Ciąża i rodzicielstwo

 • Aktywna Mama - ćwiczenia dla kobiet w ciąży

  Aktywna Mama - ćwiczenia dla kobiet w ciąży

  Jakie są najlepsze ćwiczenia dla ciężarnych?
  Aktywność fizyczna w ciąży pozwala czuć się lepiej, a do tego kilogramy w ciąży nie przybywają w dużym tempie, bez szkody dla dziecka w łonie matki. Oczywiście trzeba wybierać takie ćwiczenia, które są bezpieczne i nie będą np. wywoływać przedwczesnych skurczy.
  Ćwiczenia dla kobiet w ciąży są polecane, ze względu na to, że mogą dobrze przygotować mięśnie do porodu. Oczywiście wszystko musi być skonsultowane z lekarzem prowadzącym ciążę, który stwierdzi czy nie ma przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń.
  Najlepsze ćwiczenia dla ciężarnych to te wzmacniające mięśnie dna miednicy oraz odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Ćwiczenia mięśni Kegla polegają na ich naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu. Ich zlokalizowanie możliwe jest podczas oddawania moczu, poprzez jego chwilowe wstrzymanie. Dzięki temu potem można już ćwiczyć wiedząc, które mięśnie napinać i rozluźniać. Wciskanie łokci w podłogę podczas leżenia, przy ugiętych kolanach pozwoli wyczuć napinające się mięśnie grzbietu, można także podnosić na przemian, podczas leżenia, nogi ugięte w kolanach. Więcej ćwiczeń można poznać podczas organizowanych ćwiczeń dla ciężarnych w szkole rodzenia Aktywna Mama w Lublinie.

  Data dodania: 24 05 2018 szczegóły wpisu
 • Medycyna naturalna porady

  Medycyna naturalna porady

  Jakie ciekawe zabiegi z zakresu medycyny naturalnej warto poznać? Nasz portal dla rodziców opisuje cały szereg ciekawych porad zdrowotnych. Co ważne, opisujemy jak nauczyć się wykonywać część z nich. Zdrowie to najważniejsza rzecz na świecie, czyż nie? Warto dbać o siebie, a szczególnie o potomstwo. Poznaj portal internetowy stworzony z myślą o dostarczaniu ciekawych i użytecznych informacji dla wszystkich osób, których interesuje zdrowie, medycyna naturalna, porady zdrowotne, stawianie baniek, konchowanie uszu i wiele innych ciekawych tematów, z którymi warto się zapoznać!

  Data dodania: 10 05 2017 szczegóły wpisu
 • Mamaibobasy.pl

  Mamaibobasy.pl

  Kobiety, które zostały mamami często mają wiele wątpliwości, problemów i pytań związanych z rozwojem swoich maluszków. Odpowiedzi na pytania i porady dotyczące macierzyństwa można znaleźć na portalu dla rodziców mamaibobasy.pl gdzie poruszanie są różne tematy. Każda mama dowie się jak wychować szczęśliwe dziecko, jak nie krzyczeć na dziecko a kobiety starające się o maluszka dowiedzą się czego unikać w ciąży i jakie są produkty zakazane w ciąży. Zapraszamy na nasz portal.

  Data dodania: 03 04 2017 szczegóły wpisu
 • Zaradne Mamy - Blog parentingowy

  Zaradne Mamy - Blog parentingowy

  Jesteś młodym i ambitnym rodzicem? A może troskliwą babcią, która stara się poszerzyć zakres swojej wiedzy? Autorski blog parentingowy prowadzony przez Zaradną Mamą z pewnością okaże się dla Ciebie przydatny i atrakcyjny. Zachęcamy do wizyty na blogu z licznymi poradami zdrowotnymi, wychowawczymi – poznaj doświadczenia Zaradnej Mamy i stań się stałą Czytelniczką bloga, zapraszamy do przeczytania artykułów!

  Data dodania: 28 03 2017 szczegóły wpisu
 • Portal informacyjny dla rodziców

  Portal informacyjny dla rodziców

  Strona internetowa, na której znajduje się solidna dawka wiedzy na temat zdrowia oraz radzenia sobie z wyzwaniami, przed jakimi staje nowoczesny rodzic. Moc wskazówek jak radzić sobie ze stresem, problemami zdrowotnymi oraz trudnościami, jakie nierozerwalnie wiążą się z macierzyństwem, ojcostwem i nie tylko. Zapraszamy na jeden z najciekawszych portali dla rodziców w sieci – publikujemy wyłącznie unikalne materiały, prezentujemy liczne recenzje ciekawych produktów oraz wywiady z fascynującymi osobami.

  Data dodania: 17 03 2017 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Ciąża i rodzicielstwo - nowa strona:

Adres: