kupdogabinetu.pl

kupdogabinetu.pl

Ocena: 0.0/10 (0 głosów)Gabinety lekarskie w zakresie stomatologii i weterynarii, placówki medyczne oraz kosmetologia i SPA, a ponadto hospicja i domy opieki społecznej to odbiorcy szerokiej oferty zaopatrzenia, jaką na swojej stronie przedstawia internetowy sklep medyczny KUP DO GABINETU.PL. U nas wszechstronnie zaopatrzysz się w niezbędne produkty, usprawniając działanie swojej placówki lub świadczonej praktyki. Wciąż zwiększamy asortyment, korzystając z wieloletniego doświadczenia w sektorze służby zdrowia. Dbamy o to, aby wszystko było osiągalne, a produkty były najwyższej jakości. Sprawdź naszą bazę i zapraszamy do zakupów!Podobne strony
 • Stoły do masażu

  Producent stołów do masażu, stołów do rehabilitacji, kozetek oraz leżanek lekarskich prezentuje, wysokiej jakości, profesjonalny sprzęt do masażu oraz rehabilitacji. Szeroki asortyment lekkich przenośnych stołów drewnianych oraz aluminiowych, jak również bogata oferta stołów stacjonarnych, wykonanych wyłącznie z certyfikowanych materiałów. Wyroby spełniają wszelkie wymagania unijne, posiadają oznakowanie CE.

 • Aparaty stałe

  W e-sklepie Dentiso zajmujemy się sprzedażą artykułów ortodontycznych, w tym aparatów stałych oraz narzędzi ortodontycznych (kleszczy, penset do zamków, dociskaczy do pierścieni, itp.).
  Wysoce wyselekcjonowane produkty jakie znajdą Państwo na stronach sklepu Dentiso, mogliśmy uzyskać dzięki sprzedawaniu wyłącznie materiałów, narzędzi z odpowiednimi atestami (np. ISO) oraz dzięki współpracy z lekarzami ortodoncji.

 • Ciśnieniomierze Omron

  Zajmujemy się dostawą sprzętu medycznego do gabinetów lekarskich w niezbędny do ich funkcjonowania sprzęt. W naszym salonie znajdą Państwo narzędzia medyczne, cenionych wytwórców.

  Jako sklep medyczny chcemy doskonale podołać najbardziej wyśrubowanym zleceniom naszych nabywców. Dlatego też oferujemy korzystny sposób płatności, i również intratne kredyty leasingowe na sprzęt medyczny. Dzięki nam bez większych balastów finansowych zainaugurują i zaopatrzą w niezbędny sprzęt Państwo swój gabinet lekarski.

 • Detox

  Detox to przyrząd wynaleziony przez angielskich lekarzy, jakie służy do oczyszczania ciała. Jest rozpowszechnione na całym świecie. Łączy w sobie medycynę konwencjonalną i podstawy starożytnej medycyny chińskiej. Stopy zanurzane są w wodzie na ok. 30 min. W trakcie zabiegu woda zmienia barwę z lekko żółtej na brązową albo czarną. W ten sposób ciało jest oczyszczane z zanieczyszczeń. Używanie detoxu zapewnia spokojny sen, poprawia pamięć, normalizuje ciśnienie krwi, łagodzi bóle miesiączkowe.

 • Sprzet medyczny - kardiomonitor, kardiotokograf

  Najlepsza firma Grupa Medyczna oferuje kardiomonitor i kardiotokograf, a także daje sposobność uczęszczania na kursy USG. Kardiomonitor w dużym stopniu obserwuje pracę serca. W odpowiedni sposób raportuje o wszelkich, nieznacznych schorzeniach. W dzisiejszych czasach kardiomonitory odznaczają się kolosalną nowoczesnością. Wypełniają wszystkie niezwykle restrykcyjne wzorce światowe. Są one niezmiernie pożądane w głównej mierze dla szpitali, w których przebywają pacjenci, posiadający kłopoty z sercem. Dzięki użyciu nowych technologii gwarantują wspaniałą opiekę nad osobami chorymi. Kardiomonitory są wykorzystywane przy obserwowaniu pracy serca zarówno dzieci, jak i osób w starszym wieku. Kardiotokograf to urządzenie, które jest zapinane na brzuchu pacjentki ciężarnej. Jego fundamentalnym zadaniem jest kontrolowanie płodu, w głównej mierze w trakcie trwania porodu. Wszystkie urządzenia medyczne oferowane przez niniejsza spółkę są wysokiej jakości. Grupa Medyczna gorąco nakłania do zaznajomienia się z jej ofertą.

 • Terapia hiperbaryczna

  Sprzęty medyczne, kompleksowe usługi takie jak: doradztwo, szkolenia, serwis oraz finansowanie. To wszystko znajdą Państwo w ofercie naszej firmy. Nazywamy się Enpol i naszym głównym celem jest sprostanie potrzebom klienta. W branży obecni jesteśmy od ponad 20 lat, dlatego śmiało możemy Państwu zagwarantować najwyższą jakość zarówno naszych produktów jak i świadczonych usług. Zapraszamy na stronę internetową.

 • SIMED - łóżka rehabilitacyjne

  Firma SIMED od lat specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości sprzętu medycznego. Sztandarowe produkty firmy to różnego rodzaju łóżka rehabilitacyjne oraz łóżka szpitalne. To, co najważniejsze w przypadku produkowanych produktów, to wygoda osób, które będą z nich korzystać. Chodzi tu oczywiście o pacjentów, ale także o osoby, które zajmują się pielęgnacją osób chorych. Oferowane łóżka szpitalne są bowiem praktyczne i ergonomiczne, co znacznie ułatwia pracę.

 • WanMed

  WanMed jest firmą zajmującą się sprzedażą wszelkich urządzeń wyposażających szpitale i inne placówki rehabilitacyjne. W ofercie znaleźć można między innymi schodołazy, podnośnik sufitowy oraz krzesełko schodowe. Ze sprzętu oferowanego przez firmę WanMed korzystają placówki rehabilitacyjne i opiekuńcze, a także osoby prywatne. Dzięki użytecznym urządzeniom sprzedawanym przez WanMed niepełnosprawność nie stanowi problemu w poruszaniu się czy podróżowaniu na przykład samochodem.

 • Digital Net

  DIGITAL NET to doświadczony importer najwyższej jakości urządzeń elektronicznych. Firma oferuje łóżka nefrytowe, a także nowoczesne urządzenia kosmetyczne i produkty diagnostyczne tj. analizator skóry i włosów oraz miernik wilgotności skóry. Wszystkie produkty są wcześniej testowane i posiadają instrukcję w języku polskim. Gwarancję zadowolenia klientów zapewniają także konkurencyjne ceny oraz szybkość realizacji zamówienia.

 • www.aero-med.pl koncentrator tlenu

  Naprawą koncentratorów tlenu stacjonarnych jak i przenośnych zajmuje się firma AERO-MED Magda Miecznikowska z Warszawy. Jesteśmy wypożyczalnią sprzętu medycznego i w swojej ofercie posiadamy markowe aparaty CPAP i auto CPAP w konkurencyjnych cenach. Polecamy usługi dzierżawy i sprzedaży koncentratorów tlenu stacjonarnych i przenośnych wiodących firm, udzielając na nie gwarancji. W ramach kompleksowych usług, świadczymy certyfikowany serwis oraz całościowe przeglądy. Wszystkie usługi realizujemy stacjonarnie dodatkowo wysyłkowo na terenie całej Polski. Zapraszamy!