Centrum Hipokratesa

Centrum Hipokratesa

Ocena: 4.7/10 (29 głosów)Centrum Hipokratesa zaprasza do kontaktu wszystkich tych, którzy borykają się z chorobami przewlekłymi, otyłością, nadwagą, stresem oraz tych, który chcą poprawić swój stan zdrowia. Oferujemy pomoc specjalistów, którzy dzięki medycynie integracyjnej kompleksowo wesprą proces zdrowienia. Traktujemy człowieka jako niepowtarzalną jednostkę złożoną z procesów fizjologicznych, jak również psychicznych i społecznych. Dzięki czemu nasza interwencja skutecznie wpłynie na zdrowie oraz pomoże w walce z chorobom.Podobne strony
 • Suplementy odchudzające

  VitaDiet.pl to adres dla osób odchudzających się, chcących zadbać o swoją figurę i swój wygląd. Dla takich klientów mamy YERBASlim. To preparat dla osób w trakcie odchudzania się, z nadwagą, z problemami przemiany materii itp. Preparat jest w postać wygodnych do przyjmowania fiolek. Zawiera yerba mate, które jest bogatym źródłem witamin i minerałów. To sprawdzona w działaniu roślina, która od stuleci stosowana jest na zmęczenie, niepokoje i obniżony nastrój. Warto także zadbać o ten aspekt. Idealny wraz ze stosowaniem diety i ćwiczeń odchudzających.

 • Dieta wegetariańska

  Ilu jest wśród nas wegetarian? Ilu potrzebuje porady dietetyka lub pediatry? Czym jest wegemaluch? W Wegemaluch.pl odkryjesz zasady właściwego i zdrowego komponowania diety dziecka oraz pozytywnego stymulowania jego rozwoju. Znajdziesz Ciekawe przepisy wegetariańskie dla dzieci, które podzielone zostały zgodnie z wiekiem dziecka i miesiącami wprowadzania ich do diety tak aby otrzymywało ono wartościowe składniki odżywcze. Serwis tworzony jest z pasją i we współpracy ze specjalistami: – dietetyk, rehabilitant, psycholog, pediatra, logopeda. W portalu znajduje się także systematycznie uaktualniana baza placówek medycznych i oświatowych oferujących dietę wegetariańską ale również miejsc przyjaznych mamie i dziecku: basenów, restauracji, kawiarni, fitnessów i sal zabaw a nawet stacji benzynowych z przewijakami Dla odprężenia, w wolnej chwili posłuchasz relaksującej muzyki lub wraz z dzieckiem pooglądasz bajki ale także przeczytasz wywiady ze znanymi wegetarianami, dowiesz się ciekawostek związanych z wegetarianizmem i dietą wegetariańską.

 • Co zrobić żeby schudnąć

  Niemal każdej osobie mającej problem z nadwagą bardzo dobrze jest znany efekt jojo. Nikt o tym nigdzie nie mówi, ale pojawia się wskutek stosowania niewłaściwych metod odchudzania które są niezgodne z fizjologią naszego ciała. Strona ta porusza właśnie tego typu tematu tabu, tak aby uświadomić osoby odchudzające się w wybraniu właściwej strategii odchudzania. Jeśli chcesz poznać naturalne metody odchudzania które działają w zgodzie z Twoim ciałem i w końcu schudnąć to serdecznie zapraszam.

 • Take Good Care - Skuteczne Odchudzanie Formuła o5

  Wyobraź sobie, że tracisz kilogramy znacznie szybciej niż podczas normalnej diety, a jednocześnie oczyszczasz organizm i dożywiasz wszystkie komórki swojego ciała. Niemożliwe? Jest na to rozwiązanie:

  Take Good Care młody zielony jęczmień z wysoką zawartością błonnika i aktywnych enzymów.

  84% naszych klientów chudnie w bezpieczny sposób 5kg w ciągu miesiąca, jednocześnie poprawiając kondycję zdrowotną swojego organizmu.

 • Immed - dietetyk piekary, chirurg piekary

  Centrum medyczne iMMed to miejsce stworzone dla pacjentów, którzy oczekują profesjonalnej obsługi w dobrych cenach. Uzyskają tu Państwo pomoc lekarzy specjalistów takich jak chirurg czy dietetyk. Dzięki naszym specjalistom (takim jak chirurg czy dietetyk) oraz doświadczonemu personelowi, a także najnowszemu sprzętowi, świadczymy usługi medyczne na najwyższym poziomie. Nasza poradnia oferuje usługi dietetyka oraz chirurga. W poradni dietetycznej, dietetyk przeprowadzi wywiad dietetyczny, ustali indywidualny plan żywienia oraz przeprowadzi dokładną analizę składu ciała pacjenta. 

  Dietetyk szczegółowo omówi wyniki przeprowadzonych testów, a także przygotuje dostosowaną do pacjenta dietę. Poza poradnią dietetyka, można skorzystać z poradni chirurgicznej. Chirurg zaoferuje Państwu m in diagnostykę i leczenie chorób przewodu pokarmowego, leczenie przed i pooperacyjne czy leczenie wszystkich typów żylaków. Najnowszą propozycją naszego centrum jest masaż odchudzający, tzw. masaż pneumatyczny boa, który m in jest pomocny w walce z nadwagą i otyłością czy cellulitem. Może służyć także jako terapia uzupełniająca po liposukcji chirurgicznej czy lipolizie laserowej. Działalność centrum medycznego iMMed prowadzimy w mieście Piekary Śląskie, ale do skorzystania z naszych usług zachęcamy również pacjentów z innych miast jak Bytom, Katowice a także z całego Śląska.

 • malgorzatadesmond.com

  Nowy opisSzukasz sposobu wspierającego terapię RZS? Zachęcamy do skorzystania z terapii dietą, w ramach prywatnej praktyki w Klinice EVOMED w Warszawie oferuje Małgorzata Desmond, dietetyk kliniczny, specjalista medycyny żywienia. Jest absolwentką Medycyny Żywienia na University of West London w Wielkiej Brytanii, kończyła również studia magisterskie na kierunku Dietetyka na WUM. Prowadzi konsultacje medycyny żywienia i dietetyczne a programy intensywnej terapii żywieniowej w Polsce i zajmuje się terapią żywieniową schorzeń układu pokarmowego, chorób autoimmunologicznych czy kardiometabolicznych. Zapraszamy.