kupdogabinetu.pl

kupdogabinetu.pl

Ocena: 2.0/10 (1 głos)Gabinety lekarskie w zakresie stomatologii i weterynarii, placówki medyczne oraz kosmetologia i SPA, a ponadto hospicja i domy opieki społecznej to odbiorcy szerokiej oferty zaopatrzenia, jaką na swojej stronie przedstawia internetowy sklep medyczny KUP DO GABINETU.PL. U nas wszechstronnie zaopatrzysz się w niezbędne produkty, usprawniając działanie swojej placówki lub świadczonej praktyki. Wciąż zwiększamy asortyment, korzystając z wieloletniego doświadczenia w sektorze służby zdrowia. Dbamy o to, aby wszystko było osiągalne, a produkty były najwyższej jakości. Sprawdź naszą bazę i zapraszamy do zakupów!Podobne strony
 • Stoły do masażu

  Producent stołów do masażu, stołów do rehabilitacji, kozetek oraz leżanek lekarskich prezentuje, wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt do masażu oraz rehabilitacji. Szeroki asortyment lekkich przenośnych stołów drewnianych oraz aluminiowych, jak również bogata oferta stołów stacjonarnych, wykonanych wyłącznie z certyfikowanych materiałów. Wyroby spełniają wszelkie wymagania unijne, posiadają oznakowanie CE.

 • Ciśnieniomierze Omron

  Zajmujemy się dostawą sprzętu medycznego do gabinetów lekarskich w niezbędny do ich funkcjonowania sprzęt. W naszym salonie znajdą Państwo narzędzia medyczne, cenionych wytwórców.

  Jako sklep medyczny chcemy doskonale podołać najbardziej wyśrubowanym zleceniom naszych nabywców. Dlatego też oferujemy korzystny sposób płatności, i również intratne kredyty leasingowe na sprzęt medyczny. Dzięki nam bez większych balastów finansowych zainaugurują i zaopatrzą w niezbędny sprzęt Państwo swój gabinet lekarski.

 • www.bona-vita.com

  Wszyscy wiemy, że jeśli chodzi o właściwie wszystko, a zatem również o rezonator biofotonowy opinie są niejednokrotnie różne. Kiedy weźmiemy pod uwagę rezonator biofotonowy, oszustwo bywa mu zarzucane, niemniej jest to niewłaściwa opinia, ponieważ polecana przez nas firma przedstawia certyfikaty potwierdzające, że rezonator biofotonowy BV Harmonic to doskonałej jakości urządzenie, które pomaga ludziom lepiej się czuć. Rezonans falowy jest wytwarzany przez tą właśnie maszynę, która pozytywnie wpływa na szeroką gamę dolegliwości. Serdecznie zapraszamy każdego do skorzystania z bogatej panoramy ofert polecanej przez nas firmy! Polecany przez nas rezonator jest niewskazany dla osób po transplantacji.

 • Podkłady higieniczne

  Od 1995 roku prowadzimy działalność polegającą na wytwarzaniu wysokiej jakości jednorazowych podkładów medycznych. Nasze podkłady medyczne zbudowane są z nieprzemakalnego materiału higienicznego z bibuły oraz folii. Posiadamy dostęp do nowoczesnej linii technologicznej, a dzięki dobrej organizacji pracy popartej wieloma szanowanymi certyfikatami, osiągamy bardzo dobre wyniki jeśli chodzi o jakość produkcji.

 • SIMED - łóżka rehabilitacyjne

  Firma SIMED od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu medycznego. Sztandarowe produkty firmy to różnego rodzaju łóżka rehabilitacyjne oraz łóżka szpitalne. To, co najważniejsze w przypadku produkowanych produktów, to wygoda osób, które będą z nich korzystać. Chodzi tu oczywiście o pacjentów, ale także o osoby, które zajmują się pielęgnacją osób chorych. Oferowane łóżka szpitalne są bowiem praktyczne i ergonomiczne, co znacznie ułatwia pracę.

 • WanMed

  WanMed jest firmą zajmującą się sprzedażą wszelkich urządzeń wyposażających szpitale i inne placówki rehabilitacyjne. W ofercie znaleźć można między innymi schodołazy, podnośnik sufitowy oraz krzesełko schodowe. Ze sprzętu oferowanego przez firmę WanMed korzystają placówki rehabilitacyjne i opiekuńcze, a także osoby prywatne. Dzięki użytecznym urządzeniom sprzedawanym przez WanMed niepełnosprawność nie stanowi problemu w poruszaniu się czy podróżowaniu na przykład samochodem.

 • Optimum - sprzęt okulistyczny

  Zapraszamy do korzystania z oferty naszego sklepu. Dla naszych klientów przygotowaliśmy bogaty zbiór produktów medycznych. Zajmujemy się głównie sprzedażą sprzętu okulistycznego, dlatego jeżeli potrzebujesz tego rodzaju pomocy medycznych to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Przygotowaliśmy dla naszych klientów możliwość zakupu foropterów, unitów okulistycznych a także rzutników optotypów. Nowoczesny sprzęt jaki oferujemy stanowi niezbędną pomoc podczas badań okulistycznych.

 • Liftplus.pl - windy dla niepełnosprawnych

  Doczekaliśmy czasów, kiedy Ziemia kręci się tak szybko, że ludzkość często zapomina o sprawach tak istotnych, jak potrzeby komunikacyjne osób niepełnosprawnych ruchowo. Na całe szczęście o problemie mówi się coraz głośniej, a za słowami idą konkretne działania. Niemniej wciąż wiele pracy przed nami, pracy, którą od niemal dwóch i pół dekady wykonuje firma Liftplus – producent, dystrybutor i bezpośredni importer urządzeń dźwigowych, które wychodzą naprzeciw potrzebom osób o ograniczonych możliwościach ruchowych. Mowa tu o takich urządzeniach jak: windy (o różnych wysokościach podnoszenia, peronowe, do samochodów itp.), podnośniki pacjenta (wannowe, basenowe, sufitowe), wanny dla seniorów, szyny i rampy najazdowe i inne. Odwiedź stronę internetową Liftplus.pl i skorzystaj z szerokiej oferty urządzeń i usług.

 • www.ortezka.pl

  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy PHU META-MED, która swoją siedzibę ma w Poznaniu. Prowadzimy profesjonalny sklep ze sprzętem medycznym i akcesoriami najwyższej jakości. U nas zakupić można miedzy innymi materace, poduszki, sprzęt do masażu, rehabilitacyjny i ortopedyczny, urządzenia medyczne, materiały higieniczne, odzież medyczną, kosmetyki, akcesoria dla dzieci, bieliznę czy też sprzęt do wyposażenia gabinetów. Oferujemy jedynie najwyższej klasy sprzęt w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na stronę.

 • www.aero-med.pl koncentrator tlenu

  Naprawą koncentratorów tlenu stacjonarnych jak i przenośnych zajmuje się firma AERO-MED Magda Miecznikowska z Warszawy. Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu medycznego i w swojej ofercie posiadamy markowe aparaty CPAP i auto CPAP w konkurencyjnych cenach. Polecamy usługi dzierżawy i sprzedaży koncentratorów tlenu stacjonarnych i przenośnych wiodących firm, udzielając na nie gwarancji. W ramach kompleksowych usług, świadczymy certyfikowany serwis oraz całościowe przeglądy. Wszystkie usługi realizujemy stacjonarnie dodatkowo wysyłkowo na terenie całej Polski. Zapraszamy!