngologii, dermatologii oraz stomatologii. W asortymencie posiadamy także wyposażanie gabinetów i sal, meble medyczne, sprzęt laboratoryjny i drobny sprzęt medyczny. Gwarantujemy fachowy montaż, demontaż i modernizacje sprzętu medycznego. Dokonujemy ekspertyz technicznych sprzętu oraz przeprowadzamy przeglądy techniczne. Zapraszamy do współpracy.

 • Kremy podologiczne - pharmfoot.com

  Z marką PHARM FOOT każda osoba z problemami stóp może liczyć na ponadprzeciętną efektywność działania preparatów, które zapewnią poprawę jej komfortu życia. Bezpieczeństwo i skuteczność receptur to priorytet dla twórców marki, a bogata oferta produktów, odpowiadająca niemal wszystkim potrzebom, daje możliwość osiągnięcia zdrowych, pięknych i zadbanych stóp. Nie czekaj, przekonaj się sam! Zapraszamy!