NutriPharma

NutriPharma

Ocena: 4.0/10 (26 głosów)NutriPharma to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą specjalnego żywienia terapeutycznego firmy Prodiet Clinical Nutrition. Oferta obejmuje najwyższej jakości artykuły w formie sypkiej lub płynu, dedykowane do podawania doustnego lub poprzez sondę. Taka kuracja jest odpowiednia dla osób zmagających się z różnymi schorzeniami jak np. niedożywienie, problemy z trawieniem, nowotwory, choroby neurologiczne, dodatkowo będą świetnym rozwiązaniem jako żywienie okołooperacyjne oraz urozmaicenie diety dla osób starszych i dzieci. Co najważniejsze, artykuły dostępne w NutriPharma można kupić w rozmaitych, wspaniałych smakach lub w odmianie bezsmakowej.Podobne strony
 • Tętniak

  Mamy nadzieję, że treść tego portalu www.tetniak.medserwis.pl zaspokoi Państwa aktualne potrzeby związane z tematem tętniaka. U nas znajdziecie Państwo odpowiedzi na pytania: czym jest tętniak, jak objawia się tętniak i jak można leczyć tętniaka. Serdecznie zapraszamy! Tętniak to poszerzenie tętnicy w kształcie worka lub wrzeciona, tętniak powstaje zwykle w pobliżu odgałęzienia lub rozwidlenia, tętniak spowodowany jest miejscowym osłabieniem lub uszkodzeniem ściany tętnicy.

 • Wole

  Serwis www.wole.medserwis.pl nie wyczerpuje żadnym razie całości wiedzy na temat woli. Ale mamy nadzieję, że znajdą Państwo tutaj wszystko czego potrzebują na ten temat. U nas dowiesz się co to są wole i dlaczego wole powstają. Serdecznie zapraszamy do korzystania z portalu. Wole to powiększenie tarczycy. Narząd może być powiększony równomiernie (wole proste lub miąższowe), czasem w miąższu tarczycy występują guzki (wole guzkowe).

 • HCV leczenie Warszawa

  Poszukując informacji o HCV absolutnie nie możesz pominąć naszego portalu www.hcv.medserwis.pl. Autorzy witryny www.hcv.medserwis.pl dołożyli mnóstwa starań aby informacje zawarte na www.hacv.medserwis.pl były pomocne i ciekawe. Tylko na naszej stronie znajdziesz naprawde ważne i pomocne informacje. Nie zwlekaj i już dzisiaj odwiedź www.hcv.medserwis.pl. HCV to najgroźniejszy typ wirusa atakujący wątrobę. Wirus HCV łatwo się rozprzestrzenia. Wirus HCV może tkwić w uśpieniu wiele lat.

 • Serwis społecznościowy dla ludzi żyjących z HIV i AIDS

  zPlusami to portal społecznościowy, który powstał dla osób żyjących z HIV i AIDS. Istniejemy w sieci od 2009 roku i przez ten czas zgromadziliśmy ogromną ilość wiedzy na temat wirusa. Zapraszamy do zapoznania się z ogromną ilością artykułów, wiadomości i porad które dostępne są nieodpłatnie dla wszystkich użytkowników Internetu. Do dyspozycji dajemy wam również Forum na którym możecie podzielić się wiedzą lub zadać pytanie innym zarejestrowanym użytkownikom. Ponadto w serwisie możesz prowadzić bloga, udzielać się i zakładać Grupy zainteresowań a także zawierać przyjaźnie z innymi użytkownikami serwisu. To nie tylko serwis internetowy to wartościowa społeczność do której serdecznie Cię zapraszamy.

 • Świerzb

  Świerzb to zakaźna choroba skóry, najczęściej przenoszona drogą bezpośredniego kontaktu np. poprzez podanie ręki. Schorzenie wywołuje świerzbowiec ludzki, który jest pasożytem z rodziny roztoczy. Pierwsze symptomy zakażenia występują po kilku dniach i objawiają się silnym świądem. W leczeniu świerzbu najczęściej używa się maści, którą smaruje się miejsca zainfekowane. W zależności od stopnia zaawansowania leczenie może trwać do kilku tygodni.

 • Cukrzyca

  Magazyn Cukrzyca a Zdrowie to bezpłatny kwartalnik poświęcony w całości chorobie cukrzycy. Piszemy o rzeczach ważnych dla diabetyka. To tutaj znajdziesz odpowiedź na wszystkie dręczące Cię pytania związane z chorobą cukrzycy. Nie wiesz jakie są objawy, przyczyny, metody leczenia choroby? Tutaj znajdziesz na to odpowiedź. Możesz także wziąć udział w comiesięcznych spotkaniach organizowanych w całej Polsce dla osób chorych, a także narażonych na chorobę cukrzycy.

 • Trąd

  Trąd to przewlekła choroba zakaźna skóry i nerwów, trąd wywoływany jest przez prątek Mycobacterium leprae. Trąd nie leczony może prowadzić do utraty palców rąk, stóp, zniekształceń twarzy i ślepoty.Portal www.trad.medserwis.pl przeznaczony jest dla internautów zarówno w kraju jak i za granicą poszukujących informacji z dziedziny usług medycznych. Serwis www.trad.medserwis.pl posiada działy przeznaczone zarówno dla laików jak i profesjonalistów. Autorom serwisu www.trad.medserwis.pl możesz przekazać swoje zapytania i sugestie, myślę że wezmą je pod uwagę.

 • Hipotonia

  Hipotonia - niedociśnienie tętnicze. Hipotonia to obniżone ciśnienie tętnicze poniżej wartości prawidłowej. Hipotonia zmienia swoje granice w wieku starczym.Koniecznie zajrzyj na naszą stronę www.hipotonia.medserwis.pl ja dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy i skorzystam z zawartych tu treści merytorycznych. Wszystkie komentarze i sugestie na temat www.hipotonia.medserwis.pl sprawiają że rozwój portalu przebiega w kierunku proponowanym przez jego użytkowników.

 • Zapalenie pęcherza

  Czujesz ból pęcherza? Strasznie potrzebujesz się wysikać, jednak niestety licho Tobie to się udaje? Niestety, możliwe więc, że masz zapalenie pęcherza. Jest to bardzo bolesne schorzenie, które mógłbyś jak najprędzej zacząć leczyć. W przeciwnym razie może się ono przeobrazić w niebezpieczniejszą przypadłość. Jeżeli natomiast zapalenie pęcherza jeszcze Ci się nie przytrafiło, to musiałbyś postarać się o to, ażeby wcale nie popaść w tę chorobę. Mógłbyś zadbać o zdrowie swojego pęcherza przyswajając wyciągi organiczne o właściwościach bakteriobójczych i oczyszczających.

 • Jelito drażliwe

  W dniach, w których przyszło nam żyć, zdarzają się różnego rodzaju choroby nerwowe. Często też choroby takie jak nerwica, mogą powodować przeróżne nieprzyjemne reakcje naszego organizmu. Może nią być między innymi jelito drażliwe. Dyskomfort, jaki czują cierpiące na to osoby, nie sposób opowiedzieć: poczucie pełności w brzuchu, lub silny ból. Żeby uporać się z tą przypadłością mądrze jest przeprowadzić wieloskładnikową rehabilitację. Jednym z etapów takiej kuracji będzie używanie suplementów pochodzenia naturalnego, uzupełniających braki witaminowe podczas stresujących sytuacji.