Wczasy z dietą warzywno owocową - Ułańska Zagroda

Wczasy z dietą warzywno owocową - Ułańska Zagroda

Ocena: 4.0/10 (6 głosów)Ośrodek Ułańska Zagroda oferuje pobyt związany z stosowaniem diety owocowo-warzywnej dr. Ewy Dąbrowskiej. W ośrodku oferowana jest stała opieka lekarska, dietetyk i opieka pielęgniarska. Za dodatkową opłatą można uzyskać pełnowartościową dietę i zabiegi medyczne. W czasie pobytu warto skorzystać z sauny, rowerów oraz z serwisu nawadniającego. Miła atmosfera i skuteczne odchudzanie zapewnione. Nie zwlekaj!Podobne strony
 • Nutrizone - dietetyka sportowa

  UTRIZONE - strefa zdrowego odżywiania

  JAGODA PODKOWSKA - dietetyk sportowy, Trener Żywienia®
  Poradnictwo dietetyczne
  Układanie diet i programów żywieniowych dla sportowców
  Zalecenia i porady w sprawie suplementacji
  Konsultacje dietetyczne i nauka zdrowego odżywiania
  Wspomaganie leczenia anoreksji

  Nazywam się Jagoda Podkowska – jestem dietetykiem sportowym i Trenerem Żywienia®. Ukończyłam studia na wydziale Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Moją specjalizacją jest dietetyka. Od 5 lat pracuję w Centrum Treningu Osobistego i Dietetyki EGO, gdzie bezustannie poszerzam swoją wiedzę z zakresu dietetyki oraz suplementacji.

  Układam diety i profesjonalne programy żywieniowe dla sportowców różnych dyscyplin. Udzielam porad odnośnie suplementacji i wspomagania. Ponadto zajmuję się leczeniem chorych na anoreksję poprzez zdrowe odżywianie.

  Obecnie układam programy żywieniowe dla:
  Członków klubu sztuk walki Copacabana w Warszawie
  Kolarzy MTB startujących na maratonach z cyklu Mazovia MTB
  Piłkarzy Akademickiej Ligi Halowej Piłki Nożnej ALHPN – Futsal Warszawa
  Osób regularnie trenujących na siłowni w Centrum Treningu Osobistego i Dietetyki EGO

  Możliwy dojazd do klienta we wskazane miejsce w Warszawie bądź konsultacje drogą mailową.

 • Dieta białkowa

  Dzisiaj niemal każdy, kto pragnie zrzucić parę niechcianych kilogramów masy ciała ma świadomość, że to nie jest takie łatwe. Odchudzamy się w kontrolowany sposób - dzisiaj żaden człowiek nie uwierzy już, że może schudnąć łykając tabletki. Rozwiązaniem dla osób świadomych, że odchudzanie wymaga czasu i rozsądku może okazać się dieta proteinowa doktora Dukana. W ciągu pierwszego tygodnia zrzucimy kilka, a może nawet kilkanaście kilogramów - bez preparatów przyspieszających odchudzanie, ćwiczeń czy głodówek, za to z dozą rozsądku. Na stronie możemy dowiedzieć się, jak stosować dietę Dukana, obliczymy swój wskaźnik BMI, a także odkryjemy, jakim sposobem możemy utrzymać satysfakcjonującą nas wagę.

 • Poradnia dietetyczna Warszawa

  Dobrze wykonana oraz dostosowana indywidualnie pod nas dieta to gwarancja osiągnięcia cudownej figury i pozbycia się uciążliwych komplikacji zdrowotnych. Dietetyk jest osobą odpowiedzialną za powrót utraconej sylwetki i pozbycie się wszelkich schorzeń. Centrum medyczne Conradmed umożliwia zrzucenie nawet do 4 kilogramów Twojej wagi już w okresie miesiąca. techniki jakich używamy pozwalają uniknąć nieprzyjemnego efektu jojo, który wciąż wraca w wypadku nieprawidłowo dobranej diety. Problemy z Twoim zdrowiem bardzo często są wynikiem nieodpowiedniego odżywiania. Nasza poradnia dietetyczna ściśle określi jakie artykuły mają zły wpływ na Twoje zdrowie oraz nastrój i dopasuje artykuły zastępcze, które będą Ci pasowały. Dzięki naszej witrynie internetowej dokładnie zaznajomisz się z negatywnymi skutkami niewłaściwie unormowanej diety oraz uzyskasz potrzebne informacje. Dzięki nam znowu zaczniesz cieszyć się życiem, a pozyskanie wspaniałej figury poprawi Twój nastrój i znacząco podwyższy Twoją pewność siebie. Odchudzanie – Dzięki naszym sprawdzonym metodom straty zbędnych kilogramów staną się Twoją drogą do poprawy zdrowia i odzyskania świetnej figury.

 • Suplementy odchudzające

  VitaDiet.pl to adres dla osób odchudzających się, chcących zadbać o swoją figurę i swój wygląd. Dla takich klientów mamy YERBASlim. To preparat dla osób w trakcie odchudzania się, z nadwagą, z problemami przemiany materii itp. Preparat jest w postać wygodnych do przyjmowania fiolek. Zawiera yerba mate, które jest bogatym źródłem witamin i minerałów. To sprawdzona w działaniu roślina, która od stuleci stosowana jest na zmęczenie, niepokoje i obniżony nastrój. Warto także zadbać o ten aspekt. Idealny wraz ze stosowaniem diety i ćwiczeń odchudzających.

 • Dieta kopenhaska

  Dieta kopenhaska jest aktualnie jedną z najatrakcyjniejszych propozycji dla każdego, kto usiłuje naprawdę skutecznie zrzucić nadmiar zbędnych kilogramów. Przedstawiona tutaj witryna może być doskonałym źródłem wiedzy na jej temat – dzięki niej będziemy mogli się dowiedzieć wiele informacji o kuracji odchudzającej, poznasz np. efekty diety kopenhaskiej czy jadłospis. Jak najbardziej warto jest skorzystać ze wszystkich dostępnych tutaj tekstów, ponieważ są one przygotowane tak, że absolutnie każdy czytelnik wyniesie z nich maksymalną ilość praktycznej wiedzy, dzięki której szybko wypracuje u siebie rzeczywiście wymarzoną sylwetkę.

 • Odchudzanie

  Odzyskanie prawidłowej wagi ma pozytywny wpływ na zdrowie i samoocenę, dzięki szczupłej sylwetce. Nadwaga powoduje szereg nieujawniających się od razu chorób, które z czasem coraz trudniej leczyć. Zamiast łykać w przyszłości mnóstwo leków, lepiej popracować nad odchudzaniem. Jest to proces, który wymaga czasu i cierpliwości oraz wysiłku. Nie warto sugerować się reklamami cudownych środków mających przyspieszyć odchudzanie. Tylko we współpracy z lekarzem lub dietetykiem, przy zastosowaniu bezpiecznej diety i ćwiczeń fizycznych, odchudzanie będzie zdrowe.

 • Dietetyczny program dietmap

  W ostatnich miesiącach w Polsce zaobserwować możemy bardzo duży wzrost zainteresowania zdrowym odżywianiem oraz dietami odchudzającymi. Ludzie coraz częściej starają się zmienić swoje kuchenne nawyki, aby poprawić nie tylko wygląd ale również zdrowie.

  W odpowiedzi na zauważalny trend, dietetycy z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, postanowili stworzyć innowacyjny program który ułatwiłby wyrobienie poprawnych nawyków żywieniowych oraz pomóg w zarządzaniu naszą dietą. Tak powstał DietMap!

  Program pozwala na pełną kontrolę posiłków naszej diety. Sam liczy kalorie i naprawia błędy popełnione podczas naszego odchudzania. Dzięki temu mamy o wiele większą szansę na osiągnięcie sukcesu.

  Dodatkowo, poza planem diety otrzymujemy wiele ciekawych i przydatnych funkcjonalności, takich jak kontroler naszej wagi czy automatycznie generowana lista zakupów.

  Program Dietmap dostępny jest zarówno w wersji na portalu internetowym, jak również w wersji mobilnej na urządzenia z systemem operacyjnym iOS oraz Android.

 • www.dietomat.pl - odchudzanie i dieta online - dietetyka w sporcie Poznań

  Dietomat.pl oferuje diety online dla osób, które marzą o zredukowaniu swojej wagi i osiągnięciu wymarzonej sylwetki. Zajmujemy się przygotowaniem diety dla osób trenujących - uprawiających sport oraz dla osób z chorobami - zapewniamy kompleksowy wywiad dietetyczny, analizę BMI oraz dostęp do dzienniczka diety w wersji online, opartego o polska bazę ponad 3500 produktów spożywczych. Zapraszamy także do naszego gabinetu w Poznaniu, przy ulicy Jawornickiej 8.

 • DIETA ECO dieta 1000

  Z przyjemnością prezentujemy Państwu firmę Dieta Eco, która zajmuje się cateringiem zbilansowanych, dietetycznych posiłków na terenie Warszawy oraz Piaseczna i okolic. Posiadamy certyfikat potwierdzający wiedzę niezbędną dla osób przygotowujących indywidualny, celowany catering. Nasi dietetycy i kucharze posiadają wieloletnie doświadczenie oraz praktykę. Dania przygotowujemy jedynie z naturalnych i ekologicznych składników. Dieta Eco to jedyny catering skierowany do osób z nietolerancjami pokarmowymi. Aby się z nami skontaktować bądź dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na stronę internetową.