Strony niepełnosprawnych

 • Blog Dominika - 1 procent podatku

  Blog Dominika - 1 procent podatku

  Od dwunastu wiosenek zamieszkuję w Ostrowcu Świętokrzyskim i jestem chory. Chcę Ciebie prosić o podarowanie mi 1% podatku, on wspomoże mnie w opłacaniu opieki. Jeśli możesz mnie wesprzeć to obczaj moją prywatną nowiutką stronkę na której starannie przedstawiam jak możesz mi wysłać 1% podatku, bądź darowiznę. Interesuje się nowinkami technicznymi, filmem i grą w szachy. Uwielbiam podróżować na swoim trójkołowcu po różnorodnych odcinkach. Na mojej stronie możesz poczytać o mnie i pooglądać wiele fotek ze mną.

  Data dodania: 22 09 2014 szczegóły wpisu
 • InfoLinkownik - Informator Niepełnosprawnych

  InfoLinkownik - Informator Niepełnosprawnych

  Jeżeli jesteś Osobą Niepełnosprawną lub opiekunem osoby niepełnosprawnej jesteś na dobrym tropie. Celem ogólnopolskiego Informatora jest ułatwienie osobom niepełnosprawnym odnalezienia się w społeczeństwie. Są tu linki do miejsc pomocnych w polepszenia sytuacji zdrowotnej: szpitale przychodnie oraz miejsca szeroko pojętej rehabilitacji. Znajdziecie tutaj placówki prowadzące kursy i szkolenia dla niepełnosprawnych, adresy szkól jazdy szkolących Niepełnosprawnych, oraz adresy firm i zakładów przystosowujących samochody dla potrzeb inwalidów. A także wiele innych cennych informacji i kontaktów. A przy odrobinie szczęścia może i pracę. Dla dzieci niepełnosprawnych znajdziecie miejsca z dogoterapią, hipoterapią, a także organizacje pomocne rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych.

  Data dodania: 21 02 2014 szczegóły wpisu
 • Przekaż 1% podatku Wiktorii

  Przekaż 1% podatku Wiktorii

  Strona poświęcona naszej Córeczce Wiktorii Kowalczyk. Wejdź i poczytaj o Jej wielkich postępach w chodzeniu i dalszych rokowaniach. Poznaj całą naszą historię i problemy z jakimi zmagamy się każdego dnia. Przekonaj się jak łatwo możesz pomóc w dalszym leczeniu i intensywnej rehabilitacji Wiki. Jeśli chcesz przekazać swój jeden procent podatku lub darowiznę na konkretną osobę i konkretny cel, to zapraszamy do odwiedzenia strony. Znajdziesz tu szczegółowe informacje jak wypełnić zeznanie roczne.

  Data dodania: 21 02 2011 szczegóły wpisu
 • Wojciech Leśniak

  Wojciech Leśniak

  Strona Wojtusia Leśniak chorego na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę. Chłopiec wymaga kosztownej rehabilitacji i konsultacji medycznych.
  Pomimo ciągłego leczenia,Wojtuś nie jest wolny od napadów. Od chwili urodzenia rehabilitowany oraz usprawniany z dużym nakładem pracy i nieustannych ćwiczeń, wciąż pokonuje swoje ograniczenia i rozwija się w kierunku uzyskania sprawności ruchowej, kontroli własnego ciała oraz mowy. Wojtuś nie siedzi i nie chodzi. Mimo niesprawności na jego twarzy często pojawia się uśmiech. Chłopiec jest pogodny i wrażliwy. Wojtuś wymaga przez cały czas specjalistycznej opieki medycznej

  Data dodania: 24 01 2011 szczegóły wpisu

Strony niepełnosprawnych - nowa strona:

Adres: