artroskopialodz.pl - artroskopia kolana

artroskopialodz.pl - artroskopia kolana

Ocena: 5.3/10 (10 głosów)



Oferujemy artroskopowe leczenie chorób układu kostno-mięśniowego. Artroskopia to bezpieczna technika zabiegowa wykonywana w warunkach przygotowanej sali zabiegowej. Artroskopia polega na umieszczeniu artroskopu o średnicy około 4 milimetrów w chorym stawie. Dzięki czemu artroskopia pełni funkcję terapeutyczną i diagnostyczną. Artroskopia kolana profesora Jarosława Fabisia jest doceniana na całym świecie, o czym świadczą liczne wyróżnienia. Zalecamy do poznania treści naszej witryny internetowej. Operacje artroskopowe są małoinwazyjne dzięki czemu gwarantują dużo mniejszy odsetek komplikacji pooperacyjnych. Profesor wykonuje od lat artroskopię stawu barkowego, biodra, łękotki, stawu łokciowego, kolana oraz stawu skokowego. Profesor Jarosław Fabiś przeprowadza również zabiegi rekonstrukcyjne większości więzadeł występujących w ludzkim ciele. Rekonstrukcja ACL jest najczęstszym zabiegiem operacyjnym kolana. Więzadło krzyżowe przednie jest najbardziej narażone na kontuzje. Rekonstrukcja ACL polega na naprawy więzadła i odzyskaniu zakresu funkcjonalnego stawu sprzed zabiegu. Rekonstrukcja wykonywana jest w naszej sali operacyjnej z najwyższej jakości materiałów. Zabiegi wykonywane są w Łodzi



Podobne strony
 • Cholesterol

  Cholesterol często przez lekarzy nazywany jest cichym zabójcą, gdyż praktycznie nie przeprowadzając badań, nie mamy pojęcia na jakim jest poziomie naprawdę. Często daje o sobie znać dopiero po 40 roku życia. Wówczas to właśnie próbujemy dbać o siebie myśląc przede wszystkim o tym, co spożywamy na co dzień. Kiedy szukamy efektywnych narzędzi do jego zwalczania, to zasięgnijmy opinii lekarzy, dietetyka lub także przeszukajmy zasoby sieci.

 • Kamica żółciowa

  Tutaj na pewno nie znajdziesz, czegoś, co może wprowadzić Cię w błąd. www.kamicazolciowa.medserwis.pl to fachowe internetowe informacje, które tworzone były przez samych profesjonalistów. Tutaj znajdziesz wiele ciekawych i praktycznych infromacji na temat kamicy żółciowej. Kamica żółciowa to choroba związana z wytrącaniem się kamieni z żółci. Przyczyną występowania kamieni żółciowych jest skład żółci, zaburzenia jej odpływu, infekcja.

 • Zapalenie oskrzeli - kompleksowe informacje o chorobie

  Wszystko co potrzebujesz wiedzieć o zapaleniu oskrzeli.Opis, objawy zapalenia oskrzeli, przyczyny, powikłania, leczenie zapalenia oskrzeli, domowe sposoby, zapalenie oskrzeli u dzieci.
  Podczas zapalenia oskrzeli w bardzo niewielu przypadkach podaje się antybiotyki. Najczęściej, gdy zapalenie oskrzeli jest bakteryjne. W innych wypadkach, podaje się choremu leki wykrztuśne, rozrzedzające wydzielinę. Niekiedy podaje się także niesteroidowe leki przeciwzapalne. Jednak zapalenie oskrzeli, mimo, że tak mało leków się podaje podczas leczenia, jest chorobą wyjątkowo uciążliwą. Wszystko to za sprawą przede wszystkim kaszlu. Jest on na początku suchy, aby po chwili wykrztusić wydzielinę ropno śluzową. Występuje on napadowo, a każdy napad trwa dłuższą chwilę. Jest to bardzo męczące dla każdego chorego, a już w szczególności dla małego dziecka. I żeby mu właśnie pomóc w usuwaniu tej wydzieliny, powinniśmy oklepywać jego plecki, aby odklejała się ona i była wykrztuszana. W końcu małe dziecko nie umie sobie samodzielnie poradzić z wyksztuszeniem wydzieliny ropno śluzowej.

 • Serwis społecznościowy dla ludzi żyjących z HIV i AIDS

  zPlusami to portal społecznościowy, który powstał dla osób żyjących z HIV i AIDS. Istniejemy w sieci od 2009 roku i przez ten czas zgromadziliśmy ogromną ilość wiedzy na temat wirusa. Zapraszamy do zapoznania się z ogromną ilością artykułów, wiadomości i porad które dostępne są nieodpłatnie dla wszystkich użytkowników Internetu. Do dyspozycji dajemy wam również Forum na którym możecie podzielić się wiedzą lub zadać pytanie innym zarejestrowanym użytkownikom. Ponadto w serwisie możesz prowadzić bloga, udzielać się i zakładać Grupy zainteresowań a także zawierać przyjaźnie z innymi użytkownikami serwisu. To nie tylko serwis internetowy to wartościowa społeczność do której serdecznie Cię zapraszamy.

 • Choroby serca

  Zapraszamy wszystkich, których nurtują problemy natury kardiologicznej. Jesteśmy serwisem medycznym, który proponuje bogatą wiedzę o chorobach serca. Rzetelne informacje pomogą Państwu wybrać odpowiedniego specjalistę i kierunek leczenia. Za pośrednictwem naszego serwisu mogą Państwo także zadać pytanie współpracującym z nami ekspertom. Na pytania oczekują lekarze różnych specjalności oraz psycholodzy. Co ważne gwarantujemy naprawdę szybką, a zarazem wyczerpującą odpowiedź.

 • Czym jest jaskra

  Wszyscy z pewnością bardzo dobrze wiemy jak znaczący jest dla nas wzrok. Przyczyną nieodwracalnej ślepoty jest Jaskra, jaka niestety porusza coraz większą ilość osób. Olśniewającą stroną internetową poświęconą tej chorobie jest www.jaskra.net.pl. Znajdziemy na niej wszystkie wybitnie ważne informacje o tej chorobie. Od objaw po rozpoznanie i leczenie oraz profilaktykę. Zapraszamy do zapoznania się z treścią witryny.

 • Biblioteka chorób i schorzeń

  Portal prezentuje opisy rzadkich chorób, takich jak podagra, mocznica, achalazja przełyku czy agorafobia. Na stronie znaleźć możemy opis objawów chorób, przyczyn ich powstawania, nowoczesne metody leczenia, odpowiedni sposób dobrania diety do każdego schorzenia a także inne porady dotyczące danej choroby. Omawiając najczęstsze objawy, zwracamy uwagę na ich łagodzenie oraz możliwość wyleczenia się samemu.

 • Leczenie prostaty

  Martwi ona mniej więcej trzydzieści procent panów posiadających około 50 lat oraz jakieś osiemdziesiąt procent ludzi mających, koło 80tki. Dolegliwość, jaka okazuje się udręką, dla miliardów mężczyzn na całym świecie. O czym mowa? To oczywiste, iż, o problemach z prostatą. Jeśli jesteś facetem koło 50 lat, to teraz jest pora, żebyś zastanowił się nad swoim zdrowiem. Najlepsza profilaktyka byłaby w stanie ochronić cię przed tego rodzaju dolegliwością. Leczenie prostaty z pomocą leków ziołowych, stało się wybawieniem dla tysięcy mężczyzn bolejących przez tą trudną przypadłość.

 • Obrzęk plamki

  Znakomite efekty w leczeniu AMD daje specjalistyczna terapia o nazwie anty -VEGF. Dzięki lekom wdrażanym w tej terapii takim jak Lucentin i Awastin możemy zapobiec powstawaniu zupełnie nowych ognisk chorobowych, a tym samym zminimalizować rozwój AMD. Jedną z najczęściej spotykanych chorób oczu, przede wszystkim u osób starszych jest zwyrodnienie plamki żółtej. Pierwszymi symptomem są zazwyczaj zakłócenia w widzeniu linii prostych a także kłopoty w czytaniu. Rozmazane widzenie powinno skłaniać do wizyty u okulisty.

 • Nadcisnienie.org.pl

  Serwis www o nadciśnieniu - choroba cywilizacyjna XXI wieku wywoływana przez stres, przemęczenie, niezdrowy tryb życia. Objawy nadciśnienia, przyczyny występowania tej choroby, opis i informacje na czym polega, jak je diagnozować i jak leczyć. Polecane wskazówki jak walczyć z nadciśnieniem oraz jaki tryb życia prowadzić by go unikać, co wpłynie pozytywnie na nasze zdrowie. Informacje o nadciśnieniu tętniczym.