BabyBorn Szkoła Rodzenia

BabyBorn Szkoła Rodzenia

Ocena: 2.9/10 (14 głosów)Zapraszamy pary spodziewające się dziecka na zajęcia w szkole rodzenia. Zajęcia dedykowane są dla osób z Krakowa i okolic - Skawina, Sułkowice czy Radziszów.
Zajęcia odbywają się w systemie tygodniowym i są w pełni bezpłatne. Ich koszt refundowany jest z NFZ.
W czasie zajęć szkoły rodzenia spotkasz się z osobami, które przybliżą Ci tematykę ciąży, porodu i połogu. Nasi wykładowcy to wieloletni eksperci w tematyce dietetyki, położnictwa, szczepienia dzieci, banku komórek macierzystych czy rehabilitacji.
Zajęcia dzielą się na część wykładową, czyli spotkanie o danej tematyce z pokazami multimedialnymi jak i możliwością zadawania pytań.
Druga część zajęć to zajęcia praktyczne podczas których nauczysz się przewijania dziecka, karmienia. Przygotujesz swoje ciało do porodu pod okiem rehabilitantki.
Przy szkole działa gabinet położnej, gdzie możesz zaczerpnąć wiedzy dotyczącej ciąży czy połogu.
Szkoła wypożycza również urządzenia do samodzielnego przeprowadzenia KTG w domowym zaciszu - nowość na polskim rynku ZuzaMed.
Na wyposażeniu szkoły jest również elektryczny laktator.
Szkoła świadczy również usługę bezpłatnej opieki poporodowej dla mam i dzieci.Podobne strony
 • 12 tydzień ciąży

  Twórcy tego portalu mają nadzieję, że portal www.12tydzienciazy.medserwis.pl wyszedł naprzeciw Państwa potrzebom związanym z treścią portalu. Autorzy portalu starali się stworzyć rzetelny i nowoczesny serwis dla każdego. Twarz Twojego dziecka ma już praktycznie kompletny profil, z noskiem i bródką a jego podniebienie zrasta się. Do końca tego tygodnia powieki całkowicie zarosną tak by otworzyć się pod koniec II trymestru.

 • 20 tydzień ciąży

  Możemy z czystym sumieniem polecić serwis www.20tydzienciazy.medserwis.pl, ponieważ został przygotowany przez sztab profesjonalistów. Czekamy na każdą Twoją opinię, która pomoże nam w stworzeniu jeszcze lepszego portalu. Na nas nigdy się nie zawiedziesz! Musisz sam się przekonać! Sprawdź nas! 20 tydzień czyli półmetek Twojej ciąży. Jeszcze tylko ok. 20 tygodni i Wasze maleństwo pojawi się na świecie.

 • 29 tydzień ciąży

  Ten serwis www.29tydzienciazy.medserwis.pl umożliwi Ci odszukanie potrzebnych i ważnych informacji z tematu: 29 tydzień ciąży a przy okazji świetnie umili czas spędzony przy komputerze. Sprawdź sam, bo naprawdę warto! Nie zapomnij polecić nas znajomym, bo naprawdę warto to zrobić! Zapraszamy gorąco!
  Twojemu dziecku powoli zaczyna robić się ciasno, ale to nie znaczy, że dziecko przestaje się ruszać.

 • 39 tydzień ciąży

  Atrakcyjna treść strony www.39tydzienciazy.medserwis.pl, którą Państwu oferujemy stanowi podstawę jej sukcesu. Strona została bardzo dobrze przygotowana przez sztab profesjonalistów. Zawiera ona wiele praktycznych informacji. Zaniknęła już większość mazi płodowej, podobnie jak meszek pokrywający skórę dziecka. Jedynymi włosami jakie ma Twoje dziecko są włoski na głowie. Twoje dziecko (jeżeli jest rasy białej) urodzi się z niebieskimi oczami, to jest normalne ok.6 miesiąca pokaże się prawdziwy kolor oczu dziecka.

 • Ciąża i poród

  LinkBaby jest to serwis dla przyszłych i obecnych rodziców, w którym znajdują się treści edukacyjne, rozrywkowe jak również forum dyskusyjne umożliwiające wymianę informacjami między użytkownikami. LinkBaby.pl umożliwia stworzenie społeczności rodziców, którzy wzajemnie się wspierają w trudnych momentach, ale też wspólnie dzielą się swoją radością. Dzięki zwiększającej się liczbie użytkowników rośnie również ilość informacji i poruszanych problemów.

 • Wczesne objawy ciąży

  Sprawdź czy to aby na pewno jest ciąża! Bardzo często kobiety obserwując takie objawy jak poranne nudności, częste zawroty głowy, brak miesiączki, zmiany nastrojów czy też poczucie zmęczenia, identyfikują je jednoznacznie z ciążą. Strona w bardzo przystępny sposób opisuje, jakie są faktycznie pierwsze wczesne objawy ciąży oraz po czym poznać, że do zapłodnienia z całą pewnością doszło (mamy wtedy do czynienia z pewnymi objawami ciąży). Przedstawione są również takie ważne kwestie, jak testy ciążowe (rodzaje, stosowanie, dokładność) oraz fakty i mity ciążowe. Serdecznie zapraszamy do wciągającej lektury.

 • Kalendarz ciąży

  Przedstawiona tutaj witryna może być świetną propozycją dla każdej ciężarnej kobiety, która pragnie wiedzieć jak najwięcej na temat poszczególnych tygodni tego okresu np. 16 tydzień ciąży lub 25 tydzień ciąży. Możemy tutaj znaleźć sporo ciekawych informacji, które niewątpliwie pomogą nam w skutecznym troszczeniu się o cały swój organizm oraz swoje przyszłe dziecko. Każdy tydzień ciąży został tutaj szczegółowo omówiony, przez co dowiemy się, na co trzeba wówczas zwracać szczególną uwagę oraz jakie zmiany zachodzą w naszym dziecku – jest to więc ogromna skarbnica wiedzy dotyczącej ciąży, z której powinna skorzystać każda przyszła matka!

 • Kalkulator dni płodnych

  Nowe rozwiązania z zakresu dbania o swe zdrowie spotkać można na każdym kroku. Są one w postaci artykułów, podręcznych kalkulatorów, czy innych narzędzi, bądź aplikacji skutecznie nam pomagających. My również mamy tego typu akcesorium dla naszych internautek. Za pośrednictwem strony kalkulatordniplodnych.pl każda pani może obliczyć, kiedy wypadną jej dni płodne. W tym celu należy podać jedynie datę pierwszego dnia ostatniej miesiączki oraz średnią długość cyklu. Zobacz, w jaki sposób nasza witryna pomoże ci w planowaniu rodziny. Korzysta z niej już wiele kobiet. Dołącz do ich szczęśliwego grona.

 • Mumomega

  Na pewno wybranie odpowiedniego suplementu diety na okres ciąży jest jednym z ważniejszych zadań przed jakimi przyjdzie nam stanąć w tym czasie. Odpowiedni to znaczy taki, który pozwoli na zabezpieczenie podaży wielu popularnych składników, bez których normalnie nie bylibyśmy w stanie funkcjonować w tym czasie. Koniecznie więc zapoznaj się z informacjami na temat www.mumomega.pl – środka, który proponujemy wszystkim kobietom w ciąży, które dbają o to, by ich poziom zdrowia był na dostatecznym poziomie.