Napoje, soki, wody

 • Yazamco - dystrybutory filtrujące wodę

  Yazamco - dystrybutory filtrujące wodę

  Firma Yazamco Poland Sp. z o.o. działa na polskim rynku od 1996 roku. Specjalizujemy się w dostarczaniu czystej wody do picia. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie na rynkach zagranicznych od ponad 20 lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości dystrybutory filtrujące wodę. Oferowane przez nas dystrybutory znajdują zastosowanie w biurach, fabrykach, poczekalniach, recepcjach i wszelkiego rodzaju innych miejscach gdzie ważny jest dostęp do czystej i świeżej wody do picia. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze najlepszego dla państwa rozwiązania a także fachowy montaż.

  Data dodania: 18 09 2017 szczegóły wpisu
 • LepszaWoda.com.pl

  LepszaWoda.com.pl

  Witrzna www.lepszwoda.com.pl należy do firmy, zajmującej się wynajmowaniem aparatów wody do picia dla biur, instytucji, firm, uczelni i szkół a także mieszkań i domów. Oferujemy najnowszej generacji bezbutlowe dyspensery wody pitnej Winix. Bezbutlowe automaty wody do picia to najnowsza technologia pozwalająca perfekcyjnie uzdatniać wodę oraz dbać o jej walory smakowe i zdrowotne. Zasada działania urządzenia jest prosta - po wpięciu dyspensera do sieci wodociągowej, woda podlega uzdatnianiu stając się krystalicznie czystą. Dzięki temu nasi klienci uzyskują dostęp do NIELIMITOWANEJ ilości smacznej i świeżej wody. To właśnie odróżnia dystrybutory bezbutlowe od automatów butlowych - woda jest zawsze smaczna i świeża!! Są również inne korzyści z wyboru wersji bezbutlowych np. eliminacja powierzchni do przechowywania butli, brak uciążliwego noszenia ciężkich butli w celu ich wymiany na nowe w automacie, brak zmartwień się czy wody wystarczy do następnej dostawy. Wybierając automaty bezbutlowe chronicie Państwo środowisko - by mieć w firmie smaczną i dobrą wodę do picia nie musi do Państwa przyjeżdżać ciężarówka, tak bardzo zatruwająca przyrodę spalinami. Więcej informacji zawartych jest na naszej witrynie www.lepszawoda.com.pl .

  Data dodania: 04 09 2017 szczegóły wpisu
 • Napój ROKO Fun

  Napój ROKO Fun

  Na stronie internetowej rokofun.pl znajdą Państwo dużą liczbę informacji odnoszących się do napoju ROKO FUN, który wytwarzany jest przez firmę Zbyszko. Przedstawiamy takie informacje jak cały proces wytwarzania oraz opis występujących smaków. Przy każdym produkcie klienci odnajdą dane o liczbie kalorii oraz o witaminach w składzie. Na naszej stronie internetowej klienci odnajdą również ciekawe gry. Dla rodziców przygotowaliśmy wiele interesujących faktów, które dotyczą zagadnień związanych z wychowywaniem dzieci.

  Data dodania: 13 07 2016 szczegóły wpisu
 • Sklep Bezalkoholowe.com

  Sklep Bezalkoholowe.com

  Sklep Bezalkoholowe.com oferuje szeroki asortyment piwa i wina bezalkoholowego. Założyliśmy nasz sklep z myślą o wszystkich tych osobach, które lubią smak dobrego piwa i wina, ale z jakiegoś powodu nie mogą spożywać alkoholu jak na przykład kobiety w ciąży, kierowcy czy sportowcy. Aby zapewnić naszym klientom najlepszy, znany im smak, uważnie wybieramy produkty, posługując się tymi samymi kryteriami jakich używa się przy wyborze tradycyjnych alkoholi. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję, że otrzymają najlepsze na rynku produkty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta i do zakupów w naszym sklepie.

  Data dodania: 04 02 2015 szczegóły wpisu
 • Woda z naturalną zawartością jodu

  Woda z naturalną zawartością jodu

  W asortymencie firmy EURO-CODE s.p.j.K.J. Morzywołek znajdą Państwo trzy rodzaje wód leczniczych, które pochodzą z odrębnych źródeł wydobycia. Cechuje je odmienny skład chemiczny oraz właściwości. Oferujemy Państwu pakiety, które mają służyć miesięcznej kuracji. Przy pomocy naszych wód mogą Państwo poprawić kondycję zdrowotną przy problemach z układem oddechowym, trawiennym a także w problemach nowotworowych i innych. W przypadku wątpliwości odnoszacych się do produktów, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

  Data dodania: 20 11 2014 szczegóły wpisu
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Napoje, soki, wody - nowa strona:

Adres: