www.freshdrink.pl - napoje izotoniczne

www.freshdrink.pl - napoje izotoniczne

Ocena: 3.6/10 (31 głosów)Firma Freshdrink wykonuje na zamówienie klienta napoje izotoniczne już od 120 butelek w różnych smakach - cytrynowe, pomarańczowe oraz wieloowocowe. Napoje izotoniczne są szczególnie istotne podczas uprawiania wszelkiego rodzaju różnych sportów - doskonale gaszą pragnienie oraz co jest bardzo ważne uzupełniają niezbędne w organizmie makro oraz mikroelementy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.Podobne strony
 • Dystrybutory do wody

  www.arkafiltry.pl to strona internetowa wyłącznego przedstawiciela firmy ATLAS FILTRI s.r.l. specjalizującej się w produkcji filtrów i wkładów do uzdatniania wody. W naszej ofercie są dystrybutory do wody, filtry do wody, oczyszczacz powietrza, woda do biura. Nasze dystrybutory wody oparte są na technologii odwróconej osmozy i zapewniają wodę gotową do bezpośredniego użycia (w różnej temperaturze: zimnej, pokojowej i gorącej). Szukasz wybornej wody do swojej firmy? Zaufaj naszemu doświadczeniu i bardzo wielu zadowolonym konsumentom!

 • Verano z jodem naturalna woda mineralna

  Oferowana przez naszą firmę woda mineralna jest jedną z nielicznych wysokozmineralizowanych wód mineralnych wydobywanych w Polsce. Nacechowana jest bogactwem naturalnych składników mineralnych, których suma składników stałych wynosi 2069,26 mg/l. Różnorodność składników mineralnych pozwala na optymalne dostarczenie organizmowi minerałów na naturalnej postaci. Zawarty w wodzie jod zaspokaja dzienne zapotrzebowanie organizmu na ten składnik. Woda mineralna Verano uzyskała opinie PZH w Poznaniu wskazującą, że może być ona polecana do picia osobom pracującym w uciążliwych warunkach termicznych i sportowcom narażonych na pocenie, jako środek suplementujący ubytki elektrolitów. Jako nowo powstała firma pragniemy aby woda mineralna „VERANO” dotarła do właściwych osób, dla których zdrowie i sport są ważne.

 • Dostawy wody dla Twojego biura

  Prawo pracy nakazuje udostępnić pracownikom źródło napojów potrzebnych do wykonywania ich zawodu. Dlatego idealnym wyjściem jest zainwestowanie w dystrybutory do wody mineralnej i źródlanej, które mogą stanąć w dowolnym miejscu w firmie. Dystrybutory te nie zajmują dużej powierzchni, a pozwalają de fakto na kilka. Woda, która znajduje się w wymiennych baniakach ma możliwość być bowiem zarówno podgrzana, jak również schłodzona dzięki specjalnemu systemowi zamontowanemu w urządzeniu. Wraz z dystrybutorem dostaniemy zamówioną przez naszą firmę ilość baniaków na wodę w różnych rozmiarach, a następnie wystarczy jedynie ustalić kolejne terminy dostaw i cieszyć się świeżą i zdrową wodą na co dzień. Twoi pracownicy również powinni ucieszyć się z tego powodu. Szczególnie, że nawet praca umysłowa pochłania dużo energii, którą najlepiej odbudować kubkiem kawy, herbaty, lub łykiem chłodnej mineralki. Dystrybutor wody to urządzenie idealne do biur, niemniej jednak także świetne do mieszkania. Szczególnie dla tych, którzy preferują się zdrowo odżywiać i szukają oszczędnego źródła zdrowej wody.

 • Woda

  Współcześnie odszukanie odpowiedniej wody jest uciążliwe. Nie każdy wytwórca wie, czym się kierować podczas wybierania procesu technologicznego. Nie każde źródło jest godziwe. Jeżeli wypatrujesz wody, która pochodzi z najlepszego źródła i do tego nie jest kosztowna - kuracjusz.com to strona dla Ciebie. Wystarczy, że wstąpisz oraz zaczniesz czytać o ogromnej ofercie fabrykanta, który dokłada wszystkich starań, żeby woda do biura była najlepsza. Warto więc wstąpić i skorzystać z oferty, która w rzeczy samej jest idealna. Z pewnością się nie zawiedziesz ofertą oraz cenami.

 • Sok naturalny Royal Apple, produkcja, sprzedaż, tłoczenie

  Firma zajmuje się produkcją soków naturalnych na bazie jabłek z grójeckich sadów. Naturalny sok jabłkowy nie zawiera cukru, wody, konserwantów. Dzięki zastosowanej technologii sok naturalny Royal Apple zachowuje najwyższe walory smakowe i zdrowotne. Jest to sok nie z koncentratu, tłoczony z wybranych zdrowych jabłek z dodatkiem innych owoców lub warzyw. Produkcja soków naturalnych Royal Apple odbywa się bez obróbki enzymatycznej, klarowania i filtracji zawierają one pełne wartości odżywcze świeżych owoców. Oferujemy również usługowe tłoczenie soków, dzięki czemu każdy właściciel sadu może cieszyć się sokiem jabłkowym z własnych owoców. Sok naturalny wyciskany jest metodą tłoczenia „na zimno” i utrwalany termicznie poprzez proces łagodnej pasteryzacji, dzięki czemu zachowuje naturalny smak oraz cenne substancje odżywcze, zawarte w świeżych jabłkach. Posiada cukry naturalnie występujące w owocach, a jego smak i barwa zależą od odmiany i stopnia dojrzałości jabłek.

 • Firma KANIG Woda dla firm

  Dystrybutor z naturalną wodą Kryształ to wspaniałe rozwiązanie dla Twojej firmy czy też domu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i insytytucjonalnych, którzy cenią sobie wysoką jakość produktu oraz chcą zagwarantować sobie i osobom ze swojego otoczenia stały dostęp do wody, oszczędzając przy tym czas oraz pieniądze, jak również przyczyniając się do ochrony środowiska. Woda wytwarzana jest w butlach wielorazowego użytku wykonanych z poliwęglanu. Klientom udostępniamy sprzęty dozujące przystosowane do ich poszczególnych potrzeb - od prostych pompek, do profesjonalnych dystrybutorów z wodą zimną i gorącą. Zapraszamy do współpracy. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie www.

 • Woda alkaliczna Java - gdzie kupić, dla kogo woda zasadowa

  Jedyna naturalna woda mineralna z pH 9,2 - woda alkaliczna Java dostępna w naszym sklepie. Możesz kupić wodę Java w plastikowej lub szklanej butelce wody mineralnej Wody Karpackie.
  Woda zasadowa to zdrowa woda, pomaga na zakwaszenie organizmu, reguluje pH i przywraca Twoją równowagę kwasowo-zasadową. Woda alkaliczna Java polecana przez lekarzy, dietetyków i doradców żywieniowych.
  Woda Java jest idealna dla sportowców, osoby ceniące zdrowe odżywianie, odchudzające się, a także przepracowane i zestresowane.
  Woda alkaliczna Java to woda mineralna średniomineralizowana, niegazowana. U nas Wszystkie informacje o wodzie zasadowej i diecie alkalicznej!

 • Sklep Bezalkoholowe.com

  Sklep Bezalkoholowe.com oferuje szeroki asortyment piwa i wina bezalkoholowego. Założyliśmy nasz sklep z myślą o wszystkich tych osobach, które lubią smak dobrego piwa i wina, ale z jakiegoś powodu nie mogą spożywać alkoholu jak na przykład kobiety w ciąży, kierowcy czy sportowcy. Aby zapewnić naszym klientom najlepszy, znany im smak, uważnie wybieramy produkty, posługując się tymi samymi kryteriami jakich używa się przy wyborze tradycyjnych alkoholi. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję, że otrzymają najlepsze na rynku produkty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą oferta i do zakupów w naszym sklepie.

 • LepszaWoda.com.pl

  Witrzna www.lepszwoda.com.pl należy do firmy, zajmującej się wynajmowaniem aparatów wody do picia dla biur, instytucji, firm, uczelni i szkół a także mieszkań i domów. Oferujemy najnowszej generacji bezbutlowe dyspensery wody pitnej Winix. Bezbutlowe automaty wody do picia to najnowsza technologia pozwalająca perfekcyjnie uzdatniać wodę oraz dbać o jej walory smakowe i zdrowotne. Zasada działania urządzenia jest prosta - po wpięciu dyspensera do sieci wodociągowej, woda podlega uzdatnianiu stając się krystalicznie czystą. Dzięki temu nasi klienci uzyskują dostęp do NIELIMITOWANEJ ilości smacznej i świeżej wody. To właśnie odróżnia dystrybutory bezbutlowe od automatów butlowych - woda jest zawsze smaczna i świeża!! Są również inne korzyści z wyboru wersji bezbutlowych np. eliminacja powierzchni do przechowywania butli, brak uciążliwego noszenia ciężkich butli w celu ich wymiany na nowe w automacie, brak zmartwień się czy wody wystarczy do następnej dostawy. Wybierając automaty bezbutlowe chronicie Państwo środowisko - by mieć w firmie smaczną i dobrą wodę do picia nie musi do Państwa przyjeżdżać ciężarówka, tak bardzo zatruwająca przyrodę spalinami. Więcej informacji zawartych jest na naszej witrynie www.lepszawoda.com.pl .