Diety i odchudzanie

 • Neera

  Neera

  Warto przyjrzeć się z bliska temu, jakie doskonałe efekty będzie dawała organizmowi tzw. dieta Neera. To naprawdę idealny sposób, aby dieta oczyszczająca organizm sprawiła, że będziemy w stanie bardzo szybko i sprawnie przyjrzeć się korzyściom dla różnych sfer funkcjonowania naszego organizmu. Warto tutaj zaznaczyć także, że ta dieta będzie bardzo nieinwazyjna w swoim przebiegu, co tylko stanowi o jej ogromnych zaletach. Zajrzyj na naszą stronę i sprawdź dlaczego warto. To naprawdę będzie jedna z lepszych decyzji dla zdrowia.

  Data dodania: 18 05 2018 szczegóły wpisu
 • Immed - dietetyk piekary, chirurg piekary

  Immed - dietetyk piekary, chirurg piekary

  Centrum medyczne iMMed to miejsce stworzone dla pacjentów, którzy oczekują profesjonalnej obsługi w dobrych cenach. Uzyskają tu Państwo pomoc lekarzy specjalistów takich jak chirurg czy dietetyk. Dzięki naszym specjalistom (takim jak chirurg czy dietetyk) oraz doświadczonemu personelowi, a także najnowszemu sprzętowi, świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Nasza poradnia oferuje usługi dietetyka oraz chirurga. W poradni dietetycznej, dietetyk przeprowadzi wywiad dietetyczny, ustali indywidualny plan żywienia oraz przeprowadzi dokładną analizę składu ciała pacjenta. 

  Dietetyk szczegółowo omówi wyniki przeprowadzonych testów, a także przygotuje dostosowaną do pacjenta dietę. Poza poradnią dietetyka, można skorzystać z poradni chirurgicznej. Chirurg zaoferuje Państwu m in diagnostykę i leczenie chorób przewodu pokarmowego, leczenie przed i pooperacyjne czy leczenie wszystkich typów żylaków. Najnowszą propozycją naszego centrum jest masaż odchudzający, tzw. masaż pneumatyczny boa, który m in jest pomocny w walce z nadwagą i otyłością czy cellulitem. Może służyć także jako terapia uzupełniająca po liposukcji chirurgicznej czy lipolizie laserowej. Działalność centrum medycznego iMMed prowadzimy w mieście Piekary Śląskie, ale do skorzystania z naszych usług zachęcamy również pacjentów z innych miast jak Bytom, Katowice a także z całego Śląska.

  Data dodania: 10 05 2018 szczegóły wpisu
 • Konsultacje żywieniowe Mister Holister Gdańsk

  Konsultacje żywieniowe Mister Holister Gdańsk

  Misterholister.pl – kompleksowa oferta treningów personalnych oraz konsultacji żywieniowych w Gdańsku oraz jego okolicach. Profesjonalna pomoc z zakresu dietetyki i szeroko rozumianego budowania sylwetki. Pasjonat uprawiania aktywności Mateusz Kępski pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu i ciągłemu poszerzaniu swojej wiedzy w dziedzinie zdrowego odżywiania i kulturystyki.

  Data dodania: 26 03 2018 szczegóły wpisu
 • Sliminazer

  Sliminazer

  Plastry Sliminazer to świetny produkt dla tych wszystkich osób, które zmagają się z nadwagą i szukają dla siebie produktu, który ułatwi walkę z tym problemem. Plastry skutecznie pokonują tłuszcz z tych miejsc, gdzie najtrudniej się go pozbyć. Świetnie się sprawdzają między innymi również dlatego, że to produkt, który jest w stanie zahamować nadmierny apetyt. Dlatego osoba zmagająca się z nadwagą może uniknąć podjadania.

  Data dodania: 28 02 2018 szczegóły wpisu
 • Dietetyk LiveDiet24.com

  Dietetyk LiveDiet24.com

  Znalezienie profesjonalnego dietetyka w Warszawie to nie lada wyzwanie. Na szczęście jest LiveDiet24, a więc poradnia, która imponuje skutecznością oraz niskim cenami usług zawartymi w atrakcyjnych planach cenowych. Co warto wiedzieć o dietetyku LiveDiet24? Istnieje możliwość konsultacji online, a sporządzane diety są proste, skuteczne i niedrogie w realizacji. Z usług skorzystać mogą nie tylko dorośli, ale także rodzice chcący zadbać o zdrowie swoich dzieci.

  Data dodania: 18 12 2017 szczegóły wpisu
 • Blog-Odchudzanie.pl

  Blog-Odchudzanie.pl

  Blog-Odchudzanie.pl prezentuje wiele cennych informacji, które pomagają unikać wielu błędów podczas odchudzania. Dodatkowo, zawiera pokaźną listę popularnych diet czy opisy suplementów diety. Opisujemy wiele diet - od najbardziej łagodnych po mocno restrykcyjne. Odchudzanie nie jest łatwą czynnością i lepiej nie robić tego samemu. Warto też szukać motywacji, a tego typu blog jest świetnym rozwiązaniem.

  Data dodania: 27 11 2017 szczegóły wpisu
 • Dietetyk Strefazdrowejdiety.pl

  Dietetyk Strefazdrowejdiety.pl

  Usługi dietetyczne skierowane do osób w różnym wieku i z rożnymi problemami żywieniowymi można poznać na stronie Strefazdrowejdiety.pl. Dietetyk jednak pracuje również z osobami zupełnie zdrowymi po to, aby wspierać ich w prowadzeniu zdrowego trybu życia. Dieta odpowiada za stan fizyczny, ale i psychiczny. Osoby funkcjonujące w oparciu o porady i wskazówki dietetyka czują się lepiej, mają więcej energii, a ich wygląd budzi zachwyt. Dietetyk układa indywidualne plany żywieniowe posiłkując się badaniami, stanem zdrowia oraz zwracając uwagę na prowadzony tryb życia.Szczegółowe informacje o diecie uwzględniono na powyższej stronie Strefazdrowejdiety.pl, są też tam dane kontaktowe, cennik oraz porady dietetyka z doświadczeniem i kwalifikacjami. Usługi Strefy Zdrowej Diety dostępne są w województwie łódzkim: Sieradz, Zduńska Wola, Łask, Pabianice.

  Data dodania: 06 09 2017 szczegóły wpisu
 • Wybieramfit.pl - czyli jak dbać o siebie i swoje zdrowie

  Wybieramfit.pl - czyli jak dbać o siebie i swoje zdrowie

  Zdrowie to najcenniejszy dar i dlatego niezwykle ważne jest utrzymanie go w jak najlepszym stanie. By tego dokonać, najlepiej po prostu prowadzić zdrowy styl życia. Na taki styl składa się odpowiednia dieta, ćwiczenia oraz zmiana swoich przyzwyczajeń. Jednym z najważniejszych, pozytywnych efektów ubocznych takiego trybu jest idealna sylwetka. Dlatego też często zastosowanie wskazówek na stronie www.wybieramfit.pl oprócz pozytywnego wpływu na nasze zdrowie, poprawia również naszą wagę i sylwetkę. Dlatego zacznij zmieniać w sobie coś już dziś! Zapoznaj się z naszymi artykułami i recenzjami, jak zrobić to dobrze i skutecznie, by efekty pozostały na dłużej, a także z jakich rozwiązać skorzystać, by całość odbyła się sprawnie i przyniosła efekty w mgnieniu oka!

  Data dodania: 04 09 2017 szczegóły wpisu
 • Dietetyk Warszawa DietQueen

  Dietetyk Warszawa DietQueen

  W naszej pracy jako specjalistów z zakresu dobrego odżywiania priorytetem jest rozumienie diety nie jako obniżania ilości kalorii i dietetycznego reżimu, ale jako opanowanie właściwych nawyków żywieniowych, jedzenie smacznie, a jednocześnie zdrowo. Najważniejsze nie jest dla nas doprowadzanie do straty zbędnych kilogramów, bo to przyjdzie samo, ale do poprawienia samopoczucia a także jakości życia. Odpowiednie odżywianie zaprocentuje lepszym snem, większą odpornością na choroby i stres, a także poprawieniem zdolności psychofizycznych. W związku z tym chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą oraz udzielimy Ci praktycznych, skutecznych porad.

  Data dodania: 24 08 2017 szczegóły wpisu
 • MELVIT.pl - producent płatków zbożowych

  MELVIT.pl - producent płatków zbożowych

  Melvit S.A. w swojej ofercie posiada ponad 150 naturalnych produktów takich jak kasze, płatki, otręby oraz mąki. Firma posiada własne kaszarnie, płatkarnie oraz gospodarstwa rolne, dlatego klienci zawsze mogą liczyć na najwyższą jakość artykułów. Zdrową żywność Melvit można zakupić w sklepach na terenie całej Polski. Zapoznaj się z wyjątkowymi korzyściami płynącymi ze spożywania naturalnych produktów polskiego producenta.

  Data dodania: 21 07 2017 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Diety i odchudzanie - nowa strona:

Adres: