Atlas Zwierząt - Espetit.pl

Atlas Zwierząt - Espetit.pl

Ocena: 8.4/10 (5 głosów)Zależy Ci na tym, aby poszerzyć swoją wiedzę na temat zwierząt domowych? Bardzo dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej strony internetowej. Można na niej znaleźć mnóstwo informacji, które mogą być przydatne. Poruszone kwestie to chociażby karma dla psa, akwarystyka morska, tresura psa czy też charakter kotów. Wszelkie szczegóły naturalnie można znaleźć na stronie. Wszystko zostało wyjaśnione w sposób jak najbardziej szczegółowy, strona ma pomagać.Podobne strony
 • P.H.U. Malpol

  Specjalizujemy się w wykonywaniu dużych obiektów reklamowych, reklamie zewnętrznej oraz wszelkich innych projektach indywidualnych. Posiadamy własną pracownię artystyczną rzeźb, modeli oraz form produkcyjnych - co umożliwia nam wykonanie każdego indywidualnego projektu (od rysunku począwszy). Nasz asortyment produktów to kilkaset wzorów a przede wszystkim: figury reklamowe, obiekty reklamy zewnętrznej, figury zwierząt (W ciągłej produkcji posiadamy największa kolekcję na rynku polskim figur zwierząt typu life-size, skala 1:1). Nasza linia produkcyjna to: słonie, żyrafy, wielbłąd, bizon, żubr, konie, krowy, struś i wiele innych wielkości naturalnej.

 • Zwierzęta

  Na świecie istnieją miliony gatunków zwierząt. Niektóre rozmiarami przypominają główkę szpilki, inne są większe niż człowiek. Strona powstała po to, aby przybliżyć wiedzę na temat zwierząt osobom, które się tym interesują, a także uczniom i studentom, którzy potrzebują tej wiedzy w procesie edukacyjnym. Każdy ma możliwość dodania artykułu i zostaje on zaakceptowany po akceptacji przez administratora.

 • Foka szara

  Foka Depka to jedyna dziko żyjąca foka szara na polskim Wybrzeżu Bałtyku. Foczka na miejsce swoich częstych odwiedzić upodobała sobie plaże Niechorza, Rewala i Pogorzelicy. Jest to jedyna polska foka, która stała się żywą legendą i doczekała się własnego pomnika, który znajduje się w centrum Niechorza. W serwisie można znaleźć historię foki oraz jej zdjęcia.Niechorza, Rewala i Pogorzelicy. Jest to jedyna polska foka, która stała się żywą legendą i doczekała się własnego pomnika, który znajduje się w centrum Niechorza. W serwisie można znaleźć historię foki oraz jej zdjęcia.

 • Dinozaury

  Dawno, dawno temu, gdy na ziemi nie było jeszcze ludzi, a wszystkie kontynenty były jednym kontynentem, żyły na naszej planecie dinozaury. Były, to ogromne zwierzęta należące do gatunku gadów. Ich różnorodność, specjalizacja i wygląd zadziwiają naukowców i ludzi do dzisiaj.
  Strona dinozaury.info przedstawia usystematyzowaną informacje o wymarłych gadach. Oprócz szczegółowych opisów w serwisie znajdują się ciekawe zdjęcia, reprodukcje i fotki skamieniałości dinozaurów.

 • Dinozaury

  Ogromne prehistoryczne stworzenia, istniejące w okresie trzeciorzędu to dinozaury. Były to wielkie zwierzęta lądowe, jakie to do dziś ukazały się na naszej planecie. Informacje o dinozaurach dzisiejszy człowiek czerpie z prac archeologicznych, poszukiwań oraz fragmentów kości. Zwierzęta tego typu miały wielką przewagę nad odmiennymi zwierzętami, nazywane są, jako olbrzymie jaszczurki, jakież miały potężną moc oraz niemal nigdy niekończącą się energię. Obecnie bardzo masowo są wytwarzane filmy o dinozaurach, takie które to z olbrzymim zainteresowaniem ogląda duża ilość ludzi na otaczającym nas świecie. Nic w tym dziwnego, gdyż te gady wywołują wśród nas bardzo wielką ciekawość. Z zamiłowaniem, więc obserwujemy jak były ukształtowane, jak się poruszały, czy też, którym pokarmem się żywiły.