Szkoła rodzenia Małgorzaty Madej

Szkoła rodzenia Małgorzaty Madej

Ocena: 3.3/10 (3 głosów)Szukasz sprawdzonej szkoły rodzenia? W Czekając na Cud, czeka na Ciebie doświadczona kadra, która stale podnosi swoje kwalifikacje na kursach i szkoleniach oraz do wyboru kursy indywidualne, standardowe oraz warsztaty, na których nauczysz się m.in.: masażu Shantala, wiązania chusty czy podstaw integracji sensorycznej niezbędnej w początkowych latach życia Twojego dziecka. Sprawdź naszą stronę internetową i dobierz najlepszy kurs dla siebie.Podobne strony
 • 7 tydzień ciązy

  U nas znajdziesz szczegółowe i wartościowe oraz bardzo nietresujące informacje, żadnych nie domówień. Portal www.7tydzienciazy.medserwis.pl to przejrzyste informacje i ciekawe artykuły na temat 7 tydzień ciąży. Sprawdź nas koniecznie! 7 tydzień ciąży - w miejscu połączenia blastocysty ze ścianą macicy powstaje pępowina, przez która dziecko otrzymuje pożywienie i tlen oraz usuwa szkodliwe substancje.

 • 8 tydzień ciąży

  Nasz serwis www.8tydzienciazy.medserwis.pl to najlepszy zbór informacji w internecie na temat: ósmy tydzień ciąży. Musisz nas koniecznie sprawdzić, na pewno nie pożałujesz! U nas informacje są zawsze prawdziwe, wartościowe i interesujące. W tym tygodniu zaczynają rozwijać się paluszki złączone błoną oraz stopy i dłonie poza tym kończyny górne i dolne powoli zaczynają zginać się w łokciach i nadgarstkach.

 • 24 tydzień ciąży

  Ten serwis www.24tydzienciazy.medserwis.pl to bardzo wysokiej jakości treści. Tylko na tym portalu znajdziesz same wartościowe, pożyteczne a przede wszystkim interesujące informacje na temat: 24 tydzień ciąży. Sprawdź koniecznie co dla Ciebie przygotowaliśmy! Po urodzeniu płuca dziecka będą musiały same pobierać tlen z powietrza, teraz Twoje maleństwo otrzymuje ten tlen z krwi przepływającej przez łożysko.

 • 37 tydzień ciąży

  Możemy z czystym sumieniem polecić ten serwis www.37tydzienciazy.medserwis.pl. Czekamy na każdą Twoją opinię dotyczącą portalu! Nie zapomnij polecić nas znajomym, bo warto! Właściwie od końca tego tygodnia dziecko będzie określane jako donoszone i urodzenie go w tym momencie nie stanowi ryzyka dla jego życia. Ale to także nie zmienia faktu, że ciąża trwa 40 tygodni i do tego czasu dziecko nadal będzie rosło.

 • Dni płodne

  Wszystko na temat interesujący wszystkie kobiety myślące poważnie o macierzyństwie. Na naszym portalu znajdziesz informacje dotyczące zagadnienia jakim są dni płodne i niepłodne. Nauczysz się samemu obliczać dni kiedy możliwe będzie zajście w ciążę. Możesz również skorzystać z przygotowanego przez nas kalkulatora dni płodnych. Chcesz być mamą? Dobrze trafiłaś. Opisujemy również inne tematy związane z ciążą i macierzyństwem.

 • Owulacja

  Niestety wiele kobiet ma problemy z owulacją. Musisz wiedzieć, iż na to mogą wpłynąć różne czynniki dnia codziennego. Należą do nich przede wszystkim stres, nadmierny wysiłek fizyczny, przebyte choroby, duża utrata wagi, itd. To właśnie za sprawą tych rzeczy najczęściej kobiety przechodzą problemy z owulacją. Musisz wiedzieć też o tym, że niektóre sportsmenki, kobiety żyjące w stresie, bądź prowadzące zanadto aktywny tryb życia nie mają regularnych owulacji. Pamiętaj, że te informacje przydadzą ci się w wielu dziedzinach twego życia, toteż z ogromną radością pragniemy zaprosić cię do odwiedzenia naszego serwisu owulacja.com.

 • Kalendarz ciąży

  Strona przeznaczona dla kobiet w ciąży jak i par starających się o dziecko, zainteresowani tematem odnajdą ciekawe rady dotyczące ciąży np. stosowna dieta, jakie badania zrobić w trakcie ciąży, co zabrać do szpitala, pierwsze symptomy ciąży. Zwiedzając witrynę ukarze Ci się kalendarz ciąży, klikając na swój tydzień ciąży dowiesz się czego możesz się spodziewać w wybranym tygodniu ciąży. Artykuły jak i rady pisane są za pośrednictwem dobrych lekarzy.

 • Kliniki niepłodności

  Pierwsza faza leczenia męskiej niepłodności polega na badaniu spermy i określeniu jego postaci. Dopiero w kolejnej fazie jesteśmy wstanie mówić o używaniu określonych leków, powiększających płodność lub też zabiegi o charakterze laboratoryjnym. Warto zauważyć, że istotność na niepłodność ma nie tylko choroba genetyczna, ale też nabyte podyktowane fatalnym trybem życia (używki, alkohol, napięcie). Gravita to profesjonalna lecznica, koncentrująca się na leczeniu bezpłodności. Posiadamy wykwalifikowaną załogę fachowych lekarzy, którym możesz zawierzyć. Pośród oferowanych przez naszą klinikę zabiegów oferujemy zapłodnienie in vitro oraz zapłodnienie metodą inseminacji. Oprócz tego proponujemy takie posługi jak przetrzymywanie oraz badanie nasienia. Zapraszamy na firmową stronę.