Beton Staszów woj. Świętokrzyskie

Beton Staszów woj. Świętokrzyskie

Ocena: 4.3/10 (6 głosów)Nasza betoniarnia to znany doskonale dostawca betonu w woj. Świętokrzyskim. Doskonały i sprawdzony beton Staszów, powiat staszowski i okolice to właśnie firma BETOMEX.

Oferta betoniarni to wysoko gatunkowy beton towarowy, beton drogowy oraz beton posadzkowy. Oferujemy także podsypki pod krawężniki, suche, półsuche i inne produkty. Wszystkie nasze produkty, materiały które stosujemy do produkcji betonu to wyselekcjonowani dostawcy.

Posiadamy w ofercie beton B15, B25, B35 i B45. Posiadamy flotę pojazdów do przywozu betonu do klienta na miejsce budowy, przeznaczenia. Ponadto także gruszko-pompy i aplikacja betonu.

Oferta firmy BETOMEX to także asfalt i masy bitumiczne. Posiadamy dużą wydajność w zakresie produkcji asfaltu. Obsługujemy duże inwestycje budowlane. Firma nasza to także stabilizacja gruntu i nawierzchnie asfaltowe. To stabilizacja pod drogi i kostkę oraz parkingi, place itp. Ponadto usługi dźwigiem. Wynajem dźwigów woj. Świętokrzyskie o udźwigu 55 i 90 ton. Posiadamy też wielofunkcyjne podnośniki na wynajem. Podnośniki, zwyżki, żurawie mobilne i ładowarki to nasza oferta.Podobne strony
 • Używane pompy betonu, pompogruszki, betonomieszarki

  Mnóstwo ofert sprzedaży maszyn używanych budowlanych pomp betonu, pompogruszek, cementowozów i betonomieszarek z całej Polski. Strona jest poświęcona maszynom budowlanym oraz pojazdom do transportu betonu, cementu i materiałów sypkich. Serwis pomp do betonu i ich sterowań w Polsce. Katalog firm zajmujących się naprawą sprzętu budowlanego, samochodów ciężarowych. Betonomieszarki importowane z Unii Europejskiej. Używane pompogruszki i pompy betonu. Nieustannie dodawane są nowe oferty sprzedaży, kupna i wynajmu maszyn budowlanych z terenu całej Polski. Możliwość zamieszczania własnych ofert sprzedaży pomp betonu, pompogruszek, cementowozów, betonomieszarek.

 • STYRONEX - pompogruszki, węzły betoniarskie

  Firma STYRONEX zajmuje się sprzedażą pojazdów ciężarowych, pompogruszek, betonomieszarek oraz konstrukcji betoniarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży pojazdów ciężarowych o profilu budowlanym. W swojej ofercie posiadamy produkty wybranych najlepszych europejskich marek: Man, Mercedes, Iveco, Astra, Daf, Scania, Liebherr, Cifa, Coime, Stetter, Putzmeister.
  W naszej ofercie znajdą Państwo: Betonomieszarki, Pompogruszki, Maszyny budowlane, Węzły betoniarskie, Dwuwałowy mieszalnik, Mieszalnik Planetarny, Silosy na cement, Sterowanie betoniarni, Podajnik ślimakowy

 • Szamba betonowe Poznań

  Zamiaruje się w nieodległym odstępie czasu, ażeby zacząć budowę swojego domu jednorodzinnego. Towary mam już nieomalże kupione, inwestor także już dogadany. Jedną z niewielu spraw, jakie jeszcze oganiają mi sen z powiek, jest przedmiot szamba. Otóż sąsiedztwo, w której zamyślam wybudować budynek, to ciemny punkt, jeżeli już idzie o inwestycje gminne w aspekcie ścieków. Pobocznym negatywem będzie to, iż lokal zamierzam pobudować z dala od najbliższych zabudowań. Więc nawet, jak wspólnota gminna założy kanalizację w pobliskiej miejscowości, to szarpnięcie od niej do mnie rury spustowej, będzie się sądziło ze znacznymi wydatkami dodatkowymi Szamba betonowe Konin.

 • Szamba betonowe

  Gdy wziąć pod obserwację zwyczajową, polską 5 osobową familię, która mieszka na wsi w domu jednorodzinnym oraz weźmiemy pod atencję, jak wiele corocznie produkuje ona nieczystości, to normalnie złapiemy się chyba za głowę. Średnio corocznie, nadmieniona rodzina, czyli inaczej mówiąc gospodarstwo domowe wyzwala aż mniej więcej 3500 metrów sześciennych przeróżnych nieczystości oraz zlewek. Jeżeli byśmy chcieli to wszystko powywozić szambowozem, zgodnie poza tym z rodzimym prawem, przecież i tak musimy to uczynić, to wydalibyśmy w przybliżeniu 2000 złotych. Tymczasem o ile zdecydujemy się na kupno EKO szamba betonowe przyobiektowej, to koszty te będą prawie o 95 procent mniejsze. Fakt, sam ten polipropylenowy odstojnik jest trochę kosztowny wobec szczelnego zbiornika betonowego, ale suma sumarum koszty tej inwestycji zwracają nam się już po raptem 2 latach.

 • PREFAGBUD Nadproże l19

  Przedsiębiorstwo PREFAGBUD to niewątpliwy lider w branży budowniczej. Powstało 26 lat temu i przez cały czas swojej działalności zdobyło duże doświadczenie i wyrobiło sobie stabilną pozycję na rynku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji stropów Teriva, a także pustaków do stropów i wiele innych niezbędnych produktów budowlanych. Lata 90-te, w których nastąpił intensywny rozwój firmy, zakupione zostały nowoczesne maszyny i urządzenia zagranicznych producentów, które umożliwiły wyeliminowanie z produkcji pyłów dymnicowych, co w znaczny sposób polepszyło jakość oraz parametry ekologiczne wytwarzanych produktów. W tym samym czasie rozpoczęto także produkcję wibroprasowanych, betonowych bloczków fundamentowych, wytwarzanych z kruszyw naturalnych. Wszystkie oferowane przez firmę PREFAGBUD produkty posiadają gwarancję bezpieczeństwa i certyfikaty do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa B.

 • Bloki oporowe

  Najwyższa jakość obsługi, konkurencyjne ceny, atestowane wyroby – to zalety działań producenta systemów betonowych, które stosowane są w budownictwie obiektów, konstrukcji, poszczególnych elementów infrastruktury.
  Asortyment, który jest sprzedawany posiada wszystkie niezbędne atesty, a do jego produkcji stosuje się najwyższej klasy beton, o podwyższonej jakości a także inne, starannie wyselekcjonowane składniki. Mieszanki betonowe powstają podczas procesu produkcyjnego, a wykonywane elementy do zabudowy są wytrzymałe, mają niskie wskaźniki ścieralności a dodatkowo, niektóre partie mogą być przenoszone i przesuwane oraz mocowane ze sobą bez spoiwa, przy pomocy wypustek. Rozwój branży produkcji oraz obróbki betonu zwiększył popyt oraz podaż w zakresie wyrobów betonowych. Klienci składający zamówienie mogą także obejrzeć projekty systemu zabudowy bloczkami z betonu na wizualizacjach. Cały proces produkcyjny jest na bieżąco monitorowany i udoskonalany. Polecamy system konstrukcji z betonu.

 • Betoniarnia Górażdże

  Może się wydawać, że produkcja betonu to tylko kwestia wymieszania kilku składników w przypadkowych proporcjach. Tak naprawdę jednak uzyskanie dobrej jakości betonu, który będzie miał odpowiednią gęstość, twardość i wytrzymałość wcale nie jest takie łatwe. Górażdże Beton to jeden z liderów betonu towarowego w Polsce – posiada sieć 61 zakładów betonu towarowego rozmieszczonych na terenie całego kraju. Wszystkie wytwórnie betonu wyposażone są w nowoczesne urządzenia do wytwarzania wysokiej jakości mieszanki betonowej. Urządzenia te gwarantują też utrzymanie wszystkich parametrów w zgodzie z przyjętą normą – zapewnia to system zarządzania jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001. Nad całością produkcji czuwa też system Zakładowej Kontroli Produkcji wraz z dobrze wykwalifikowanym, doświadczonym personelem.
  Produkcja zakładów Górażdże Beton jest monitorowana nie tylko w nowocześnie wyposażonych laboratoriach, ale też na placach budowy – jest to działanie prewencyjne, mające na celu wykluczenie wszelkich zaniedbań. Laboratorium oprócz kontroli jakości, prowadzi też prace rozwojowe dotyczące nowych produktów.
  Firma Górażdże Beton posiada w swojej ofercie beton towarowy:
  - w klasie wytrzymałości od C8/10 do C55/67
  - w klasie konsystencji (od S1 do S5)
  Oprócz tego dostępny jest również szeroki wybór betonów specjalnych, takich jak np.:
  - Poriment – masa wyrównawczo-termoizolacyjna, charakteryzująca się tym, że szybko schnie i dobrze izoluje. Jest idealna do izolacji termicznej i akustycznej
  - EkoCreate – beton przyjazny środowisku, którego można używać wszędzie tam, gdzie normalnego betonu – posiada takie same parametry techniczne, tylko z zachowaniem podwyższonych norm środowiskowych.

 • GOŚCIBIA Beton. Wynajem samochodów ciężarowych

  W Sułkowicach znajduje się siedziba firmy GOŚCIBIA - rodzinnego zakładu betoniarskiego działającego już od 1989 roku. Oferujemy najwyższej jakości beton, cement, materiały sypkie jak również inne wyroby betonowe. Zapewniamy transport towaru jak również wynajem specjalistycznego sprzętu. Można nam też zlecić usługi ważenia. Gwarantujemy miłą obsługę, fachową pomoc jak i konkurencyjne ceny i szybką realizację zamówienia. Osoby zainteresowane współpracą, chcące się dowiedzieć więcej o ofercie bądź skontaktować z firmą, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.