Beton Staszów woj. Świętokrzyskie

Beton Staszów woj. Świętokrzyskie

Ocena: 4.2/10 (10 głosów)Nasza betoniarnia to znany doskonale dostawca betonu w woj. Świętokrzyskim. Doskonały i sprawdzony beton Staszów, powiat staszowski i okolice to właśnie firma BETOMEX.

Oferta betoniarni to wysoko gatunkowy beton towarowy, beton drogowy oraz beton posadzkowy. Oferujemy także podsypki pod krawężniki, suche, półsuche i inne produkty. Wszystkie nasze produkty, materiały które stosujemy do produkcji betonu to wyselekcjonowani dostawcy.

Posiadamy w ofercie beton B15, B25, B35 i B45. Posiadamy flotę pojazdów do przywozu betonu do klienta na miejsce budowy, przeznaczenia. Ponadto także gruszko-pompy i aplikacja betonu.

Oferta firmy BETOMEX to także asfalt i masy bitumiczne. Posiadamy dużą wydajność w zakresie produkcji asfaltu. Obsługujemy duże inwestycje budowlane. Firma nasza to także stabilizacja gruntu i nawierzchnie asfaltowe. To stabilizacja pod drogi i kostkę oraz parkingi, place itp. Ponadto usługi dźwigiem. Wynajem dźwigów woj. Świętokrzyskie o udźwigu 55 i 90 ton. Posiadamy też wielofunkcyjne podnośniki na wynajem. Podnośniki, zwyżki, żurawie mobilne i ładowarki to nasza oferta.Podobne strony
 • Systemy automatyki i automatyka węzłów betoniarskich

  Akces Automatyka to przedsiębiorstwo ze sporym doświadczeniem. Nasza firma zaopatruje duże i małe betoniarnie w systemy automatyki. Poprzez nasze nowoczesne rozwiązania dotyczące sterowania betoniarni, możliwe jest ulepszenie pracy betoniarni. Automatyka przemysłowa, którą oferujemy jest bardzo pomocna przy zmianach procesu produkcyjnego. W skład naszej oferty wchodzi również systemy wagowe oraz program, dzięki któremu możliwe jest prowadzenie rejestracji dostaw i produkcji, a także rozliczenie surowców. Dzięki systemom naważania możliwa jest modernizacja prowadzona etapami.

 • Pustaki suporeks - gazobeton, beton komórkowy

  Szukasz materiałów budowlanych na dom lub chcesz przeprowadzić szybki i niedrogi remont z markowych pustaków wejdź na stronę gazobeton.pl.Działamy na rynku materiałów budowlanych już od roku 1991 i specjalizujemy się w sprzedaży gazobetonu. Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego klienta zyskaliśmy miano dystrybutora na całą Polskę. Nasz towar jest certyfikowany i trwały. Posiada wzorową izolacyjność cieplną oraz dokładność wymiarową.Budowa domu to Twoja życiowa inwestycja. Towar musisz zakupić u najlepszych aby uniknąć rozczarowań. Z pewnością do takich firm należy ATS.Naszym standardem jest punktualność, szacunek do klienta oraz atrakcyjne ceny. Myśląc o trwałym i bezpiecznym domu kupuj pustaki suporeksowe tylko u nas. Nasz towar posiada gwarancje oraz niezbędne certyfikaty budowlane. Proponujemy Ci budowę od podstaw z pozostałych naszych materiałów budowlanych takich jak bloczki fundamentowe, piasek wiślany cement, cegła pełna kominowa, kostka brukowa Certus, wapno, żwir, zbrojenia, stropy itd. Wejdź na stronę www.gazobeton.pl i poznaj naszą ofertę.

 • Strop Teriva

  Na rynku figurujemy jako producent materiałów budowlanych. Wszystkie nasze produkty betonowe są po atrakcyjnie niskich cenach przy większej ilości zamówienia jest możliwość pertraktacji cen. Nasza firma swoją działalność w specjalności budowlanej zaczęła w 2007 roku. Przedsiębiorstwo Witusza posiada profesjonalną taśmę produkcyjną dzięki której w sposób stosunkowo tani przy zachowaniu stałych parametrów produktów betonowych wytwarzane są takie artykuły jak: pustak Teriva lub stropy Teriva, bloczki betonowe i płyty podwalinowe. Godnymi polecenia są też takie wyroby betonowe jak pustaki alfa, kostki brukowe, krawężniki. Innym produktem są stropy Teriva. Nasze stropy Teriva są lekkie i niezbyt kosztowne dlatego zapraszamy do dzwonienia również zamawiania stropów Teriva. Stropami można i wyłożyć dach domków jednorodzinnych. Dzięki swojej budowie nie projektują się na płytach kałuże i zawsze są suche. Wyrabiamy i najlepsze wyroby na zamówienie klienta o niespotykanych kształtach geometrycznych. Płyty ażurowe perfekcyjnie nadają się na krótkie drogi dojazdowe, są to płyty ażurowe Meba. Płyty ażurowe wspaniale nadają się do wykładania na otwartych magazynach wielkopowierzchniowych. Produkujemy różne rodzaje płyt drogowych. Specjalizujemy się w tym. Zakład ogólnobudowlany i producent ekstrawagandzkiej marki produktów betonowych. Zakład Witusza zaprasza do kooperacji betoniarni budowlane którym zależy na szybkich dostawach materiałów budowlanych i bezkonkurencyjnej kooperacji.

 • Płyty drogowe

  Zapraszamy Panie i Panów na naszą witrynie. Sprzedajemy niezawodne płyty drogowe uniwersalne płyty yomb, trwałe stropy teriva, trwałe nadproża oraz wytrzymałe kręgi betonowe. Co wyróżnia naszą firmę to solidność wyprodukowanych wyrobów. Płyty drogowe podobnie jak płyty yombo to świetny pomysł na niebezpieczne drogi. W promocyjnych cenach mamy również strop teriva. Na naszej witrynie znajdą także Państwo mocne nadproża. Towarem który szczególnie polecamy kontrahentom to kręgi betonowe. Nasza www jest otwarta dla Państwa przez 24 godziny na dobę. Warto się z nami skontaktować chętnie pomożemy przy wyborze płyt, nadproży i kręgów.

 • Szamba betonowe Konin

  Projektując własny przyszły lokal mieszkalny, niewolno zapominać o najważniejszej instalacji sanitarnej. Możliwość taniego, a co bardzo istotne szczelnego odprowadzania swoich, przyszłych nieczystości, to współcześnie wymaganie i dodatkowo standard. Kolega, niegdyś wzmiankował mi o stronie betprodbis.pl. Powiadał, że tam zapoznam się wszystkiego, co wiąże się z tematem nie drogich zasobników na fecesy. Po wejściu na ową stronkę, muszę bez ogródek potwierdzić, że dobór Szamba betonowe Warszawa, posiadają w rzeczywistości porażający. Pro środowiskowe, a co najważniejsze oszczędnościowe modele, sprawiają, że już z nadzieją patrzę w przyszłe miesiące. W chwili obecnej, już zdaję sobie sprawę, że szambo to najlepsze rozstrzygnięcie w mojej pozycji.  

 • CEMAR Producent betonu

  Firma CEMAR zajmuje się głównie produkcją betonu oraz jego dostarczeniem i przepompowaniem na budowie.Produkcja betonu odbywa się na nowoczesnym węźle betoniarskim sterowanym komputerowo o poj. 2 m3 gotowego zarobu i wydajności 80 m3/godz.Firma Cemar powstała w 1992r. Jej założycielami byli dwaj bracia Stanisław i Tadeusz Ostrzyżek. Oprócz działalności biznesowej bierzemy czynny udział w życiu lokalnej społeczności- sponsorujemy imprezy, inicjatywy sportowe i festyny oraz klub sportowy MKS Ryki. Wspieramy także szkołę w Dąbi Starej w inwestycjach (kostka brukowa), finansujemy uczniom nagrody i organizujemy wyjazdy na zawody sportowe. Wspomagamy okoliczne szkoły w zakup materiałów szkoleniowych oraz organizacje społeczne.

 • Beton Żory

  Witamy na stronie betoniarni Tomex, nasz zakład zajmuje się produkcją betonu towarowego. Oferujemy beton towarowy różnej klasy wszystko zgodnie z zapotrzebowaniem rynku budowlanego. Produkujemy beton towarowy w Żorach oraz jego okolicach, poza produkcją betonu nasza betoniarnia świadczy usługi transportowe betonu, pompo gruszką oraz innymi środkami transportu przystosowanymi do przewozu betonu. Betoniarnia w Żorach to zakład Tomex który w jak największym stopniu stara się sprostać oczekiwaniom klientów. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej naszej betoniarni i skorzystania z naszych usług.

 • Guardindustry.pl - impregnat do betonu architektonicznego

  Firma Guard Industry oferuje kontrahentom duży wybór środków do właściwego dbania o materiały budowlane. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zapewnić świetną jakość każdych proponowanych towarów. Nasze preparaty ochronne charakteryzuje duża efektywność działania, gwarantująca długoletnią odporność kamienia, betonu i wielu innych. Doradzamy naszym klientom w doborze najbardziej odpowiedniego artykułu do określonych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

 • BTB beton architektoniczny

  Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu firmę BTB z Radzymina, która zachęca do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Od lat zajmujemy się produkcją lekkich i trwałych elementów o dowolnym kształcie, kolorze, strukturze, które znajdują zastosowanie jako blaty kuchenne, schody, płyty elewacyjne, oświetlenie, kominki oraz wiele innych. Do produkowania używamy betonu architektonicznego, jaki radzi sobie w uciążliwym otoczeniu ze zmiennymi warunkami pogodowymi. Służymy kompetentnym doradztwem technicznym oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą - prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Szczegółowe wiadomości zamieszczone są na naszej witrynie internetowej.

 • SBA Design - Studio Betonu Architektonicznego - Nadruki na Betonie

  SBA Design - Studio Betonu Architektonicznego z siedzibą w Stanisławicach pod Krakowem posiada w katalogu usług nadruki na betonie, kolorowe lub czarno-białe. To ciekawa propozycja dla osób, które chcą, nadać charakter wnętrzu domu lub firmy, uczynić wnętrze jedyne w swoim rodzaju, właśnie to można uzyskać zamawiając nadruki na betonie. Przykładowy beton architektoniczny z nadrukiem można obejrzeć na stronie Sbadesign.pl. SBA Design - Studio Betonu Architektonicznego realizuje również zamówienia na płyty z betonu architektonicznego, panele ścienne z betonu architektonicznego, blaty kuchenne i stołowe oraz gadżety z betonu, np. doniczki i poduszki.