Mumomega

Mumomega

Ocena: 2.9/10 (10 głosów)Na pewno wybranie odpowiedniego suplementu diety na okres ciąży jest jednym z ważniejszych zadań przed jakimi przyjdzie nam stanąć w tym czasie. Odpowiedni to znaczy taki, który pozwoli na zabezpieczenie podaży wielu popularnych składników, bez których normalnie nie bylibyśmy w stanie funkcjonować w tym czasie. Koniecznie więc zapoznaj się z informacjami na temat www.mumomega.pl – środka, który proponujemy wszystkim kobietom w ciąży, które dbają o to, by ich poziom zdrowia był na dostatecznym poziomie.Podobne strony
 • Depresja poporodowa

  Czym jest depresja poporodowa? Jak sie leczy depresję poporodową? Czy aby leczyć depresję wystarczy wsparcie bliskich, psychoterapia, a może konieczna jest leczenie farmakologiczne i wizyta u psychiatry? W jaki sposób odróżnić depresję poporodową od - wbrew pozorom - powszechnego smutku po urodzeniu dziecka, zwanego Baby Blues? Tego wszystkiego dowiesz się na naszych stronach. Zapraszamy uprzejmie.

 • 5 tydzień ciąży

  Serwis www.5tydzienciazy.medserwis.pl posiada działy przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. U nas każdy znajdzie informacje, które będą mu odpowiadały. Mamy nadzieję, że portal zaspokaja państwa potrzeby w temacie: piaty tydzień ciąży. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia witryny! Przednia część cewy nerwowej zaczyna się już spłaszczać tak aby na koniec uformować się w przednią część mózgu.

 • 8 tydzień ciąży

  Nasz serwis www.8tydzienciazy.medserwis.pl to najlepszy zbór informacji w internecie na temat: ósmy tydzień ciąży. Musisz nas koniecznie sprawdzić, na pewno nie pożałujesz! U nas informacje są zawsze prawdziwe, wartościowe i interesujące. W tym tygodniu zaczynają rozwijać się paluszki złączone błoną oraz stopy i dłonie poza tym kończyny górne i dolne powoli zaczynają zginać się w łokciach i nadgarstkach.

 • 29 tydzień ciąży

  Ten serwis www.29tydzienciazy.medserwis.pl umożliwi Ci odszukanie potrzebnych i ważnych informacji z tematu: 29 tydzień ciąży a przy okazji świetnie umili czas spędzony przy komputerze. Sprawdź sam, bo naprawdę warto! Nie zapomnij polecić nas znajomym, bo naprawdę warto to zrobić! Zapraszamy gorąco!
  Twojemu dziecku powoli zaczyna robić się ciasno, ale to nie znaczy, że dziecko przestaje się ruszać.

 • Mamy mamom dobrze radzą

  Jesteśmy grupą matek, którym zawsze zależało, by pytania dotyczące ich dzieci nie pozostawały bez odpowiedzi. Ten portal powstał po to, by ułatwić nam wszystkim życie. Znajdziesz tu wypróbowane sposoby na wszystkie mamine
  bolączki, w zamian możesz podzielić się swoimi doświadczeniami. To nie jest miejsce na suche porady z książek ale skuteczne, bo sprawdzone metody związane z wychowaniem dzieci. Naszą misją jest rozwiązywanie wszystkich Waszych problemów i stworzenie najlepszego w sieci poradnika dla mam.
  Dołącz do nas. Pytaj śmiało, dziel się radą!

 • Owulacja.pl - portal dla kobiet

  Portal dla kobiet poświęcony zdrowiu, metodom antykoncepcji i problemom z zajściem w ciążę. Między innymi dowiesz się tu o najnowocześniejszych, w 100% bezpiecznych dla Twojego zdrowia metodach zapobiegania ciąży. W naszym portalu znajdziesz cenne informacje na temat porodu i macierzyństwa. Strona porusza także takie problemy jak: życie intymne, inkontynencja, endometrioza. Odpowiedzi na nurtujące Cię pytania możesz też poszukać na naszym forum.

 • Chcę mieć dziecko

  Niektórzy bardzo się starają uniknąć spłodzenia potomka, ale los staje im na przekór i zostają rodzicami. Inni, pomimo wielokrotnych i usilnych prób mają z tym problemy. Szczególnie jeśli kobieta przekroczy 30 lat i nie ma dzieci, to zaczyna się zastanawiać jak szybko zajść w ciążę. Warto może coś poczytać na temat jak szybko zajść w ciążę, zanim zacznie się wpadać w panikę i biegać od lekarza do lekarza. Na naszej stronie znajdziesz potrzebne informacje.

 • BabyBorn Szkoła Rodzenia

  Zapraszamy pary spodziewające się dziecka na zajęcia w szkole rodzenia. Zajęcia dedykowane są dla osób z Krakowa i okolic - Skawina, Sułkowice czy Radziszów.
  Zajęcia odbywają się w systemie tygodniowym i są w pełni bezpłatne. Ich koszt refundowany jest z NFZ.
  W czasie zajęć szkoły rodzenia spotkasz się z osobami, które przybliżą Ci tematykę ciąży, porodu i połogu. Nasi wykładowcy to wieloletni eksperci w tematyce dietetyki, położnictwa, szczepienia dzieci, banku komórek macierzystych czy rehabilitacji.
  Zajęcia dzielą się na część wykładową, czyli spotkanie o danej tematyce z pokazami multimedialnymi jak i możliwością zadawania pytań.
  Druga część zajęć to zajęcia praktyczne podczas których nauczysz się przewijania dziecka, karmienia. Przygotujesz swoje ciało do porodu pod okiem rehabilitantki.
  Przy szkole działa gabinet położnej, gdzie możesz zaczerpnąć wiedzy dotyczącej ciąży czy połogu.
  Szkoła wypożycza również urządzenia do samodzielnego przeprowadzenia KTG w domowym zaciszu - nowość na polskim rynku ZuzaMed.
  Na wyposażeniu szkoły jest również elektryczny laktator.
  Szkoła świadczy również usługę bezpłatnej opieki poporodowej dla mam i dzieci.