kupdogabinetu.pl

kupdogabinetu.pl

Ocena: 6.0/10 (2 głosów)Gabinety lekarskie w zakresie stomatologii i weterynarii, placówki medyczne oraz kosmetologia i SPA, a ponadto hospicja i domy opieki społecznej to odbiorcy szerokiej oferty zaopatrzenia, jaką na swojej stronie przedstawia internetowy sklep medyczny KUP DO GABINETU.PL. U nas wszechstronnie zaopatrzysz się w niezbędne produkty, usprawniając działanie swojej placówki lub świadczonej praktyki. Wciąż zwiększamy asortyment, korzystając z wieloletniego doświadczenia w sektorze służby zdrowia. Dbamy o to, aby wszystko było osiągalne, a produkty były najwyższej jakości. Sprawdź naszą bazę i zapraszamy do zakupów!Podobne strony
 • Autoklawy

  Firma SERWODENT już od przeszło dekady prowadzi działalność w zakresie dystrybucji urządzeń i materiałów dentystycznych. Samym wsparciem technicznym trudnimy się natomiast już od ponad 25 lat. Praktyka wyniesiona z tego czasu daje możliwość nam teraz proponować Państwu uważnie wybrany i pewny sprzęt w atrakcyjnych cenach. Firma SERWODENT już od ponad 10 lat pełni usługi w zakresie dystrybucji urządzeń i akcesoriów stomatologicznych. Samym serwisowaniem zajmujemy się wszak już od ponad 25 lat. Empiria wyniesiona z tego czasu pozwala nam teraz proponować Państwu dokładnie selekcjonowany i sprawdzony sprzęt w atrakcyjnych cenach.

 • Lampa szczelinowa

  Posiadamy nader rozbudowaną wiedzę techniczną na temat naszych urządzeń, stale służymy pomocą i wskazówką. Każdy interesant jest dla nas ważny. W jednostce OPTOtech Medical najistotniejsi są ludzie, więc nasz personel jest nieustannie szkolony, aby zadowolić potrzeby kontrahenta. Specjalizujemy się w szeroko rozumianym sprzęcie okulistycznym. Prowadzimy sprzedaż, serwis, a także nauczania między innymi następujących urządzeń: Lampy szczelinowe, Autorefraktometry, Lasery okulistyczne, Tonometry bezkontaktowe, pachymetry, kasety szkieł próbnych. Firma OPTOtech Medical specjalizuje się w sprzedaży i dystrybuowaniu szeroko rozumianego sprzętu medycznego. Jeżeli szukasz sprzętu medycznego, koniecznie wybierz firmę OPTOtech Medical.

 • Aparaty stałe

  W e-sklepie Dentiso zajmujemy się sprzedażą artykułów ortodontycznych, w tym aparatów stałych oraz narzędzi ortodontycznych (kleszczy, penset do zamków, dociskaczy do pierścieni, itp.).
  Wysoce wyselekcjonowane produkty jakie znajdą Państwo na stronach sklepu Dentiso, mogliśmy uzyskać dzięki sprzedawaniu wyłącznie materiałów, narzędzi z odpowiednimi atestami (np. ISO) oraz dzięki współpracy z lekarzami ortodoncji.

 • Ciśnieniomierze Omron

  Zajmujemy się dostawą sprzętu medycznego do gabinetów lekarskich w niezbędny do ich funkcjonowania sprzęt. W naszym salonie znajdą Państwo narzędzia medyczne, cenionych wytwórców.

  Jako sklep medyczny chcemy doskonale podołać najbardziej wyśrubowanym zleceniom naszych nabywców. Dlatego też oferujemy korzystny sposób płatności, i również intratne kredyty leasingowe na sprzęt medyczny. Dzięki nam bez większych balastów finansowych zainaugurują i zaopatrzą w niezbędny sprzęt Państwo swój gabinet lekarski.

 • Detox

  Detox to przyrząd wynaleziony przez angielskich lekarzy, jakie służy do oczyszczania ciała. Jest rozpowszechnione na całym świecie. Łączy w sobie medycynę konwencjonalną i podstawy starożytnej medycyny chińskiej. Stopy zanurzane są w wodzie na ok. 30 min. W trakcie zabiegu woda zmienia barwę z lekko żółtej na brązową albo czarną. W ten sposób ciało jest oczyszczane z zanieczyszczeń. Używanie detoxu zapewnia spokojny sen, poprawia pamięć, normalizuje ciśnienie krwi, łagodzi bóle miesiączkowe.

 • Koncentratory tlenu

  Naszą specjalnością są urządzenia wykorzystywane w tlenoterapii domowej - koncentratory tlenu. Wykorzystywane są przy schorzeniach płuc takich jak: przewlekła obturacyjna choroba płuc, rak płuc, astma. Koncentratory tlenu służą do nieustannego produkowania tlenu z powietrza atmosferycznego, z powodzeniem zastępują ciężkie i drogie w eksploatacji butle tlenowe. Oferujemy nowe jak i używane modele renomowanych producentów. Firma nasza prowadzi wypożyczalnię koncentratorów tlenu, które dostarczamy na terenie całej Polski.  Świadczymy również usługi serwisu naprawczego. Naprawiamy znacząca większość koncentratorów tlenu występujących na rynku.  Firma TLENMED specjalizuje się w urządzeniach do tlenoterapii domowej. Prowadzimy sprzedaż, wypożyczalnię, a oprócz tego serwis naprawczy koncentratorów tlenu. Funkcjonujemy na terenie całej Polski. Koncentratory tlenu są urządzeniami które wzbogacają powietrze atmosferyczne w większą zawartość tlenu, częściej powyżej 90 procent. Stosowane są głównie w medycynie przy chorobach wymagających podawania tlenu takich jak: POCHP, rak płuca, astma, włóknienie płuc. Zastępują ciężkie i niebezpieczne butle tlenowe, nie wymagają uzupełniania tlenem, mogą pracować nieustannie przez 24h na dobę. W bardzo wielu przypadkach używane są przy tlenoterapii domowej. Osoby wymagające podawania tlenu nie muszą przebywać w szpitalu, mogą przebywać w mieszkaniu mając nieograniczony dostęp do tlenu i korzystając z go w zgodzie z założeniami lekarza. Nasza firma zajmuje się sprzedażą nowych jak i wykorzystywanych koncentratorów tlenu. Prowadzimy wypożyczalnię koncentratorów tlenu które dostarczamy na terenie całego państwie. Zajmujemy się też fachowym serwisem większości marek koncentratorów tlenu występujących na rynku. Naprawiamy, a dodatkowo wykonujemy przeglądy techniczne.

 • www.bona-vita.com

  Wszyscy wiemy, że jeśli chodzi o właściwie wszystko, a zatem również o rezonator biofotonowy opinie są niejednokrotnie różne. Kiedy weźmiemy pod uwagę rezonator biofotonowy, oszustwo bywa mu zarzucane, niemniej jest to niewłaściwa opinia, ponieważ polecana przez nas firma przedstawia certyfikaty potwierdzające, że rezonator biofotonowy BV Harmonic to doskonałej jakości urządzenie, które pomaga ludziom lepiej się czuć. Rezonans falowy jest wytwarzany przez tą właśnie maszynę, która pozytywnie wpływa na szeroką gamę dolegliwości. Serdecznie zapraszamy każdego do skorzystania z bogatej panoramy ofert polecanej przez nas firmy! Polecany przez nas rezonator jest niewskazany dla osób po transplantacji.

 • Kamizelka ratunkowa

  Firma Ma-Je-R posiada w ofercie nowoczesne kamizelki ratunkowe z nowoczesnymi pasami bezpieczeństwa. Pneumatyczna kamizelka ratunkowa wyposażona jest w wysokiej częstotliwości lampkę błyskową, kaptur chroniący przed zalaniem falą oraz szybkie i bezpieczne zapięcie z podwójnym zabezpieczeniem. Oprócz kamizelek ratunkowych również inny sprzęt żeglarski. W asortymencie jest nie tylko sprzęt żeglarski, ale również sprzęt medyczny, laboratoryjny oraz rehabilitacyjny i ortopedyczny.

 • Podkłady higieniczne

  Od 1995 roku prowadzimy działalność polegającą na wytwarzaniu wysokiej jakości jednorazowych podkładów medycznych. Nasze podkłady medyczne zbudowane są z nieprzemakalnego materiału higienicznego z bibuły oraz folii. Posiadamy dostęp do nowoczesnej linii technologicznej, a dzięki dobrej organizacji pracy popartej wieloma szanowanymi certyfikatami, osiągamy bardzo dobre wyniki jeśli chodzi o jakość produkcji.

 • www.audiologia.eu

  Poszukują Państwo nowoczesnego wyposażenia swojego gabinetu laryngologicznego? Zapraszamy do zapoznania z ofertą internetowego sklepu medycznego Audiologia.eu w Krakowie, który posiada szeroki asortyment urządzeń do analogowej i cyfrowej diagnostyki słuchu. W naszej ofercie znajdują się m. in. przenośne audiometry i tympanometry, cyfrowe otoskopy z wizualną prezentację obrazu anatomii ucha, nowoczesne kabiny ciszy czy funkcjonalne unity laryngologiczne. Większa część z tych produktów dostarczamy na specjalne zamówienia - zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu na naszej stronie i do kontaktu!