Guardindustry.pl - impregnat do betonu architektonicznego

Guardindustry.pl - impregnat do betonu architektonicznego

Ocena: 2.8/10 (20 głosów)Firma Guard Industry oferuje kontrahentom duży wybór środków do właściwego dbania o materiały budowlane. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zapewnić świetną jakość każdych proponowanych towarów. Nasze preparaty ochronne charakteryzuje duża efektywność działania, gwarantująca długoletnią odporność kamienia, betonu i wielu innych. Doradzamy naszym klientom w doborze najbardziej odpowiedniego artykułu do określonych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.Podobne strony
 • Systemy automatyki i automatyka węzłów betoniarskich

  Akces Automatyka to przedsiębiorstwo ze sporym doświadczeniem. Nasza firma zaopatruje duże i małe betoniarnie w systemy automatyki. Poprzez nasze nowoczesne rozwiązania dotyczące sterowania betoniarni, możliwe jest ulepszenie pracy betoniarni. Automatyka przemysłowa, którą oferujemy jest bardzo pomocna przy zmianach procesu produkcyjnego. W skład naszej oferty wchodzi również systemy wagowe oraz program, dzięki któremu możliwe jest prowadzenie rejestracji dostaw i produkcji, a także rozliczenie surowców. Dzięki systemom naważania możliwa jest modernizacja prowadzona etapami.

 • STYRONEX - pompogruszki, węzły betoniarskie

  Firma STYRONEX zajmuje się sprzedażą pojazdów ciężarowych, pompogruszek, betonomieszarek oraz konstrukcji betoniarskich. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży pojazdów ciężarowych o profilu budowlanym. W swojej ofercie posiadamy produkty wybranych najlepszych europejskich marek: Man, Mercedes, Iveco, Astra, Daf, Scania, Liebherr, Cifa, Coime, Stetter, Putzmeister.
  W naszej ofercie znajdą Państwo: Betonomieszarki, Pompogruszki, Maszyny budowlane, Węzły betoniarskie, Dwuwałowy mieszalnik, Mieszalnik Planetarny, Silosy na cement, Sterowanie betoniarni, Podajnik ślimakowy

 • Pustaki suporeks - gazobeton, beton komórkowy

  Szukasz materiałów budowlanych na dom lub chcesz przeprowadzić szybki i niedrogi remont z markowych pustaków wejdź na stronę gazobeton.pl.Działamy na rynku materiałów budowlanych już od roku 1991 i specjalizujemy się w sprzedaży gazobetonu. Dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego klienta zyskaliśmy miano dystrybutora na całą Polskę. Nasz towar jest certyfikowany i trwały. Posiada wzorową izolacyjność cieplną oraz dokładność wymiarową.Budowa domu to Twoja życiowa inwestycja. Towar musisz zakupić u najlepszych aby uniknąć rozczarowań. Z pewnością do takich firm należy ATS.Naszym standardem jest punktualność, szacunek do klienta oraz atrakcyjne ceny. Myśląc o trwałym i bezpiecznym domu kupuj pustaki suporeksowe tylko u nas. Nasz towar posiada gwarancje oraz niezbędne certyfikaty budowlane. Proponujemy Ci budowę od podstaw z pozostałych naszych materiałów budowlanych takich jak bloczki fundamentowe, piasek wiślany cement, cegła pełna kominowa, kostka brukowa Certus, wapno, żwir, zbrojenia, stropy itd. Wejdź na stronę www.gazobeton.pl i poznaj naszą ofertę.

 • Szamba betonowe Kalisz

  Jeśliby ktoś zamyśla kupić plastikowy zbiornik na nieczystości, musi wziąć pod uwagę kilka podstawowych zagadnień. Otóż przykładowo zbiornik takowy, nie może być zakopany za bardzo, ponieważ szkodzi to jego ściankom, nie może też być umieszczony w obszarze grząskim, dlatego że to z drugiej strony może spowodować jego wypłukanie na wierzchnią część przez okresowe wody glebowe. Skutkiem tego najbardziej optymalnym wyjściem z tej sytuacji jest kupno szczelnego Szamba betonowe Ceny betonowego. Taki bezawaryjny produkt, chroniony właściwymi specyfikami od wilgotności, dodatkowo jeszcze jest kryty górną pokrywką. To gwarantuje nam, że żadna postronna osoba, nie może tam wparować. Dodatkowo, zamontowany system wywietrzników, pozwala na funkcjonalne i bezpieczne wyemitowanie na zewnątrz groźnych gazów.

 • Beton towarowy

  Firma Prefabet Ostrów Maz. posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie produkcji betonu towarowego, płyt ażurowych, wielkowymiarowych prefabrykatów żelbetowych oraz bloczków fundamentowych. Oferta Prefabet Ostrów Maz. obejmuje także szeroki wybór płyt stropowych kanałowych, płyt drogowych typu MON i JOMB, a także usługi zbrojarskie. Prefabet Ostrów Maz. Sp. z o.o. Jeśli tylko poszukujesz materiałów budowlanych potrzebnych do realizacji stanu surowego obiektów, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

 • Szamba ekologiczne

  DĄB-BET to firma z tradycjami, zajmuje się produkcją zbiorników żelbetonowych. Propozycja obejmuje zasobniki jednokomorowe i dwukomorowe. Wytwórnia zapewnia najlepszą markę produktów a także przystępne ceny. Każde sporządzone szambo posiada atest higieniczny. Pojemniki cechują się również nadzwyczajną szczelnością i szybkim montażem. Zadowoliły wielu użytkowników indywidualnych a także zakładów. Firma posiada swój transport i dowiezie wyroby pod wskazany adres. Uzyskała Certyfikat Rzetelna Firma, co przemawia o jej staranności.

 • PREFAGBUD Nadproże l19

  Przedsiębiorstwo PREFAGBUD to niewątpliwy lider w branży budowniczej. Powstało 26 lat temu i przez cały czas swojej działalności zdobyło duże doświadczenie i wyrobiło sobie stabilną pozycję na rynku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji stropów Teriva, a także pustaków do stropów i wiele innych niezbędnych produktów budowlanych. Lata 90-te, w których nastąpił intensywny rozwój firmy, zakupione zostały nowoczesne maszyny i urządzenia zagranicznych producentów, które umożliwiły wyeliminowanie z produkcji pyłów dymnicowych, co w znaczny sposób polepszyło jakość oraz parametry ekologiczne wytwarzanych produktów. W tym samym czasie rozpoczęto także produkcję wibroprasowanych, betonowych bloczków fundamentowych, wytwarzanych z kruszyw naturalnych. Wszystkie oferowane przez firmę PREFAGBUD produkty posiadają gwarancję bezpieczeństwa i certyfikaty do oznaczania wyrobów znakiem bezpieczeństwa B.

 • RUTSON beton specjalny

  Budujesz dom, osiedle lub jakikolwiek inny obiekt? Potrzebujesz zwykłego betonu konstrukcyjnego, odpompowania oraz przewozu betonu? A być może potrzebne Ci kruszywa albo chemia budowlana? Oszczędź swój czas i nerwy. Zamiast korzystać ze standardowej wyszukiwarki internetowej, co zajmuje dużo czasu i może prowadzić do licznych pomyłek, zajrzyj na stronę naszego katalogu fabrykantów betonu. Przejrzyście skonstruowany, ze szczegółowym podziałem na kategorie produktów oraz usług zaświadczanych przez pojedyncze firmy, znacznie ułatwi Ci odnalezienie odpowiedniego wykonawcy lub dostawcy. Dzięki czytelnej mapce województw łatwo i bez problemu znajdziesz firmę, jaka działa w Twoim regionie. Możesz również bezpłatnie zapytać o wyroby betonowe. Wszystkie szczegóły znajdziesz na stronie naszego katalogu.

 • PHS Magnum serwis, naprawa, rewizje TDT pomp do betonu

  Nasza firma jest uprawniona przez Transportowy Dozór Techniczny do przeprowadzania napraw, modernizacji, remontow, przeglądów i rewizji TDT urządzeń do podawania pod ciśnieniem płynnego betonu, zamontowanych na pojazdach mechanicznych. Prowadzimy serwis pomp do betonu. Przygotowujemy pompy do podawania płynnego betonu pod ciśnieniem do objęcia dozorem TDT. Na życzenie klienta odzyskujemy od producentów urządzeń wymagane przez Transportowy Dozór Techniczny wszystkie wymagane dokumenty (świadectwa materiałowe, deklaracje zgodności, dokumenty stwierdzające nominalne i minimalne grubości elementów przesyłowych) Wykonujemy dokumentację techniczną i przystosowujemy do wymagań Transportowego Dozoru Technicznego. Przeprowadzamy wszystkie badania techniczne, które są wymagane przez Transportowy Dozór Techniczny, aby uzyskać dopuszczenie danego urządzenia do eksploatacji na terenie Polski. Pierwsza rewizja TDT w kraju - badanie dopuszczającę pompę do betonu do eksploatacji na terenie Polski.

 • CEMAR Producent betonu

  Firma CEMAR zajmuje się głównie produkcją betonu oraz jego dostarczeniem i przepompowaniem na budowie.Produkcja betonu odbywa się na nowoczesnym węźle betoniarskim sterowanym komputerowo o poj. 2 m3 gotowego zarobu i wydajności 80 m3/godz.Firma Cemar powstała w 1992r. Jej założycielami byli dwaj bracia Stanisław i Tadeusz Ostrzyżek. Oprócz działalności biznesowej bierzemy czynny udział w życiu lokalnej społeczności- sponsorujemy imprezy, inicjatywy sportowe i festyny oraz klub sportowy MKS Ryki. Wspieramy także szkołę w Dąbi Starej w inwestycjach (kostka brukowa), finansujemy uczniom nagrody i organizujemy wyjazdy na zawody sportowe. Wspomagamy okoliczne szkoły w zakup materiałów szkoleniowych oraz organizacje społeczne.