Ratownictwo wodne

Ratownictwo wodne

Ocena: 4.3/10 (7 głosów)Ratownictwo wodne Profit to kilkuosobowy zespół specjalistów, którzy organizują profesjonalne kursy ratownicze,
kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy, kurs na ratownika wodnego, zajmują się kierowaniem, organizowaniem i koordynacją działań ratowniczych na wskazanych obszarach wodnych. Wszyscy uczestnicy grupy posiadają adekwatne uprawnienia do wykonywania działań ratowniczych, mają też wieloletnie doświadczenie co gwarantuje najwyższą jakość wykonanej usługi oraz pewność, że przekazywane informacje są wiarygodne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zarówno w zakresie kursów jak i opieki ratowniczej na wyznaczonych obszarach wodnych.Podobne strony
 • Bielskie Pogotowie Ratunkowe

  Strona informacyjna Bielskiego Pogotowia Ratunkowego. Przydatne informacje dla Pacjentów, ważne telefony alarmowe, najnowsze wieści ze świata ratownictwa medycznego, służba zdrowia w Polsce, oferta firmy, działanie na obszarze powiatu bielskiego i miasta Bielsko-Biała, stacja kontroli pojazdów, naprawy mechaniczne samochodów, wulkanizacja, transport sanitarny krajowy i zagraniczny. Bielskie Pogotowie Ratunkowe jest organizatorem Międzynarodowych Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym.

 • www.paramed.com.pl

  Zajmujemy się prowadzeniem profesjonalnych szkoleń z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Adresatami naszej oferty są osoby indywidualne i firmy. Zapewniamy wysoki poziom usług oraz dopasowanie się do wymagań klienta. Realizujemy usługi na terenie całej Polski. Mamy bogate doświadczenie w dziedzinie ratownictwa medycznego. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie. Więcej informacji na temat naszej działalności oraz detali dotyczących programu szkoleń można znaleźć na naszej stronie.

 • Przewóz chorych

  Przedsiębiorstwo Twoje ratownictwo zaistniała z inicjatywą o niesieniu pomocy osobom chorym, przede wszystkim przedsiębiorstwo zajmuje się usługami powiązanymi z przewozem chorych, dodatkowo oferujemy zabezpieczenia medyczne na rożnych imprezach masowych i plenerowych. Usługi ratownicze świadczymy na obszarze całej Polski i za granicą. Naszymi klientami są nie tylko jednostki indywidualne, ale również przychodnie lekarskie i przedsiębiorstwa ubezpieczeniowe. Twoje Ratownictwo posiada nowoczesne karetki, jakie są zaopatrzone w klimatyzacje i specjalistyczny sprzęt medyczny. Więcej wiadomości na temat naszej firmy odnajdą Państwo na naszej witrynie internetowej, zapraszamy.

 • Szkolenie z pierwszej pomocy

  Medlearn – firma zajmująca się szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, których pasją jest przekazywanie w ciekawej formie wiedzy na temat pierwszej pomocy medycznej. Pokazujemy w jaki sposób reanimować dzieci i niemowlęta, uczymy jak zachować się i postąpić w sytuacji poważnych wypadków oraz urazów, przekazujemy wiedzę na temat zasad udzielania pomocy doraźnej.