Beton Staszów woj. Świętokrzyskie

Beton Staszów woj. Świętokrzyskie

Ocena: 3.7/10 (17 głosów)Nasza betoniarnia to znany doskonale dostawca betonu w woj. Świętokrzyskim. Doskonały i sprawdzony beton Staszów, powiat staszowski i okolice to właśnie firma BETOMEX.

Oferta betoniarni to wysoko gatunkowy beton towarowy, beton drogowy oraz beton posadzkowy. Oferujemy także podsypki pod krawężniki, suche, półsuche i inne produkty. Wszystkie nasze produkty, materiały które stosujemy do produkcji betonu to wyselekcjonowani dostawcy.

Posiadamy w ofercie beton B15, B25, B35 i B45. Posiadamy flotę pojazdów do przywozu betonu do klienta na miejsce budowy, przeznaczenia. Ponadto także gruszko-pompy i aplikacja betonu.

Oferta firmy BETOMEX to także asfalt i masy bitumiczne. Posiadamy dużą wydajność w zakresie produkcji asfaltu. Obsługujemy duże inwestycje budowlane. Firma nasza to także stabilizacja gruntu i nawierzchnie asfaltowe. To stabilizacja pod drogi i kostkę oraz parkingi, place itp. Ponadto usługi dźwigiem. Wynajem dźwigów woj. Świętokrzyskie o udźwigu 55 i 90 ton. Posiadamy też wielofunkcyjne podnośniki na wynajem. Podnośniki, zwyżki, żurawie mobilne i ładowarki to nasza oferta.Podobne strony
 • Zbiorniki betonowe, bloczki betonowe, stropy - ŁAKOMY materiały budowlane

  Łakomy materiały budowlane jest firmą, której specjalizacją są m. in. bloczki betonowe, zbiorniki betonowe oraz stropy. Bloczki betonowe znane też jako bloczki fundamentowe są powszechnie stosowanym, drobnowymiarowym elementem betonowym. Bloczki betonowe stosuje się do budowy ścian fundamentowych budynków, ścian mieszkalnych oraz w budownictwie przemysłowym. Szczególnie korzystne jest używanie bloczków przy skomplikowanych przekrojach ścian utrudniających wykonanie szalunków. Prefabrykację prowadzimy na wibroprasie firmy SCHLÖSSER. Bloczki dostarczamy zafoliowane na paletach. Bloczki betonowe wymiary: 38 x 24 x 12 cm. Nasze zbiorniki betonowe są stosowane jako szamba przydomowe, zbiorniki na odchody pochodzenia zwierzęcego, rezerwuary deszczówki (zbiorniki retencyjne), studnie wodomierzowe, katakumby grobowe. Jesteśmy dystrybutorem stropów TERIVA i Stropex. Główne kierunki sprzedaży to: Busko-Zdrój, Kielce, Kraków, Tarnów.

 • Głębokie zbiorniki betonowe

  Im głębszy zbiornik betonowy tym więcej materiału jest w stanie przechowywać. Niektóre z nich są zakopane w ziemi aby stworzyć specjalny klimat dla magazynowanych towarów. Wykopanie takiego dołu nie jest obecnie problemem ponieważ dostępny jest ciężki sprzęt. Budowa posiada spore zaplecze w którym niezbędne jest magazynowanie pewnych materiałów na bieżące potrzeby. Przedsiębiorstwo może sprawniej funkcjonować posiadając zbiorniki.

 • Szamba betonowe Poznań

  Zamiaruje się w nieodległym odstępie czasu, ażeby zacząć budowę swojego domu jednorodzinnego. Towary mam już nieomalże kupione, inwestor także już dogadany. Jedną z niewielu spraw, jakie jeszcze oganiają mi sen z powiek, jest przedmiot szamba. Otóż sąsiedztwo, w której zamyślam wybudować budynek, to ciemny punkt, jeżeli już idzie o inwestycje gminne w aspekcie ścieków. Pobocznym negatywem będzie to, iż lokal zamierzam pobudować z dala od najbliższych zabudowań. Więc nawet, jak wspólnota gminna założy kanalizację w pobliskiej miejscowości, to szarpnięcie od niej do mnie rury spustowej, będzie się sądziło ze znacznymi wydatkami dodatkowymi Szamba betonowe Konin.

 • Szamba Lublin

  W ojczystych myślach zaświtała jakieś parę lat wstecz, myśl postępowa w kwestii ochrony środowiska i coraz częściej widać, iż Polacy inwestują w hermetyczne szamba betonowe, oraz w ogrodowe oczyszczalnie ścieków. To sygnał, że i Polacy umieją zmierzać z duchem dziejów, a dbanie o czystość środowiska stało się nie tylko poleceniem, ale zwyczajnie stało się popularne. Jeżeli ktokolwiek rezyduje na wsi, lub w niedużym miasteczku, to kogo aktualnie nie zapytać, ma na swym terenie betonowe szamba czy też jest chociaż podłączony do sieci kanalizacyjnej. Troskę o przesłanki standardów czystości, widać nie tylko na przykładzie coraz liczniejszych inwestycji w szczelne Szamba betonowe Kalisz na nieczystości, lecz również np. jak prowadzimy selektywną zbiórkę odpadów.

 • Szambo betonowe Śląsk

  Planując swój przyszły lokal, niewolno zapominać o bardzo ważnej instalacji sanitarnej. Sposobność taniego, a co najważniejsze hermetycznego odprowadzania prywatnych, przyszłych ścieków, to na dzień dzisiejszy wymaganie i norma. Przyjaciel, onegdaj wspominał mi o adresie betprodbis.pl. Twierdził, że tam dowiem się wszystkiego, co wiąże się z kwestią tanich zasobników na fecesy. Po kliknięciu na ową stronkę, muszę wyraźnie przyznać, że opcja Szamba betonowe Lublin, posiadają rzeczywiście fenomenalny. Ekologiczne, a co najbardziej istotne ekonomiczne zbiorniki, sprawiają, że już z optymizmem patrzę w przyszłe miesiące. W tej chwili, już zdaję sobie sprawę, że szambo to najlepsze rozstrzygnięcie w mojej sytuacji.  

 • PREFAGBUD Nadproże l19

  Przedsiębiorstwo PREFAGBUD to niewątpliwy lider w branży budowniczej. Powstało 26 lat temu i przez cały czas swojej działalności zdobyło duże doświadczenie i wyrobiło sobie stabilną pozycję na rynku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji stropów Teriva, a także pustaków do stropów i wiele innych niezbędnych produktów budowlanych. Lata 90-te, w których nastąpił intensywny rozwój firmy, zakupione zostały nowoczesne maszyny i urządzenia zagranicznych producentów, które umożliwiły wyeliminowanie z produkcji pyłów dymnicowych, co w znaczny sposób polepszyło jakość oraz parametry ekologiczne wytwarzanych produktów. W tym samym czasie rozpoczęto także produkcję wibroprasowanych, betonowych bloczków fundamentowych, wytwarzanych z kruszyw naturalnych. Wszystkie oferowane przez firmę PREFAGBUD produkty posiadają gwarancję bezpieczeństwa i certyfikaty do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa B.

 • ELEKTROBET produkcja betonu

  Firma Elektrobet ma swoją siedzibę w Lublinie. Wykonuje usługi bezustannie od 1995 roku. Dzięki wieloletniej działalności osiągnęła duże doświadczenie i jest w stanie realizować każde z zamówień klienta na najwyższym poziomie. Jej oferta obejmuje produkowanie betonu towarowego i dostarczanie go specjalnymi pojazdami na miejsce wybrane przez klienta. Elektrobet zajmuje się także opracowywaniem receptur dla betonu zwykłego, zapraw budowlanych oraz produktów specjalnych o wymogach określonych przez klienta. Wśród nich są betony piaskowe, betony lekkie keramzytowe oraz mieszanki stabilizujące. Firma posiada nowoczesny park maszynowy, jaki zapewnia odpowiednie parametry dla każdej partii artykułów. Więcej wiadomości na temat naszej działalności znajdziesz na stronie internetowej.

 • BTB wylewka anhydrytowa mazowieckie

  W propozycji producenta BTB z Radzymina znajdą Państwo najwyższej jakości beton architektoniczny. Aby zagwarantować Klientom wysokogatunkowy produkt, skład mieszanek wylewek posadzek podłogowych został opracowany wraz z niemieckimi fachowcami. Dostaną tu Państwo anhydrytowe oraz cementowe wylewki o własnościach samo rozlewnych i samopoziomujących. Są one znakomitym rozwiązaniem przy budowie bloków mieszkalnych, domków jednorodzinnych oraz lokali usługowych. Firma oferuje dostawę gotowych mieszanek na plac budowy przy użyciu profesjonalnego sprzętu, chroniącego surowce przed wilgocią. Dokładny opis wyrobów firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.