Dietetyk hormonalny

Dietetyk hormonalny

Ocena: 4.7/10 (9 głosów)Nazywam się Beata Ślebzak-Cebula i jestem dyplomowanym dietetykiem specjalizującym się w dietetyce klinicznej. Ukończyłam studia na kierunku dietetyka w WSZUiE w Poznaniu. Od kilku lat propaguję zdrowy styl życia i promuję prawidłowe odżywianie. Zajmuję się odchudzaniem i dietetycznym leczeniem chorób u osób w każdym wieku. Największą grupę moich pacjentów stanowią kobiety, które dotykają choroby układu hormonalnego i pokarmowego. Moim mottem zawodowym jest powiedzenie ajurwerdyjskie, w pełni oddające w pełni sens mojej pracy: „Kiedy dieta jest zła, lekarstwo jest bezużyteczne. Kiedy dieta jest dobra, lekarstwo jest niepotrzebne” Pacjentów z Poznania i okolic przyjmuję w gabinecie dietetycznym, dla osób spoza Poznania polecam swoje usługi on-line (konsultacje telefoniczne lub przez Skype).Podobne strony
 • Diety odchudzające

  Witryna o zdrowych dietach. Przeczytasz tu mnóstwo wskazówek o zdrowiu. Nauczysz się jak odżywiać się zdrowo. Zatroszcz się o Twój wygląd. Nie czekaj długo - zacznij dbać o swój organizm jak najwcześniej. Zdrowa żywność oddziałuje na Twoje zdrowie pozytywnie. Twoje zdrowie jest w Twoich rękach. Odwiedź Osmaku.pl i zacznij wykorzystywać konkretne wskazówki. Zadbaj o swoje ciało i żyj zdrowo. Odwiedź nasz serwis!

 • Odchudzanie

  Diety są podstawowym czynnikiem w trosce o nasze ciało. Czasem wynikają z konieczności, czego genezą jest nadwaga. Kluczowym celem diety staje się zmniejszenie ilości jadanych tłuszczów i zamiana ich bardziej odżywczymi elementami. Nieodzowną wątpliwością jest także introdukcja do organizmu tych surowców, których jednostka nie jadała lub zażywała niewiele, ale będących zastrzeżeniem harmonijnego funkcjonowania. Otyłość może zostać zarówno powodem śmierci, zatem właściwy sposób jedzenia zostaje kluczem do powrotu do normalności. Prawidłowy dobór witamin i składników mineralnych odnawia nasz ustrój a także wpływa na nasze samopoczucie dodając więcej energii, siły i witalności.

 • Tabela kalorii, kalorie

  Jak trudno jest przejść na dietę, wie chyba każdy kto tego próbował. Wydaje się, że odstawienie słodyczy i fast foodów jest banalnie proste. W sklepach jest przecież tyle innych smacznych i zarazem zdrowych zamienników. Gdy jednak przychodzi moment prawdy, odkładanie diety na następny dzień nie ma końca. Strona ta została stworzona dla wszystkich, którzy mają właśnie taki problem. Na stronie można znaleźć szczegółowo opisane diety, artykuły na temat zdrowia i odżywiania, wielkie tabele kalorii produktów spożywczych, a także dietetyczne przepisy kulinarne. Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 • Odchudzanie

  Odzyskanie prawidłowej wagi ma pozytywny wpływ na zdrowie i samoocenę, dzięki szczupłej sylwetce. Nadwaga powoduje szereg nieujawniających się od razu chorób, które z czasem coraz trudniej leczyć. Zamiast łykać w przyszłości mnóstwo leków, lepiej popracować nad odchudzaniem. Jest to proces, który wymaga czasu i cierpliwości oraz wysiłku. Nie warto sugerować się reklamami cudownych środków mających przyspieszyć odchudzanie. Tylko we współpracy z lekarzem lub dietetykiem, przy zastosowaniu bezpiecznej diety i ćwiczeń fizycznych, odchudzanie będzie zdrowe.

 • Chudnij-szybko.pl - najlepsze i najskuteczniejsze tabletki odchudzające

  Niniejszy serwis skierowany jest do wszystkich tych, którzy nie mogą poradzić sobie z problemem nadmiaru kilogramów.

  Znajdziecie tu bardzo dużo rozbudowanych, interesujących porad przygotowanych przez specjalistów z dziedziny żywienia i zdrowego trybu życia. Dowiecie się z nich między innymi jakie są najczęstsze błędy popełniane przez ludzi w procesie odchudzania lub jakie tabletki na odchudzanie idealnie pasują do waszego typu otyłości.

  Poza poradami serwis oferuje aktualny ranking preparatów odchudzających dostępnych dla polskich użytkowników. Zestawienie to powstało przy współpracy specjalistów do spraw żywienia z ludźmi posiadającymi doświadczenie w stosowaniu tego typu suplementu. W oparciu o najpopularniejsze kryteria takie jak: cena, szybkość działania, skuteczność, skutki uboczne itd. powstał jeden z najbardziej rzetelnych i aktualnych rankingów tabletek na odchudzanie!

  Gorąco polecam wszystkim marzącym o powrocie do wyśmienitej formy fizycznej!

 • Odchudzanienakawie.pl - preparaty zielonej kawy

  Powyższy serwis internetowy to idealne miejsce dla osób zainteresowanych suplementami na odchudzanie uzyskanymi z zielonej kawy. Dlaczego zielona kawa jest pewnym i bezpiecznym sposobem na odchudzanie? Tutaj dowiesz się wszystkiego.

  Dobrze jest wejść na opisywany serwis internetowy i dowiedzieć się, jakim sposobem bez szwanku zmniejszyć swoją wagę. Zdrowie jest najcenniejsze - lepiej go nie narażać.

  Charakteryzowana strona przede wszystkim prezentuje ranking tabletek zielonej kawy, które są ogólnodostępne na rynku. Jeżeli w takim razie interesują cię suplementy, które faktycznie działają, kliknij na stosowną zakładkę i zweryfikuj które z nich mają najlepsze noty. Produkty zestawiane są według ich dostępności, ceny, szybkości osiągania efektów, oceny klientów oraz jednej z wiodących kwestii wpływających na efekty odchudzania, którą jest nasycenie odpowiedniego kwasu - powinno się nabywać skuteczne i sprawdzone tabletki z zielonej kawy. Oprócz tego nawigując po serwisie można znaleźć pożyteczne teksty o kawie, na przykład jak działa bądź skąd wzięło się jej powodzenie. Dzięki przyswojonej wiedzy odchudzanie będzie o wiele łatwiejsze (tym bardziej, że nad tekstami pracują jedynie kompetentni dietetycy, którzy są biegli w temacie).

 • Zrzuctenbalast.pl - strona poświęcona zdrowej diecie

  Mam przyjemności przedstawić nową stronę zrzuctenbalast.pl. Zajmuje się ona szeroko pojętą tematyką zdrowego odżywiania i stylu życia. Oczywiście dla większości z nas najważniejsza jest tu utrata wagi przez stosowanie zdrowej żywności. Oczywiście nie jest to jedyny pozytywny skutek zmiany sposobu odchudzania. Najważniejszym aspektem jest nasze zdrowie. Zwiększamy tym samym odporność naszego organizmu. Ogólnie wiadomo, że warto zdrowo się odżywiać, więc nie muszę nikogo do tego przekonywać. Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych informacji, które będziesz mógł dopasować do siebie – do swojego trybu życia, aktualnych przyzwyczajeń kulinarnych oraz przede wszystkim do swojego charakteru. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie i na pewno nie będzie żałował, że zmienił swoje życie. To wszystko przynosi same korzyści więc nie warto czekać, trzeba się wziąć za siebie i zacząć zdrowo żyć! Już dziś wejdź na stronę zrzuctenbalast.pl i zapoznaj się z naszymi artykułami i recenzjami. Nie ma na co czekać, z wiekiem będzie tylko trudniej.

 • LADERIS

  Sklep Laderis to miejsce, gdzie można kupić wszystkie naturalne produkty z naturalnych składników dla ochrony Twojego naturalnego piękna. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie znajdą Państwo produkty wspomagające odchudzanie, walkę z cukrzycą, zachowanie dobrej kondycji i cieszenie się dobrym zdrowiem przez długie lata. Spraw prezent sobie lub swoim bliskim, o których musisz się na co dzień troszczyć.