Diety i odchudzanie

 • Neera

  Neera

  Warto przyjrzeć się z bliska temu, jakie doskonałe efekty będzie dawała organizmowi tzw. dieta Neera. To naprawdę idealny sposób, aby dieta oczyszczająca organizm sprawiła, że będziemy w stanie bardzo szybko i sprawnie przyjrzeć się korzyściom dla różnych sfer funkcjonowania naszego organizmu. Warto tutaj zaznaczyć także, że ta dieta będzie bardzo nieinwazyjna w swoim przebiegu, co tylko stanowi o jej ogromnych zaletach. Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź dlaczego warto. To naprawdę będzie jedna z lepszych decyzji dla zdrowia.

  Data dodania: 18 05 2018 szczegóły wpisu
 • Immed - dietetyk piekary, chirurg piekary

  Immed - dietetyk piekary, chirurg piekary

  Centrum medyczne iMMed to miejsce stworzone dla pacjentów, którzy oczekują profesjonalnej obsługi w dobrych cenach. Uzyskają tu Państwo pomoc lekarzy specjalistów takich jak chirurg czy dietetyk. Dzięki naszym specjalistom (takim jak chirurg czy dietetyk) oraz doświadczonemu personelowi, a także najnowszemu sprzętowi, świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Nasza poradnia oferuje usługi dietetyka oraz chirurga. W poradni dietetycznej, dietetyk przeprowadzi wywiad dietetyczny, ustali indywidualny plan żywienia oraz przeprowadzi dokładną analizę składu ciała pacjenta. 

  Dietetyk szczegółowo omówi wyniki przeprowadzonych testów, a także przygotuje dostosowaną do pacjenta dietę. Poza poradnią dietetyka, można skorzystać z poradni chirurgicznej. Chirurg zaoferuje Państwu m in diagnostykę i leczenie chorób przewodu pokarmowego, leczenie przed i pooperacyjne czy leczenie wszystkich typów żylaków. Najnowszą propozycją naszego centrum jest masaż odchudzający, tzw. masaż pneumatyczny boa, który m in jest pomocny w walce z nadwagą i otyłością czy cellulitem. Może służyć także jako terapia uzupełniająca po liposukcji chirurgicznej czy lipolizie laserowej. Działalność centrum medycznego iMMed prowadzimy w mieście Piekary Śląskie, ale do skorzystania z naszych usług zachęcamy również pacjentów z innych miast jak Bytom, Katowice a także z całego Śląska.

  Data dodania: 10 05 2018 szczegóły wpisu
 • Konsultacje żywieniowe Mister Holister Gdańsk

  Konsultacje żywieniowe Mister Holister Gdańsk

  Misterholister.pl – kompleksowa oferta treningów personalnych oraz konsultacji żywieniowych w Gdańsku oraz jego okolicach. Profesjonalna pomoc z zakresu dietetyki i szeroko rozumianego budowania sylwetki. Pasjonat uprawiania aktywności Mateusz Kępski pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu poszerzaniu swojej wiedzy w dziedzinie zdrowego odżywiania i kulturystyki.

  Data dodania: 26 03 2018 szczegóły wpisu
 • Sliminazer

  Sliminazer

  Plastry Sliminazer to świetny produkt dla tych wszystkich osób, które zmagają się z nadwagą i szukają dla siebie produktu, który ułatwi walkę z tym problemem. Plastry skutecznie pokonują tłuszcz z tych miejsc, gdzie najtrudniej się go pozbyć. Świetnie się sprawdzają między innymi również dlatego, że to produkt, który jest w stanie zahamować nadmierny apetyt. Dlatego osoba zmagająca się z nadwagą może uniknąć podjadania.

  Data dodania: 28 02 2018 szczegóły wpisu
 • Dietetyk LiveDiet24.com

  Dietetyk LiveDiet24.com

  Znalezienie profesjonalnego dietetyka w Warszawie to nie lada wyzwanie. Na szczęście jest LiveDiet24, a więc poradnia, która imponuje skutecznością oraz niskim cenami usług zawartymi w atrakcyjnych planach cenowych. Co warto wiedzieć o dietetyku LiveDiet24? Istnieje możliwość konsultacji online, a sporządzane diety są proste, skuteczne i niedrogie w realizacji. Z usług skorzystać mogą nie tylko dorośli, ale także rodzice chcący zadbać o zdrowie swoich dzieci.

  Data dodania: 18 12 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Diety i odchudzanie - nowa strona:

Adres: