Strony niepełnosprawnych

 • Wózki inwalidzkie elektryczne

  Wózki inwalidzkie elektryczne

  Wózki elektryczne dla niepełnosprawnych są nader dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla tych osób, które same nie są w stanie poruszać się na klasycznych wózkach. Dlaczego? Tak się składa, że jest to o tyle istotne zwłaszcza dla tych osób, które faktycznie borykają się z problemem przemieszczania na dużych odległościach. Wózki elektryczne są o tyle dobre, że nie wymagają wykonywania od nich żadnego wysiłku. Jest to nader dobra opcja poruszania się, na którą z roku na rok decyduje się coraz więcej osób.

  Data dodania: 17 10 2018 szczegóły wpisu
 • Portal dla niepełnosprawnych

  Portal dla niepełnosprawnych

  Portal dla niepełnosprawnych "Rampa" to serwis internetowy stworzony dla wszystkich, którzy poszukują ważnych i rzeczowych informacji związanych z codziennym funkcjonowaniem osób z niepełnosprawnością. Portal niepełnosprawnych posiada wiele tematycznych działów takich jak blog oraz forum dla niepełnosprawnych. Serwis stworzył również taki dział jak mapa miejsc przyjaznych dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 11 2017 szczegóły wpisu
 • Blog Dominika - 1 procent podatku

  Blog Dominika - 1 procent podatku

  Od dwunastu wiosenek zamieszkuję w Ostrowcu Świętokrzyskim i jestem chory. Chcę Ciebie prosić o podarowanie mi 1% podatku, on wspomoże mnie w opłacaniu opieki. Jeśli możesz mnie wesprzeć to obczaj moją prywatną nowiutką stronkę na której starannie przedstawiam jak możesz mi wysłać 1% podatku, bądź darowiznę. Interesuje się nowinkami technicznymi, filmem i grą w szachy. Uwielbiam podróżować na swoim trójkołowcu po różnorodnych odcinkach. Na mojej stronie możesz poczytać o mnie i pooglądać wiele fotek ze mną.

  Data dodania: 22 09 2014 szczegóły wpisu
 • InfoLinkownik - Informator Niepełnosprawnych

  InfoLinkownik - Informator Niepełnosprawnych

  Jeżeli jesteś Osobą Niepełnosprawną lub opiekunem osoby niepełnosprawnej jesteś na dobrym tropie. Celem ogólnopolskiego Informatora jest ułatwienie osobom niepełnosprawnym odnalezienia się w społeczeństwie. Są tu linki do miejsc pomocnych w polepszenia sytuacji zdrowotnej: szpitale przychodnie oraz miejsca szeroko pojętej rehabilitacji. Znajdziecie tutaj placówki prowadzące kursy i szkolenia dla niepełnosprawnych, adresy szkól jazdy szkolących Niepełnosprawnych, oraz adresy firm i zakładów przystosowujących samochody dla potrzeb inwalidów. A także wiele innych cennych informacji i kontaktów. A przy odrobinie szczęścia może i pracę. Dla dzieci niepełnosprawnych znajdziecie miejsca z dogoterapią, hipoterapią, a także organizacje pomocne rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych.

  Data dodania: 21 02 2014 szczegóły wpisu
 • Przekaż 1% podatku Wiktorii

  Przekaż 1% podatku Wiktorii

  Strona poświęcona naszej Córeczce Wiktorii Kowalczyk. Wejdź i poczytaj o Jej wielkich postępach w chodzeniu i dalszych rokowaniach. Poznaj całą naszą historię i problemy z jakimi zmagamy się każdego dnia. Przekonaj się jak łatwo możesz pomóc w dalszym leczeniu i intensywnej rehabilitacji Wiki. Jeśli chcesz przekazać swój jeden procent podatku lub darowiznę na konkretną osobę i konkretny cel, to zapraszamy do odwiedzenia strony. Znajdziesz tu szczegółowe informacje jak wypełnić zeznanie roczne.

  Data dodania: 21 02 2011 szczegóły wpisu
 • Wojciech Leśniak

  Wojciech Leśniak

  Strona Wojtusia Leśniak chorego na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę. Chłopiec wymaga kosztownej rehabilitacji i konsultacji medycznych.
  Pomimo ciągłego leczenia,Wojtuś nie jest wolny od napadów. Od chwili urodzenia rehabilitowany oraz usprawniany z dużym nakładem pracy i nieustannych ćwiczeń, wciąż pokonuje swoje ograniczenia i rozwija się w kierunku uzyskania sprawności ruchowej, kontroli własnego ciała oraz mowy. Wojtuś nie siedzi i nie chodzi. Mimo niesprawności na jego twarzy często pojawia się uśmiech. Chłopiec jest pogodny i wrażliwy. Wojtuś wymaga przez cały czas specjalistycznej opieki medycznej

  Data dodania: 24 01 2011 szczegóły wpisu

Strony niepełnosprawnych - nowa strona:

Adres: