Mama jak Ty

Mama jak Ty

Ocena: 1.0/10 (10 głosów)Poradników dla kobiet w ciąży jest mnóstwo. Jednak niewiele z nich tak umiejętnie łączy przeróżne tematy na jednej stronie internetowej jak mamajakty.pl. Jest to strona poświęcona młodym mamom, kobietom w ciąży oraz osobom zajmującym się wychowywaniem dzieci. Bez względu na to czym się zajmujemy znajdziemy to mnóstwo przydatnych porad i artykułów. Wszystko w przyjaznym otoczeniu i szacie graficznej przyjemnej dla oka.Podobne strony
 • 10 tydzień ciąży

  Portal zawiera dużo praktycznych i wartościowych informacji www.10tydzienciazy.medserwis.pl. Sprawdź tą witrynę, a na pewno do nas wrócisz nie jeden raz. Serdecznie polecamy! Od 10 tygodnia Twoje dziecko przestaje być zarodkiem a staje się płodem. W tym też tygodniu powstały wszystkie narządy niezbędne do życia i zaczynają współpracować ze sobą. Od tego czasu narządy będą już tylko się doskonaliły.

 • 24 tydzień ciąży

  Ten serwis www.24tydzienciazy.medserwis.pl to bardzo wysokiej jakości treści. Tylko na tym portalu znajdziesz same wartościowe, pożyteczne a przede wszystkim interesujące informacje na temat: 24 tydzień ciąży. Sprawdź koniecznie co dla Ciebie przygotowaliśmy! Po urodzeniu płuca dziecka będą musiały same pobierać tlen z powietrza, teraz Twoje maleństwo otrzymuje ten tlen z krwi przepływającej przez łożysko.

 • Objawy ciąży

  Jeśli chciałabyś poznać odpowiedź na pytanie czy jesteś w ciąży, to ta strona na pewno pozwoli ci uzyskać najważniejsze informacje na ten temat. Przeczytasz tutaj również wiele wątków nie tylko na temat pierwszych objawów ciąży ale również odnośnie hormonów i testów ciążowych. Szczegółowy opis poziomu hormonu hCG pozwoli stwierdzić, czy faktycznie doszło do zapłodnienia. Warto wejść na pierwsze-objawy.pl

 • Poród

  Nasz serwis www.porod.medserwis.pl zawiera kompletną wiedzę na dany temat. U nas znajdziesz szczegółowe informacje, żadnych nie domówień. www.porod.medserwis.pl to przejrzyste informacje i ciekawe artykuły. Poród nie jest zwykłym zabiegiem medycznym. Poród, czyli narodziny dziecka to ogromne emocjonalne przeżycie. Poród zazwyczaj budzi lęki i obawy, dlatego tak powinniśmy planować, żeby poród odbywał się pod fachową opieką.

 • Akademia rozwoju dziecka - niezbędnik młodej mamy

  Wiadomości znajdujące się na portalu Mamusie.Net oparte są na najświeższych badaniach w nauce przez doktorów medycyny i ekspertów w dziedzinie rozwoju dziecka na całym świecie. Artykuły zawarte na stronie portalu zostały przekazane w prostym języku, więc mogą być zrozumiane i wykorzystane łatwo przez wiele osób bez odpowiedniej wiedzy z zakresu medycyny. Portal kierowany jest przede wszystkim dla młodych mam, które urodziły swoje pierwsze dziecko. Z dużą dokładnością prezentowany jest rozwój noworodka - tydzień po tygodniu wprowadza w tajniki macierzyństwa świeże mamy. Wszelkie obawy, podejrzenia, wątpliwości rozwiązywane są na wciąż rozrastającym się forum tematycznym. Działy i kategorie forum dla mam poszeregowane są według problematyki;[*]Mamusie według miesięcy porodu[*]Dyskusja ogólna o zdrowiu dziecka[*]Lekarstwa[*]Szczepienia ochronne u dzieci[*]Żywienie dzieci[*]Mój poródTo tylko przykładowe działy naszego forum. Dla tych matek, które lubią ploteczki powstał także video czat, na którym nie tylko można chatować ale też ujrzeć się twarzą w twarz. Kalendarz rozwoju dziecka po krótkim czasie będzie nieodłącznym sposobem przyjemnego spędzenia czasu - czytając teksty na temat poszczególnych okresów życia maluszka prześledzisz kolejne etapy rozwoju dziecka. Galeria fotografii poszeregowana jest na podstawie grupy wiekowej - istnieje możliwość udostępnić innym fotki swojej pociechy i podzielić się tymi fotografiami z kolejnych etapów jego rozwoju. Co najmniej raz w tygodniu, na stronie głównej portalu pojawiają się interesujące teksty dotyczące w ogromnej liczbie przypadków intrygujących tematów jak również zagadnień typowych dla każdej mamy.

 • Poradnik dla przyszłych mam

  Zapraszam do nowo powstałego portalu w którym znajdują się ważne, ciekawe i przydatne informacje związane z macierzyństwem. Portal został podzielony na kilka działów. Pierwszym jest 1 trymestr ciąży. Tam dowiesz się kiedy należy pójść do lekarza, jakie są objawy ciąży. Napisane zostały również artykuły o drugim i trzecim trymestrze. Są tu też ważne artykuły o porodzie i połogu. Każdy artykuł można komentować.

 • www.porody.medicover.pl

  Czy w odniesieniu do jakiegokolwiek szpitala możemy mówić o czymś takim jak komfort? Jak najbardziej, jeśli mówimy o Medicover szpital w Warszawie. Jak możemy dowiedzieć się ze strony internetowej, szczególne warunki mamy na salach poporodowych, w tym głównie w apartamentach rodzinnych. Do dyspozycji świeżo upieczonej matki jest przestronny pokój dzienny, komfortowa łazienka oraz sypialnia o wysokim stopniu luksusu. W zasadzie to można powiedzieć, że w tym miejscu niczego więcej do szczęścia nie potrzeba.

 • Portal informacyjny dla rodziców

  Strona internetowa, na której znajduje się solidna dawka wiedzy na temat zdrowia oraz radzenia sobie z wyzwaniami, przed jakimi staje nowoczesny rodzic. Moc wskazówek jak radzić sobie ze stresem, problemami zdrowotnymi oraz trudnościami, jakie nierozerwalnie wiążą się z macierzyństwem, ojcostwem i nie tylko. Zapraszamy na jeden z najciekawszych portali dla rodziców w sieci – publikujemy wyłącznie unikalne materiały, prezentujemy liczne recenzje ciekawych produktów oraz wywiady z fascynującymi osobami.