Mama jak Ty

Mama jak Ty

Ocena: 1.0/10 (8 głosów)Poradników dla kobiet w ciąży jest mnóstwo. Jednak niewiele z nich tak umiejętnie łączy przeróżne tematy na jednej stronie internetowej jak mamajakty.pl. Jest to strona poświęcona młodym mamom, kobietom w ciąży oraz osobom zajmującym się wychowywaniem dzieci. Bez względu na to czym się zajmujemy znajdziemy to mnóstwo przydatnych porad i artykułów. Wszystko w przyjaznym otoczeniu i szacie graficznej przyjemnej dla oka.Podobne strony
 • 2 tydzień ciąży

  Na naszym serwisie jeszcze nikt się nie zawiódł! Dlatego zapraszamy na portal www.2tydzienciazy.medserwis.pl, abyś mógł się przekonać, że to najlepsze źródło informacji w temacie: 2 tydzień ciąży. Nie zapomnij polecić nas znajomym i rodzinie, bo naprawdę warto to zrobić! Drugi tydzień ciąży rozpoczyna się w końcu miesiączki, kiedy to zaczyna dojrzewać komórka jajowa, która zostaje uwolniona z jajnika.

 • 11 tydzień ciąży

  Nasz serwis www.11tydzienciazy.medserwis.pl zawiera kompletną wiedzę na temat: jedenasty tydzień ciąży. Tylko u nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania związane z tym tematem. Koniecznie sprawdź! Od tego tygodnia zaczyna się ekspresowy wzrost Twojego dziecka i potrwa on do ok. 20 tygodnia. W tym czasie dziecko urośnie z ok. 40-60 mm do 14-16 cm i zwiększy swoją wagę z ok. 8 gramów do 260 gramów!

 • 19 tydzień ciąży

  Naprawdę warto zajrzeć na stronę www.19tydzienciazy.medserwis.pl, ponieważ zawiera ona wiele wartościowych treści, których nie znajdziesz na innym portu! Wejdź na stronę, a sam się przekonasz. Musisz koniecznie sprawdzić co dla Ciebie przygotowaliśmy! W tym tygodniu Twoje dziecko oprócz meszkiem zwanym lanugo jest dodatkowo pokryte mazią płodową, która stanowi warstwę ochronną przed wyschnięciem i podrapaniem.

 • Znieczulenie do porodu

  Znieczulenie porodu to strona, która zawiera informacje o wszystkich możliwych formach znieczulenia używanego w czasie porodu. Opisujemy dostępne na polskim rynku znieczulenia farmakologiczne takie jak znieczulenie zewnątrzoponowe (inaczej znane jako zzo) czy dolargan. Artykuły przedstawiają zalety tych metod oraz możliwe skutki uboczne ich stosowania. Informujemy również o naturalnych metodach łagodzenia bólu. Niefarmakologiczne znieczulenie może być bardzo skuteczne, zwłaszcza te za pomocą hipnozy. Naturalne metody walki z bólem porodowym pozwalają kobiecie na spokojne przeżycie porodu lub na spokojne dotrwanie do momentu znieczulenia farmakologicznego. Dodatkowo udostępniamy również zbiór artykułów o samym porodzie. Dzięki nim dowiesz się jak się przygotować do wizyty w szpitalu, jakie są Twoje prawa jako pacjenta, co gwarantują Ci nowe standardy opieki okołoporodowej. Pokazujemy również wzory planu porodu i listę pytań, które możesz chcieć zadać lekarzowi/położnej. Zapraszamy!

 • Czopki Evaqu

  Być może same zaparcia nie są w stanie zaszkodzić płodowi w łonie matki, aczkolwiek są w stanie wywołać ogromny dyskomfort u przyszłej mamy. Warto więc oszczędzić sobie problemów i bólu. Proponujemy proste rozwiązanie na zaparcia jakim są nasze czopki Evaqu - szczególnie polecane dla kobiet podczas ciąży i zaraz po niej. Są one w pełni bezpieczne dla płodu i przy tym bardzo skuteczne. Na stronie internetowej naszego produktu zamieściliśmy wszelkie szczegółowe informacje dotyczące opisywanego specyfiku. Warto się z nimi zapoznać, dzięki temu mamy nadzieję, że problem Państwa zaparć odejdzie na zawsze w niepamięć.

 • Ciąża

  Ciąża to niezwykły czas w życiu nie tylko każdej kobiety, ale również mężczyzny i całej rodziny. Dlatego specjalnie dla nich stworzyliśmy serwis, w którym znajdą obszerny wybór wskazówek dotyczących przebiegu ciąży, porodu oraz wychowania niemowlęcia. Co robić aby ciąża przebiegała prawidłowo, jak często badać się u lekarza i jak przygotować się do porodu? Na te oraz inne pytania odpowiedzi udziela ginekolog i inni eksperci. Oprócz tego oferujemy podpowiedzi dla kobiet pracujących, które obawiają się, że ciąża wpłynie negatywnie na ich karierę.

 • Mama

  SuperMamy to portal internetowy, który pokaże ci, jak można być mamą doskonałą! Właśnie u nas dostępnych jest wiele interesujących informacji, praktycznych porad, unikatowych ciekawostek, które na pewno cię zainteresują. Poczytać można o ciąży, zdrowiu, porodzie, a także o dietach, urodzie, psychologii. Także można znaleźć sporo ciekawych wiadomości dotyczących artykułów dla dzieci, dostępny jest horoskop i ciekawy blog SuperMamy! Zajrzyj już teraz do nas!

 • Bank Komórek - szkoła rodzenia Poznań

  Wiemy jak ważne są narodziny dziecka. Jest to jedyna szansa na pozyskanie komórek macierzystych z krwi z pępowiny. Ich bezcenność może być wykorzystana w późniejszym czasie na przykład do leczenia chorób Twojego dzidziusia lub jego matki. Zapraszamy serdecznie do głębszego zainteresowania się naszą propozycją poprzez odwiedzenie naszej strony www.bankkomorek.pl. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

 • Promen - niepłodność męska

  Promen to sprawdzony środek, który stosuje się w takich przypadkach, jak bezpłodność u mężczyzny. Przy współczesnym trybie życia bezpłodność u Panów to coraz częściej spotykana dolegliwość. Męska bezpłodność jest wprost powiązana z niską jakością nasienia, na co składa się wiele czynników, na przykład ilość plemników czy też ruchliwość plemników. Mężczyźni w większości sytuacji borykają się z takim problemem, nie zdając sobie sprawę z tego, że istnieje środek, który pomoże. Promen wspomaga prawidłową produkcję plemników, dostarczając do organizmu niezbędny zestaw składników mineralnych i witamin.

 • Aktywna Mama - ćwiczenia dla kobiet w ciąży

  Jakie są najlepsze ćwiczenia dla ciężarnych?
  Aktywność fizyczna w ciąży pozwala czuć się lepiej, a do tego kilogramy w ciąży nie przybywają w dużym tempie, bez szkody dla dziecka w łonie matki. Oczywiście trzeba wybierać takie ćwiczenia, które są bezpieczne i nie będą np. wywoływać przedwczesnych skurczy.
  Ćwiczenia dla kobiet w ciąży są polecane, ze względu na to, że mogą dobrze przygotować mięśnie do porodu. Oczywiście wszystko musi być skonsultowane z lekarzem prowadzącym ciążę, który stwierdzi czy nie ma przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń.
  Najlepsze ćwiczenia dla ciężarnych to te wzmacniające mięśnie dna miednicy oraz odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Ćwiczenia mięśni Kegla polegają na ich naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu. Ich zlokalizowanie możliwe jest podczas oddawania moczu, poprzez jego chwilowe wstrzymanie. Dzięki temu potem można już ćwiczyć wiedząc, które mięśnie napinać i rozluźniać. Wciskanie łokci w podłogę podczas leżenia, przy ugiętych kolanach pozwoli wyczuć napinające się mięśnie grzbietu, można także podnosić na przemian, podczas leżenia, nogi ugięte w kolanach. Więcej ćwiczeń można poznać podczas organizowanych ćwiczeń dla ciężarnych w szkole rodzenia Aktywna Mama w Lublinie.