Zawał

Zawał

Ocena: 4.2/10 (18 głosów)



Zawał serca- ostry stan niedotlenienia serca, zawał serca spowodowany jest brakiem dopływu krwi. Zawał serca powoduje najczęściej choroba wieńcowa, miażdżyca, nadciśnienie.Portal www.zawal.medserwis.pl przeznaczony jest dla internautów zarówno w kraju jak i za granicą poszukujących informacji z dziedziny usług medycznych. Serwis www.zawal.medserwis.pl posiada działy przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. Autorom serwisu www.zawal.medserwis.pl możesz przekazać swoje zapytania i sugestie, myślę że wezmą je pod uwagę.



Podobne strony
 • Żylaki

  Chcesz sprawdzić objawy i przebieg danej choroby? To tylko u nas! Na www.zylaki.medserwis.pl znajdziesz nawet placówkę i lekarza, do jakiego powinieneś się udać. Serdecznie zapraszamy do korzystania z zasobów naszego portalu! Żylaki - skutek przewlekłej niewydolności żylnej, żylaki to rozdęte, przypominające powrózki żyły na kończynach. Żylaki - leczenie: skleroterapia, operacja. Żylaki - zapobieganie: kompresoterapia.

 • Zapalenie zatok

  Autorzy serwisu starali się, aby umieścić na nim jak najwięcej pożytecznych i ciekawych informacji na temat zapalenia zatok. U nas dowiesz się na czym polega zapalenie tak, jak się objawia i jak zapalenie zatok może być leczone. Na tym portalu znajdziesz również odpowiedzi na wiele innych pytań związanych z zapaleniem zatok. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego portalu. Zapalenie zatok - stan zapalny zatok.

 • Barotrauma

  Wejdź na stronę www.barotrauma.medserwis.pl i przekonaj się o wysokiej wartości naszego portalu i infromacji przez nas oferowanych w temacie barotraumy. Sprawdź nas, a na pewno nie pożałujesz swojego wyboru!
  Barotrauma to uszkodzenie ucha środkowego przez szybką zmianę ciśnienia. Barotrauma to różnice występujące między ciśnieniem w jamie ustnej a ciśnieniem w jamie ucha środkowego, które wyrównywane jest przez trąbkę słuchową.

 • Nowotwór piersi

  Mamy nadzieje, że ten portal www.nowotworpiersi.medserwis.pl wyszedł naprzeciw Państwa potrzebom związanym z tematem nowotworu piersi. U nas znajdziesz odpowiedzi na wszytskie nurtujące Cię pytania dotyczące nowotworu piersi. Zapraszamy! Nowotwór piersi - najczęściej spotykane są dwa typy tej choroby: rak zrazikowy i przewodowy. Rak piersi rozwija się w formie małego guza. Niektóre guzy są łagodne, inne złośliwe.

 • Nerwica

  Trzymsie.pl to serwis społecznościowy który powstał dla ludzi którzy zmagają się z różnymi zaburzeniami natury psychologicznej. Portal ma na celu pomoc tym ludziom oraz ich bliskim poprzez popularyzację tematu chorób i problemów psychicznych wśród społeczeństwa, łączenie ludzi z podobnymi psychologicznymi problemami, czy też wzajemne dzielenie się poglądami i doświadczeniami w walce z chorobami. Trzymsie.pl współpracuje z inicjatywą „Konstelacja Lwa” pomagającą studentom Uniwersytetu Jagiellońskiego z zaburzeniami psychicznymi tworząc grupę dyskusyjną „Zaburzenia psychiczne a studiowanie"

 • Drażliwe jelito

  Dolegliwość jaką jest zespół jelita drażliwego utrudnia normalne życie i zawstydza w wielu sytuacjach. W serwisie publikujemy najważniejsze informacje dotyczące tej dolegliwości, sposoby radzenia sobie z objawami jak też najskuteczniejsze na ten moment formy walki z zespołem jelita drażliwego. Te schorzenie może mieć związek z innymi chorobami, dlatego niezbędna jest wizyta u fachowca i precyzyjne badania. Przykładowo skurcz brzucha, ból menstruacyjny, wzdęcia, problemy żołądkowe - to zazwyczaj dolegliwości, które niestety bagatelizujemy a mogą być zaczątkiem zjd.

 • Półpasiec

  Zapewne nie ma człowieka, jaka nie zna niedogodności o nazwie ospa wietrzna. Niemniej jednak czy czy znasz chorobę półpasiec? Jest to schorzenie powstające za sprawą tego samego wirusa co wcześniej wtrącona ospa, z jedną różnicą, że chorują na niego dojrzalsi ludzie. Ta witryna internetowa prezentuje opis półpaśca. Skupiliśmy się na kluczowych rzeczach. "Półpasiec objawy" - czyli jak rozpoznać schorzenie, "półpasiec leczenie" - jakim sposobem się kurować, a dodatkowo jak sobie pomóc domowymi sposobami, i na zakończenie "półpasiec zdjęcia", czyli fotografie prezentujące zmiany na skórze spowodowane wirusem.

 • Objawy bezpłodności

  Jak dobrze wiadomo, bezpłodność ma możliwość spotkać wręcz każdego z nas, niezależnie od naszego codziennego stylu życia. Warto jednak mieć na jej zagadnienie jak największą edukację, bowiem w niektórych przypadkach dzięki niej będziemy mogli znacznie zmniejszyć ryzyko jej wystąpienia. Z tego też powodu prezentowana tutaj strona niewątpliwie będzie doskonałą propozycją dla każdego, kto jedynie szuka jakichkolwiek związanych z tym treści. Zawarto na niej co niemiara przydatnych publikacji traktujących o najróżniejszych aspektach tego tematu – zarówno tych zupełnie podstawowych jak i nawet najbardziej zaawansowanych. Jak najbardziej warto zatem zapoznać się z nią nieco bliżej, bowiem dostępna tu wiedza może przydać się dosłownie każdemu z nas.

 • Osteoporoza - najważniejsze wskazówki

  Poznaj najistotniejsze wskazówki na temat przyczyn rozwoju, objawów oraz sposobów zapobiegania i leczenia osteoporozy. W naszym poradniku poświęconym zdrowiu kości znajdziesz wyselekcjonowane i przystępnie zaprezentowane informacje. Piszemy z myślą o pacjentach, a nie osobach posiadających wykształcenie medyczne. Mamy nadzieję, że nasz poradnik przyczyni się do wzrostu świadomości społecznej na temat osteoporozy.

 • Niedoczynność tarczycy objawy - chorobatarczycy.net.pl

  Rozmaite choroby tarczycy z pewnością mogą być zaliczone do niezwykle poważnych chorób, które mogą niestety dotknąć dosłownie każdego z nas. Jeżeli komuś jest zatem potrzebna jak najszersza wiedza z tym związana, to na opisywanej tutaj stronie zawsze znajdzie dla siebie coś ciekawego. Portal ten jest bardzo rozbudowany i traktuje zarówno o samej tarczycy, jak i wszystkich związanych z nią problemach. Internauci znajdą tutaj wiele użytecznych informacji, które są rzecz jasna przedstawione w taki sposób, aby mógł z nich skorzystać dosłownie każdy, nawet jeśli ktoś nie posiada w takich kwestiach żadnego większego doświadczenia.