kupdogabinetu.pl

kupdogabinetu.pl

Ocena: 3.5/10 (4 głosów)Gabinety lekarskie w zakresie stomatologii i weterynarii, placówki medyczne oraz kosmetologia i SPA, a ponadto hospicja i domy opieki społecznej to odbiorcy szerokiej oferty zaopatrzenia, jaką na swojej stronie przedstawia internetowy sklep medyczny KUP DO GABINETU.PL. U nas wszechstronnie zaopatrzysz się w niezbędne produkty, usprawniając działanie swojej placówki lub świadczonej praktyki. Wciąż zwiększamy asortyment, korzystając z wieloletniego doświadczenia w sektorze służby zdrowia. Dbamy o to, aby wszystko było osiągalne, a produkty były najwyższej jakości. Sprawdź naszą bazę i zapraszamy do zakupów!Podobne strony
 • Autoklawy

  Firma SERWODENT już od przeszło dekady prowadzi działalność w zakresie dystrybucji urządzeń i materiałów dentystycznych. Samym wsparciem technicznym trudnimy się natomiast już od ponad 25 lat. Praktyka wyniesiona z tego czasu daje możliwość nam teraz proponować Państwu uważnie wybrany i pewny sprzęt w atrakcyjnych cenach. Firma SERWODENT już od ponad 10 lat pełni usługi w zakresie dystrybucji urządzeń i akcesoriów stomatologicznych. Samym serwisowaniem zajmujemy się wszak już od ponad 25 lat. Empiria wyniesiona z tego czasu pozwala nam teraz proponować Państwu dokładnie selekcjonowany i sprawdzony sprzęt w atrakcyjnych cenach.

 • Stoły do masażu

  Producent stołów do masażu, stołów do rehabilitacji, kozetek oraz leżanek lekarskich prezentuje, wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt do masażu oraz rehabilitacji. Szeroki asortyment lekkich przenośnych stołów drewnianych oraz aluminiowych, jak również bogata oferta stołów stacjonarnych, wykonanych wyłącznie z certyfikowanych materiałów. Wyroby spełniają wszelkie wymagania unijne, posiadają oznakowanie CE.

 • Kardiomonitor - sprzedaż sprzetu i aparatury medycznej

  Oferujemy wysokiej klasy kardiomonitor medyczny. Kardiomonitor z możliwością monitorowania oraz nadzoru istotnych parametrów biologicznych pacjenta podczas transportu chorych między oddziałami szpitalnymi. Monitor pacjenta mierzy funkcje życiowe noworodków, dzieci i dorosłych. Oferta i cena po konsultacjach z przedstawicielem Euro Medical. Sprzedaż kardiomonitorów w bardzo atrakcyjnych cenach. Wszystkie kardiomonitory posiadają certyfikaty zgodności i wpisy do rejestru wyrobów medycznych.

 • Koncentratory tlenu

  Naszą specjalnością są urządzenia wykorzystywane w tlenoterapii domowej - koncentratory tlenu. Wykorzystywane są przy schorzeniach płuc takich jak: przewlekła obturacyjna choroba płuc, rak płuc, astma. Koncentratory tlenu służą do nieustannego produkowania tlenu z powietrza atmosferycznego, z powodzeniem zastępują ciężkie i drogie w eksploatacji butle tlenowe. Oferujemy nowe jak i używane modele renomowanych producentów. Firma nasza prowadzi wypożyczalnię koncentratorów tlenu, które dostarczamy na terenie całej Polski.  Świadczymy również usługi serwisu naprawczego. Naprawiamy znacząca większość koncentratorów tlenu występujących na rynku.  Firma TLENMED specjalizuje się w urządzeniach do tlenoterapii domowej. Prowadzimy sprzedaż, wypożyczalnię, a oprócz tego serwis naprawczy koncentratorów tlenu. Funkcjonujemy na terenie całej Polski. Koncentratory tlenu są urządzeniami które wzbogacają powietrze atmosferyczne w większą zawartość tlenu, częściej powyżej 90 procent. Stosowane są głównie w medycynie przy chorobach wymagających podawania tlenu takich jak: POCHP, rak płuca, astma, włóknienie płuc. Zastępują ciężkie i niebezpieczne butle tlenowe, nie wymagają uzupełniania tlenem, mogą pracować nieustannie przez 24h na dobę. W bardzo wielu przypadkach używane są przy tlenoterapii domowej. Osoby wymagające podawania tlenu nie muszą przebywać w szpitalu, mogą przebywać w mieszkaniu mając nieograniczony dostęp do tlenu i korzystając z go w zgodzie z założeniami lekarza. Nasza firma zajmuje się sprzedażą nowych jak i wykorzystywanych koncentratorów tlenu. Prowadzimy wypożyczalnię koncentratorów tlenu które dostarczamy na terenie całego państwie. Zajmujemy się też fachowym serwisem większości marek koncentratorów tlenu występujących na rynku. Naprawiamy, a dodatkowo wykonujemy przeglądy techniczne.

 • Terapia hiperbaryczna

  Sprzęty medyczne, kompleksowe usługi takie jak: doradztwo, szkolenia, serwis oraz finansowanie. To wszystko znajdą Państwo w ofercie naszej firmy. Nazywamy się Enpol i naszym głównym celem jest sprostanie potrzebom klienta. W branży obecni jesteśmy od ponad 20 lat, dlatego śmiało możemy Państwu zagwarantować najwyższą jakość zarówno naszych produktów jak i świadczonych usług. Zapraszamy na stronę internetową.

 • Legeartis chłodziarki farmaceutyczne

  Nasza firma oferuje wielkogabarytowe sprzęty apteczne niezbędne w każdej placówce farmaceutycznej. Posiadamy chłodziarki o różnych pojemnościach. Sprzęt jest dostosowany do profesjonalnego składowania leków. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologi zapewnia bezpieczeństwo wrażliwych na temperaturę farmaceutyków. Posiadają między innymi alarmy: awarii zasilania, nieprawidłowej temperatury. Inne funkcjonalności to między innymi: automatyczne oszranianie, wskazywanie i rejestracja temperatury, a także zabezpieczanie przed dostępem osób niepowołanych.

 • EMTIM błony RTG

  Firma eMtiM z siedzibą w Zabrzu działa w branży medycznej od ponad 20 lat. Produkty i usługi oferowane przez naszą firmę kierujemy do szpitali, przychodni jak również do osób prywatnych. Zajmujemy się kompleksowym zaopatrzeniem zakładów diagnostyki obrazowej i oprogramowaniem diagnostycznym. Zapewniamy produkty najwyższej jakości i dlatego współpracujemy tylko z wiodącymi firmami na rynku medycznym Najważniejszym elementem polityki firmy jest terminowa realizacja zamówień i zadowolenie klientów. Aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty i działalności, zapraszamy na stronę internetową.

 • Bezdech senny leczenie Respimed

  Firma Respimed specjalizuje się w sprzedaży sprzętu medycznego do leczenia bezdechu sennego. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem sprzętu marki Philips Respironics w całym kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy doradzają klientom w wyborze najlepszych produktów, personalnie dopasowanych do określonych potrzeb. Sprawia to, że możemy zapewnić satysfakcję dla wszystkich kontrahentów. Siedziba naszej firmy znajduje się w Łodzi. Zachęcamy klientów do współpracy.

 • www.ortezka.pl

  Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy PHU META-MED, która swoją siedzibę ma w Poznaniu. Prowadzimy profesjonalny sklep ze sprzętem medycznym i akcesoriami najwyższej jakości. U nas zakupić można miedzy innymi materace, poduszki, sprzęt do masażu, rehabilitacyjny i ortopedyczny, urządzenia medyczne, materiały higieniczne, odzież medyczną, kosmetyki, akcesoria dla dzieci, bieliznę czy też sprzęt do wyposażenia gabinetów. Oferujemy jedynie najwyższej klasy sprzęt w atrakcyjnych cenach. Zapewniamy fachową obsługę i doradztwo. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy zajrzeć na stronę.