Kamicamoczowa.pl - encyklopedia wiedzy o kamicy nerkowej

Kamicamoczowa.pl - encyklopedia wiedzy o kamicy nerkowej

Ocena: 2.1/10 (8 głosów)Kamica nerkowa jest schorzeniem polegającym na powstawaniu złogów - kamieni w układzie moczowym. Schorzenie występuj u co 10 osoby i może być przyczyną kolki nerkowej opisywanej jako najsilniejszy ból jaki zna człowiek. Kamicamoczowa.pl w jasny i zrozumiały sposób prezentuje informacje na temat diagnostyki i leczenia wszystkich typów kamicy układu moczowego. RIRS, PCNL i URSL jako najmniej inwazyjne metody zabiegowego leczenia kamicy układu moczowego. Kiedy konieczne jest leczenie zabiegowe, a kiedy może być prowadzone leczenie zachowawcze. Czy jest możliwość rozpuszczenia kamieni i jaka jest szansa, że odpowiednia dieta wpłynie na jej rozwój?Podobne strony
 • Grzybica pochwy

  Wszystkie kobiety, dla których ważne jest zdrowie intymne zapraszamy do odwiedzenia serwisu KobietaIntymnie.pl. Jest to portal, ma którego stronach poruszane są wszystkie tematy dotyczące chorób pochwy (grzybica pochwy, suchość pochwy, zakażenie pochwy, upławy, pieczenie pochwy, zapalenie pochwy),antykoncepcji, infekcji w czasie ciąży, menopauzy a nawet aktywności sportowej. Każda kobieta powinna być zainteresowana poznawaniem swojego ciała, tak by dbać o nie odpowiednio. Na kartach naszego serwisu znajdziecie odpowiedź na każde nurtujące, Was pytanie. Skorzystać możecie z ginmapy, blogosfery, generatowa suwaczków, oraz z forum, na którym swobodnie można podzielić się kobiecymi problemami.
  Na stronie opisy żeli do higieny intymnej PLIVAfemB i PLIVAfem F,z którymi Wasza higiena intymna pozostanie bezpieczna. Serdecznie zapraszamy korzystania z naszego serwisu! Jeżeli jesteś kobietą to jest to miejsce właśnie dla Ciebie.
  Serwis KobietaIntymnie.pl

 • Zapalenie wątroby

  Serwis www.zapaleniewatroby.medserwis.pl tworzony był głównie, z myślą o zadowoleniu naszych klientów oraz o ich potrzebach i zainteresowaniach tematem zapalenia wątroby. Mamy nadzieję, że treści przez nas proponowane przypadną Państwu do gustu. Wirusowe zapalenie wątroby (łac. Hepatitis) - choroba wątroby wywołana zakażeniem wirusowym. Zapalenie wątroby często potocznie jest nazywane "żółtaczką", jest to jednak termin nieprawidłowy."

 • ADHD u dziecka - moje doświadczenia

  Mój syn zachowywał się prawie tak, jak inne dzieci. Wiemy, że prawie robi dużą różnicę.

  Był normalnym dzieckiem, tylko robił wszystko 100 razy mocniej. Tak, jakby pracował na turbodoładowaniu. Miał wzmożoną drażliwość. Szybciej zaczynał płakać i płakał dużo dłużej. Właściwie nie płakał, tylko krzyczał jakby go ktoś obdzierał ze skóry.

  Żadne dziecko nie chce tak od razu się wszystkim dzielić i ustępować innym dzieciom, ale on nie chciał 100 razy bardziej, niż dzieci, które spotykaliśmy na spacerach, w salach zabaw dla dzieci itp.

  Dużo więcej biegał i masakrycznie długo jadł. Wściekał się, kiedy sadzałam go do jedzenia w wysokim krzesełku, ale gdy w nim nie siedział, to jadł biegając. Był na okrągło w ruchu. Nawet bajki oglądał biegając lub zmieniając wciąż miejsce i pozycje.

 • Opryszczka leczenie Warszawa

  Zapoznanie się ze stroną www.opryszczka.medserwis.pl pozwoli Ci znacząco polepszyć wiedzę na ten temat.Czas internauty spędzony na stronie www.opryszczka.medserwis.pl będzie zależał oczywiście od tego, czy znajdzie na niej informacje jakich poszukiwał oraz jak bardzo znaleziona treść będzie dla niego interesująca. Strona www.opryszczka.medserwis.pl jest bardzo dobrze przygotowana i zawiera dużo praktycznych informacji.Mamy nadzieję, że layout serwisu przyciągnie Państwa uwagę.Autorzy serwisu www.opryszczka.medserwis.pl czekają na wszystkie Państwa opinie. Opryszczka - zmiana skórna. Opryszczka spowodowana jest zarażeniem wirusem z rodziny Herpes Simplex. Opryszczka ustępując nie pozostawia śladów. Opryszczka nie jest groźna ale nieestetycznie wygląda.

 • Prostata zaburzenia

  Musisz koniecznie wejść na serwis www.prostata.medserwis.pl, ponieważ tutaj zawsze znajdziesz to czego szukasz. Serwis www.prostata.medserwis.pl został przygotowany przez osoby, które wiedzą co dla Państwa jest ważne. www.prostata.medserwis.pl to bardzo ciekawe miejsce w internecie, drugiego takiego nie znajdziesz. Niecierpliwie czekamy na wasze wszystkie opinie i uwagi o stronie www.prostata.medserwis.pl.

 • Refluks

  Refluks - cofanie się treści żołądkowej do przełyku. Refluks objawia się zgagą, pieczeniem w przełyku, bólem żołądka. Refluks jest chorobą dość przykrą. Odwiedź stronę www.refluks.medserwis.pl Jeśli chcesz ułatwić sobie zadanie na pewno znajdziesz na niej wiele informacji które przybliżą ci ten interesujący temat omówiony w portalu www.refluks.medserwis.pl wyczerpująco i podany w interesującej formie.

 • Rak jelita grubego

  Internet pełen jest różnego typu stron o tematyce onkologii. Da się dowiedzieć z nich o raku nerki, raku jelita grubego bądź o chemioterapii. W wielu przypadkach są to jednakże wiadomości niefachowe, które nie przedstawiają faktycznej wiedzy onkologicznej. Mając to na uwadze, eksperci z onkologii stworzyli portal Eonkologia.pl. Co da się znaleźć na jego stronach? W główniej mierze sporą liczbę fachowych tekstów na tematy onkologiczne. Dostępne są tam artykuły o raku piersi, raku płuc, czerniaku czy też raku gruczołu krokowego. Są to zarówno teksty opisujące dane dolegliwości onkologiczne jak i aktualności z onkologii. Na ludzi odwiedzających serwis czeka także duża ilość materiałów video. Prezentowane są na nich wypowiedzi różnorakich specjalistów z tak ważnej dziedziny medycyny jaką jest onkologia. Eonkologia.pl służy także pomocą osobom, które chciałyby uczestniczyć w różnego rodzaju konferencjach medycznych. W serwisie dostępne są bowiem wiadomości o urządzanych konferencjach onkologicznych.

 • Czerniak - złośliwy nowotwór skóry

  Czerniak złośliwy rak, który obejmuje zwłaszcza naszą skórę. Rozwija się z reguły w obrębie zmian barwnikowych. Jego rozwijanie się pobudza promieniowanie UV, dlatego też zaleca się chronić naszą cerę przed nadmiernym opalaniem. Pierwszym niepokojącym objawem jest znamię, z zaczyna się zmieniać lub nowe znamię, które nagle narasta. Im prędzej podejmiemy terapie tym większe prawdopodobieństwo na całkowite na wyleczenie. Czerniak ma wyjątkowe skłonności do szybkich przerzutów jak również przejawia dużą odporność na leczenie. Jednym z najlepszych sposobów zwalczania czerniaka jest wycięcie podejrzanego znamienia wraz z marginesem zdrowej skóry. Zapobiegniemy w ten sposób pozostawienia komórek czerniaka w ciele oraz nawrót choroby. W bardziej zaawansowanych przypadkach złośliwego nowotwory skóry usuwane są także węzły chłonne co pozwala na zapobiegnięcie dokonania przerzutów do innych do głębszych obszarów naszego organizmu. Jedną z najlepszych procedur leczenia jest profilaktyka, czyli wczesne wykrywanie. Im szybciej rak skóry zostanie wykryty tym większa szansa na skuteczne leczenie. Serwis ten zawiera kompleksowe informacje na temat: co to jest czerniak, w jaki sposób go leczyć, na czym polega diagnostyka czerniaka, gdzie się zgłosić i dużo innych cennych informacji mogących nam pomóc w walce z nim.

 • Usunięcie macicy - czy zawsze konieczne - Iskierki

  ISKIERKI- forum życzliwie wspierające kobiety przed i po operacji usunięcia macicy. Obiektywnie informuje o jej bliskich i odległych skutkach tak w sferze intymnej (współżycie po operacji), jak i w życiu codziennym. Umożliwia przygotowanie do operacji, daje wskazówki, jak sobie radzić podczas rekonwalescencji. Iskierki mają wiele ciekawych działów i wątków, w których można swobodnie opisywać swoje doświadczenia, dzielić się wiedzą i radą. Posiadają również wątek do codziennych spotkań, gdzie możemy się poznać, pośmiać, ponarzekać i porozmawiać na wszystkie tematy. ISKIERKI to forum nadziei, że uda się pokonać chorobę, wsparcia i akceptacji. Szanujemy prawo każdego do odmienności i wyrażania swego zdania.