Centrum Hipokratesa

Centrum Hipokratesa

Ocena: 5.1/10 (20 głosów)Centrum Hipokratesa zaprasza do kontaktu wszystkich tych, którzy borykają się z chorobami przewlekłymi, otyłością, nadwagą, stresem oraz tych, który chcą poprawić swój stan zdrowia. Oferujemy pomoc specjalistów, którzy dzięki medycynie integracyjnej kompleksowo wesprą proces zdrowienia. Traktujemy człowieka jako niepowtarzalną jednostkę złożoną z procesów fizjologicznych, jak również psychicznych i społecznych. Dzięki czemu nasza interwencja skutecznie wpłynie na zdrowie oraz pomoże w walce z chorobom.Podobne strony
 • Odchudzanie Łódź

  Czym różni się nasza poradnia od innych? U nas każdy Klient traktowany jest indywidualnie, poświęcamy mu tyle czasu- ile dokładnie potrzebuje. Dieta jest "szyta na miarę". Jednocześnie zawiera każdą z grup składników, niezbędną do prawidłowego działania organizmu. Jeżeli jednak spodziewacie się Państwo, iż znajdziecie tu ostatnie niezdrowe nowinki, jak dieta Dukana, oparta na białku, czy też dietę dr Kwaśniewskiego, opartą na tłuszczach czy opartą na tłuszczach dietę dr Kwaśniewskiego, to muszę Państwa zmartwić. Urozmaicona dieta jest koniecznością. Nic nie jest ważniejsze od naszego zdrowia i dobrego samopoczucia. W trakcie procesu odchudzania, średnia tygodniowa redukcja wagi powinna mieścić się w granicach 0,5-1,5 kg. U każdego będzie to rzecz jasna przebiegało w sposób indywidualny i w dużej mierze będzie uzależnione od stopnia nadwagi czy też otyłości. Proces odchudzania powinien być pod stałą kontrolą dietetyka, który dokonuje pomiarów takich wskaźników jak BMI czy WHR. Ustalenie rodzaju Państwa otyłości typ gruszki czy też typ jabłka pozwoli określić rodzaju Waszej otyłości.Będzie to pomocne w stworzeniu właściwie zbilansowanej diety, która będzie najbardziej optymalną dla Ciebie. Anoreksja oraz bulimia należą do chorób psychicznych. Dlatego ważna w ich leczeniu jest opieka doświadczonego psychodietetyka. Diagnoza w przypadku anoreksji powinno być oparte na przeprowadzonym wywiadzie lekarskim. Ważne jest wykluczenie innych przyczyn nadmiernego schudnięcia.Mogą to być takie choroby jak nadczynność tarczycy, cukrzyca typu 1, schorzenia przewodu pokarmowego, choroba nowotworowa. Kryteria rozpoznania anoreksji obejmują: dążenie do uzyskania zbyt niskiej wagi ciała, zaniki miesiączki, lęk przed przytyciem (nawet w trakcie znacznej niedowagi), zaburzenia postrzegania własnej sylwetki. Podstawowym objawem bulimii są epizody obżarstwa, podczas których chory spożywa nadmierne ilości jedzenia. Towarzyszy im odczucie wstydu i wstrętu, następnie mają miejsce działania mające na celu wyeliminowanie pokarmu (biegunki, prowokowanie wymiotów,, zażywanie leków odwadniających) lub wzmożona aktywność fizyczna. Ortoreksja jest nową chorobą, polega na zbyt drastycznym przestrzeganiu zasad zdrowego odżywiania, połączonym ze strachem przed spożyciem czegoś „niezdrowego”.

 • Dieta kapuściana

  Dietakapusciana.org to witryna internetowa, na jakiej dowiesz się wszystkiego co trzeba wiedzieć o diecie kapuścianej. Na tej stronie internetowej dowiesz się co to jest dieta kapuściana, dowiesz się jakie są zalety diety kapuścianej i przeciwwskazania wykorzystywania diety kapuścianej, i uzyskasz informacje o tym jak przygotowywać zupę kapuścianą. Na omawianej witrynie www przedstawiamy recepta na zupę kapuścianą, również oferujemy przepis na zupę kapuścianą na pełny tydzień stosowania diety kapuścianej. Wyjaśniamy także kiedy nie powinno się tej diety wykorzystywać. Więcej wiadomości na naszej stronie.

 • Poradnia Dietetyczna Paulina Szczechowicz online Poznań

  Poradnia Dietetyczna oferuje indywidualnie układane diety odchudzające, diety dla wegetarian, usługi z zakresu dietetyki sportowej, dietetyki dziecięcej oraz dietetyki klinicznej (diety w chorobach takich jak niewydolność nerek, niewydolność wątroby, zapalenie trzustki, żywienie po zawale serca, diety w miażdżycy, zwalczanie zbyt wysokiego poziomu cholesterolu). Wszystkie diety są zgodne z aktualnymi zaleceniami instytucji zajmujących się żywieniem (IŻŻ, WHO i inne).

 • Skuteczna dieta

  Zdrowy Sklep to wieloletnie praktykę i wypróbowana renoma współpracująca z wieloma renomowanymi sieciami. Firma specjalizuje się w znacznym wyborze dla cukrzyków, rozprowadza prawdziwe słodziki stewia, które są doskonałą opcją cukrów dla diabetyków, a ponadto osób na diecie. Sucha cera to coraz w większości pojawiający się szkopuł, przy czym wyrazić się może, że proste drogeryjne kosmetyki nie są satysfakcjonujące, a atopowa skóra powraca i powinno się zastosować stwierdzone leki.

 • Chudnij z nami

  Proces odchudzanie zwykle kojarzy się z dużą ilością wyrzeczeniami a także nieustannym poczuciem głodu. Aczkolwiek można to zmienić. Wystarczy znaleźć właściwe sposoby i będzie można pozbyć się zbędnych kilogramów. Nadzwyczaj znaczącym aspektem podczas odchudzania jest adekwatnie dobrana dieta, układana indywidualnie dla każdego człowieka. Pragnąc brać udział w warsztatach, powinno dzwonić pod numer 609-109-677, w materii dopasowania diety pod numerem 601-55-05-85.

 • Dietetyk Opole – Mikrodermabrazja - klinikaciala.pl

  Dietetyk Opole to profesjonalny dobór indywidualnego programu żywieniowego, dostosowanego do Twoich potrzeb. Nasz doświadczony dietetyk dokładnie Cię zbada oraz wysłucha.
  Dzięki nam znów poczujesz się pięknie i zdrowo! Dodatkowo oferujemy zabiegi na twarz i ciało zarówno dla mężczyzn, jak i dla kobiet! Wśród naszych klientów dużą popularnością cieszy się mikrodermabrazja. Zapraszamy.

 • Slimcenter skuteczne odchudzanie Warszawa

  Sieć gabinetów dietetycznych Slimcenter zapewnia wszechstronne doradztwo i pomoc w wyborze indywidualnie dobranej diety. Nasze poradnie mieszczą się w wielu miastach Polski, w tym w Warszawie, Krakowie, Olsztynie oraz Bydgoszczy. Nasi specjaliści udzielają także fachowych porad przez Internet. Zajmujemy się świadczeniem kompleksowej pomocy dotyczącej odchudzania dla ludzi w przeróżnym wieku. Poza przygotowywaniem konkretnych jadłospisów, przeprowadzamy specjalistyczne zabiegi takie jak odsysanie tkanki tłuszczowej oraz wszczepianie balonu wewnątrzżołądkowego. Szczegółowe wiadomości na temat naszej oferty są dostępne na stronie internetowej.