Zwierzęta

Zwierzęta - ostatnio dodane strony

 • Miski dla psa - Cziko.com.pl

  Miski dla psa - Cziko.com.pl

  Poszukujesz bardzo dobrej jakości karmy suchej lub mokrej dla swojego psa lub kota. Nie wiesz jakimi parametrami kierować się podczas wyboru? Pracownicy sklepu zoologicznego Cziko z pewnością pomogą dobrać odpowiednią karmę dla Twojego Pupila. Sklep posiada niezwykle bogaty asortyment karm pochodzących od różnych producentów. Ponadto w ofercie znajdują się zabawki dla chomika, kagańca dla psa oraz akcesoria do akwarium.

  Data dodania: 05 12 2022 szczegóły wpisu
 • Rehabilitacja kotów Warszawa - provet.warszawa.pl

  Rehabilitacja kotów Warszawa - provet.warszawa.pl

  Przychodnia Weterynaryjna PROVET w Warszawie i w Teresinie zagwarantuje Twojemu pupilowi wszechstronną opiekę. Zajmujemy się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem zwierząt. Zapewniamy konsultacje specjalistów w zakresie dermatologii, chirurgii, kardiologii i dietetyki. Wykonujemy EKG, USG, cyfrowe RTG, badanie moczu i krwi, wymazy, zeskrobiny, biopsje oraz szereg innych badań. Wystawiamy paszportyi świadectwa zdrowia na różnorodne okoliczności. Oferujemy też chipowanie zwierząt. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności przechodni zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 12 03 2022 szczegóły wpisu
 • Ekologiczna karma dla psa, kota - dlapsaikota.com

  Ekologiczna karma dla psa, kota - dlapsaikota.com

  Nierzadko jest tak, że o brzuszki naszych czworonogów troszczymy się nawet bardziej, niż o odżywianie samych siebie. Dlapsaikota zajmuje się dystrybucją karmy dla zwierzaków. Oferują zarówno artykuły dla psów i kotów, jak i małych gryzoni, ptaków i rybek. Stawiają duży nacisk na jakość produktów. Są wyłącznym dystrybutorem takich marek jak Naturea, Yora, Tribal, Naturina i True Hemp. Oferują przysmaki nawet dla najbardziej wymagających zwierzaków - posiadają w ofercie także karmy hipoalergiczne. Ich misją jest poprawa życia zwierząt domowych.

  Data dodania: 04 03 2022 szczegóły wpisu
 • autoszczepionki bydło - vetlabgroup.pl

  autoszczepionki bydło - vetlabgroup.pl

  VetLabGroup Jędryczko to grupa niezależnych laboratoriów weterynaryjnych, którą tworzą laboratorium WDL w Gietrzwałdzie, ANIMALLAB w Gnieźnie i EPILAB w Czerwinie. Zajmujemy się diagnostyką laboratoryjną na zlecenia klientów indywidualnych i firm z branży mleczarskiej, drobiarskiej i trzodziarskiej. Specjalizujemy się w produkcji antyszczopionek na potrzeby weterynarii. Naszą kadrę tworzy wysoko wyspecjalizowany personel z wieloletnim doświadczeniem. Nieustannie doskonalimy naszą ofertę, poszerzając ją o kolejne kierunki badań. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajduje się więcej informacji na nasz temat.

  Data dodania: 29 10 2021 szczegóły wpisu
 • Wyposażenie lecznicy weterynaryjnej – Weterynaria Cormay

  Wyposażenie lecznicy weterynaryjnej – Weterynaria Cormay

  Doskonale wiemy, że techniki leczenia zwierząt ulegają stałej ewolucji. W Cormay dążymy do poprawnej ich diagnozy i leczenia, poprzez dostarczanie wyposażenia lecznicy weterynaryjnej. Nasz kompleksowy asortyment doskonale trafia w potrzeby naszych klientów. Jesteśmy największym polskim producentem zaopatrzenia weterynaryjnego, stale rozwijając się od 35 lat. Mamy rzeszę oddanych klientów, którzy zaufali nam ze względu na wysoką jakość naszych wyrobów.

  Data dodania: 29 10 2021 szczegóły wpisu
 • Urna na kota

  Urna na kota

  PetAngels zaprasza - pierwszy w Polsce dom pogrzebowy dla zwierząt domowych oferuje usługi kremacji zwierząt a także dobre wsparcie dla właścicieli kotów, psów pogrążonych w smutku i rozpaczy. W ofercie firmy PetAngels, domu pogrzebowego z okolic Warszawy, Legionowa, województwa mazowieckiego, znajdą państwo usługi kremacji, a także elementy do zakupu takie jak urna na kota, urna dla psa i inne urny na prochy dla zwierząt. Zapoznaj się z ofertą na usługi związane z godnym pochówkiem zwierząt domowych - kotów, psów, chomików i innych zwierzątek domowych. Wejdź na stronę internetową domu pogrzebowego z okolic Warszawy, Legionowa (województwo mazowieckie) i zapoznaj się z ofertą. Profesjonalna kremacja, pochówek zbiorowy czy indywidualny, urna na kota, obraz z wizerunkiem kota, psa czy odcisk jego łapy na pamiątkę - bogata oferta!

  Data dodania: 11 10 2021 szczegóły wpisu
 • Szkolenie psów - aport.com.pl

  Szkolenie psów - aport.com.pl

  Moje wymagania to jedynie zapał do pracy – z mojej strony z pewnością nie będzie go brakować. Jestem w stanie zrealizować dowolnie postawiony przed pieskiem cel, prowadząc pozytywne szkolenie. Staram się stale powiększać zasób swojej wiedzy, dzięki czemu mogę ze świeżą głową podchodzić do codziennych zadań. Skuteczność moich działań poświęca rzesza przybywających do Aportu klientów, a zawdzięczam ją wieloletniej praktyce.

  Data dodania: 01 10 2021 szczegóły wpisu
 • aquaristic.pl

  aquaristic.pl

  Gospodarstwo Ogrodnicze Laboratorium Kultur Tkankowych Aquaristic mieści się w Owińskach pod Poznaniem. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją roślin akwariowych. Znaleźć tu można szeroki wybór roślin hodowanych in vitro lub koszyczkowych, które podzielone zostały na wiele kategorii. Przedsiębiorstwo dysponuje nowoczesną infrastrukturą i zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu oferowane rośliny są wolne od szkodników, glonów czy chorób, a oprócz tego posiadają niezbędne certyfikaty. Firma gwarantuje atrakcyjne ceny i sympatyczną obsługę. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę internetową.

  Data dodania: 23 11 2020 szczegóły wpisu
 • weterynarzchorzow.com chirurgia zwierzęca

  weterynarzchorzow.com chirurgia zwierzęca

  Korzystając z usług Przychodni Weterynaryjnej w Chorzowie, przekazujesz swojego pupila w ręce ekspertów. Posiadamy dwa gabinety- na ulicy Gwareckiej i na ulicy Gałeczki. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zwierząt klinika czynna jest codziennie. Naszą profesjonalną kadrę tworzy trzech doświadczonych lekarzy weterynarii. Proponujemy pełną diagnostykę oraz leczenie zwierząt domowych, egzotycznych i dzikich. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, postaramy się konkretnie oraz dogłębnie odpowiedzieć na wszelkie zadane pytanie. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej.

  Data dodania: 02 11 2020 szczegóły wpisu
 • ekovet.pl

  ekovet.pl

  Centrum Weterynaryjne Ekovet we Wrocławiu zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Proponujemy pomoc medyczną dla zwierząt w zakresie stomatologii, kardiologii, ortopedii, chirurgii, okulistyki, rozrodu, dermatologii oraz endokrynologii. Wykonujemy szereg zabiegów związanych z profilaktyką zwierząt. W ramach naszych usług mogą Państwo również skorzystać z pomocy dietetyka zwierzęcego. Tuż przy centrum mieści się salon fryzjerski. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zwierzaka. Osoby zainteresowane zdobyciem dokładnych informacji dotyczących naszego centrum zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  Data dodania: 27 10 2020 szczegóły wpisu