Choroby

 • Pozbądź się chrapania z niechrap.pl

  Pozbądź się chrapania z niechrap.pl

  Szpital Medicover zajmuje się leczeniem chrapania, które znacznie obniża jakość snu, łączy się z dużym przemęczeniem, sennością, nerwowością czy depresją, a często też z zaburzeniami rytmu serca. Specjaliści radzą, aby wyleczyć się z chrapania poprzez sport, który pomoże ustabilizować nasz oddech oraz krążenie krwi, jak też zrzucić nadmiar kilogramów. W leczeniu chrapania ważna jest też zmiana diety na lżejszą, a zwłaszcza nie jedzenie obfitych kolacji i nie spożywanie alkoholu przed snem, jak również unikanie stresu.

  Data dodania: 02 07 2014 szczegóły wpisu
 • Bóle reumatyczne

  Bóle reumatyczne

  Masz dość zażywania kosztownych tabletek przeciwbólowych, które nie zawsze są skuteczne? Szukasz alternatywnych rozwiązań, które pozwolą Tobie choć na chwilę zapomnieć o towarzyszącym Ci każdego dnia bólu? Na łamach tego serwisu internetowego odszukasz prezentację urządzenia, które niewątpliwie spotka się z Twoim zainteresowaniem. Za jego pomocą szybko pozbędziesz się bólu i co ważne niemało zaoszczędzisz na tabletkach przeciwbólowych. Zapoznaj się z charakterystyką urządzenia jak najszybciej, a następnie przetestuj, gdzie wolno je zakupić w Twojej okolicy. Z zakupu tego będziesz bez wątpienia niezmiernie zadowolony.

  Data dodania: 25 06 2014 szczegóły wpisu
 • Leczenie Chlamydii

  Leczenie Chlamydii

  Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak niebezpieczną bakterią jest chlamydia. Należy więc zaznaczyć, że może ona doprowadzić nawet do całkowitej i nieodwracalnej bezpłodności - zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. U kobiet mogą się także pojawiać stany zapalne jajowodów, jajników i błony śluzowej, która wyściela macicę. Ponadto panie cierpiące na chlamydiozę mają trudności z zajściem w ciążę. Ciężarna z chlamydiozą jest również silnie narażona na poronienie oraz na zakażenie nowo narodzonego dziecka bakteriami. Natomiast u panów może dojść do zapalenia jąder lub najądrzy i gruczołu krokowego (prostaty), co może być bezpośrednią przyczyną późniejszych problemów z poczęciem potomstwa.

  Data dodania: 05 06 2014 szczegóły wpisu
 • Rzeżączka w E-wenerolog.pl

  Rzeżączka w E-wenerolog.pl

  W naszej bazie oferujemy bardzo szeroki zakres informacji dotyczących chorób wenerycznych oraz ich leczenia. Dla zainteresowanych klientów mamy również testy specjalistyczne, pozwalające w domowym zaciszu sprawdzić i zdiagnozować potencjalną nieprzyjemność. Dzięki naszej stronie swoje obawy rozwiejesz w dyskretny sposób. Jeśli masz ten wstydliwy problem z którym ciężko jest ci udać się do lekarza możesz najpierw dowiedzieć się na temat twojej choroby a następnie bardziej do informowany wybrać się do lekarza.

  Data dodania: 05 06 2014 szczegóły wpisu
 • Zawał serca - ból serca

  Zawał serca - ból serca

  Pierwsza pomoc przy zawale serca jest trudna, ale możliwa. Najważniejsze to rozpoznać objawy ataku serca i jak najszybciej wezwać pomoc. Potem już w rękach doświadczonych ratowników i lekarzy będzie zdrowie pacjenta. W portalu zawalserca.net przeczytasz o sposobach leczenia choroby wieńcowej oraz przyczynach zawału serca, który w Polsce zbiera ogromne żniwo. Dowiesz się również jak uniknąć kolejnego zawału oraz jaką dietę i sposób życia stosować, by do niego nie dopuścić i nie tylko przy pomocy tabletek utrzymywać się w dobrym zdrowiu.

  Data dodania: 04 06 2014 szczegóły wpisu
 • APAP.PL - pokonaj ból i gorączkę

  APAP.PL - pokonaj ból i gorączkę

  Strona www.apap.pl prezentuje środki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe APAP. APAP to nie tylko tabletki przeciwbólowe, którym zaufały miliony Polaków, to także granulki APAP JUNIOR dla dzieci, proszek przeciwgorączkowy, czy też rozgrzewające i chłodzące plastry APAP. Zapoznaj się ze składem poszczególnych produktów APAP, wybierz najlepszy APAP dla siebie i swoich bliskich, a szybko pozbędziesz się bólu, złagodzisz objawy przeziębienia i grypy. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 06 2014 szczegóły wpisu
 • Mojaintima.pl - pozbądź się dolegliwości intymnych

  Mojaintima.pl - pozbądź się dolegliwości intymnych

  Jeśli szukasz pomocy w leczeniu dolegliwości intymnych takich, jak zapalenie układu moczowego czy też infekcje pochwy, zapraszamy na www.mojaintima.pl. Znajdziesz tu preparaty Uro-Gine Intima, bezpieczne, skuteczne w działaniu, dostępne bez recepty. Na naszej stronie znajdziesz szczegóły dotyczące ich składu, stosowania, a także dowiesz się, jak stosować preparaty, by zapobiegać nawrotom dolegliwości intymnych. Zapraszamy na naszą stronę pacjentów, lekarzy i farmaceutów.

  Data dodania: 02 06 2014 szczegóły wpisu
 • Zacma.info

  Zacma.info

  Podstępna i niebezpieczna choroba powodująca całkowitą ślepotę. Początkowo trudna do wykrycia ponieważ nie boli a jej objawy nie są tak intensywne jak mogło by się wydawać. Zaćma – atakująca głównie osoby starsze polega na zmętnieniu soczewki oka i stopniowej utracie wzroku. Objawy które powinny nas skłonić do wizyty u lekarza to zamglony obraz, mniej intensywne barwy kolorów a także światłowstręt. Jeśli podejrzewasz zaćmę u siebie lub u bliskiej ci osoby odwiedź naszą stronę Zacma.info i przeczytaj o jej szczegółowych objawach a także o sposobach jej leczenia.

  Data dodania: 12 05 2014 szczegóły wpisu
 • Jaskra oczu objawy choroby

  Jaskra oczu objawy choroby

  Wykrycie jaskry i jej leczenie nie cofa zmian w oku ale może całkowicie zatrzymać rozwój choroby. Jak wygląda leczenie tej choroby? Popularne jest leczenie operacyjne, ale często też podaje się specjalne krople które pomagają obniżyć ciśnienie w oku. U naszych zachodnich sąsiadów stosuje się również leczenie za pomocą THC – niestety w Polsce ta substancja jest nielegalna nawet do celów leczniczych. Więcej na temat leczenia i objawów jaskry czytaj na naszej stronie poświęconej tej chorobie – zapraszamy !

  Data dodania: 22 04 2014 szczegóły wpisu
 • Przyczyny Choroby Parkinsona

  Przyczyny Choroby Parkinsona

  Parkinson to powszechna choroba osób starszych. Dowiedz się jak skutecznie zapobiegać występowaniu bądź rozwojowi choroby. Poznaj główne przyczyny, czynniki ryzyka i objawy tej dokuczliwej choroby. Serwis porusza tematykę istotnych kwestii diagnozy oraz leczenia Parkinsona. Zawiera praktyczne porady dotyczące rehabilitacji i pomocnej profilaktyki zapobiegawczej nawrotów czy wzrostu natężenie choroby. Parkinson może trwale zniszczyć prawidłowe funkcjonowanie człowieka – dowiedz się, jak do tego nie dopuścić.

  Data dodania: 16 04 2014 szczegóły wpisu
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · następna strona »

Choroby - nowa strona:

Adres: