Zwierzęta

Zwierzęta - ostatnio dodane strony

 • Psie przedszkole Katowice - passionblog.com.pl

  Psie przedszkole Katowice - passionblog.com.pl

  Masz 2 – 5 miesięcznego szczeniaka, który szaleje, nie daje ci spać, a jego ulubionym daniem są twoje buty? Chętnie pomożemy w wychowaniu twojego pupila! Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się jak zbudować z psem relację opartą na zaufaniu i popracujesz nad jego socjalizacją. Wspólnie nauczymy się komend, komunikacji, zabawy, motywowania szczeniaka do pracy i wspólnego relaksu.

  Zapisz się na kurs Psie przedszkole w Katowicach, Jaworznie, Sosnowcu albo Gliwicach! Wejdź na passionblog.com.pl i poznaj szczegóły.

  Data dodania: 11 08 2020 szczegóły wpisu
 • dla-golebi.pl

  dla-golebi.pl

  Produkcją i sprzedażą gołębników oraz akcesoriów od kilkunastu lat zajmuje się firma handlowa Justyna w Prusicach, która prowadzi sklep Dla-golebi.pl. Wszystkim hodowcom gołębi i pasjonatom polecamy cele dla ptaków, gołębniki, komplety do cel, kosze treningowe, ramki do cel, regały oraz ruszty. Mamy też w ofercie gniazda dla kur. Oprócz tego, polecamy także ścianki, drzwi, woliery i wyloty, a także wersje delux. Oferujemy produkt najwyższej jakości, a na zakupiony towar wystawiane są faktury VAT/paragony. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  Data dodania: 18 07 2020 szczegóły wpisu
 • www.pokarmpszczeli.pl

  www.pokarmpszczeli.pl

  Jeśli prowadzisz pasiekę, zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą firmy HOLGER FOOD Sp. z o.o. w Luboniu, która oferuje gotowe do użycia produkty, jakie w pełni zaspokajają zapotrzebowanie żywieniowe pszczół. Mamy w propozycji syrop glukozowo-fruktozowy stosowany jako pokarm dla pszczół oraz białe, drobnokrystaliczne ciasto pszczele do spożycia przez pszczoły przez cały rok. Gwarantujemy dobrą cenę i kompetentną obsługę. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 17 07 2020 szczegóły wpisu
 • wroclawska.vet

  wroclawska.vet

  Zapraszamy do zapoznania się z propozycją Kliniki Weterynaryjnej Wrocławska, która mieści się w Bielanach Wrocławskich. Gwarantujemy wszechstronne usługi w zakresie profilaktyki, diagnostyki i leczenia internistycznego. Zajmujemy się także rozrodem i położnictwem oraz nefrologią. Przeprowadzamy rozmaite zabiegi chirurgiczne jak np. kastracje, operacje układu moczowego, cesarskie cięcia, a także zabiegi w obrębie jamy ustnej. Posiadamy specjalistyczny sprzęt do przeprowadzania badań USG, RTG, badań krwi i moczu. Nasz zespół Tworzą lekarze, którzy z troską i zaangażowaniem dbają o każdego pacjenta. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 18 06 2020 szczegóły wpisu
 • Akwarlux

  Akwarlux

  Akwarium na wymiar oferuje firma Akwarlux z wieloletnim doświadczeniem w branży związanej z akwarystyka słodkowodna i morską. Firma oferuje budowę i zakładanie akwariów słodkowodnych i morskich na indywidualny wymiar ze szkła float oraz optiwhite. Akwaria wykonywane są z najlepszych materiałów, z dbałością o jakość i bezpieczeństwo użytkowania. Całe akwarium na wymiar zainstalowane i uruchomione, prezentuje się naprawdę świetnie i pięknie zdobi każde pomieszczenie.
  Akwarium na wymiar to nowoczesne rozwiązanie, które z pewnością zadowoli każdego, kto ceni sobie dobry styl. Firma Akwarlux oferuje także serwisowanie i kompleksową aranżację akwariów oraz możliwość zamówienia zabudów akwariowych, umeblowania. Zapraszamy na stronę akwarlux.pl w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz ustalenia szczegółów związanych z realizacją.

  Data dodania: 07 04 2020 szczegóły wpisu
 • Gabinet weterynaryjny Na Tuwima

  Gabinet weterynaryjny Na Tuwima

  Przychodnia weterynaryjna w Zamościu to przyjazne i bezpieczne miejsce dla zwierząt domowych takich jak: psy, koty, gady, gryzonie i ptaki. Nasza przychodnia mieści się przy ul. Tuwima 7 w Zamościu. Nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści zapewniają profesjonalne podejście do zwierząt. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu opieki nad zwierzętami.

  Weterynarz Zamość - czym się zajmujemy?
  Przeprowadzamy w naszej przychodni szczepienia i sterylizacje. Wykonujemy także szereg badań takich jak: badania USG, EKG, badania z zakresu diagnostyki obrazowej. Dbamy o stan uzębienia i skóry naszych podopiecznych. Prowadzimy działania z zakresu chirurgii ogólnej, interny, profilaktyki. Prowadzimy także sklep, w którym mogą Państwo zakupić preparaty mineralno-witaminowe oraz suplementy diety. Prowadzimy także hotel. W naszej placówce mogą Państwo zostawić swoich podopiecznych na czas urlopu lub wyjazdu. Rozumiejąc, że w każdej chwili może zdarzyć się niespodziewany wypadek, prowadzimy całodobowy dyżur telefoniczny pod numerem telefonu +48 790 870 373. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 03 2020 szczegóły wpisu
 • weterynarz-radzi.pl

  weterynarz-radzi.pl

  Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą gabinetu weterynaryjnego Dolittle, który mieści się we Wrocławiu. Jesteśmy profesjonalną, działającą całodobowo lecznicą, która od wielu lat zajmuje się niesieniem pomocy psom, kotom a ponadto gryzoniom i innym zwierzętom. W zakres świadczonych usług wchodzą szczepienia, odrobaczania, leczenie chirurgiczne, internistyczne, dermatologiczne, położnicze i ginekologiczne, czipowanie, porady hodowlane, diagnostyka laboratoryjna, badania przesiewowe i wiele innych. Panuje tu przyjacielska atmosfera i oferowana jest profesjonalna pomoc. Więcej szczegółów na stronie.

  Data dodania: 17 02 2020 szczegóły wpisu
 • Szkoła dla psów Dog's Smile

  Szkoła dla psów Dog's Smile

  Centrum Pozytywnego Szkolenia Psów Dog's Smile zostało stworzone w celu promowania sposobów efektywnej komunikacji z psami, ułatwiających opiekunom ułożenie pupili i zbudowanie z nimi poprawnych relacji, opartych na wzajemnym zrozumieniu oraz zaspokojeniu potrzeb.

  Nasza oferta obejmuje zajęcia w grupie - przedszkole dla szczeniąt, szkolenia psów dorosłych, a także zajęcia indywidualne – z zakresu posłuszeństwa podstawowego, sesje terapeutyczne czy przygotowanie do wystaw.

  Pomagamy także w rozpoznawaniu i likwidowaniu problemów behawioralnych, takich jak agresja, niszczenie przedmiotów czy lęk separacyjny.

  Zajęcia w naszej Szkole mają miejsce w wybrane dni robocze oraz weekendy. Do dyspozycji kursantów i ich pupili przekazujemy duży, zabezpieczony ogrodzeniem teren oraz pawilon wyposażony w liczne akcesoria treningowe.

  Data dodania: 30 01 2020 szczegóły wpisu
 • www.hoteldlapsiakow.pl

  www.hoteldlapsiakow.pl

  Hotel dla psów z siedzibą w Krakowie zaprasza do korzystania ze swoich usług. Naszym gościom gwarantujemy indywidualną opiekę. Każdy pies otrzymuje od nas codzienny spacer i możliwość wybiegania się na dużym specjalnie przygotowanym wybiegu. Dzięki zagwarantowanym zajęciom psiaki nawet nie zdążą zatęsknić za swoim właścicielem. Współdziałamy z lekarzami weterynarii z naszej okolicy, dzięki czemu w razie konieczności mamy sposobność błyskawicznego wezwania weterynarza czy też zawiezienia czworonoga do zaprzyjaźnionej lecznicy. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji o obrębie naszej oferty.

  Data dodania: 10 12 2019 szczegóły wpisu
 • DOG team szkolenie psów - Kraków i okolice

  DOG team szkolenie psów - Kraków i okolice

  Prowadzimy szkolenia indywidualne i kursy doszkalające, udzielamy porad kynologicznych i konsultacji behawioralnych.

  DOG team to szkoła dla psów kładąca nacisk na wychowanie, a nie na tresurę. Wychodzimy z założenia, że szkolenie to nie tylko i wyłącznie perfekcyjne wykonywanie komend, ale przede wszystkim więź i partnerskie relacje między psem, a właścicielem. U nas pies i jego potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu. Dbamy o to, aby spotkania były dla psa atrakcyjne i bezstresowe, aby wzbudzały psią ciekawość oraz chęć do dalszej współpracy.

  Metody oraz szczegółowy program szkolenia dobierane są indywidualnie, w zależności od wieku i aktualnych umiejętności psa oraz jego potrzeb i tempa nauki.

  Spotkania odbywają się zarówno w domu u właściciela jak i w terenie (po wcześniejszym uzgodnieniu miejsca z instruktorem). Instruktor dojeżdża zarówno do właściciela jak i na miejsce spotkania.  OFERTA:

  Psie przedszkole
  W trakcie zajęć z psiego przedszkola SZCZENIAK ODKRYWCA właściciel pozna zasady, jakie należy przestrzegać, aby szkolenie było dla psa atrakcyjne. Dowie się jak od wczesnych tygodni przyuczać psa do chodzenia na luźnej smyczy i co zrobić, aby pies wracał na każde przywołanie. Zdobędzie wiedzę jak nauczyć psa grzecznego zachowania w obecności innych zwierząt oraz jak sprawić, aby pies był spokojny podczas nieobecności właściciela.

  Nauka posłuszeństwa dla młodzieży i psów dorosłych
  W trakcie szkolenia właściciel zdobędzie wiedzę jak prawidłowo motywować psa do działania tak, aby ten nie odmawiał współpracy i z chęcią wykonywał wszystkie polecenia. Opiekun pozna najskuteczniejsze metody i techniki pracy z własnym psem, które dobrane indywidualnie do potrzeb czworonoga pozwolą na osiągnięcie najlepszych efektów szkolenia. W naszej psiej szkole uczymy wielu zachowań przydatnych w życiu codziennym, uczymy dobrych manier i dbamy o relację właściciel-pies.

  Kurs smyczowy
  Kurs dla psów wiecznie ciągnących na smyczy. Dobre opanowanie ćwiczeń z nauki chodzenia na luźnej smyczy gwarantuje przyjemny spacer zarówno dla psa jak i przewodnika. W trakcie zajęć właściciel dowie się jak właściwie prowadzić psa na smyczy, jak być konsekwentnym, za co warto nagradzać, a co lepiej ignorować.

  Kurs z przywołania
  Kurs dla psów stale uciekających i wiecznie ignorujących właściciela.
  Efektywne przywołanie to czynnik gwarantujący spokojny i bezpieczny spacer oraz jedna z najważniejszych komend w życiu psa. Umiejętność przybiegania na wezwanie zapewni lepszą kontrolę psa w każdej sytuacji, zapewni bezpieczeństwo podczas spacerów, a także może zapobiec wielu nieprzyjemnym sytuacjom.

  Konsultacje behawioralne
  Konsultacje przeznaczone są dla właścicieli psów, którzy zaobserwowali u swoich czworonogów jakieś niepokojące zachowania. W trakcie spotkania właściciel proszony jest o przybliżenie problemu, z jakim boryka się pies, a także o demonstrację niepożądanego zachowania. Jedynie właściwa analiza oraz obserwacja psa w warunkach naturalnych umożliwi opracowanie właściwego treningu, a przestrzeganie zaleceń pozwoli na skuteczną eliminację niepożądanego zachowania.

  Porady kynologiczne
  Porady kynologiczne przeznaczone są dla mniej doświadczonych właścicieli, którzy szukają odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Jeśli nie masz pojęcia jak przygotować psa na nowego członka rodziny to warto skorzystać z pomocy specjalisty, aby uniknąć wielu stresujących sytuacji. Również, gdy spodziewasz się swojego pierwszego psa to warto uzyskać kilka wskazówek na temat wspólnego życia z psim towarzyszem. Wystarczy przygotować listę pytań i umówić się na poradę.

  Data dodania: 06 08 2019 szczegóły wpisu