Ciąża i rodzicielstwo

 • Wszystko o ciąży - zdaniemamy.pl

  Wszystko o ciąży - zdaniemamy.pl

  Jesteś młodą mamą? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę o tym co jest istotne i jakie są najważniejsze jeśli chodzi o macierzyństwo? Jeśli tak to mocno zapraszamy do zapoznania się z naszym blogiem. Prowadzony on jest przez dwie autorki, które są waśnie w trakcie poznawania wszystkich tajników rodzicielstwa. Dzięki temu możemy przekazywać wszystkie istotne informacje na temat rozterek dnia codziennego, macierzyństwa, pielęgnacji dziecka i wszystkich spraw z tym związanych. Gwarantujemy, że każdy kto odwiedzi nasz blog na pewno będzie mógł poznać wiele ciekawych informacji.

  Data dodania: 02 05 2016 szczegóły wpisu
 • www.osesek.pl

  www.osesek.pl

  Nie wiesz, jak się odżywiać w czasie ciąży? Nie potrafisz poradzić sobie z ciążowymi dolegliwościami? Z odpowiedzią na te i inne pytania przychodzi serwis Osesek.pl. To prawdziwa encyklopedia wiedzy dla przyszłych mam, która nie pozwoli zginąć w gąszczu wątpliwości związanych z macierzyństwem. W serwisie znajdziesz interesujące informacje na temat przebiegu ciąży i przygotowania do dnia porodu, a także wiele innych porad i wskazówek. Wejdź i przekonaj się sama!

  Data dodania: 19 02 2016 szczegóły wpisu
 • Ile będę miała dzieci

  Ile będę miała dzieci

  Poznaj od razu odpowiedź na pytanie ile dzieci urodzisz. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się bardzo prosty do zrobienia test. Odpowiedź na pytania zajmuje tylko chwilkę, a potem można zapoznać się z wynikiem. Jest on zwykle bardzo trafny i dokładny. Dzięki naszemu testowi nie będą na Ciebie czekać żadne niespodzianki. Nie pozwól losowi decydować za Ciebie w kwestii tego ile dzieci urodzisz. Poznaj odpowiedź na to pytanie już dzisiaj. Serdecznie zapraszamy do nas zwłaszcza młode pary, które planują powiększenie rodziny.

  Data dodania: 26 01 2015 szczegóły wpisu
 • Better Mum

  Better Mum

  Celem twórców aplikacji Better Mum jest pomoc kobietom w ciąży a także młodym mamom. Stworzony przez nasz zespół program można stosować zarówno w przeglądarce, jak i w formie aplikacji mobilnej. Gwarantujemy bardzo dużą ilość wiadomości, które będą przydatne dla mam oraz dla dzieci, na wszystkich etapach rozwoju. Przygotowaliśmy między innymi możliwość prowadzenia pamiętnika, przebieg ciąży oraz propozycje zabaw. Zachęcamy do korzystania z funkcjonalnych usług, które dostępne są bezpłatnie.

  Data dodania: 03 12 2014 szczegóły wpisu
 • Urlop wychowawczy

  Urlop wychowawczy

  W naszym serwisie bardzo dokładnie wyjaśniamy na czym polega urlop wychowawczy, jaki jest jego zakres i komu on przysługuje. Znajdziecie u nas pełnię aktualnych informacji, które precyzyjnie wyjaśniają zasady korzystania z wychowawczego w Polsce i konkretnie precyzują jak się o niego ubiegać. Masz wątpliwości? Zapraszamy do pozostawiania pytań - żadne z nich na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi.

  Data dodania: 26 11 2014 szczegóły wpisu
 • Szkoła Rodzenia Oświęcim

  Szkoła Rodzenia Oświęcim

  Nasze Centrum Rehabilitacji Ruchowej i Masażu prowadzi szeroko pojętą działalność związaną ze zdrowiem najmłodszych oraz dorosłych. Nasza oferta zawiera m.in. gimnastykę korekcyjną, rehabilitację dzieci i niemowląt, masaż, a także Szkołę Rodzenia, do której chcielibyśmy Państwa zachęcić. W naszej Szkole Rodzenia, zdobędziecie Państwo wiedzę i umiejętności, które przydadzą się na pewno nie raz. Dzięki nowoczesnym technikom nauki, profesjonalnym sprzęcie, symulatorom niemowląt, nauka będzie bardzo realistyczna i pozwoli Wam do jak najlepszego przygotowania się do tych pięknych momentów w Waszym życiu. Zapraszamy wszystkich Państwa z okolic miejscowości Oświęcim, Bielsko, Kęty. Do zobaczenia!

  Data dodania: 20 11 2014 szczegóły wpisu
 • Chcę mieć dziecko

  Chcę mieć dziecko

  Niektórzy bardzo się starają uniknąć spłodzenia potomka, ale los staje im na przekór i zostają rodzicami. Inni, pomimo wielokrotnych i usilnych prób mają z tym problemy. Szczególnie jeśli kobieta przekroczy 30 lat i nie ma dzieci, to zaczyna się zastanawiać jak szybko zajść w ciążę. Warto może coś poczytać na temat jak szybko zajść w ciążę, zanim zacznie się wpadać w panikę i biegać od lekarza do lekarza. Na naszej stronie znajdziesz potrzebne informacje.

  Data dodania: 15 10 2014 szczegóły wpisu
 • Profertil - leczenie niepłodności męskiej

  Profertil - leczenie niepłodności męskiej

  Profertil został pomyślany z myślą o leczeniu niepłodności męskiej. Na naszej stronie www.profertil.pl znajdziesz wiele cennych informacji na temat tego preparatu, jego dawkowania, jak i efektów, które pozwala osiągnąć. Już po trzech miesiącach suplementacji preparatem Profertil znacząco poprawiają się wyniki testu wiązania spermy z hialuronianem w porównaniu do wyników testów grupy kontrolnej. Wejdź na nasza stronę, poznaj opinie ekspertów, dowiedz się gdzie kupić Profertil. Zapraszamy!

  Data dodania: 15 09 2014 szczegóły wpisu
 • www.porody.medicover.pl

  www.porody.medicover.pl

  Czy w odniesieniu do jakiegokolwiek szpitala możemy mówić o czymś takim jak komfort? Jak najbardziej, jeśli mówimy o Medicover szpital w Warszawie. Jak możemy dowiedzieć się ze strony internetowej, szczególne warunki mamy na salach poporodowych, w tym głównie w apartamentach rodzinnych. Do dyspozycji świeżo upieczonej matki jest przestronny pokój dzienny, komfortowa łazienka oraz sypialnia o wysokim stopniu luksusu. W zasadzie to można powiedzieć, że w tym miejscu niczego więcej do szczęścia nie potrzeba.

  Data dodania: 02 07 2014 szczegóły wpisu
 • Rodzina.gov.pl - Urlopy dla rodziców

  Rodzina.gov.pl - Urlopy dla rodziców

  Strona internetowa kampanii społecznej promującej zmiany legislacyjne w zakresie urlopów dla rodziców, realizowanej jest przez Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich we współpracy z Departamentem Analiz Ekonomicznych i Prognoz MPiPS w ramach projektu „Aktywizacja społeczno-ekonomiczna kobiet na poziomie lokalnym i regionalnym” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

  Nadrzędnym celem Kampanii jest upowszechnienie informacji na temat:

  - obowiązujących rozwiązań prawnych w zakresie uprawnień pracowniczych przysługujących pracującym rodzicom w związku z urodzeniem dziecka → zmian w zakresie wydłużenia urlopu macierzyńskiego, informacji nt. urlopu przysługującego obojgu rodzicom oraz pełnej informacji nt. urlopów ojcowskich.
  - znaczenia terminów: urlop ojcowski, urlop rodzicielski.
  - planowania urlopu → kiedy można go wykorzystać? Jakie korzyści zyskują rodzice/pracodawcy?
  - korzyści wynikających z aktywnego zaangażowania ojców w opiekę nad dziećmi → większa aktywizacja zawodowa kobiet może nastąpić tylko przy zwiększeniu udziału ojców w opiece nad dziećmi.
  Kampania kierowana jest do kobiet i mężczyzn w wieku 20–39 lat zaangażowanych w obowiązki rodzicielskie, pracodawców oraz ogółu społeczeństwa.

  Data dodania: 17 12 2013 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Ciąża i rodzicielstwo - nowa strona:

Adres: