Owoce w szkole

Owoce w szkole

Ocena: 3.1/10 (14 głosów)Przedsiębiorstwo SEBEX s.c. od roku 1995 zajmuje się sprzedażą produktów spożywczych oraz nabiałowych na terenie sześciu województw takich jak Mazowieckie, Śląskie, Łódzkie, Podlaskie, Pomorskie i Warmińsko - Mazurskie. Firma SEBEX s.c. wyspecjalizowała się w zaopatrywaniu w produkty nabiałowe i spożywcze placówek zbiorowego żywienia takich jak przedszkola i żłobki, szpitale i domy opieki czy placówki handlowe i instytucjonalne. Firma ta każdego dnia obsługuje ponad pięciuset klientów z 6 województw. Nadto dysponuje zapleczem logistycznym, które ma odpowiednie certyfikaty wydane przez służby sanitarne. Dzięki temu firma SEBEX s.c. od roku 2004 realizuje program „Mleko w szkole, a w roku 2009 dołączyła do programu „Owoce w szkole. Firma SEBEX s.c. jest firmą która funkcjonuje na rynku od lat, dzięki temu klienci posiadają pewność że usługi tej firmy realizowane są na najwyższym poziomie. Dzięki realizacji programu „Owoce w szkole” za pośrednictwem tej firmy tylko w roku szkolnym 2009/10 owocami cieszyło się ponad 30 tysięcy dzieci w szkołach.Podobne strony
 • Produkty marki Serenada

  Oferta serów zółtych Serenada należy do Spółdzielczej Mleczarni Spomlek. Artykuły marki Serenada stały się zdobywcami wielu prestiżowych nagród. Seria obejmuje wszystkie najpopularniejsze sery, takie jak salami czy radamer. Oferowane sery można kupić w formie kawałków czy też całych bloków. Wśród produktów z tej serii dostępne są też sery wędzone naturalnym drzewem. Specjalne opakowania ułatwiają otwieranie oraz zamykanie produktów. Reklamowana strona zawiera ciekawe fakty, np. wielkość dziurek poszczególnych serów.

 • Deser jogurtowy

  Co kryje się za wyrażeniem loveyo? To wyborny wygląd, bezkarnie niskokalorycznych deserów jogurtowych, z którymi zdołasz pozwolić sobie na zapomnienie! W naszej ofercie odnajdziesz ponadprzeciętny deser jogurtowy o niebanalnym aromacie, mrożony jogurt, który doprawi Cię o zawrót głowy oraz desery niskokaloryczne, które staną się Twoją ulubioną zagryzką. Co wyróżnia nasze lody jogurtowe a także mrożone jogurty? To, iż zdołasz pofolgować osobistej wyobraźni tudzież skomponować kompletnie nieschematyczny smak deseru! Oferujemy nietypowe a także intrygujące związania smakowe, jakie zrobią Twoim kubkom smakowym przenikliwą wyprawę aż do krainy uciechy! Frozen jogurt marki Loveyo to jeden z najsmaczniejszych tudzież dietetycznych deserów dostępnych na polskim rynku. Loveyo - z miłości do słodkości!

 • Serwatka - Intermilk

  Często jest tak, że przemysł nie wykorzystuje w pełni surowców i powstałych produktów ubocznych. Z podobnym wyzwaniem musi sobie radzić również przemysł mleczarski. Jednym z takich produktów jest serwatka, która powstaje podczas produkcji serów czy twarogów, po usunięciu z nich kazeiny i tłuszczów. Serwatka jest jednak poważnym zagrożeniem ekologicznym ponieważ zawiera duże ilości składników organicznych np. laktozy. Biodegradacja serwatki jest dość droga. Serwatkę więc często po prostu wypuszcza się do ścieków, co może powodować wymieranie fauny w akwenach wodnych. a serwatkę można zużyć jako cenny dodatek do lodów lub jogurtów. Serwatkę można nabyć w firmie Intermilk.

 • www.abamfood.pl Producent mleka w proszku

  Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Abam Food z Olszewki (woj. kujawsko-pomorskie). Specjalizujemy się w produkcji oraz sprzedaży surowców mlecznych i gotowych produktów w proszku. Oferujemy mleko pełne i odtłuszczone, śmietankę i maślankę, serwatkę słodką, odbiałczoną bądź demineralizowaną, koncentraty, masło, laktozę, sery czy wiele innych. Współpracujemy z przedstawicielami branży spożywczej, mięsnej, farmaceutycznej, producentami odżywek dla dzieci jak również koncentratów spożywczych. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na stronę internetową firmy.