Ratownictwo medyczne

 • liberandum.pl

  liberandum.pl

  Profesjonalne zabezpieczenia medyczne imprez masowych oraz kompleksowe rozwiązania oferuje firma LIBERANDUM Ratownictwo Medyczne z Krakowa. Nasz zespół tworzą ludzie z pasją - ratownicy medyczni, pielęgniarki oraz lekarze specjaliści, którzy korzystają z nowoczesnego zaplecza naszych ambulansów, jakie spełniają krajowe i europejskie wymagania. W ramach całodobowej dyspozytornii mają Państwo możliwość zamawiania także wizyt domowych oraz transportów medycznych. Nasza oferta obejmuje ponadto organizację kursów z zakresu pierwszej pomocy i ratownictwa. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 07 09 2018 szczegóły wpisu
 • Przewóz Chorych prywatną karetką. Transport medyczny sanitarny oraz niepełnosprawnych. AMBULANS 24H

  Przewóz Chorych prywatną karetką. Transport medyczny sanitarny oraz niepełnosprawnych. AMBULANS 24H

  TRANSPORT MEDYCZNY NA TERENIE MAZOWSZA. OFERUJEMY TRANSPORT MEDYCZNY osób do takich miejsc jak:
  -szpitale
  -badania
  -domu opieki
  -sanatorium
  -lotnisko
  -imprezy okolicznościowe
  -konsultacje lekarskie
  i inne.
  Posiadamy profesjonalne zaplecze techniczne niezbędne do wykonywania transportu chorych w sposób jak najbardziej odpowiedni do klienta. Ambulanse nasze są wyposażone w nosze oraz sprzęt niezbędny do obsługi każdego chorego.
  W ramach usługi oferujemy także zniesienie i ewentualnie wniesienie chorego po schodach.
  Posiadamy wyszkolony personel medyczny niezbędny do dozoru nad osobą przewożoną.
  W skład personelu wchodzą : kierowca posiadający uprawienia do kierowania pojazdem uprzywilejowanym oraz wykwalifikowany ratownik.
  Koszt naszych usług jest elastyczny i dopasowany na miarę każdego portfela.
  Pamiętaj bycie chorym nie oznacza ciągłe siedzenie w domu. Jesteśmy po to aby każda chora osoba poczuła iż jest ktoś kto na każde zawołanie zabierze w wyszukane miejsce. ZADZWOŃ

  Data dodania: 04 06 2018 szczegóły wpisu
 • Szkolenie z pierwszej pomocy

  Szkolenie z pierwszej pomocy

  Medlearn – firma zajmująca się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, których pasją jest przekazywanie w ciekawej formie wiedzy na temat pierwszej pomocy medycznej. Pokazujemy w jaki sposób reanimować dzieci i niemowlęta, uczymy jak zachować się i postąpić w sytuacji poważnych wypadków oraz urazów, przekazujemy wiedzę na temat zasad udzielania pomocy doraźnej.

  Data dodania: 15 05 2018 szczegóły wpisu
 • Przewóz chorych

  Przewóz chorych

  Przedsiębiorstwo Twoje ratownictwo zaistniała z inicjatywą o niesieniu pomocy osobom chorym, przede wszystkim przedsiębiorstwo zajmuje się usługami powiązanymi z przewozem chorych, dodatkowo oferujemy zabezpieczenia medyczne na rożnych imprezach masowych i plenerowych. Usługi ratownicze świadczymy na obszarze całej Polski i za granicą. Naszymi klientami są nie tylko jednostki indywidualne, ale również przychodnie lekarskie i przedsiębiorstwa ubezpieczeniowe. Twoje Ratownictwo posiada nowoczesne karetki, jakie są zaopatrzone w klimatyzacje i specjalistyczny sprzęt medyczny. Więcej wiadomości na temat naszej firmy odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej, zapraszamy.

  Data dodania: 16 07 2014 szczegóły wpisu
 • Ratownictwo wodne

  Ratownictwo wodne

  Ratownictwo wodne Profit to kilkuosobowy zespół specjalistów, którzy organizują profesjonalne kursy ratownicze,
  kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, kurs na ratownika wodnego, zajmują się kierowaniem, organizowaniem i koordynacją działań ratowniczych na wskazanych obszarach wodnych. Wszyscy uczestnicy grupy posiadają adekwatne uprawnienia do wykonywania działań ratowniczych, mają też wieloletnie doświadczenie co gwarantuje najwyższą jakość wykonanej usługi oraz pewność, że przekazywane informacje są wiarygodne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno w zakresie kursów jak i opieki ratowniczej na wyznaczonych obszarach wodnych.

  Data dodania: 07 12 2013 szczegóły wpisu
 • Na ratunek.net

  Na ratunek.net

  Na ratunek.net to najlepsza propozycja dla firm prowadzących szkolenia z zakresu ratownictwa. Pozyskaj nowych klientów, przedstaw swoją ofertę i zareklamuj się w sieci. Katalog kursów Na ratunek.net to rozwiązanie dla każdego rodzaju firm – małych i dużych, działających na skalę lokalną i krajową. Oferujemy możliwość dodawania pojedynczych ogłoszeń jak i założenia profilu firmy. W zamian atrakcyjną dostajesz wizytówkę i możliwość nieograniczonego dodawania ogłoszeń. Co znajduje się w katalogu Na ratunek.net? Kursy z pierwszej pomocy, kwalifikowanej pierwszej pomocy, kursy doskonalące dla ratowników medycznych, kursy dyspozytorskie, BLS AED, ITLS, PALS, ACLS i wiele innych. Dodatkowo istnieje możliwość dodawania ofert usługowych (transport medyczny, zabezpieczanie imprez itp.), ogłoszeń kupię/sprzedam i innych związanych z rynkiem medycznym. Istnieje również wiele możliwości promowania własnej firmy między innymi poprzez oferty wyróżnione, reklamy i kampanie reklamowe na szerszą skalę. Odwiedź portal Na ratunek.net i przekonaj się co możesz zyskać http://naratunek.net

  Data dodania: 04 01 2013 szczegóły wpisu
 • www.paramed.com.pl

  www.paramed.com.pl

  Zajmujemy się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Adresatami naszej oferty są osoby indywidualne i firmy. Zapewniamy wysoki poziom usług oraz dopasowanie się do wymagań klienta. Realizujemy usługi na terenie całej Polski. Mamy bogate doświadczenie w dziedzinie ratownictwa medycznego. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie. Więcej informacji na temat naszej działalności oraz detali dotyczących programu szkoleń można znaleźć na naszej stronie.

  Data dodania: 26 08 2012 szczegóły wpisu
 • Bielskie Pogotowie Ratunkowe

  Bielskie Pogotowie Ratunkowe

  Strona informacyjna Bielskiego Pogotowia Ratunkowego. Przydatne informacje dla Pacjentów, ważne telefony alarmowe, najnowsze wieści ze świata ratownictwa medycznego, służba zdrowia w Polsce, oferta firmy, działanie na obszarze powiatu bielskiego i miasta Bielsko-Biała, stacja kontroli pojazdów, naprawy mechaniczne samochodów, wulkanizacja, transport sanitarny krajowy i zagraniczny. Bielskie Pogotowie Ratunkowe jest organizatorem Międzynarodowych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym.

  Data dodania: 26 01 2012 szczegóły wpisu

Ratownictwo medyczne - nowa strona:

Adres: