Guardindustry.pl - impregnat do betonu architektonicznego

Guardindustry.pl - impregnat do betonu architektonicznego

Ocena: 2.6/10 (22 głosów)Firma Guard Industry oferuje kontrahentom duży wybór środków do właściwego dbania o materiały budowlane. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możemy zapewnić świetną jakość każdych proponowanych towarów. Nasze preparaty ochronne charakteryzuje duża efektywność działania, gwarantująca długoletnią odporność kamienia, betonu i wielu innych. Doradzamy naszym klientom w doborze najbardziej odpowiedniego artykułu do określonych potrzeb. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.Podobne strony
 • Zbiorniki betonowe, bloczki betonowe, stropy - ŁAKOMY materiały budowlane

  Łakomy materiały budowlane jest firmą, której specjalizacją są m. in. bloczki betonowe, zbiorniki betonowe oraz stropy. Bloczki betonowe znane też jako bloczki fundamentowe są powszechnie stosowanym, drobnowymiarowym elementem betonowym. Bloczki betonowe stosuje się do budowy ścian fundamentowych budynków, ścian mieszkalnych oraz w budownictwie przemysłowym. Szczególnie korzystne jest używanie bloczków przy skomplikowanych przekrojach ścian utrudniających wykonanie szalunków. Prefabrykację prowadzimy na wibroprasie firmy SCHLÖSSER. Bloczki dostarczamy zafoliowane na paletach. Bloczki betonowe wymiary: 38 x 24 x 12 cm. Nasze zbiorniki betonowe są stosowane jako szamba przydomowe, zbiorniki na odchody pochodzenia zwierzęcego, rezerwuary deszczówki (zbiorniki retencyjne), studnie wodomierzowe, katakumby grobowe. Jesteśmy dystrybutorem stropów TERIVA i Stropex. Główne kierunki sprzedaży to: Busko-Zdrój, Kielce, Kraków, Tarnów.

 • Beton Kraków

  Zajmujemy się produkcją betonu - Kraków oraz zapraw. Świadczymy również usługi z zakresu badań laboratoryjnych i dostaw towaru do Klienta. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, doradztwo techniczne oraz obsługę laboratoryjną.

  Oferujemy również:
  beton towarowy - stabilizacja
  beton konstrukcyjny
  beton wysokowytrzymałościowy
  beton specjalistyczny - drogowy
  beton specjalistyczny - mostowy
  zaprawy budowlane M7-M20
  zaprawy termoplastyczne murarskie
  zaprawy stabilizujące  Posiadamy specjalistyczny sprzęt do przewozu i pompowania betonu.
  Wydajemy atesty na beton i deklaracje zgodności z normami.

 • Szamba betonowe Wrocław

  Szambo betonowe to tak na prawdę najistotniejsza rzecz w całym domu, najistotniejsza rzecz w całym temacie jakim jest wybudowanie mieszkania. Można ulokować miliony w dom jednakowy do pałacu, ulokować tysiące w akcesoria RTV, a i tak ostatecznie nie wprowadzisz się do świeżo pobudowanego lokalu mieszkalnego jeżeli nie będziesz miał uregulowanej sytuacji z kanalizacją. W chałupach gdzie podciągnięty jest system kanalizacji nie posiada takiego kłopotu. Niemniej jednak co w wypadku gdy takiej kanalizacji nie ma? Wówczas najlepszym rozstrzygnięciem jest założenie pojemnika na szambo, powszednia nazwa szamba betonowe Wrocław. I z tym problemem najlepiej udać się do firmy Betonex z Mazowsza!

 • BAN-KOR-BET BANIA KORGA SPÓŁKA JAWNA beton Tarnów

  Na naszym rynku od 1991 r. dynamicznie działa firma produkcyjno-handlowa BAN-KOR-BET, zajmująca się głównie efektywną i bezpieczną produkcją betonu. Cały czas kooperujemy z poszczególnymi Kontrahentami z branży budowlanej, zawsze zapewniając im najwyższą jakość dostarczonych budulców, prócz tego w dokładnie ustalonym terminie. Naszą specjalizacją jest produkowanie betonu w 60. odmianach i produkcja sześciu rozmaitych zapraw cementowych - też z domieszkami przyspieszającymi albo opóźniającymi wiązanie. Zachęcamy do dokładnego zaznajomienia się ze stroną www i specyfikacją elementów zapewnianych za pośrednictwem firmy BAN-KOR-BET.

 • HANDL-BET producent betonu Nowy Sącz

  Zakład betoniarski Handl-Bet z Nowego Sącza, dysponujący nowoczesnym laboratorium oraz dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, oferuje kupno wysokiej jakości betonu towarowego i innych materiałów betonowych. Naszą specjalnością jest produkcja wytrzymałych stopów Terriva, znajdujących szerokie zastosowanie w branży budowlanej. Sprzedawane przez nas wyroby są niezawodne, bezpieczne oraz posiadają certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość. Wszystkim naszym klientom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy, a przy składaniu dużych zamówień możecie Państwo liczyć na rabaty procentowe i inne formy promocji. Pełną ofertę naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie internetowej.

 • Beton towarowy PREFABET

  Każdy, kto w danej chwili potrzebuje wspaniałej jakości betonu, świetnie nadającego się do wylania fundamentów, to znalazł się w właściwym miejscu. Nasza propozycja zawiera niezwykle trwały beton towarowy przodujących marek. Każdy, kto bierze pod uwagę jakość znajdzie u nas to, co jest mu potrzebne. W naszej ofercie posiadamy także podwaliny żelbetonowe, jak również inne elementy prefabrykowane. zachęcamy do pokuszenia się o naszą ofertę. zakupy z nami to sama przyjemność. Nie zwlekaj, i nie poszukuj nigdzie więcej. Dajemy pewność na zadowolenie oraz bezpieczeństwo. Więcej szczegółowych informacji udostepniamy na naszej stronie www.

 • Bloki oporowe

  Najwyższa jakość obsługi, konkurencyjne ceny, atestowane wyroby – to zalety działań producenta systemów betonowych, które stosowane są w budownictwie obiektów, konstrukcji, poszczególnych elementów infrastruktury.
  Asortyment, który jest sprzedawany posiada wszystkie niezbędne atesty, a do jego produkcji stosuje się najwyższej klasy beton, o podwyższonej jakości a także inne, starannie wyselekcjonowane składniki. Mieszanki betonowe powstają podczas procesu produkcyjnego, a wykonywane elementy do zabudowy są wytrzymałe, mają niskie wskaźniki ścieralności a dodatkowo, niektóre partie mogą być przenoszone i przesuwane oraz mocowane ze sobą bez spoiwa, przy pomocy wypustek. Rozwój branży produkcji oraz obróbki betonu zwiększył popyt oraz podaż w zakresie wyrobów betonowych. Klienci składający zamówienie mogą także obejrzeć projekty systemu zabudowy bloczkami z betonu na wizualizacjach. Cały proces produkcyjny jest na bieżąco monitorowany i udoskonalany. Polecamy system konstrukcji z betonu.

 • CEMAR Producent betonu

  Firma CEMAR zajmuje się głównie produkcją betonu oraz jego dostarczeniem i przepompowaniem na budowie.Produkcja betonu odbywa się na nowoczesnym węźle betoniarskim sterowanym komputerowo o poj. 2 m3 gotowego zarobu i wydajności 80 m3/godz.Firma Cemar powstała w 1992r. Jej założycielami byli dwaj bracia Stanisław i Tadeusz Ostrzyżek. Oprócz działalności biznesowej bierzemy czynny udział w życiu lokalnej społeczności- sponsorujemy imprezy, inicjatywy sportowe i festyny oraz klub sportowy MKS Ryki. Wspieramy także szkołę w Dąbi Starej w inwestycjach (kostka brukowa), finansujemy uczniom nagrody i organizujemy wyjazdy na zawody sportowe. Wspomagamy okoliczne szkoły w zakup materiałów szkoleniowych oraz organizacje społeczne.

 • BTB beton architektoniczny

  Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu firmę BTB z Radzymina, która zachęca do zapoznania się z przygotowaną ofertą. Od lat zajmujemy się produkcją lekkich i trwałych elementów o dowolnym kształcie, kolorze, strukturze, które znajdują zastosowanie jako blaty kuchenne, schody, płyty elewacyjne, oświetlenie, kominki oraz wiele innych. Do produkowania używamy betonu architektonicznego, jaki radzi sobie w uciążliwym otoczeniu ze zmiennymi warunkami pogodowymi. Służymy kompetentnym doradztwem technicznym oraz odpowiemy na wszelkie pytania. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą - prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny. Szczegółowe wiadomości zamieszczone są na naszej witrynie internetowej.

 • drucis-serwis.pl liebherr serwis

  Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Drucis Serwis. Nasza siedziba znajduje się w Pruszkowie w województwie mazowieckim a zajmujemy się serwisem, montażem i demontażem jak i remontami wytwórni betonu, węzłów betoniarskich lub kotłowni. Prowadzimy także sprzedaż nowych i używanych części zamiennych pochodzących od najlepszych producentów w branży. Zapewniamy profesjonalizm, fachowe doradztwo techniczne a ponadto korzystne warunki współpracy i zaangażowanie. Więcej informacji o ofercie oraz niezbędne dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.