Choroby

 • NutriPharma

  NutriPharma

  NutriPharma to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą specjalnego żywienia terapeutycznego firmy Prodiet Clinical Nutrition. Oferta obejmuje najwyższej jakości artykuły w formie sypkiej lub płynu, dedykowane do podawania doustnego lub poprzez sondę. Taka kuracja jest odpowiednia dla osób zmagających się z różnymi schorzeniami jak np. niedożywienie, problemy z trawieniem, nowotwory, choroby neurologiczne, dodatkowo będą świetnym rozwiązaniem jako żywienie okołooperacyjne oraz urozmaicenie diety dla osób starszych i dzieci. Co najważniejsze, artykuły dostępne w NutriPharma można kupić w rozmaitych, wspaniałych smakach lub w odmianie bezsmakowej.

  Data dodania: 06 11 2020 szczegóły wpisu
 • optimamed.eu Choroby serca Lublin

  optimamed.eu Choroby serca Lublin

  Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę Przychodni Specjalistycznej OPTIMAMED. Znajdujemy się w Lublinie i jesteśmy nowoczesną placówką świadczącą szeroki zakres usług. Zatrudniamy wykwalifikowanych lekarzy kardiologów, neurologów, ginekologów, urologów a ponadto rehabilitantów. Wykonujemy badania USG na nowoczesnym sprzęcie, oferujemy wypełnianie zmarszczek a ponadto możemy się pochwalić znakomitymi rezultatami leczenia migren przy użyciu botoxu. Na naszej stronie internetowej znaleźć można więcej szczegółów dotyczących działalności kliniki oraz niezbędne dane kontaktowe.

  Data dodania: 09 01 2020 szczegóły wpisu
 • PubMedInfo - źródlo wiedzy medycznej

  PubMedInfo - źródlo wiedzy medycznej

  Nasza strona zajmuje się głównie tłumaczeniem artykułów naukowych z zagranicznych czasopism. Staramy się je porządkować i udostępniać na podobnej zasadzie jak zagraniczna strona PubMed. Specjalizujemy się w skanowaniu, archiwizowaniu starych ulotek dotyczących leków, szczepień, medykamentów i wielu innych, dziś już niedostępnych. Na naszej stronie możesz znaleźć także filmy z polskim tłumaczeniem.

  Data dodania: 03 11 2019 szczegóły wpisu
 • Co to za choroba

  Co to za choroba

  Objawy, które pojawiają się z dnia na dzień, powodują niepokój i chęć sprawdzenia jak najszybciej w Internecie potencjalnej choroby. Serwis Co to za choroba powstał, aby każda osoba, która czuje niekorzystną zmianę samopoczucia, mogła sprawdzić, jaką chorobę mogą zwiastować dolegliwości. Serwis Cotozachoroba.pl opiera się na faktach i aktualnej wiedzy medycznej. Nie zastępuje lekarza, a pomaga zrozumieć przebieg choroby, podpowiada kierunek badań i profilaktykę na co dzień.

  Data dodania: 05 02 2019 szczegóły wpisu
 • Atak kolki nerkowej - uro.net.pl

  Atak kolki nerkowej - uro.net.pl

  Nader często informacje w internecie są nader rozproszone. Oczywiście zagadnienia medyczne są jednymi z najczęściej poruszanych przez internautów. Kwestia jest bardzo istotna, gdyż dotyczy ona właśnie twojego zdrowia, dlatego nie powinno być dla ciebie niczym obojętnym, jaki jest jego stan. Pierwsza reakcja wielu osób to właśnie internet. Jednak przeskakiwanie po wielu stronach może być nużące. Na naszej stronie internetowej znajdziesz wszystkie potrzebne tobie informacje zebrane w jednym miejscu.

  Data dodania: 20 12 2018 szczegóły wpisu
 • artroskopialodz.pl - artroskopia kolana

  artroskopialodz.pl - artroskopia kolana

  Oferujemy artroskopowe leczenie chorób układu kostno-mięśniowego. Artroskopia to bezpieczna technika zabiegowa wykonywana w warunkach przygotowanej sali zabiegowej. Artroskopia polega na umieszczeniu artroskopu o średnicy około 4 milimetrów w chorym stawie. Dzięki czemu artroskopia pełni funkcję terapeutyczną i diagnostyczną. Artroskopia kolana profesora Jarosława Fabisia jest doceniana na całym świecie, o czym świadczą liczne wyróżnienia. Zalecamy do poznania treści naszej witryny internetowej. Operacje artroskopowe są małoinwazyjne dzięki czemu gwarantują dużo mniejszy odsetek komplikacji pooperacyjnych. Profesor wykonuje od lat artroskopię stawu barkowego, biodra, łękotki, stawu łokciowego, kolana oraz stawu skokowego. Profesor Jarosław Fabiś przeprowadza również zabiegi rekonstrukcyjne większości więzadeł występujących w ludzkim ciele. Rekonstrukcja ACL jest najczęstszym zabiegiem operacyjnym kolana. Więzadło krzyżowe przednie jest najbardziej narażone na kontuzje. Rekonstrukcja ACL polega na naprawy więzadła i odzyskaniu zakresu funkcjonalnego stawu sprzed zabiegu. Rekonstrukcja wykonywana jest w naszej sali operacyjnej z najwyższej jakości materiałów. Zabiegi wykonywane są w Łodzi

  Data dodania: 11 12 2018 szczegóły wpisu
 • Kamicamoczowa.pl - encyklopedia wiedzy o kamicy nerkowej

  Kamicamoczowa.pl - encyklopedia wiedzy o kamicy nerkowej

  Kamica nerkowa jest schorzeniem polegającym na powstawaniu złogów - kamieni w układzie moczowym. Schorzenie występuj u co 10 osoby i może być przyczyną kolki nerkowej opisywanej jako najsilniejszy ból jaki zna człowiek. Kamicamoczowa.pl w jasny i zrozumiały sposób prezentuje informacje na temat diagnostyki i leczenia wszystkich typów kamicy układu moczowego. RIRS, PCNL i URSL jako najmniej inwazyjne metody zabiegowego leczenia kamicy układu moczowego. Kiedy konieczne jest leczenie zabiegowe, a kiedy może być prowadzone leczenie zachowawcze. Czy jest możliwość rozpuszczenia kamieni i jaka jest szansa, że odpowiednia dieta wpłynie na jej rozwój?

  Data dodania: 28 11 2018 szczegóły wpisu
 • Rozszczep podniebienia - cleft palate

  Rozszczep podniebienia - cleft palate

  Rozszczep wargi i/lub podniebienia jest to wrodzona wada genetyczna polegająca na przerwaniu części anatomicznej tkanek jamy ustnej i nosa.

  Leczenie tej wady polega na przywróceniu ciągłości anatomicznej rozszczepionych struktur i rehabilitację mięśni twarzy do dalszego harmonijnego rozwoju.

  Data dodania: 24 01 2017 szczegóły wpisu
 • Nadcisnienie.org.pl

  Nadcisnienie.org.pl

  Serwis www o nadciśnieniu - choroba cywilizacyjna XXI wieku wywoływana przez stres, przemęczenie, niezdrowy tryb życia. Objawy nadciśnienia, przyczyny występowania tej choroby, opis i informacje na czym polega, jak je diagnozować i jak leczyć. Polecane wskazówki jak walczyć z nadciśnieniem oraz jaki tryb życia prowadzić by go unikać, co wpłynie pozytywnie na nasze zdrowie. Informacje o nadciśnieniu tętniczym.

  Data dodania: 09 11 2015 szczegóły wpisu
 • Paradontoza objawy - Periodent

  Paradontoza objawy - Periodent

  Paradontoza? Objawy tej choroby to cofnięte dziąsła, odsłonięte szyjki zębowe, dyskomfort podczas jedzenia ciepłych posiłków, a także podczas picia zimnych napojów czy jedzenia lodów. Jednakże ta choroba to nie tylko te nieprzyjemne objawy. Parodontoza to o wiele poważniejsze konsekwencje, takie jak na przykład wypadanie zębów: cofnięte dziąsła przestają stanowić dla zębów odpowiednią podporę, przez co zęby mogą się chwiać, a w konsekwencji wypaść. Jeżeli pojawią się pierwsze objawy paradontozy, trzeba jak najszybciej udać się do lekarza i rozpocząć leczenie.

  Data dodania: 19 08 2015 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Choroby - nowa strona:

Adres: