Szkoła rodzenia Małgorzaty Madej

Szkoła rodzenia Małgorzaty Madej

Ocena: 2.9/10 (7 głosów)Szukasz sprawdzonej szkoły rodzenia? W Czekając na Cud, czeka na Ciebie doświadczona kadra, która stale podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach oraz do wyboru kursy indywidualne, standardowe oraz warsztaty, na których nauczysz się m.in.: masażu Shantala, wiązania chusty czy podstaw integracji sensorycznej niezbędnej w początkowych latach życia Twojego dziecka. Sprawdź naszą stronę internetową i dobierz najlepszy kurs dla siebie.Podobne strony
 • Ciąża tydzień po tygodniu

  Podstawą naszego sukcesu jest państwa zadowolenie z prezentowanych przez nas treści na dany temat. Tylko u nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania związane z temat ciąża tydzień po tygodniu. Zapraszamy do korzystania z portalu! Ciąża dzieli się na 3 trymestry. I trymestr trwa od 1 do 13-14 tygodnia ciąży. Jest to właściwie najważniejszy okres, który istotnie wpływa na rozwój przyszłego człowieka.

 • 11 tydzień ciąży

  Nasz serwis www.11tydzienciazy.medserwis.pl zawiera kompletną wiedzę na temat: jedenasty tydzień ciąży. Tylko u nas znajdziesz odpowiedzi na wszystkie swoje pytania związane z tym tematem. Koniecznie sprawdź! Od tego tygodnia zaczyna się ekspresowy wzrost Twojego dziecka i potrwa on do ok. 20 tygodnia. W tym czasie dziecko urośnie z ok. 40-60 mm do 14-16 cm i zwiększy swoją wagę z ok. 8 gramów do 260 gramów!

 • 24 tydzień ciąży

  Ten serwis www.24tydzienciazy.medserwis.pl to bardzo wysokiej jakości treści. Tylko na tym portalu znajdziesz same wartościowe, pożyteczne a przede wszystkim interesujące informacje na temat: 24 tydzień ciąży. Sprawdź koniecznie co dla Ciebie przygotowaliśmy! Po urodzeniu płuca dziecka będą musiały same pobierać tlen z powietrza, teraz Twoje maleństwo otrzymuje ten tlen z krwi przepływającej przez łożysko.

 • 28 tydzień ciąży

  U nas znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące tego tematu: 28 tydzień ciąży, żadnych nie domówień. Portal ten www.28tydzienciazy.medserwis.pl został przygotowany przez samych specjalistów dlatego znajdziesz na nim same przejrzyste informacje i ciekawe artykuły. Zapraszamy gorąco! Zachodzą poważne zmiany w mózgu maluszka, który zaczyna intensywnie się fałdować. Dzięki czemu kształtuje się też pamięć.

 • 34 tydzień ciąży

  Muszą Państwo zauważyć, że nasz portal www.34tydzienciazy.medserwis.pl przeszedł przebudowę i zaproponował nowe usługi. Tylko u nas znajdą Państwo wiele interesujących i użytecznych informacji. W tym tygodniu dziecko waży 2,3 kg i ma ok.45 cm. Dziecko mniej kopie i szturcha a coraz więcej przeciąga się i wierci. Jest to bardzo śmieszny widok gdy na brzuchu nagle widać wypukłości a ty zastanawiasz się czy jest to nóżka, rączka, łokieć a może inna cześć ciała.

 • Depresja poporodowa

  Jeśli szukasz informacji na temat depresji poporodowej, Baby blues lub innych afektywnych zaburzeń okołoporodowych to koniecznie musisz odwiedzić naszą stronę. Depresja poporodowa jest dość często występującym i jednocześnie mało znanym zaburzeniem zachowania, które może dotykać nawet około 20% kobiet. Znajdziesz tutaj wiele fachowych informacji na temat depresji poporodowej (BNO) - poznasz przyczyny depresji poporodowej, objawy i przebieg, a także dowiesz się jak powinno wyglądać jej prawidłowe diagnozowanie i leczenie. Strona została założona przez aktywnego zawodowo psychologa i oligofrenopedagoga zainteresowanego tym tematem, co gwarantuje rzetelność zamieszczonych informacji.

 • Kalendarz ciąży

  Przedstawiona tutaj witryna może być świetną propozycją dla każdej ciężarnej kobiety, która pragnie wiedzieć jak najwięcej na temat poszczególnych tygodni tego okresu np. 16 tydzień ciąży lub 25 tydzień ciąży. Możemy tutaj znaleźć sporo ciekawych informacji, które niewątpliwie pomogą nam w skutecznym troszczeniu się o cały swój organizm oraz swoje przyszłe dziecko. Każdy tydzień ciąży został tutaj szczegółowo omówiony, przez co dowiemy się, na co trzeba wówczas zwracać szczególną uwagę oraz jakie zmiany zachodzą w naszym dziecku – jest to więc ogromna skarbnica wiedzy dotyczącej ciąży, z której powinna skorzystać każda przyszła matka!

 • Czopki Evaqu

  Być może same zaparcia nie są w stanie zaszkodzić płodowi w łonie matki, aczkolwiek są w stanie wywołać ogromny dyskomfort u przyszłej mamy. Warto więc oszczędzić sobie problemów i bólu. Proponujemy proste rozwiązanie na zaparcia jakim są nasze czopki Evaqu - szczególnie polecane dla kobiet podczas ciąży i zaraz po niej. Są one w pełni bezpieczne dla płodu i przy tym bardzo skuteczne. Na stronie internetowej naszego produktu zamieściliśmy wszelkie szczegółowe informacje dotyczące opisywanego specyfiku. Warto się z nimi zapoznać, dzięki temu mamy nadzieję, że problem Państwa zaparć odejdzie na zawsze w niepamięć.

 • Chcę mieć dziecko

  Niektórzy bardzo się starają uniknąć spłodzenia potomka, ale los staje im na przekór i zostają rodzicami. Inni, pomimo wielokrotnych i usilnych prób mają z tym problemy. Szczególnie jeśli kobieta przekroczy 30 lat i nie ma dzieci, to zaczyna się zastanawiać jak szybko zajść w ciążę. Warto może coś poczytać na temat jak szybko zajść w ciążę, zanim zacznie się wpadać w panikę i biegać od lekarza do lekarza. Na naszej stronie znajdziesz potrzebne informacje.

 • Ile będę miała dzieci

  Poznaj od razu odpowiedź na pytanie ile dzieci urodzisz. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową, gdzie znajduje się bardzo prosty do zrobienia test. Odpowiedź na pytania zajmuje tylko chwilkę, a potem można zapoznać się z wynikiem. Jest on zwykle bardzo trafny i dokładny. Dzięki naszemu testowi nie będą na Ciebie czekać żadne niespodzianki. Nie pozwól losowi decydować za Ciebie w kwestii tego ile dzieci urodzisz. Poznaj odpowiedź na to pytanie już dzisiaj. Serdecznie zapraszamy do nas zwłaszcza młode pary, które planują powiększenie rodziny.