Choroby

 • Choroby kobiece

  Choroby kobiece

  Serwis Choroby kobiecie proponuje wskazówki dotyczące leczenia, symptomów oraz przeciwdziałania typowo kobiecym dolegliwościom. Skierowany jest do pań w każdym wieku, które chcą zadbać o swoje zdrowie i dobry nastrój. Serwis zawiera nie tylko porady specjalistów, ale dodatkowo domowe metody oraz wskazówki czytelniczek. Możesz podzielić się swoimi wątpliwościami i alarmującymi spostrzeżeniami z innymi kobietami, zasięgnąć ich porady i dowiedzieć się, jak one radzą sobie z podobnymi do Twoich kłopotami. Może znajdziesz historię zbliżoną do Twojej?

  Data dodania: 20 05 2013 szczegóły wpisu
 • Niedoczynność tarczycy

  Niedoczynność tarczycy

  Tarczyca jest gruczołem w kształcie motyla położonym u podstawy szyi, odpowiada ona za ogromnie ważne działania życiowe. Często chorobą tarczycy jest niedoczynność. Ta przypadłość która polega na wadzie pracy organu, jakim jest tarczyca. Objawy owej dolegliwości, mogą być nadzwyczaj różnorodne i nierzadko pomijane. Chociaż niedoczynność tarczycy nieleczona bądź zbyt późno zidentyfikowana, może spowodować do całkowitego uszkodzenia i wyniszczenia organizmu. Jeśliby ciekawi cię, jakie mogą być powikłania po tej przypadłości, oraz poznać przejawy i jej przebieg, zapraszam na moją stronę o niedoczynności tarczycy. Polecam również do zapoznania się z treścią mojej strony internetowej i szybkiego zdiagnozowania tej tej dolegliwości

  Data dodania: 16 05 2013 szczegóły wpisu
 • Jak obniżyć cholesterol

  Jak obniżyć cholesterol

  Na stronie cholesterol-info.pl znajdziesz informacje na temat cholesterolu. Jeśli masz problem z tym schorzeniem to ta witryna będzie dla Ciebie idealnym źródłem wiedzy. Znajdziesz tam takie wiadomości jak: rodzaje cholesterolu, przyczyny wysokiego cholesterolu, sposoby leczenia cholesterolu oraz powikłania jakie mogą wystąpić w przypadku nieprawidłowego poziomu cholesterolu we krwi. Mamy nadzieję, że przedstawione informacje na stronie będą dla Państwa korzystne.

  Data dodania: 24 04 2013 szczegóły wpisu
 • Ból pleców leczenie

  Ból pleców leczenie

  Stanowiąca znaczne obciążenie rwa kulszowa, terapia której niekiedy jest czasochłonna, może stać się znacznie efektywniejsza dzięki pomocy dobrego specjalisty. Taką pomoc oferuje Rehab - praktyka lekarska w Kaliszu, prowadzona przez lek med. Andrzeja Kroszczyńskiego, który zaprasza do swojego gabinetu lekarskiego ludzi, których interesuje leczenie przewlekłego bólu pleców. Dzięki ogromnemu doświadczenia i wiedzy zdobytej podczas nauki w Stanach Zjednoczonych oraz wysokiej klasy sprzętowi jest on teraz w stanie szybko ulżyć w cierpieniu cierpiących ludzi w Polsce. Oferowane zabiegi charakteryzują się minimalną inwazyjnością i maksymalnym stopniem bezpieczeństwa, dzięki czemu cieszą się coraz większym zaufaniem. W przypadku kłopotów z bólami pleców lub rwy kulszowej, warto będzie skorzystać z pomocy oferowanej prze z lek med. Andrzeja Kroszczyńskiego.

  Data dodania: 21 04 2013 szczegóły wpisu
 • Obrzęk plamki

  Obrzęk plamki

  Znakomite efekty w leczeniu AMD daje specjalistyczna terapia o nazwie anty -VEGF. Dzięki lekom wdrażanym w tej terapii takim jak Lucentin i Awastin możemy zapobiec powstawaniu zupełnie nowych ognisk chorobowych, a tym samym zminimalizować rozwój AMD. Jedną z najczęściej spotykanych chorób oczu, przede wszystkim u osób starszych jest zwyrodnienie plamki żółtej. Pierwszymi symptomem są zazwyczaj zakłócenia w widzeniu linii prostych a także kłopoty w czytaniu. Rozmazane widzenie powinno skłaniać do wizyty u okulisty.

  Data dodania: 21 04 2013 szczegóły wpisu
 • Leczenie biegunki

  Leczenie biegunki

  W jaki sposób zachowywać się w przypadku, kiedy ukaże się biegunka u dzieci? Laksacja stanowi najtrudniejsze niebezpieczeństwo u niemowląt, ponieważ rozwolnieniu akompaniuje odwodnienie organizmu u niemowląt. Zazwyczaj należy skontaktować się z lekarzem. W czasie biegunki najważniejsze jest dostarczanie wody organizmowi. Objawy odwodnienia u dziecka ukazują się w postaci, np. suchych ust, płaczu bez ronienia łez, zdenerwowaniu lub braku wilgotnych pieluszek przez więcej niż 3 godziny. Poza odwodnienia organizmu w trakcie rozwolnienia mogą prócz tego pojawić się wymioty u dziecka. Orsalit to doustny płyn, jaki odpowiada za uzupełnieniu wody i elektrolitów. Lek ten powinno się również zabrać na wakacyjne podróże, ponieważ idealnie nadaje się dla osób, których nęka biegunka podróżnych. Nadaje się do picia przez sportowców w celu uzupełnienia wody i cennych elektrolitów.

  Data dodania: 16 04 2013 szczegóły wpisu
 • Bulimia objawy

  Bulimia objawy

  Strona o istotnej chorobie którą stanowi bulimia. Bulimia staje się ogromnym problemem szczególnie pośród kobiet. Cierpiący na bulimię chowają przed innymi swoją chorobę, zatem trudno wyleczyć bulimię. Konieczna może być konsultacja u lekarza. Kuracja nie jest wydajna. Czasem skuteczniejsza bywa pomoc najbliższych. Dolegliwość może być poważnym zagrożeniem dla zdrowia. Następstwa dotyczą niewyłącznie zdrowia fizycznego, ale również umysłu.

  Data dodania: 04 04 2013 szczegóły wpisu
 • Hemoroidy odbytu

  Hemoroidy odbytu

  Masz problem z zaparciami i ostatnio coraz częściej zauważasz jasnoczerwoną krew na papierze toaletowym podczas wizyt w ubikacji? Być może jest to oznaka postępującej choroby hemoroidalnej, której przyczyną mogą być właśnie zaparcie. Te z kolei mogą być spowodowane niewłaściwym trybem życia: złą dietą oraz brakiem aktywności fizycznej. Dowiedz się więcej na temat zaparć i problemów z hemoroidami i zwalcz swe dolegliwości już dziś - nie czekaj aż będzie za późno. Jeśli stwierdzisz u siebie kilka objawów choroby hemoroidalnej, to niezwłocznie powinieneś się udać do proktologa.

  Data dodania: 04 04 2013 szczegóły wpisu
 • Jak wyleczyć katar

  Jak wyleczyć katar

  Męczy Cię przeziębienie, bądź grypa? Chcesz skutecznie zapobiec rozwojowi choroby? Sięgnij po znany od 100 lat i stosowany w wielu sytuacjach lek Vicks, który sprawdza się w nawet najbardziej nieprzyjemnych warunkach. Dostępny jest on w różnych postaciach – od znanej na całym świecie maści, przez syropy, aerozole i pastylki. Sprawdź na naszej stronie internetowej, w której postaci Vicks najlepiej pomoże na Twoją chorobę – poznaj produkt leczniczy stosowany na całym świecie i zapomnij o przeziębieniach!

  Data dodania: 24 03 2013 szczegóły wpisu
 • Wymioty

  Wymioty

  Chcesz się dowiedzieć czegoś więcej na temat choroby lokomocyjnej? Interesuje Cię, jak jej zapobiec i skąd się bierze? Odwiedź stronę najbardziej znanego leku na chorobę lokomocyjną w Polsce – aviomarinu. Poznaj historię leku, który od lat bezpiecznie pomaga się Polakom uporać z problemami w czasie podróży i zapomnij o problemach: mdłościach, bólach i zawrotach głowy oraz innych objawów. Lek cechuje duża skuteczność oraz przystępna cena. Szczegóły na stronie www.

  Data dodania: 19 03 2013 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · następna strona »

Choroby - nowa strona:

Adres: