Beton Staszów woj. Świętokrzyskie

Beton Staszów woj. Świętokrzyskie

Ocena: 3.6/10 (14 głosów)Nasza betoniarnia to znany doskonale dostawca betonu w woj. Świętokrzyskim. Doskonały i sprawdzony beton Staszów, powiat staszowski i okolice to właśnie firma BETOMEX.

Oferta betoniarni to wysoko gatunkowy beton towarowy, beton drogowy oraz beton posadzkowy. Oferujemy także podsypki pod krawężniki, suche, półsuche i inne produkty. Wszystkie nasze produkty, materiały które stosujemy do produkcji betonu to wyselekcjonowani dostawcy.

Posiadamy w ofercie beton B15, B25, B35 i B45. Posiadamy flotę pojazdów do przywozu betonu do klienta na miejsce budowy, przeznaczenia. Ponadto także gruszko-pompy i aplikacja betonu.

Oferta firmy BETOMEX to także asfalt i masy bitumiczne. Posiadamy dużą wydajność w zakresie produkcji asfaltu. Obsługujemy duże inwestycje budowlane. Firma nasza to także stabilizacja gruntu i nawierzchnie asfaltowe. To stabilizacja pod drogi i kostkę oraz parkingi, place itp. Ponadto usługi dźwigiem. Wynajem dźwigów woj. Świętokrzyskie o udźwigu 55 i 90 ton. Posiadamy też wielofunkcyjne podnośniki na wynajem. Podnośniki, zwyżki, żurawie mobilne i ładowarki to nasza oferta.Podobne strony
 • Beton komórkowy Termalica

  Dużo czasu poświeciliśmy aby Nasze produkty były perfekcyjne pod każdym względem. Z upływem ładnych paru lat udało się nam to. Nasza marka jest ceniona na rynku budowlanym. Oferujemy szeroka gamę produktów. Jest to między innymi: beton komórkowy nadproża, stropy, bloczki betonowe i prefabrykaty betonowe. Jeśli cenisz przede wszystkim trwałość i jakość materiałów musisz koniecznie się z Nami skontaktować.

 • Alebeton.pl - Producent Betonu Rzeszów

  Alebeton to firma, zajmująca się produkcją i sprzedażą kilku rodzajów mieszanek betonowych. Wśród naszych odbiorców znajdują się zarówno osoby prywatne jak i duże podmioty budowlane. Wytwarzamy beton, który może być stosowany zarówno w budownictwie przemysłowym jak i mieszkaniowym. Jako doświadczony producent betonu nieustannie troszczymy się o jego wysoką jakość, z tego względu regularnie prowadzimy wszystkie wymagane badania i przygotowujemy receptury w zgodzie ze specyfikacjami oraz wymaganiami klientów. Ponadto dostarczamy betony bezpośrednio na budowę. Posiadamy nowoczesny sprzęt pompujący do mieszanek betonowych.
  Jako betoniarnia o długoletnim doświadczeniu rynkowym gwarantujemy doskonałej jakości towar w atrakcyjnych cenach. Mamy doskonałych fachowców, którzy swoim doświadczeniem wspierają osiąganie wysokich standardów dla wszystkich produktów. Firma Alebeton odznacza się doskonałą organizacją pracy, w rezultacie czego wszystko dzieje się sprawnie i terminowo. W obszernej ofercie produktów można znaleźć beton towarowy, podsypki i jastrychy, betony o wysokiej wytrzymałości, betony na stabilizacje - kliknij.
  Wytwarzany przez nas beton podlega nieprzerwanemu monitoringowi pod względem sprawdzania jakości. Zakładowa kontrola produkcji realizowana jest w nowoczesnym laboratorium. Podczas wytwarzania betonu wybieramy dokładnie wyselekcjonowane składniki spełniające wszystkie rygorystyczne normy jakości. Na stronie firmowej zamieszczono wszystkie niezbędne dane teleadresowe. W sprawach zamówień należy kontaktować się z naszym działem sprzedaży. Zachęcamy wszystkich klientów do składania przykładowych zapytań, a także do korzystania z naszych usług.

 • Szamba betonowe Kalisz

  Jeśliby ktoś zamyśla kupić plastikowy zbiornik na nieczystości, musi wziąć pod uwagę kilka podstawowych zagadnień. Otóż przykładowo zbiornik takowy, nie może być zakopany za bardzo, ponieważ szkodzi to jego ściankom, nie może też być umieszczony w obszarze grząskim, dlatego że to z drugiej strony może spowodować jego wypłukanie na wierzchnią część przez okresowe wody glebowe. Skutkiem tego najbardziej optymalnym wyjściem z tej sytuacji jest kupno szczelnego Szamba betonowe Ceny betonowego. Taki bezawaryjny produkt, chroniony właściwymi specyfikami od wilgotności, dodatkowo jeszcze jest kryty górną pokrywką. To gwarantuje nam, że żadna postronna osoba, nie może tam wparować. Dodatkowo, zamontowany system wywietrzników, pozwala na funkcjonalne i bezpieczne wyemitowanie na zewnątrz groźnych gazów.

 • Szamba betonowe Wrocław

  Nie każdy zdaje sobie sprawę, że najważniejszym kłopotem w czasie produkcji zbiornika betonowego na nieczystości, jest dbanie o trafną odmianę betonu. Jeżeli bowiem będzie ona za niska, to po pewnym czasie mogą wystąpić naprężenia ścianek i takie szambo może zacząć sączyć się. Wtedy po raz kolejny będziemy się frapować, jakie szambo wybrać? Z kolei nazbyt podwyższona klasa zastosowanego betonu, może w ostateczności doprowadzić, że dane szamba nie osiągną swej funkcji izolacyjnej. Precyzyjniej powiadając, taki zbiornik, może zacząć kierować do gruntu, toksyczne związki powstałe w czasie procesu rozkładu fekaliów. Stąd w kwestii kupna tego produktu zwróćmy się do jednostki Szamba betonowe Wrocław. Bowiem, pożądane byłoby dać wiarę wyłącznie solidnym oraz wytrawnym we wszelkich detalach technicznych fabrykantom, jacy to sami byli prekursorami na tym rynku usług.

 • Szamba betonowe

  Gdy wziąć pod obserwację zwyczajową, polską 5 osobową familię, która mieszka na wsi w domu jednorodzinnym oraz weźmiemy pod atencję, jak wiele corocznie produkuje ona nieczystości, to normalnie złapiemy się chyba za głowę. Średnio corocznie, nadmieniona rodzina, czyli inaczej mówiąc gospodarstwo domowe wyzwala aż mniej więcej 3500 metrów sześciennych przeróżnych nieczystości oraz zlewek. Jeżeli byśmy chcieli to wszystko powywozić szambowozem, zgodnie poza tym z rodzimym prawem, przecież i tak musimy to uczynić, to wydalibyśmy w przybliżeniu 2000 złotych. Tymczasem o ile zdecydujemy się na kupno EKO szamba betonowe przyobiektowej, to koszty te będą prawie o 95 procent mniejsze. Fakt, sam ten polipropylenowy odstojnik jest trochę kosztowny wobec szczelnego zbiornika betonowego, ale suma sumarum koszty tej inwestycji zwracają nam się już po raptem 2 latach.

 • PREFAGBUD Nadproże l19

  Przedsiębiorstwo PREFAGBUD to niewątpliwy lider w branży budowniczej. Powstało 26 lat temu i przez cały czas swojej działalności zdobyło duże doświadczenie i wyrobiło sobie stabilną pozycję na rynku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji stropów Teriva, a także pustaków do stropów i wiele innych niezbędnych produktów budowlanych. Lata 90-te, w których nastąpił intensywny rozwój firmy, zakupione zostały nowoczesne maszyny i urządzenia zagranicznych producentów, które umożliwiły wyeliminowanie z produkcji pyłów dymnicowych, co w znaczny sposób polepszyło jakość oraz parametry ekologiczne wytwarzanych produktów. W tym samym czasie rozpoczęto także produkcję wibroprasowanych, betonowych bloczków fundamentowych, wytwarzanych z kruszyw naturalnych. Wszystkie oferowane przez firmę PREFAGBUD produkty posiadają gwarancję bezpieczeństwa i certyfikaty do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa B.

 • CEMAR Producent betonu

  Firma CEMAR zajmuje się głównie produkcją betonu oraz jego dostarczeniem i przepompowaniem na budowie.Produkcja betonu odbywa się na nowoczesnym węźle betoniarskim sterowanym komputerowo o poj. 2 m3 gotowego zarobu i wydajności 80 m3/godz.Firma Cemar powstała w 1992r. Jej założycielami byli dwaj bracia Stanisław i Tadeusz Ostrzyżek. Oprócz działalności biznesowej bierzemy czynny udział w życiu lokalnej społeczności- sponsorujemy imprezy, inicjatywy sportowe i festyny oraz klub sportowy MKS Ryki. Wspieramy także szkołę w Dąbi Starej w inwestycjach (kostka brukowa), finansujemy uczniom nagrody i organizujemy wyjazdy na zawody sportowe. Wspomagamy okoliczne szkoły w zakup materiałów szkoleniowych oraz organizacje społeczne.

 • wikrusz.pl

  Wyroby betonowe i kruszywa oferuje P.W. WIKRUSZ Adam Witkowski z Miedznej. W ramach oferowanych usług, wykonujemy także roboty ziemne, roboty drogowe oraz świadczymy usługi sprzętowe, których szczegóły przedstawiamy na naszej stronie, na jaką serdecznie zapraszamy. Na rynku usług budowlanych funkcjonujemy od 2006 r., a zdobyte kwalifikacje i wiedza rynkowa, dają nam mocną pozycję, jako przedsiębiorstwu. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu, przerobie i sprzedaży kruszyw oraz wykonawstwie prac ziemnych i drogowych - wszystko w ramach kopalni oraz zakładu produkcyjnego kruszyw, jakimi dysponujemy. Zapraszamy do współpracy!

 • drucis-serwis.pl liebherr serwis

  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Drucis Serwis. Nasza siedziba znajduje się w Pruszkowie w województwie mazowieckim a zajmujemy się serwisem, montażem i demontażem jak i remontami wytwórni betonu, węzłów betoniarskich lub kotłowni. Prowadzimy także sprzedaż nowych i używanych części zamiennych pochodzących od najlepszych producentów w branży. Zapewniamy profesjonalizm, fachowe doradztwo techniczne a ponadto korzystne warunki współpracy i zaangażowanie. Więcej informacji o ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.