Na ratunek.net

Na ratunek.net

Ocena: 3.4/10 (10 głosów)Na ratunek.net to najlepsza propozycja dla firm prowadzących szkolenia z zakresu ratownictwa. Pozyskaj nowych klientów, przedstaw swoją ofertę i zareklamuj się w sieci. Katalog kursów Na ratunek.net to rozwiązanie dla każdego rodzaju firm – małych i dużych, działających na skalę lokalną i krajową. Oferujemy możliwość dodawania pojedynczych ogłoszeń jak i założenia profilu firmy. W zamian atrakcyjną dostajesz wizytówkę i możliwość nieograniczonego dodawania ogłoszeń. Co znajduje się w katalogu Na ratunek.net? Kursy z pierwszej pomocy, kwalifikowanej pierwszej pomocy, kursy doskonalące dla ratowników medycznych, kursy dyspozytorskie, BLS AED, ITLS, PALS, ACLS i wiele innych. Dodatkowo istnieje możliwość dodawania ofert usługowych (transport medyczny, zabezpieczanie imprez itp.), ogłoszeń kupię/sprzedam i innych związanych z rynkiem medycznym. Istnieje również wiele możliwości promowania własnej firmy między innymi poprzez oferty wyróżnione, reklamy i kampanie reklamowe na szerszą skalę. Odwiedź portal Na ratunek.net i przekonaj się co możesz zyskać http://naratunek.netPodobne strony
 • Bielskie Pogotowie Ratunkowe

  Strona informacyjna Bielskiego Pogotowia Ratunkowego. Przydatne informacje dla Pacjentów, ważne telefony alarmowe, najnowsze wieści ze świata ratownictwa medycznego, służba zdrowia w Polsce, oferta firmy, działanie na obszarze powiatu bielskiego i miasta Bielsko-Biała, stacja kontroli pojazdów, naprawy mechaniczne samochodów, wulkanizacja, transport sanitarny krajowy i zagraniczny. Bielskie Pogotowie Ratunkowe jest organizatorem Międzynarodowych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym.

 • Ratownictwo wodne

  Ratownictwo wodne Profit to kilkuosobowy zespół specjalistów, którzy organizują profesjonalne kursy ratownicze,
  kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, kurs na ratownika wodnego, zajmują się kierowaniem, organizowaniem i koordynacją działań ratowniczych na wskazanych obszarach wodnych. Wszyscy uczestnicy grupy posiadają adekwatne uprawnienia do wykonywania działań ratowniczych, mają też wieloletnie doświadczenie co gwarantuje najwyższą jakość wykonanej usługi oraz pewność, że przekazywane informacje są wiarygodne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno w zakresie kursów jak i opieki ratowniczej na wyznaczonych obszarach wodnych.

 • Przewóz chorych

  Przedsiębiorstwo Twoje ratownictwo zaistniała z inicjatywą o niesieniu pomocy osobom chorym, przede wszystkim przedsiębiorstwo zajmuje się usługami powiązanymi z przewozem chorych, dodatkowo oferujemy zabezpieczenia medyczne na rożnych imprezach masowych i plenerowych. Usługi ratownicze świadczymy na obszarze całej Polski i za granicą. Naszymi klientami są nie tylko jednostki indywidualne, ale również przychodnie lekarskie i przedsiębiorstwa ubezpieczeniowe. Twoje Ratownictwo posiada nowoczesne karetki, jakie są zaopatrzone w klimatyzacje i specjalistyczny sprzęt medyczny. Więcej wiadomości na temat naszej firmy odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej, zapraszamy.