Wojciech Leśniak

Wojciech Leśniak

Ocena: 2.9/10 (16 głosów)Strona Wojtusia Leśniak chorego na dziecięce porażenie mózgowe i padaczkę. Chłopiec wymaga kosztownej rehabilitacji i konsultacji medycznych.
Pomimo ciągłego leczenia,Wojtuś nie jest wolny od napadów. Od chwili urodzenia rehabilitowany oraz usprawniany z dużym nakładem pracy i nieustannych ćwiczeń, wciąż pokonuje swoje ograniczenia i rozwija się w kierunku uzyskania sprawności ruchowej, kontroli własnego ciała oraz mowy. Wojtuś nie siedzi i nie chodzi. Mimo niesprawności na jego twarzy często pojawia się uśmiech. Chłopiec jest pogodny i wrażliwy. Wojtuś wymaga przez cały czas specjalistycznej opieki medycznejPodobne strony
 • Przekaż 1% podatku Wiktorii

  Strona poświęcona naszej Córeczce Wiktorii Kowalczyk. Wejdź i poczytaj o Jej wielkich postępach w chodzeniu i dalszych rokowaniach. Poznaj całą naszą historię i problemy z jakimi zmagamy się każdego dnia. Przekonaj się jak łatwo możesz pomóc w dalszym leczeniu i intensywnej rehabilitacji Wiki. Jeśli chcesz przekazać swój jeden procent podatku lub darowiznę na konkretną osobę i konkretny cel, to zapraszamy do odwiedzenia strony. Znajdziesz tu szczegółowe informacje jak wypełnić zeznanie roczne.

 • InfoLinkownik - Informator Niepełnosprawnych

  Jeżeli jesteś Osobą Niepełnosprawną lub opiekunem osoby niepełnosprawnej jesteś na dobrym tropie. Celem ogólnopolskiego Informatora jest ułatwienie osobom niepełnosprawnym odnalezienia się w społeczeństwie. Są tu linki do miejsc pomocnych w polepszenia sytuacji zdrowotnej: szpitale przychodnie oraz miejsca szeroko pojętej rehabilitacji. Znajdziecie tutaj placówki prowadzące kursy i szkolenia dla niepełnosprawnych, adresy szkól jazdy szkolących Niepełnosprawnych, oraz adresy firm i zakładów przystosowujących samochody dla potrzeb inwalidów. A także wiele innych cennych informacji i kontaktów. A przy odrobinie szczęścia może i pracę. Dla dzieci niepełnosprawnych znajdziecie miejsca z dogoterapią, hipoterapią, a także organizacje pomocne rodzicom i opiekunom dzieci niepełnosprawnych.

 • Blog Dominika - 1 procent podatku

  Od dwunastu wiosenek zamieszkuję w Ostrowcu Świętokrzyskim i jestem chory. Chcę Ciebie prosić o podarowanie mi 1% podatku, on wspomoże mnie w opłacaniu opieki. Jeśli możesz mnie wesprzeć to obczaj moją prywatną nowiutką stronkę na której starannie przedstawiam jak możesz mi wysłać 1% podatku, bądź darowiznę. Interesuje się nowinkami technicznymi, filmem i grą w szachy. Uwielbiam podróżować na swoim trójkołowcu po różnorodnych odcinkach. Na mojej stronie możesz poczytać o mnie i pooglądać wiele fotek ze mną.

 • Portal dla niepełnosprawnych

  Portal dla niepełnosprawnych "Rampa" to serwis internetowy stworzony dla wszystkich, którzy poszukują ważnych i rzeczowych informacji związanych z codziennym funkcjonowaniem osób z niepełnosprawnością. Portal niepełnosprawnych posiada wiele tematycznych działów takich jak blog oraz forum dla niepełnosprawnych. Serwis stworzył również taki dział jak mapa miejsc przyjaznych dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim. Zapraszamy!

 • Wózki inwalidzkie elektryczne

  Wózki elektryczne dla niepełnosprawnych są nader dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla tych osób, które same nie są w stanie poruszać się na klasycznych wózkach. Dlaczego? Tak się składa, że jest to o tyle istotne zwłaszcza dla tych osób, które faktycznie borykają się z problemem przemieszczania na dużych odległościach. Wózki elektryczne są o tyle dobre, że nie wymagają wykonywania od nich żadnego wysiłku. Jest to nader dobra opcja poruszania się, na którą z roku na rok decyduje się coraz więcej osób.