Szkoła rodzenia Małgorzaty Madej

Szkoła rodzenia Małgorzaty Madej

Ocena: 3.2/10 (6 głosów)Szukasz sprawdzonej szkoły rodzenia? W Czekając na Cud, czeka na Ciebie doświadczona kadra, która stale podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach oraz do wyboru kursy indywidualne, standardowe oraz warsztaty, na których nauczysz się m.in.: masażu Shantala, wiązania chusty czy podstaw integracji sensorycznej niezbędnej w początkowych latach życia Twojego dziecka. Sprawdź naszą stronę internetową i dobierz najlepszy kurs dla siebie.Podobne strony
 • 19 tydzień ciąży

  Naprawdę warto zajrzeć na stronę www.19tydzienciazy.medserwis.pl, ponieważ zawiera ona wiele wartościowych treści, których nie znajdziesz na innym portu! Wejdź na stronę, a sam się przekonasz. Musisz koniecznie sprawdzić co dla Ciebie przygotowaliśmy! W tym tygodniu Twoje dziecko oprócz meszkiem zwanym lanugo jest dodatkowo pokryte mazią płodową, która stanowi warstwę ochronną przed wyschnięciem i podrapaniem.

 • 28 tydzień ciąży

  U nas znajdziesz szczegółowe informacje dotyczące tego tematu: 28 tydzień ciąży, żadnych nie domówień. Portal ten www.28tydzienciazy.medserwis.pl został przygotowany przez samych specjalistów dlatego znajdziesz na nim same przejrzyste informacje i ciekawe artykuły. Zapraszamy gorąco! Zachodzą poważne zmiany w mózgu maluszka, który zaczyna intensywnie się fałdować. Dzięki czemu kształtuje się też pamięć.

 • 36 tydzień ciąży

  Portal ten www.36tydzienciazy.medserwis.pl przeszedł ostatnio wiele zmian związanych z treścią i wyglądem portalu. Mamy nadzieję, że nowy wygląd strony zachęci Państwa do częstszego z niej korzystania. Gorąco zapraszamy! Pomimo tego, że wapń, który dziecko pobierało od ciebie został zużyty do formowania czaszki, to jednak nadal jest ona na tyle miękka i jest taka możliwość, ze podczas porodu odkształci się.

 • 37 tydzień ciąży

  Możemy z czystym sumieniem polecić ten serwis www.37tydzienciazy.medserwis.pl. Czekamy na każdą Twoją opinię dotyczącą portalu! Nie zapomnij polecić nas znajomym, bo warto! Właściwie od końca tego tygodnia dziecko będzie określane jako donoszone i urodzenie go w tym momencie nie stanowi ryzyka dla jego życia. Ale to także nie zmienia faktu, że ciąża trwa 40 tygodni i do tego czasu dziecko nadal będzie rosło.

 • Echo serca płodu Warszawa

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu www.echosercaplodu.medserwis.pl. Tylko na naszej stronie www.echosercaplodu.medserwis.pl znajdą Państwo mnóstwo użytecznych opinii i informacji. Czekamy na Ciebie na www.echosercaplodu.medserwis.pl naprawdę warto nas odwiedzić. Poleć nas swoim znajomym. Echo serca płodu jest ważnym badaniem prenatalnym. Echo serca płodu to diagnostyka serca. Echo serca płodu umożliwia wczesne leczenie wad rozwojowych serca.

 • Wcześniaki

  Wcześniaki to noworodki urodzone przed 37 tygodniem ciąży. Wcześniaki ważą zazwyczaj mniej niż 2500 g. Wcześniaki wymagają profesjonalnej opieki. Portal www.wczesniaki.medserwis.pl przeznaczony jest dla internautów zarówno w kraju jak i za granicą poszukujących informacji z dziedziny usług medycznych. Serwis www.wczesniaki.medserwis.pl posiada działy przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. Autorom serwisu www.wczesniaki.medserwis.pl możesz przekazać swoje zapytania i sugestie, myślę że wezmą je pod uwagę.

 • Sosrodzice.pl

  Ile niewłaściwych decyzji podjęłaś? Ile rodzicielskich kitów masz w domu? No właśnie. Robimy wszystko, by ograniczyć Twoje rozczarowanie i odradzić Ci wszystko, co nie zasługuje na zakup. Jesteśmy nowym serwisem dla rodziców. Tworzonym przez młode mamy przy udziale ekspertów. Na bieżąco i z dbałością o każdy szczegół. Przechodząc na stronę, wkroczysz w rzetelny świat recenzentów oraz tematów podejmowanych ze sporą odwagą i z równie dużym zaangażowaniem. Zapraszamy!

 • Szkoła Rodzenia Oświęcim

  Nasze Centrum Rehabilitacji Ruchowej i Masażu prowadzi szeroko pojętą działalność związaną ze zdrowiem najmłodszych oraz dorosłych. Nasza oferta zawiera m.in. gimnastykę korekcyjną, rehabilitację dzieci i niemowląt, masaż, a także Szkołę Rodzenia, do której chcielibyśmy Państwa zachęcić. W naszej Szkole Rodzenia, zdobędziecie Państwo wiedzę i umiejętności, które przydadzą się na pewno nie raz. Dzięki nowoczesnym technikom nauki, profesjonalnym sprzęcie, symulatorom niemowląt, nauka będzie bardzo realistyczna i pozwoli Wam do jak najlepszego przygotowania się do tych pięknych momentów w Waszym życiu. Zapraszamy wszystkich Państwa z okolic miejscowości Oświęcim, Bielsko, Kęty. Do zobaczenia!

 • Aktywna Mama - ćwiczenia dla kobiet w ciąży

  Jakie są najlepsze ćwiczenia dla ciężarnych?
  Aktywność fizyczna w ciąży pozwala czuć się lepiej, a do tego kilogramy w ciąży nie przybywają w dużym tempie, bez szkody dla dziecka w łonie matki. Oczywiście trzeba wybierać takie ćwiczenia, które są bezpieczne i nie będą np. wywoływać przedwczesnych skurczy.
  Ćwiczenia dla kobiet w ciąży są polecane, ze względu na to, że mogą dobrze przygotować mięśnie do porodu. Oczywiście wszystko musi być skonsultowane z lekarzem prowadzącym ciążę, który stwierdzi czy nie ma przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń.
  Najlepsze ćwiczenia dla ciężarnych to te wzmacniające mięśnie dna miednicy oraz odcinek lędźwiowy kręgosłupa. Ćwiczenia mięśni Kegla polegają na ich naprzemiennym napinaniu i rozluźnianiu. Ich zlokalizowanie możliwe jest podczas oddawania moczu, poprzez jego chwilowe wstrzymanie. Dzięki temu potem można już ćwiczyć wiedząc, które mięśnie napinać i rozluźniać. Wciskanie łokci w podłogę podczas leżenia, przy ugiętych kolanach pozwoli wyczuć napinające się mięśnie grzbietu, można także podnosić na przemian, podczas leżenia, nogi ugięte w kolanach. Więcej ćwiczeń można poznać podczas organizowanych ćwiczeń dla ciężarnych w szkole rodzenia Aktywna Mama w Lublinie.