Choroby

 • Usunięcie macicy - czy zawsze konieczne - Iskierki

  Usunięcie macicy - czy zawsze konieczne - Iskierki

  ISKIERKI- forum życzliwie wspierające kobiety przed i po operacji usunięcia macicy. Obiektywnie informuje o jej bliskich i odległych skutkach tak w sferze intymnej (współżycie po operacji), jak i w życiu codziennym. Umożliwia przygotowanie do operacji, daje wskazówki, jak sobie radzić podczas rekonwalescencji. Iskierki mają wiele ciekawych działów i wątków, w których można swobodnie opisywać swoje doświadczenia, dzielić się wiedzą i radą. Posiadają również wątek do codziennych spotkań, gdzie możemy się poznać, pośmiać, ponarzekać i porozmawiać na wszystkie tematy. ISKIERKI to forum nadziei, że uda się pokonać chorobę, wsparcia i akceptacji. Szanujemy prawo każdego do odmienności i wyrażania swego zdania.

  Data dodania: 15 01 2014 szczegóły wpisu
 • Wszystko o półpaścu

  Wszystko o półpaścu

  Schorzenie zwane półpaścem, jest niezwykle trudne do zdiagnozowania w pierwszych stadiach. Powodem takiego stanu rzeczy jest to, że przypadłość przypomina bardzo pospolite przeziębienie. Typowymi oznakami po jakich większość społeczeństwa rozróżnia tą przypadłość, są wyraźne zmiany na skórze, jakie występują po jednej części sylwetki chorego. Przeciętnymi rodzajami tej choroby jest półpasiec oczny i półpasiec uszny.

  Data dodania: 16 12 2013 szczegóły wpisu
 • Lek na katar

  Lek na katar

  Jeśli chodzi o problem kataru, to niewątpliwie możemy powiedzieć, że od wieków ludzie zastanawiali się jak skutecznie radzić sobie z tą dolegliwością. Nie ulega wątpliwości, że sposobów na niego wynaleziono wiele, ale nie wszystkie one były i są skuteczne. Aby móc więcej dowiedzieć się na temat skutecznego leczenia kataru, warto jest wejść na stronę internetową xylorin.pl, gdzie w jasny sposób mamy opisane skuteczne sposoby radzenia sobie z katarem i z zatkanym nosem. Niewątpliwie jest to dobre miejsce, aby posiąść niezbędną na ten temat wiedzę.

  Data dodania: 15 11 2013 szczegóły wpisu
 • Atopowe zapalenie skóry u dzieci AZS

  Atopowe zapalenie skóry u dzieci AZS

  Historię marki DERMASOVA napisało życie.
  Właścicielka firmy - alergik i astmatyk, matka alergików chciała pomóc siostrzenicy cierpiącej na atopowe zapalenie skóry. Sama od dawna interesowała się metodami i sposobami pozwalającymi nie dać się alergii pokonać w życiu codziennym. Jednym z rewolucyjnych odkryć był materiał EVOLON®. Ten specjalistyczny materiał ma właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne i antyroztoczowe. Certyfikat ECARF potwierdza, iż jest to materiał przyjazny alergikom, o pozostałych certyfikatach można znaleźć informację tutaj i na stronie Dermasovy.
  Z tego materiału powstała pierwsza antyalergiczna piżama dla siostrzenicy cierpiącej na atopowe zapalenie skóry. Bielizna Dermasova pomogła dziewczynce i stała się jej sprzymierzeńcem w walce z chorobą. Stany ostre atopowego zapalenia skóry, które wcześniej często nie dawały spać w nocy, przeszły do historii.Nosząc bieliznę nocną Dermasova można się spodziewać się zmniejszenia ryzyka pogorszenia się stanu skóry, w tym także nadkażeń bakteryjnych i rozwoju grzybów. Tak się dzieje, gdyż piżamka stanowi prawidłowe środowisko dla leczenia objawów chorobowych skóry. Bielizna Dermasova jest jednym z czynników wspierających pielęgnację chorej skóry m.in. skóry atopowej, przy której ważne jest zastosowanie całego szeregu zasad i prowadzenia leczenia przez dermatologa- alergologa.
  Najczęstszą chorobą demratologiczną jest atopowe zapalenie skóry. Charakterystycznym objawem tej choroby jest uporczywy świąd i suchość skóry. Świąd jest często nie do zniesienia. Marka Dermasova ma nadzieję na zapewnienie spokojnego snu dzieciom z atopowym zapalenidem skóry i innymi chorobami skóry.

  Data dodania: 15 11 2013 szczegóły wpisu
 • Choroba refluksowa dieta

  Choroba refluksowa dieta

  Już dzisiaj odwiedź nasz niebanalny portal internetowy, na którym znajdziesz wiele cennych i fachowych porad, informacji oraz artykułów na temat choroby refluksowej przełyku, która dotyczy obecnie coraz większej ilości osób, niezależnie od wieku. Polecamy także herbatki poprawiające samopoczucie oraz zaprzyjaźniony sklep zielarski. Cechuje nas pełen profesjonalizm, wiarygodność, skuteczność oraz najwyższa jakość. Dzięki nam codzienność z tą chorobą będzie o wiele łatwiejsza. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 10 09 2013 szczegóły wpisu
 • Wzdęcia

  Wzdęcia

  Sanprobi IBS, czyli wyróżniający się na rynku lider, służący przeciwdziałaniu zespołowi drażliwego jelita. Probiotyki zmniejszają ryzyko wystąpienia działań niepożądanych związanych z kuracją antybiotykową. W najnowszym badaniu klinicznym wykazano, że stosowanie probiotyków w dawce 10 mld CFU dziennie prowadzi do zmniejszenia ryzyka wystąpienia działań niepożądanych takich jak nudności i wymioty (o 50%) oraz luźne stolce (o 35%).

  Data dodania: 03 09 2013 szczegóły wpisu
 • Dna moczanowa - leczenie

  Dna moczanowa - leczenie

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, poświęconą w całości przykrej chorobie, jaką jest dna moczanowa. Znajdziesz tutaj wiele cennych i przydatnych informacji na temat przebiegu, profilaktyki czy leczeniu choroby, a także dowiesz się jaką dietę stosować w przypadku tej dolegliwości. Sami chorujemy na dnę moczanową, dlatego wiemy, jakie to ważne. Cechuje nas wiarygodność, pełen profesjonalizm oraz chęć pomocy innym osobom. Zapewniamy zadowolenie. Przekonaj się, że warto nam zaufać!

  Data dodania: 02 09 2013 szczegóły wpisu
 • Leczenie chrapania

  Leczenie chrapania

  O tym jak ważny jest sen, nie trzeba nikogo przekonywać. Pozwala nie tylko wypocząć, ale również nabrać sił przed kolejnym dniem szkoły bądź pracy. Brak snu jest zatem poważnym problemem społecznym. Przyczyn bezsenności jest oczywiście wiele. Do najpopularniejszych należą: chrapanie współmałżonka, hałas w sąsiedztwie oraz upał. O ile hałas i upał są czynnikami tymczasowymi, o tyle chrapanie jest już zjawiskiem stałym. Konieczne jest zatem jego leczenie. W pierwszej kolejności jednak należy poznać oraz wyeliminować czynniki nasilające chrapanie. Do najpopularniejszych należą: nadwaga, alkohol, leki nasenne, pozycja na wznak oraz czynniki dziedziczne. O ile jeszcze niektóre z nich można łatwo wyeliminować, o tyle na genetykę nie ma żadnego sposobu. Jeśli, mimo redukcji czynników nasilających chrapanie, natężenie dźwięku jest na tyle duże, że przeszkadza partnerowi, wówczas pozostaje już tylko leczenie chrapania. Istnieje tutaj kilka różnych metod jak: aparaty ortodontyczne, chirurgia podniebienia miękkiego oraz chirurgia szczękowa.

  Jeśli jednak partner nie zgadza się na leczenie, bądź nie przynosi ono wymiernych efektów, można wówczas wypróbować sprawdzone sposoby jak: wykorzystanie zatyczek do uszu bądź, jeśli jest taka możliwość, przeniesienia się do drugiego pokoju. Należy bowiem wspólnie wypracować rozwiązanie, które będzie idealne dla obu stron.

  Data dodania: 14 08 2013 szczegóły wpisu
 • Choroby stawu kolanowego

  Choroby stawu kolanowego

  Każdy ból ma swoją przyczynę. Aby ją zdiagnozować, należy się udać do specjalisty. W kwestii dolegliwości stawów kolanowych bardzo dobrym źródłem wiedzy może stać się odpowiednia strona internetowa. Portal ten to właśnie takie miejsce. Znajdziemy tam informacje na temat wielu schorzeń, w tym te najbardziej skomplikowane. Oczywiście odwiedzenie tylko sieci internetowej nie wystarczy, aby wyeliminować problem, ale na pewno w znacznym stopniu może nam pomóc pozbyć się tego problemu i nakreślić przyczyny bólu.

  Data dodania: 09 08 2013 szczegóły wpisu
 • Objawy chorób

  Objawy chorób

  Serwis zawierający obszerne teksty dotyczące najczęstszych schorzeń oraz chorób psychicznych dotykające ludzkość. Wszystkie artykuły zawierają wyjaśnienie schorzenia oraz zestaw objawów którymi się cechuje. Poza tym opisane są poznane ich przyczyny oraz metody leczenia. Na stronie możesz znaleźć choroby i schorzenia takie jak: Depresja, Schizofrenia, ADHD, Nerwica, Dysleksja, Autyzm, Bezsenność, Klaustrofobia, Alkoholizm, Zespół Tourette'a, Zespół Downa, Alzheimer, Parkinson, Anoreksja, Bulimia, Daltonizm.

  Data dodania: 09 08 2013 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · następna strona »

Choroby - nowa strona:

Adres: