Choroby

 • ŁZS - Pellevita

  ŁZS - Pellevita

  ŁZS to choroba, o której współcześnie wiemy już bardzo dużo. Postęp technologiczny i rozwój nauki, jaki nierozerwalnie się z nim wiąże, pozwoliły na dokładne opisanie wszystkich objawów choroby, prześledzenie jej etiologii oraz, co najważniejsze dla osób, których dotyczy ta przypadłość, stworzenie nowoczesnych, bardzo skutecznych i łatwych w aplikacji leków, które znacznie ograniczają rozwój ŁZS i pomagają radzić sobie z jej objawami. ŁZS nie należy się bać, warto natomiast w przypadku pojawienia się jakichkolwiek jej objawów szybko udać się do lekarza.

  Data dodania: 11 08 2015 szczegóły wpisu
 • Endometrioza leczenie

  Endometrioza leczenie

  Zagadkowa choroba o podłożu hormonalno-immunologicznym, zwana endometrioza atakuje dziewczynki i kobiety w wieku rozrodczym. Nazwa oznacza śluzówkę macicy (łac. endometrium). Centrum Leczenia Endometriozy zajmuje się kompleksowym leczeniem tego schorzenia począwszy od diagnostyki, po leczenie endometriozy, chirurgię ginekologiczną oraz interdyscyplinarną pomoc specjalistów z zakresu ginekologii, chirurgii, a także przy współpracy z dietetykiem i psychologiem. Endometrioza objawy to ból w okolicach miednicy odczuwany przed / w trakcie / po menstruacji. Zazwyczaj odczuwany jest w trakcie owulacji i w jelitach podczas menstruacji.

  Data dodania: 25 04 2015 szczegóły wpisu
 • Leczymy dzieciaki - strona o chorobach dziecięcych

  Leczymy dzieciaki - strona o chorobach dziecięcych

  Dzieci z racji swojego nierozwiniętego jeszcze w pełni układu odpornościowego są bardzo podatne na działanie wszelkich bakterii oraz wirusów. Niestety najbardziej przeżywają to chyba rodzice. Nie jest to w żaden sposób dziwne zachowanie, ponieważ każda choroba pociechy może wiązać się z dużym ryzykiem. Na całe szczęście żyjemy w kraju, gdzie opieka medyczna jest rozwinięta, oraz stoi na dobrym poziomie. Przy chorobie dziecka obowiązkowo należy odwiedzić lekarza, ale dodatkowo można znaleźć wiele domowych sposobów leczenia na własną rękę. To właśnie proponuje strona leczymydzieciaki.pl Znajdziesz tu informacje dotyczące chorób oraz innych problemów (na przykład alergie u dzieci, ząbkowanie, rotawirusy) oraz sposobów leczenia.

  Data dodania: 10 04 2015 szczegóły wpisu
 • LeczymyPrzepukline.pl

  LeczymyPrzepukline.pl

  W tym serwisie internetowym znajdziemy informacje dotyczące przepukliny. Znajdziesz również wszystkie przydatne informacje o jej rodzajach oraz objawy przepukliny. Nie wiesz czy jesteś w grupie ryzyka - tutaj na pewno sprawdzisz szczegóły na ten temat i rozwiejesz wszelkie wątpliwości. Jesteś w grupie ryzyka – odnajdziesz odpowiedzi na wszystkie twoje pytania. Jeśli jest już za późno i masz przepuklinę, dowiesz się wszystkiego o operacji przepukliny, gdzie się zgłosić i jaki jest przebieg choroby oraz dalsze leczenie lub operacja. Zapraszamy na profesjonalny portal medyczny.

  Data dodania: 03 04 2015 szczegóły wpisu
 • Chore migdałki

  Chore migdałki

  Powtarzające się choroby górnych dróg oddechowych, jak angina czy zapalenie migdałków, mogą być sygnałem, że migdałki trzeba wyciąć. Oczywiście najważniejsza jest konsultacja z dobrym laryngologiem, ale warto też zgłębić wiedzę na temat tego, jak wygląda tonsillektomia czyli wycięcie migdałków. U nas znajdziesz szczegółowy opis całego procesu – od diagnozy, przez to jak wygląda sam zabieg wycięcia migdałków, po porady specjalistów (lekarzy i dietetyków), którzy doradzają co i kiedy jeść po zabiegu, by uśmierzyć ból po usunięciu migdałków.

  Data dodania: 24 09 2014 szczegóły wpisu
 • Luszczyca-skory.info

  Luszczyca-skory.info

  Luszczyca-skory.info – serwis informacyjny na temat łuszczycy skóry – przeczytasz tutaj wszelkie przydatne informacje na temat najczęstszych objawów tej choroby. Dowiesz się o licznych metodach jej leczenia a także poznasz jej najczęstsze przyczyny. Przeczytasz jak choroba przebiega u dzieci i jak można leczyć ją domowymi sposobami. Wszystkie artykuły które przygotowaliśmy dla ciebie są dostępne na naszej stronie całkowicie za darmo – wystarczy nas odwiedzić.

  Data dodania: 23 09 2014 szczegóły wpisu
 • Informacje na temat łysienia

  Informacje na temat łysienia

  Ciekawy pOrtal w którym znajdują się ważne informacje na temat łysienia - kliknij link do strony i zobacz więcej. Na stronie informacje na temat jakie są przyczyny i rodzaje łysienia. Przeczytaj co to jest łysienie po chemioterapii, łysienie całkowite, neurotyczne, bliznowaciejące, androgenowe, dziedziczne, plackowate, rozlane, anagenowe i telogenowe. Także opisany problem jaki jest łysienie poporodowe, wężykowate, pospolite, dyfuzyjne, okresowe i trichotillomania. Kto czyta nie błądzi - zapraszamy do czytania naszego serwisu.

  Data dodania: 19 09 2014 szczegóły wpisu
 • Zapalenie - przyczyny, objawy, leki i sposoby na zapalenie

  Zapalenie - przyczyny, objawy, leki i sposoby na zapalenie

  Przypuszczasz że chorujesz na jakiś rodzaj zapalenia? Koniecznie zobacz naszą stronę "Zapalenie - Przyczyny, objawy, leki i sposoby na zapalenie". Z jej pomocą dowiesz się skąd bierze się zapalenie, jakie są jego typowe objawy i jak sobie z nim radzić. Każda z podstron dotyczy tylko danego rodzaju zapalenia takiego jak np. zapalenie pęcherza lub zapalenie zatok i dokładnie je wyjaśnia oraz sugeruje najlepsze sposoby zwalczania go.

  Data dodania: 12 08 2014 szczegóły wpisu
 • Ból - przyczyny, objawy, leki i sposoby na ból

  Ból - przyczyny, objawy, leki i sposoby na ból

  Czujesz ból i nie wiesz co on oznacza? Koniecznie zajrzyj na naszą witrynę. Z niej dowiesz się z czego bierze się ból, jakie są jego przyczyny, a także jakie są metody walki z nim. Każdy z artykułów dotyczy tylko jednego typu bólu takiego jak np. ból nerek lub ból kolana. Jeśli pragniesz pokonać każdy rodzaj bólu zobacz naszą stronę. Znajdziesz na niej najlepsze leki i sposoby na najpopularniejsze rodzaje bólu.

  Data dodania: 12 08 2014 szczegóły wpisu
 • Niedoczynność tarczycy objawy - chorobatarczycy.net.pl

  Niedoczynność tarczycy objawy - chorobatarczycy.net.pl

  Rozmaite choroby tarczycy z pewnością mogą być zaliczone do niezwykle poważnych chorób, które mogą niestety dotknąć dosłownie każdego z nas. Jeżeli komuś jest zatem potrzebna jak najszersza wiedza z tym związana, to na opisywanej tutaj stronie zawsze znajdzie dla siebie coś ciekawego. Portal ten jest bardzo rozbudowany i traktuje zarówno o samej tarczycy, jak i wszystkich związanych z nią problemach. Internauci znajdą tutaj wiele użytecznych informacji, które są rzecz jasna przedstawione w taki sposób, aby mógł z nich skorzystać dosłownie każdy, nawet jeśli ktoś nie posiada w takich kwestiach żadnego większego doświadczenia.

  Data dodania: 03 07 2014 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · następna strona »

Choroby - nowa strona:

Adres: