artroskopialodz.pl - artroskopia kolana

artroskopialodz.pl - artroskopia kolana

Ocena: 4.5/10 (13 głosów)Oferujemy artroskopowe leczenie chorób układu kostno-mięśniowego. Artroskopia to bezpieczna technika zabiegowa wykonywana w warunkach przygotowanej sali zabiegowej. Artroskopia polega na umieszczeniu artroskopu o średnicy około 4 milimetrów w chorym stawie. Dzięki czemu artroskopia pełni funkcję terapeutyczną i diagnostyczną. Artroskopia kolana profesora Jarosława Fabisia jest doceniana na całym świecie, o czym świadczą liczne wyróżnienia. Zalecamy do poznania treści naszej witryny internetowej. Operacje artroskopowe są małoinwazyjne dzięki czemu gwarantują dużo mniejszy odsetek komplikacji pooperacyjnych. Profesor wykonuje od lat artroskopię stawu barkowego, biodra, łękotki, stawu łokciowego, kolana oraz stawu skokowego. Profesor Jarosław Fabiś przeprowadza również zabiegi rekonstrukcyjne większości więzadeł występujących w ludzkim ciele. Rekonstrukcja ACL jest najczęstszym zabiegiem operacyjnym kolana. Więzadło krzyżowe przednie jest najbardziej narażone na kontuzje. Rekonstrukcja ACL polega na naprawy więzadła i odzyskaniu zakresu funkcjonalnego stawu sprzed zabiegu. Rekonstrukcja wykonywana jest w naszej sali operacyjnej z najwyższej jakości materiałów. Zabiegi wykonywane są w ŁodziPodobne strony
 • Uremia

  Strona www.uremia.medserwis.pl z pewnością pozytywnie cię zaskoczy! Przygotowaliśmy dla Ciebie wiele ciekawych i wartościowych treści na temat uremii. Mamy nadzieję, że przypadną Państwu do gustu i chętnie będziecie korzystali z tej witryny! Zapraszamy! Uremia to niewydolność nerek. Uremia powstaje w wyniku samozatrucia, które spowodowane jest zatrzymaniem w ustroju różnych produktów przemiany materii, normalnie wydalanych z moczem.

 • Półpasiec

  Jeżeli chcesz sprawdzić czym jest półpasiec to obowiązkowo zajrzyj na stronę internetową polpasiec.eu. Tylko tutaj przeczytasz artykuły o tym czym jest półpasiec, jakie są jego symptomy oraz możliwe powikłania. U nas dowiesz się także czy wynaleziono już szczepionkę przeciwko ziarnicy, jak również poznasz bliższe informacje o groźnych dla człowieka odmianach półpaśca. Na naszej stronie opisujemy także metody leczenia tego schorzenia. Bliższe informacje dostępne są na naszej stronie internetowej.

 • Leczenie prostaty

  Martwi ona mniej więcej trzydzieści procent panów posiadających około 50 lat oraz jakieś osiemdziesiąt procent ludzi mających, koło 80tki. Dolegliwość, jaka okazuje się udręką, dla miliardów mężczyzn na całym świecie. O czym mowa? To oczywiste, iż, o problemach z prostatą. Jeśli jesteś facetem koło 50 lat, to teraz jest pora, żebyś zastanowił się nad swoim zdrowiem. Najlepsza profilaktyka byłaby w stanie ochronić cię przed tego rodzaju dolegliwością. Leczenie prostaty z pomocą leków ziołowych, stało się wybawieniem dla tysięcy mężczyzn bolejących przez tą trudną przypadłość.

 • Jaskra oczu objawy choroby

  Wykrycie jaskry i jej leczenie nie cofa zmian w oku ale może całkowicie zatrzymać rozwój choroby. Jak wygląda leczenie tej choroby? Popularne jest leczenie operacyjne, ale często też podaje się specjalne krople które pomagają obniżyć ciśnienie w oku. U naszych zachodnich sąsiadów stosuje się również leczenie za pomocą THC – niestety w Polsce ta substancja jest nielegalna nawet do celów leczniczych. Więcej na temat leczenia i objawów jaskry czytaj na naszej stronie poświęconej tej chorobie – zapraszamy !

 • ŁZS - Pellevita

  ŁZS to choroba, o której współcześnie wiemy już bardzo dużo. Postęp technologiczny i rozwój nauki, jaki nierozerwalnie się z nim wiąże, pozwoliły na dokładne opisanie wszystkich objawów choroby, prześledzenie jej etiologii oraz, co najważniejsze dla osób, których dotyczy ta przypadłość, stworzenie nowoczesnych, bardzo skutecznych i łatwych w aplikacji leków, które znacznie ograniczają rozwój ŁZS i pomagają radzić sobie z jej objawami. ŁZS nie należy się bać, warto natomiast w przypadku pojawienia się jakichkolwiek jej objawów szybko udać się do lekarza.

 • Paradontoza objawy - Periodent

  Paradontoza? Objawy tej choroby to cofnięte dziąsła, odsłonięte szyjki zębowe, dyskomfort podczas jedzenia ciepłych posiłków, a także podczas picia zimnych napojów czy jedzenia lodów. Jednakże ta choroba to nie tylko te nieprzyjemne objawy. Parodontoza to o wiele poważniejsze konsekwencje, takie jak na przykład wypadanie zębów: cofnięte dziąsła przestają stanowić dla zębów odpowiednią podporę, przez co zęby mogą się chwiać, a w konsekwencji wypaść. Jeżeli pojawią się pierwsze objawy paradontozy, trzeba jak najszybciej udać się do lekarza i rozpocząć leczenie.

 • Nadcisnienie.org.pl

  Serwis www o nadciśnieniu - choroba cywilizacyjna XXI wieku wywoływana przez stres, przemęczenie, niezdrowy tryb życia. Objawy nadciśnienia, przyczyny występowania tej choroby, opis i informacje na czym polega, jak je diagnozować i jak leczyć. Polecane wskazówki jak walczyć z nadciśnieniem oraz jaki tryb życia prowadzić by go unikać, co wpłynie pozytywnie na nasze zdrowie. Informacje o nadciśnieniu tętniczym.

 • Rozszczep podniebienia - cleft palate

  Rozszczep wargi i/lub podniebienia jest to wrodzona wada genetyczna polegająca na przerwaniu części anatomicznej tkanek jamy ustnej i nosa.

  Leczenie tej wady polega na przywróceniu ciągłości anatomicznej rozszczepionych struktur i rehabilitację mięśni twarzy do dalszego harmonijnego rozwoju.