Nabiał

 • serynaturalne.pl

  serynaturalne.pl

  Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Sery Naturalne, która swoją siedzibę posiada w Odrowążu w województwie małopolskim. Już od 2005 roku zajmujemy się produkcją serów podhalańskich. W naszej ofercie znaleźć można serki wędzone, gałki, korbacze, kolby jak również sery w ziołach. Wszystkie oferowane wyroby sporządzane są według tradycyjnej receptury, nie posiadają sztucznych dodatków oraz charakteryzują się doskonałym smakiem i aromatem. Zapewniamy atrakcyjne ceny, sympatyczną współpracę i szeroki wybór asortymentu. Szczegóły oferty znajdą Państwo na naszej witrynie.

  Data dodania: 22 09 2020 szczegóły wpisu
 • www.abamfood.pl Producent mleka w proszku

  www.abamfood.pl Producent mleka w proszku

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Abam Food z Olszewki (woj. kujawsko-pomorskie). Specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży surowców mlecznych i gotowych produktów w proszku. Oferujemy mleko pełne i odtłuszczone, śmietankę i maślankę, serwatkę słodką, odbiałczoną bądź demineralizowaną, koncentraty, masło, laktozę, sery czy wiele innych. Współpracujemy z przedstawicielami branży spożywczej, mięsnej, farmaceutycznej, producentami odżywek dla dzieci jak również koncentratów spożywczych. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na stronę internetową firmy.

  Data dodania: 21 04 2017 szczegóły wpisu
 • JAJO LUX hurt jaj Wrocław

  JAJO LUX hurt jaj Wrocław

  Podstawą działalności firmy Jajo Lux jest dostarczanie szerokiemu gronu klientów na terenie całego kraju wysokiej jakości jaj kurzych konsumpcyjnych. Jest ona nie tylko sprzedawcą, lecz także producentem jaj, w związku z tym ogromną wagę przywiązuje do tego, żeby cały proces produkcyjny przebiegał w zgodzie z wszelkimi wymogami, a w szczególności z rygorystycznymi przepisami Unii Europejskiej. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu produkty nie tylko świeże i smaczne, lecz też zdrowe. Firma Jajo Lux współpracuje z weterynarzami oraz osobami posiadającymi bogatą wiedzę na temat hodowli drobiu. Dzięki temu jest w stanie przygotować zwierzętom odpowiednie warunki bytowe oraz fachową opiekę. Wszyscy klienci liczyć mogą również na niezwykle atrakcyjne ceny, dzięki którym propozycja jest dostępna dla rozległego grona odbiorców. Szczegóły dostępne na stronie internetowej.

  Data dodania: 09 09 2015 szczegóły wpisu
 • Serwatka - Intermilk

  Serwatka - Intermilk

  Często jest tak, że przemysł nie wykorzystuje w pełni surowców i powstałych produktów ubocznych. Z podobnym wyzwaniem musi sobie radzić również przemysł mleczarski. Jednym z takich produktów jest serwatka, która powstaje podczas produkcji serów czy twarogów, po usunięciu z nich kazeiny i tłuszczów. Serwatka jest jednak poważnym zagrożeniem ekologicznym ponieważ zawiera duże ilości składników organicznych np. laktozy. Biodegradacja serwatki jest dość droga. Serwatkę więc często po prostu wypuszcza się do ścieków, co może powodować wymieranie fauny w akwenach wodnych. a serwatkę można zużyć jako cenny dodatek do lodów lub jogurtów. Serwatkę można nabyć w firmie Intermilk.

  Data dodania: 22 09 2014 szczegóły wpisu
 • Deser jogurtowy

  Deser jogurtowy

  Co kryje się za wyrażeniem loveyo? To wyborny wygląd, bezkarnie niskokalorycznych deserów jogurtowych, z którymi zdołasz pozwolić sobie na zapomnienie! W naszej ofercie odnajdziesz ponadprzeciętny deser jogurtowy o niebanalnym aromacie, mrożony jogurt, który doprawi Cię o zawrót głowy oraz desery niskokaloryczne, które staną się Twoją ulubioną zagryzką. Co wyróżnia nasze lody jogurtowe a także mrożone jogurty? To, iż zdołasz pofolgować osobistej wyobraźni tudzież skomponować kompletnie nieschematyczny smak deseru! Oferujemy nietypowe a także intrygujące związania smakowe, jakie zrobią Twoim kubkom smakowym przenikliwą wyprawę aż do krainy uciechy! Frozen jogurt marki Loveyo to jeden z najsmaczniejszych tudzież dietetycznych deserów dostępnych na polskim rynku. Loveyo - z miłości do słodkości!

  Data dodania: 21 04 2013 szczegóły wpisu
 • Produkty marki Serenada

  Produkty marki Serenada

  Oferta serów zółtych Serenada należy do Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. Artykuły marki Serenada stały się zdobywcami wielu prestiżowych nagród. Seria obejmuje wszystkie najpopularniejsze sery, takie jak salami czy radamer. Oferowane sery można kupić w formie kawałków czy też całych bloków. Wśród produktów z tej serii dostępne są też sery wędzone naturalnym drzewem. Specjalne opakowania ułatwiają otwieranie oraz zamykanie produktów. Reklamowana strona zawiera ciekawe fakty, np. wielkość dziurek poszczególnych serów.

  Data dodania: 29 11 2011 szczegóły wpisu
 • Owoce w szkole

  Owoce w szkole

  Przedsiębiorstwo SEBEX s.c. od roku 1995 zajmuje się sprzedażą produktów spożywczych oraz nabiałowych na terenie sześciu województw takich jak Mazowieckie, Śląskie, Łódzkie, Podlaskie, Pomorskie i Warmińsko - Mazurskie. Firma SEBEX s.c. wyspecjalizowała się w zaopatrywaniu w produkty nabiałowe i spożywcze placówek zbiorowego żywienia takich jak przedszkola i żłobki, szpitale i domy opieki czy placówki handlowe i instytucjonalne. Firma ta każdego dnia obsługuje ponad pięciuset klientów z 6 województw. Nadto dysponuje zapleczem logistycznym, które ma odpowiednie certyfikaty wydane przez służby sanitarne. Dzięki temu firma SEBEX s.c. od roku 2004 realizuje program „Mleko w szkole, a w roku 2009 dołączyła do programu „Owoce w szkole. Firma SEBEX s.c. jest firmą która funkcjonuje na rynku od lat, dzięki temu klienci posiadają pewność że usługi tej firmy realizowane są na najwyższym poziomie. Dzięki realizacji programu „Owoce w szkole” za pośrednictwem tej firmy tylko w roku szkolnym 2009/10 owocami cieszyło się ponad 30 tysięcy dzieci w szkołach.

  Data dodania: 09 06 2011 szczegóły wpisu

Nabiał - nowa strona:

Adres: