Diety i odchudzanie

 • Dietetyk Strefazdrowejdiety.pl

  Dietetyk Strefazdrowejdiety.pl

  Usługi dietetyczne skierowane do osób w różnym wieku i z rożnymi problemami żywieniowymi można poznać na stronie Strefazdrowejdiety.pl. Dietetyk jednak pracuje również z osobami zupełnie zdrowymi po to, aby wspierać ich w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Dieta odpowiada za stan fizyczny, ale i psychiczny. Osoby funkcjonujące w oparciu o porady i wskazówki dietetyka czują się lepiej, mają więcej energii, a ich wygląd budzi zachwyt. Dietetyk układa indywidualne plany żywieniowe posiłkując się badaniami, stanem zdrowia oraz zwracając uwagę na prowadzony tryb życia.Szczegółowe informacje o diecie uwzględniono na powyższej stronie Strefazdrowejdiety.pl, są też tam dane kontaktowe, cennik oraz porady dietetyka z doświadczeniem i kwalifikacjami. Usługi Strefy Zdrowej Diety dostępne są w województwie łódzkim: Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice.

  Data dodania: 06 09 2017 szczegóły wpisu
 • Wybieramfit.pl - czyli jak dbać o siebie i swoje zdrowie

  Wybieramfit.pl - czyli jak dbać o siebie i swoje zdrowie

  Zdrowie to najcenniejszy dar i dlatego niezwykle ważne jest utrzymanie go w jak najlepszym stanie. By tego dokonać, najlepiej po prostu prowadzić zdrowy styl życia. Na taki styl składa się odpowiednia dieta, ćwiczenia oraz zmiana swoich przyzwyczajeń. Jednym z najważniejszych, pozytywnych efektów ubocznych takiego trybu jest idealna sylwetka. Dlatego też często zastosowanie wskazówek na stronie www.wybieramfit.pl oprócz pozytywnego wpływu na nasze zdrowie, poprawia również naszą wagę i sylwetkę. Dlatego zacznij zmieniać w sobie coś już dziś! Zapoznaj się z naszymi artykułami i recenzjami, jak zrobić to dobrze i skutecznie, by efekty pozostały na dłużej, a także z jakich rozwiązać skorzystać, by całość odbyła się sprawnie i przyniosła efekty w mgnieniu oka!

  Data dodania: 04 09 2017 szczegóły wpisu
 • Dietetyk Warszawa DietQueen

  Dietetyk Warszawa DietQueen

  W naszej pracy jako specjalistów z zakresu dobrego odżywiania priorytetem jest rozumienie diety nie jako obniżania ilości kalorii i dietetycznego reżimu, ale jako opanowanie właściwych nawyków żywieniowych, jedzenie smacznie, a jednocześnie zdrowo. Najważniejsze nie jest dla nas doprowadzanie do straty zbędnych kilogramów, bo to przyjdzie samo, ale do poprawienia samopoczucia a także jakości życia. Odpowiednie odżywianie zaprocentuje lepszym snem, większą odpornością na choroby i stres, a także poprawieniem zdolności psychofizycznych. W związku z tym chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą oraz udzielimy Ci praktycznych, skutecznych porad.

  Data dodania: 24 08 2017 szczegóły wpisu
 • MELVIT.pl - producent płatków zbożowych

  MELVIT.pl - producent płatków zbożowych

  Melvit S.A. w swojej ofercie posiada ponad 150 naturalnych produktów takich jak kasze, płatki, otręby oraz mąki. Firma posiada własne kaszarnie, płatkarnie oraz gospodarstwa rolne, dlatego klienci zawsze mogą liczyć na najwyższą jakość artykułów. Zdrową żywność Melvit można zakupić w sklepach na terenie całej Polski. Zapoznaj się z wyjątkowymi korzyściami płynącymi ze spożywania naturalnych produktów polskiego producenta.

  Data dodania: 21 07 2017 szczegóły wpisu
 • Obóz odchudzający dla dorosłych bodycamp.pl

  Obóz odchudzający dla dorosłych bodycamp.pl

  Obozy BodyCamp, wzorowane na amerykańskich obozach typu BOOTCAMP, podczas których uczestnicy spędzają kilka godzin dziennie na ćwiczeniach na świeżym górskim powietrzu oraz otrzymują pięć dietetycznych posiłków. To dobry sposób żeby stracić dodatkowe kilogramy.
  Po zakończeniu obozu, każdy uczestnik otrzymuje plan żywieniowo-treningowy do stosowania w domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową!

  Data dodania: 11 05 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Diety i odchudzanie - nowa strona:

Adres: