Szkoła rodzenia Małgorzaty Madej

Szkoła rodzenia Małgorzaty Madej

Ocena: 6.0/10 (1 głos)Szukasz sprawdzonej szkoły rodzenia? W Czekając na Cud, czeka na Ciebie doświadczona kadra, która stale podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach oraz do wyboru kursy indywidualne, standardowe oraz warsztaty, na których nauczysz się m.in.: masażu Shantala, wiązania chusty czy podstaw integracji sensorycznej niezbędnej w początkowych latach życia Twojego dziecka. Sprawdź naszą stronę internetową i dobierz najlepszy kurs dla siebie.Podobne strony
 • 6 tydzień ciązy

  Jeżeli szukacie Państwo rzetelnej informacji, bardzo dobrze trafiliście! Na naszym serwisie wszystkie wiadomości są prawdziwe, ale również wartościowe, pożyteczne i interesujące. Sprawdź nas koniecznie, a na pewno nie pożałujesz swojego wyboru. W tym tygodniu także po bokach głowy zaczynają powstawać pęcherzyki, które później przekształcą się w oczy a także przewody, z których powstanie ucho wewnętrzne.

 • 17 tydzień ciąży

  Serdecznie zapraszamy do serwisu www.17tydzienciazy.medserwis.pl! Gdy odwiedzisz nas raz, na pewno nie pożałujesz i wrócisz kolejny. Ten portal to najlepsza baza informacji na temat: 17 tydzień ciąży. Zapraszamy do korzystania z zasobów portalu! W tym tygodniu dziecko ma już wykształcone ucho zewnętrzne oraz kosteczki słuchowe są już uwapnione, dlatego maluszek zaczyna reagować na dźwięki z zewnątrz.

 • 20 tydzień ciąży

  Możemy z czystym sumieniem polecić serwis www.20tydzienciazy.medserwis.pl, ponieważ został przygotowany przez sztab profesjonalistów. Czekamy na każdą Twoją opinię, która pomoże nam w stworzeniu jeszcze lepszego portalu. Na nas nigdy się nie zawiedziesz! Musisz sam się przekonać! Sprawdź nas! 20 tydzień czyli półmetek Twojej ciąży. Jeszcze tylko ok. 20 tygodni i Wasze maleństwo pojawi się na świecie.

 • Akademia rozwoju dziecka - niezbędnik młodej mamy

  Wiadomości znajdujące się na portalu Mamusie.Net oparte są na najświeższych badaniach w nauce przez doktorów medycyny i ekspertów w dziedzinie rozwoju dziecka na całym świecie. Artykuły zawarte na stronie portalu zostały przekazane w prostym języku, więc mogą być zrozumiane i wykorzystane łatwo przez wiele osób bez odpowiedniej wiedzy z zakresu medycyny. Portal kierowany jest przede wszystkim dla młodych mam, które urodziły swoje pierwsze dziecko. Z dużą dokładnością prezentowany jest rozwój noworodka - tydzień po tygodniu wprowadza w tajniki macierzyństwa świeże mamy. Wszelkie obawy, podejrzenia, wątpliwości rozwiązywane są na wciąż rozrastającym się forum tematycznym. Działy i kategorie forum dla mam poszeregowane są według problematyki;[*]Mamusie według miesięcy porodu[*]Dyskusja ogólna o zdrowiu dziecka[*]Lekarstwa[*]Szczepienia ochronne u dzieci[*]Żywienie dzieci[*]Mój poródTo tylko przykładowe działy naszego forum. Dla tych matek, które lubią ploteczki powstał także video czat, na którym nie tylko można chatować ale też ujrzeć się twarzą w twarz. Kalendarz rozwoju dziecka po krótkim czasie będzie nieodłącznym sposobem przyjemnego spędzenia czasu - czytając teksty na temat poszczególnych okresów życia maluszka prześledzisz kolejne etapy rozwoju dziecka. Galeria fotografii poszeregowana jest na podstawie grupy wiekowej - istnieje możliwość udostępnić innym fotki swojej pociechy i podzielić się tymi fotografiami z kolejnych etapów jego rozwoju. Co najmniej raz w tygodniu, na stronie głównej portalu pojawiają się interesujące teksty dotyczące w ogromnej liczbie przypadków intrygujących tematów jak również zagadnień typowych dla każdej mamy.

 • Owulacja

  Owulacja występuje ok. 14 dnia przed menstruacją. Owulacja to czas jajeczkowania. Owulacja to czas kiedy może dojść do zapłodnienia. Owulacja trwa 1 dzień. Portal www.owulacja.medserwis.pl przeznaczony jest dla internautów zarówno w kraju jak i za granicą poszukujących informacji z dziedziny usług medycznych. Serwis www.owulacja.medserwis.pl posiada działy przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. Autorom serwisu www.owulacja.medserwis.pl możesz przekazać swoje zapytania i sugestie, myślę że wezmą je pod uwagę.

 • Leczenie niepłodności

  VitroLive to nowoczesne centrum medyczne diagnozujące niepłodność. Proponujemy leczenie niepłodności innowacyjnymi i sprawdzonymi technikami. Zatrudniamy psychologów, którzy pomagają pacjentom przetrwać ciężkie chwile. Zapewniamy pełen profesjonalizm, niezawodność i kompleksowość działań. W celu zapewnienia najlepszej jakości usług, nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje. Swoje działania zawsze nakierowujemy na indywidualne oczekiwania pacjentów. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem medycznym i znakomicie wyposażonymi laboratoriami.

 • Ciąża

  Ciąża – co Ty tak naprawdę o niej wiesz? Umiesz rozpoznawać pierwsze objawy ciąży? A czy wiesz jak wyliczyć dni płodne lub czym jest i do czego służy test owulacyjny? Chcesz dowiedzieć się jak będzie przebiegała Twoja ciąża tydzień po tygodniu lub jakie dolegliwości w ciąży mogą Ci towarzyszyć w poszczególnych tygodniach lub miesiącach? Na świat już przyszło Twoje pierwsze dziecko, Ty słyszałaś już, ale wciąż brakuje Ci wiedzy na temat co to jest gorączka trzydniowa u dziecka lub czym są i jak się leczy pleśniawki u niemowląt? Wszystkie te informacje znajdziesz na stronie naszego poradnika dla przyszłych i obecnych mam: kalendarzciazy.com. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z jego treścią.

 • Zdrowie kobiet, ciąża, poród, dziecko - FeminaSum.pl

  Szukasz wiarygodnych informacji z dziedziny ginekologii i położnictwa? Interesują Cię zagadnienia związane z ciążą, porodem, laktacją i opieką nad noworodkiem? Borykasz się z problemem niepłodności, a może potrzebujesz dokładnych informacji na temat antykoncepcji? Oprócz artykułów medycznych dla kobiet znajdziesz także profesjonalne porady, z możliwością zadawania pytań oraz Forum, na którym możesz dyskutować z innymi Użytkownikami serwisu.